|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgustovske čveke 08 - 10. del
27.5.2008 14:44:22   
*lenc@*
oo,, kaj se jaz režim zdele poopsie ti si facauser posted image

_____________________________

"Kam potuje čas? Če bi vedel, zaprl vrata bi pred njim."
R. K.


(odgovor članu *lenc@*)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Avgustovske čveke 08 - 10. del
27.5.2008 14:44:30   
pajac
babe žabe user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moja škratka:
Peter 28.08.2007
Ana 26.11.2010

(odgovor članu pajac)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Avgustovske čveke 08 - 10. del
27.5.2008 14:45:03   
tikca
Ja res ne moreš verjet, vidim pri našmu, ker se zdaj premika po vseh štirih od sobote, kako napreduje user posted image  V postelci se postavi na kolena al se pa kar dvigne ob ograjci in mi je iz nočne omarice potegnil prtiček z lučkouser posted image  Sploh ne bi pomislila na to. Vse je treba odstrant, VSE user posted image   Pa tisto kar je blo zdaj nad postlco nalepljeno 8 mesecev, ni več - gues why user posted image  Pa zjutraj, ko ga vzamem k sebi na posteljo, ni šans, da bi v miru poležala, to kar šiba na drug konc postelje in se dviguje user posted image
Jah takle mamo user posted image

(odgovor članu *lenc@*)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Avgustovske čveke 08 - 10. del
27.5.2008 14:45:18   
*lenc@*
Lenča, bi rada imela kaj novega za oblečt za Lino ...sprašujem zato, ker praviš, da znam dobr opista, da si pol kar zaželiš


kaj maš novga, hit opiš, pokaži....user posted image


_____________________________

"Kam potuje čas? Če bi vedel, zaprl vrata bi pred njim."
R. K.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Avgustovske čveke 08 - 10. del
27.5.2008 14:45:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: *lenc@*

Lenča, Tikca sej nisem nič zamerla ..valda da vem, da dobro mislita


kaj zamerla?user posted image user posted image user posted image user posted image ja, madonca sveta... user posted image user posted image saj je bilo mišljeno dobro, brez tebe bi bil doug cajt

kaj češ pa kle zamertuser posted image user posted image user posted image user posted image



ja če ste tam neki pisale, da kao je čudn izpadll??user posted image a to ni name letel..ojojuser posted image ...beri moj podpisuser posted image

(odgovor članu *lenc@*)
  Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Avgustovske čveke 08 - 10. del
27.5.2008 14:46:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: *lenc@*

Lenča, bi rada imela kaj novega za oblečt za Lino ...sprašujem zato, ker praviš, da znam dobr opista, da si pol kar zaželiš


kaj maš novga, hit opiš, pokaži....user posted image



user posted image ti bom raje kdaj v živo pokazala...

(odgovor članu *lenc@*)
  Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Avgustovske čveke 08 - 10. del
27.5.2008 14:46:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: pajac

babe žabe user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pajac)
  Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Avgustovske čveke 08 - 10. del
27.5.2008 14:46:49   
*lenc@*
IZVIRNO SPOROČILO: pajac

utrinek iz Sarajeva...

user posted image



sem hotla vprašat, če je iz aviona slika? dobr , da nisemuser posted image user posted image user posted image

me pa spomnijo ti sedeži na letalo res


_____________________________

"Kam potuje čas? Če bi vedel, zaprl vrata bi pred njim."
R. K.


(odgovor članu pajac)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Avgustovske čveke 08 - 10. del
27.5.2008 14:47:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: *lenc@*

oo,, kaj se jaz režim zdele poopsie ti si facauser posted image


sem vesela, da te zabavamuser posted image

(odgovor članu *lenc@*)
  Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Avgustovske čveke 08 - 10. del
27.5.2008 14:47:11   
tikca
IZVIRNO SPOROČILO: *lenc@*

Drugače pa, za Lovrota se še ni nobena odločila in je še ledik in frej


ti se že kar meniš, bi kar predporočno podpisala a?user posted image user posted image naša si ga bo kar sam zbrala in me že zdaj zanima kerga bo dam prpeljala, jao kaj nas še čaka user posted image





Ma kaki predporočno pogodbo, to je virtualno vse, bo on mene "okol kepe", če mu bom kar nevesto rihtala. Itak se mi bo pa verjetno zmešal, ker bo tolk potencialnih kandidatk user posted image

(odgovor članu *lenc@*)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Avgustovske čveke 08 - 10. del
27.5.2008 14:48:21   
*lenc@*
IZVIRNO SPOROČILO: poopsika

IZVIRNO SPOROČILO: *lenc@*

Lenča, Tikca sej nisem nič zamerla ..valda da vem, da dobro mislita


kaj zamerla?user posted image user posted image user posted image user posted image ja, madonca sveta... user posted image user posted image saj je bilo mišljeno dobro, brez tebe bi bil doug cajt

kaj češ pa kle zamertuser posted image user posted image user posted image user posted image



ja če ste tam neki pisale, da kao je čudn izpadll??user posted image a to ni name letel..ojojuser posted image ...beri moj podpisuser posted image



z moje strani je bilo mišljeno, da bi bil brez tebe doug cajt ja, ampak lubika to jaz razumem kot dobrouser posted image


_____________________________

"Kam potuje čas? Če bi vedel, zaprl vrata bi pred njim."
R. K.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Avgustovske čveke 08 - 10. del
27.5.2008 14:49:15   
*lenc@*
Itak se mi bo pa verjetno zmešal, ker bo tolk potencialnih kandidatk


ja mami, če bo tele iskrce ohranil in tak nasmejan ostal, se jih boš res otepala!!


_____________________________

"Kam potuje čas? Če bi vedel, zaprl vrata bi pred njim."
R. K.


(odgovor članu tikca)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Avgustovske čveke 08 - 10. del
27.5.2008 14:50:13   
*lenc@*
IZVIRNO SPOROČILO: poopsika

IZVIRNO SPOROČILO: pajac

babe žabe user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



saj ne vem zakaj, najbržkar tako, se pa pridružujem user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Kam potuje čas? Če bi vedel, zaprl vrata bi pred njim."
R. K.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Avgustovske čveke 08 - 10. del
27.5.2008 14:50:16   
tikca
IZVIRNO SPOROČILO: poopsika

IZVIRNO SPOROČILO: *lenc@*

Lenča, Tikca sej nisem nič zamerla ..valda da vem, da dobro mislita


kaj zamerla?user posted image user posted image user posted image user posted image ja, madonca sveta... user posted image user posted image saj je bilo mišljeno dobro, brez tebe bi bil doug cajt

kaj češ pa kle zamertuser posted image user posted image user posted image user posted image



ja če ste tam neki pisale, da kao je čudn izpadll??user posted image a to ni name letel..ojojuser posted image ...beri moj podpisuser posted image




Faca si user posted image user posted image user posted image

To je tko k moja tašča k pride enkrat k nama z Lovrotom zjutraj kar v spalnico (je prnesla pošto kao), midva še v postli, on pa - ne sej vidva kar (kao kar ležta). Ja itak da bom, sej sem v svoji postelji, v svoji sobi, v svojem stanovanju user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Avgustovske čveke 08 - 10. del
27.5.2008 14:51:38   
*lenc@*
danes pa res kar klofamo, že tam kar neki strani, bivši dnevni vnos podatkovuser posted image user posted image

_____________________________

"Kam potuje čas? Če bi vedel, zaprl vrata bi pred njim."
R. K.


(odgovor članu *lenc@*)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Avgustovske čveke 08 - 10. del
27.5.2008 14:51:49   
pajac
IZVIRNO SPOROČILO: *lenc@*

sem hotla vprašat, če je iz aviona slika? dobr , da nisemuser posted image user posted image user posted image

me pa spomnijo ti sedeži na letalo res




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image bom mami povedala user posted image user posted image user posted image user posted image

ojoj žuta opasnost je spet tukaj.. grem preden kaj naredi...............


_____________________________

Moja škratka:
Peter 28.08.2007
Ana 26.11.2010

(odgovor članu *lenc@*)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Avgustovske čveke 08 - 10. del
27.5.2008 14:53:43   
*lenc@*
sisy, ni problema lahko za mano voziš do gibi-giba

sam mi mora prej talika natančno pot napisatuser posted image tk kot do piknikauser posted image


_____________________________

"Kam potuje čas? Če bi vedel, zaprl vrata bi pred njim."
R. K.


(odgovor članu *lenc@*)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Avgustovske čveke 08 - 10. del
27.5.2008 14:53:43   
pajac
IZVIRNO SPOROČILO: *lenc@*

saj ne vem zakaj, najbržkar tako, se pa pridružujem user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

točno tako....


_____________________________

Moja škratka:
Peter 28.08.2007
Ana 26.11.2010

(odgovor članu *lenc@*)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Avgustovske čveke 08 - 10. del
27.5.2008 14:54:06   
*lenc@*
IZVIRNO SPOROČILO: pajac

IZVIRNO SPOROČILO: *lenc@*

saj ne vem zakaj, najbržkar tako, se pa pridružujem user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

točno tako....



spontano je najlepš


_____________________________

"Kam potuje čas? Če bi vedel, zaprl vrata bi pred njim."
R. K.


(odgovor članu pajac)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Avgustovske čveke 08 - 10. del
27.5.2008 15:02:03   
tikca
Včeraj tašča kupi tamalmu kratke hlače, klobuček in tako srajčko/mikico. Na tri gumbke, z ovratnikom, spodaj je pa drug material, tak raztegljiv. In našmu bučmanu ni šla čez glavouser posted image user posted image  Pa za 1 leto kao. Me je že G v nosečnosti strašila, da ima veliko glavo, zdaj pa še to, sam men se res ne zdi, da bi bla tolk velika. Sem mogla pol prerezat novo majčko, da smo mu jo na bučo spravluser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *lenc@*)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Avgustovske čveke 08 - 10. del
27.5.2008 15:05:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: *lenc@*

IZVIRNO SPOROČILO: poopsika

IZVIRNO SPOROČILO: *lenc@*

Lenča, Tikca sej nisem nič zamerla ..valda da vem, da dobro mislita


kaj zamerla?user posted image user posted image user posted image user posted image ja, madonca sveta... user posted image user posted image saj je bilo mišljeno dobro, brez tebe bi bil doug cajt

kaj češ pa kle zamertuser posted image user posted image user posted image user posted image



ja če ste tam neki pisale, da kao je čudn izpadll??user posted image a to ni name letel..ojojuser posted image ...beri moj podpisuser posted image



z moje strani je bilo mišljeno, da bi bil brez tebe doug cajt ja, ampak lubika to jaz razumem kot dobrouser posted image


ja, ja sej jst tuduser posted image ..jst sem misla, da sta vidve s trikco mislile, da sem kao zmerila in zato sem trekla, da nisemuser posted image .
user posted image matr, komplliciram

(odgovor članu *lenc@*)
  Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Avgustovske čveke 08 - 10. del
27.5.2008 15:06:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: *lenc@*

sisy, ni problema lahko za mano voziš do gibi-giba

sam mi mora prej talika natančno pot napisatuser posted image tk kot do piknikauser posted image



a se lahko jst s tabouser posted image

(odgovor članu *lenc@*)
  Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Avgustovske čveke 08 - 10. del
27.5.2008 15:08:52   
Anonimen
jst pa zdele jem, domače, primorske češnje...mmmmmuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Avgustovske čveke 08 - 10. del
27.5.2008 15:08:55   
pajac
IZVIRNO SPOROČILO: tikca

Včeraj tašča kupi tamalmu kratke hlače, klobuček in tako srajčko/mikico. Na tri gumbke, z ovratnikom, spodaj je pa drug material, tak raztegljiv. In našmu bučmanu ni šla čez glavouser posted image user posted image  Pa za 1 leto kao. Me je že G v nosečnosti strašila, da ima veliko glavo, zdaj pa še to, sam men se res ne zdi, da bi bla tolk velika. Sem mogla pol prerezat novo majčko, da smo mu jo na bučo spravluser posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image veš, ko sem jaz delala v trgovini so mi enkrat prinesli otroško majico nazaj in obenem dojenčka - igračo, da mi dokažejo, da še lutki ne gre prek glave. Je pa bila številka zdi se mi 86. user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moja škratka:
Peter 28.08.2007
Ana 26.11.2010

(odgovor članu tikca)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Avgustovske čveke 08 - 10. del
27.5.2008 15:16:00   
Jumpy
Pajac, Petrčku, alias žuta opasnost (user posted image ), se že na očkah vidi, da je ravbar.user posted image  Tamle na slikci je res en ta prav. user posted image  Vse 4 od sebe in nagajiv pogled.user posted image  user posted image

(odgovor članu pajac)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?