|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgustovske čveke 08 - 10. del
27.5.2008 12:46:52   
abc100
Sem zakluček nardila na 9 delu, razen če ste še kej naklofale.user posted image

_____________________________

28.8.2007 je zajokal najin sinko Janez


(odgovor članu tikca)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Avgustovske čveke 08 - 10. del
27.5.2008 12:54:57   
*lenc@*
IZVIRNO SPOROČILO: Sisy

IZVIRNO SPOROČILO: pajac

IZVIRNO SPOROČILO: *lenc@*

user posted image user posted image user posted image user posted image grozna sem


user posted image user posted image user posted image user posted image jaz sploh nisem opazila...user posted image user posted image user posted image user posted image



jest tut neuser posted image


sam zalenkino sokolovo okouser posted image


_____________________________

"Kam potuje čas? Če bi vedel, zaprl vrata bi pred njim."
R. K.


(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Avgustovske čveke 08 - 10. del
27.5.2008 12:55:48   
*lenc@*
Lovrouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Kam potuje čas? Če bi vedel, zaprl vrata bi pred njim."
R. K.


(odgovor članu tikca)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Avgustovske čveke 08 - 10. del
27.5.2008 12:56:31   
*lenc@*
IZVIRNO SPOROČILO: Sisy

Lenča in Tikca pa sam bereta in modro molčitauser posted image


jaz sem cel dan prijavljena gor, zraven sem pa kokr kdaj


_____________________________

"Kam potuje čas? Če bi vedel, zaprl vrata bi pred njim."
R. K.


(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Avgustovske čveke 08 - 10. del
27.5.2008 13:35:39   
Antigona
Tikca ful maš dobr tole pogruntan. Mislim da bom tud jst si kej tazga omislila... Mamo balkon tko v senčni strani pa bo šlo... Ni velik, pa vendar ravno dovolj za našega razgrajača user posted image



_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

(odgovor članu *lenc@*)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Avgustovske čveke 08 - 10. del
27.5.2008 13:46:11   
*lenc@*
zdele je pa tamala mal dol pr tašči in tastu. in pridem in je ata vidu, da je tamala zelo rada pr tašči in jo je hotu k seb in ni hotla. in je rekel, dajmo še mami sprobat, če bo hotla it stran od tašče. a sem jaz čudna. men je to kr nekiuser posted image sem se opogumla in rekla pa puste jo, naj bo kjer če...iz enga naročja v druzga, k poskusni zajček

pa to ni prvič, zato to omenjam k se ponavlja...brrrrrrrrrrrr


_____________________________

"Kam potuje čas? Če bi vedel, zaprl vrata bi pred njim."
R. K.


(odgovor članu Antigona)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Avgustovske čveke 08 - 10. del
27.5.2008 13:48:03   
*lenc@*
IZVIRNO SPOROČILO: Antigona

Tikca ful maš dobr tole pogruntan. Mislim da bom tud jst si kej tazga omislila... Mamo balkon tko v senčni strani pa bo šlo... Ni velik, pa vendar ravno dovolj za našega razgrajača user posted image




jaz bi tud, pa mamo balkon bolj odprt oz vodoravne dilce in je treba zagradit, ker zdaj je preveč nevarno


_____________________________

"Kam potuje čas? Če bi vedel, zaprl vrata bi pred njim."
R. K.


(odgovor članu Antigona)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Avgustovske čveke 08 - 10. del
27.5.2008 13:49:08   
zalenka
IZVIRNO SPOROČILO: *lenc@*

IZVIRNO SPOROČILO: Sisy

IZVIRNO SPOROČILO: pajac

IZVIRNO SPOROČILO: *lenc@*

user posted image user posted image user posted image user posted image grozna sem


user posted image user posted image user posted image user posted image jaz sploh nisem opazila...user posted image user posted image user posted image user posted image



jest tut neuser posted image


sam zalenkino sokolovo okouser posted image



blond sm no pa nisem kuj najdla ta pravih user posted image user posted image user posted image

lovro ful kjut kjut.

jaz tud nitki dam na balkon. ampak dons je blo dopoldne na balkonu (če prav je v senci, ampak od strehe dol tolče) al pa kr zuni pod magnolijo. dekco na tla igrače iz vreče stresem in je to to. sam dons ji ni pasal prov dolg, ker je res prevroče in sva se po pol urce kr lepo notr spokale k je le mal bel hladno

(odgovor članu *lenc@*)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Avgustovske čveke 08 - 10. del
27.5.2008 13:50:23   
zalenka
IZVIRNO SPOROČILO: *lenc@*

IZVIRNO SPOROČILO: Antigona

Tikca ful maš dobr tole pogruntan. Mislim da bom tud jst si kej tazga omislila... Mamo balkon tko v senčni strani pa bo šlo... Ni velik, pa vendar ravno dovolj za našega razgrajača user posted image




jaz bi tud, pa mamo balkon bolj odprt oz vodoravne dilce in je treba zagradit, ker zdaj je preveč nevarno



mi tud vodoravne dilce. sam pri nas ni še nič nevarno user posted image user posted image user posted image . čeprov na balkonu je nikol same ne pustim, sm zmeri zraven

(odgovor članu *lenc@*)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Avgustovske čveke 08 - 10. del
27.5.2008 13:55:19   
zalenka
IZVIRNO SPOROČILO: *lenc@*

zdele je pa tamala mal dol pr tašči in tastu. in pridem in je ata vidu, da je tamala zelo rada pr tašči in jo je hotu k seb in ni hotla. in je rekel, dajmo še mami sprobat, če bo hotla it stran od tašče. a sem jaz čudna. men je to kr nekiuser posted image sem se opogumla in rekla pa puste jo, naj bo kjer če...iz enga naročja v druzga, k poskusni zajček

pa to ni prvič, zato to omenjam k se ponavlja...brrrrrrrrrrrr



prov si povedala. men gre tud na živce če si jo kr podajajo kukr sprobavajo pri kom je zadovoljna. kr neki

(odgovor članu *lenc@*)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Avgustovske čveke 08 - 10. del
27.5.2008 14:25:26   
Anonimen
kakšen lepotec je Lovrouser posted image Sej ne vem a je oddan a ne v glavnem Tiska je še samskauser posted image

A prov slišm da imate namen v Kranj prišibatuser posted image

(odgovor članu zalenka)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Avgustovske čveke 08 - 10. del
27.5.2008 14:26:55   
Jumpy
A veste česa ne smete početi 3 ure pred obiskom zobozdravnika?
NE si it depilirat brčic, sploh, če to počnete prvič. user posted image  user posted image  user posted image  To pa zato, ker boste pod nosom hote ali nehote vse rdeče, brčice pa bodo še vedno tam. user posted image  user posted image  user posted image  

Sem mogla povedat, ker mi je smešno za crknit. user posted image user posted image user posted image  Pri zobarju moraš biti urejen v obraz, a ne? No, jaz sem ponavadi, ker bi me bilo sicer sram, če bi me sestra gledala v tiste odvečne dlačice. Za zobarja mi je vseeno, ker ima dosti dela v ustih in se z okolico ne ukvarja.user posted image
In sem se šla depilirat z unimi listki. Navadno uporabim pinceto, a to z listki je lažje. Naj bi bilo.user posted image  No, meni ni bilo. Vsa sem rdeča, dlake pa so še vedno tam....Pinceta čaka.user posted image

(odgovor članu zalenka)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Avgustovske čveke 08 - 10. del
27.5.2008 14:29:00   
*lenc@*
A veste česa ne smete početi 3 ure pred obiskom zobozdravnika?
NE si it depilirat brčic, sploh, če to počnete prvič. To pa zato, ker boste pod nosom hote ali nehote vse rdeče, brčice pa bodo še vedno tam.


user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Kam potuje čas? Če bi vedel, zaprl vrata bi pred njim."
R. K.


(odgovor članu Jumpy)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Avgustovske čveke 08 - 10. del
27.5.2008 14:30:23   
*lenc@*
A prov slišm da imate namen v Kranj prišibat


prav prav...user posted image sam neki me pa vseen zanima, kaj pa kakšna senčka...je varno?


_____________________________

"Kam potuje čas? Če bi vedel, zaprl vrata bi pred njim."
R. K.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Avgustovske čveke 08 - 10. del
27.5.2008 14:31:04   
pajac
IZVIRNO SPOROČILO: Jumpy

A veste česa ne smete početi 3 ure pred obiskom zobozdravnika?
NE si it depilirat brčic, sploh, če to počnete prvič. user posted image  user posted image  user posted image  To pa zato, ker boste pod nosom hote ali nehote vse rdeče, brčice pa bodo še vedno tam. user posted image  user posted image  user posted image  

Sem mogla povedat, ker mi je smešno za crknit. user posted image user posted image user posted image  Pri zobarju moraš biti urejen v obraz, a ne? No, jaz sem ponavadi, ker bi me bilo sicer sram, če bi me sestra gledala v tiste odvečne dlačice. Za zobarja mi je vseeno, ker ima dosti dela v ustih in se z okolico ne ukvarja.user posted image
In sem se šla depilirat z unimi listki. Navadno uporabim pinceto, a to z listki je lažje. Naj bi bilo.user posted image  No, meni ni bilo. Vsa sem rdeča, dlake pa so še vedno tam....Pinceta čaka.user posted image


smajlikisevaljapotleh user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moja škratka:
Peter 28.08.2007
Ana 26.11.2010

(odgovor članu Jumpy)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Avgustovske čveke 08 - 10. del
27.5.2008 14:35:55   
pajac
ej babe..
moj sin bo dobil partizansko ime "žuta opasnost" user posted image user posted image user posted image user posted image Je blond, pa nevaren tud. Tako zase, kot za druge... Norc mali... Ma kaj tale lump počne.... To ni res... Sploh ne morem verjet, da je 9 mesecev nazaj bil še v mojem trebuhu. Pravzaprav, ne vem kdaj sem zadnjič v miru doma kofe spila user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Rada ga imam......................


_____________________________

Moja škratka:
Peter 28.08.2007
Ana 26.11.2010

(odgovor članu pajac)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Avgustovske čveke 08 - 10. del
27.5.2008 14:37:30   
tikca
IZVIRNO SPOROČILO: Jumpy

A veste česa ne smete početi 3 ure pred obiskom zobozdravnika?
NE si it depilirat brčic, sploh, če to počnete prvič. user posted image  user posted image  user posted image  To pa zato, ker boste pod nosom hote ali nehote vse rdeče, brčice pa bodo še vedno tam. user posted image  user posted image  user posted image  

Sem mogla povedat, ker mi je smešno za crknit. user posted image user posted image user posted image  Pri zobarju moraš biti urejen v obraz, a ne? No, jaz sem ponavadi, ker bi me bilo sicer sram, če bi me sestra gledala v tiste odvečne dlačice. Za zobarja mi je vseeno, ker ima dosti dela v ustih in se z okolico ne ukvarja.user posted image
In sem se šla depilirat z unimi listki. Navadno uporabim pinceto, a to z listki je lažje. Naj bi bilo.user posted image  No, meni ni bilo. Vsa sem rdeča, dlake pa so še vedno tam....Pinceta čaka.user posted image


Tis pa faca user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Jumpy)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Avgustovske čveke 08 - 10. del
27.5.2008 14:39:35   
tikca
Jaz sem sicer kupila tisto kao ograjo, ker sem šele doma pogruntala, da je to v bistvu za obesit nekam in ni ograja. Ok, sem porezala vrvice in jo pritrdila ob ograjo na balkonu, snađi se Mujo user posted image user posted image user posted image  
Pa kupil smo senčnik in je res kar fino.

Drugače pa, za Lovrota se še ni nobena odločila in je še ledik in frej user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tikca)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Avgustovske čveke 08 - 10. del
27.5.2008 14:40:08   
*lenc@*
moj sin bo dobil partizansko ime "žuta opasnost"


user posted image user posted image user posted image user posted image kak dobre mateuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Kam potuje čas? Če bi vedel, zaprl vrata bi pred njim."
R. K.


(odgovor članu pajac)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Avgustovske čveke 08 - 10. del
27.5.2008 14:40:42   
*lenc@*
Rada ga imam......................


user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Kam potuje čas? Če bi vedel, zaprl vrata bi pred njim."
R. K.


(odgovor članu pajac)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Avgustovske čveke 08 - 10. del
27.5.2008 14:42:18   
Anonimen
Ojjjjjjjjjj, svetovne čvekulje!!user posted image user posted image
user posted image

Pa ve ste nore, kolk ste napisaleuser posted image ...zdej pa jst ne dohajem...tudi brez vas bi bil dolgčasuser posted image .

Lenča, Tikca sej nisem nič zamerlauser posted image ..valda da vem, da dobro mislitauser posted image user posted image user posted image

Sisy, sem te klicala, pa ni glaska do tebeuser posted image

Kok je pa danes vroče, mislmuser posted image ....

Lenča, bi rada imela kaj novega za oblečt za Linouser posted image ...sprašujem zato, ker praviš, da znam dobr opista, da si pol kar zaželišuser posted image

(odgovor članu tikca)
  Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Avgustovske čveke 08 - 10. del
27.5.2008 14:42:37   
*lenc@*
Drugače pa, za Lovrota se še ni nobena odločila in je še ledik in frej


ti se že kar meniš, bi kar predporočno podpisala a?user posted image user posted image naša si ga bo kar sam zbrala in me že zdaj zanima kerga bo dam prpeljala, jao kaj nas še čaka user posted image




_____________________________

"Kam potuje čas? Če bi vedel, zaprl vrata bi pred njim."
R. K.


(odgovor članu tikca)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Avgustovske čveke 08 - 10. del
27.5.2008 14:43:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: pajac

ej babe..
moj sin bo dobil partizansko ime "žuta opasnost" user posted image user posted image user posted image user posted image Je blond, pa nevaren tud. Tako zase, kot za druge... Norc mali... Ma kaj tale lump počne.... To ni res... Sploh ne morem verjet, da je 9 mesecev nazaj bil še v mojem trebuhu. Pravzaprav, ne vem kdaj sem zadnjič v miru doma kofe spila user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Rada ga imam......................



kok sem pogrešala tvoje besedeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pajac)
  Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Avgustovske čveke 08 - 10. del
27.5.2008 14:43:24   
pajac
utrinek iz Sarajeva...

user posted image


_____________________________

Moja škratka:
Peter 28.08.2007
Ana 26.11.2010

(odgovor članu *lenc@*)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Avgustovske čveke 08 - 10. del
27.5.2008 14:44:02   
*lenc@*
Lenča, Tikca sej nisem nič zamerla ..valda da vem, da dobro mislita


kaj zamerla?user posted image user posted image user posted image user posted image ja, madonca sveta... user posted image user posted image saj je bilo mišljeno dobro, brez tebe bi bil doug cajt

kaj češ pa kle zamertuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Kam potuje čas? Če bi vedel, zaprl vrata bi pred njim."
R. K.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Dragi, danes si pa vzamem prost dan!
Kar me je danes fasciniralo, je bil izraz na obrazu mojega dragega moža, ko sem mu rekla, da si bom vzela prost dan. 
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?