|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Dovoljenje, da učiteljica lahko maže otroke
29.5.2008 15:04:24   
Pobalami
Ja res se čudne stvari dogajajo.

jaz bi bila samo vesela, da mi otroka namažejo.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   [Brisano sporočilo]
29.5.2008 15:48:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Pobalami)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Dovoljenje, da učiteljica lahko maže otroke
29.5.2008 15:54:44   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: zimska


no, jaz otroke še vedno pobožam, vzamem v naročje in tudi pocrkljam. če me misli pa kateri starš tožit zaradi tega, ker dajem otrokom svojo srčnost in ljubezen, pa naj me toži - grem v boj do konca!


Zimska, ti si pedofilka user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   [Brisano sporočilo]
29.5.2008 16:29:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Dovoljenje, da učiteljica lahko maže otroke
30.5.2008 10:58:23   
mika
tudi zdravil (npr. na taboru) otrokom ne dajem


jaz sem bila šokirana, ko mi je mamica povedala, da so njenemu sinu dajali tablete brez njenega vedenja. Fant je hiperaktiven, učiteljica ga ni obvladala in je socialna delavka klicala pediatrinjo za recept. Fant je postal nenasitno lačen, jest je hotel tudi ponoči. sam ji je povedal, da mu razredničarka daje tablete.

mama je seveda znorela in dosegla, da učiteljico premestijo. nova razredničarka, pa s fantom ni imela  težav.

in zaradi takšnih hb, redkih primerov, so  pravila. ni mi pa jasno, da se je ob tako strogih predpisih to sploh zgodilo.

Pa da ne bo pomote, mama je zelo prizemljena in zato nima splošnega slabega mnenja o učiteljih. s solo in učitelji je od takrat naprej, ko tiste učiteljice več ni, zelo zadovoljna.

in kaj takšni primerki naredijo pri paranoičnih starših??????? vsi učitelji so zanič, slabi nesposobni itd....

zimskauser posted image user posted image user posted image  zate. je fajn slišat, da še osbstajate učitelji, ki vam ni teško otroka pobožat, sploh tistih najmaljšihuser posted image .

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Dovoljenje, da učiteljica lahko maže otroke
31.5.2008 21:29:01   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: zimska
no, jaz otroke še vedno pobožam, vzamem v naročje in tudi pocrkljam. če me misli pa kateri starš tožit zaradi tega, ker dajem otrokom svojo srčnost in ljubezen, pa naj me toži - grem v boj do konca!


To je dandanes res že redkost. Moja pupa ima super vzgojiteljici in jima resnično zaupam. Poleg tega ju obožuje, kar je zame samo še ena potrditev več.

In več zimskih vzgojiteljic si želimo!! user posted image  Kapo dol.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Dovoljenje, da učiteljica lahko maže otroke
31.5.2008 21:35:40   
Anonimen
Materuser posted image  kmalu bodo še starši rabili dovoljenje, da otroku plenico zamenjajo.user posted image

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Dovoljenje, da učiteljica lahko maže otroke
31.5.2008 21:48:50   
Gina
Jaz sem pa še bolj čudna, pa vseeno otroke namažem, če gremo na kakšen pohod kar s svojo kremo, če se mi zdijo že mal rdeči al pa če imajo tako zelo občutljivo polt, pa nimajo kreme s sabo (jaz sem alergična na sonce, tako da imam itak zelo "antialegeno" kremo vedno pri sebi, tako da me ni strah, da bi bil kdo alergičen nanjo).
Pa klope sem tudi že ven pulila, to pa zato, ker se mi zdi mnogo bolj važno, da klopa čim prej ven odstraniš, kot pa če ga mal not ostane. Če not ostane, gre samo za lokalno vnetje lahko, ki itak samo od sebe mine, celo četudi ne bi ostanka klopa ven vlekel in ki nikdar ne more biti tolk nevarno, kot če spusti strup in strup menda ni v glavi.
Tablete dajem otrokom, če me starši prosijo za to. Saj smo menda ja tolk človeški, da če mora otrok npr. vzeti tablete za mehur (ali morda celo ritalin ali karkoli pač že) točno po zajtrku (drugače mu je slabo), da ne bomo zato starša zaj....., ampak otroku tablet dali.
Crkljam jih itak, pa morete mislit, na taborih jim dam tudi lupčka za lahko noč, če želijo, ne samo da jih objamem, in celo ljubkovalno jih kličem ves čas in enkrat ko ste pisale nekatere, kako je grozno, eč otroka kličeš ljubkovalno, sem se celo zasekirala, pa moje otroke vprašala, če jih smem, ali če jim gre to na živce, pa so vsi rekli, da se jim zdi, da jim tako pokažem, da jih imam rada, da radi vidijo, da to počnem, niti en sam mi ni rekel, da ne mara.

Ne glede na vse, se vedno najde kakšen čudaški starš, ki zavoha od daleč denar, pa se spusti v tožbo za vsako neumnost.
Poleg tega je milion ljudi in vsak hoče, da je vse po njegovo. Veliko ljudi ni tolerantnih, obstajajo pa ljudje, ki jih je resno strah, da bi ne vem kaj že delali s slikami njegovega otroka. Saj se je tudi na rr-ju pisalo, kako je grozno, ko ste našle slike iz vrtca (svojega otroka) na vrtčevski spletni strani, da kaj bo pa zdaj groznega se zgodilo s temi slikami. Tako da kar se slik tiče, jaz tudi vedno prej poberem soglasja, da lahko slikam. Za mazanje pa res še nisem slišala, ampak....razumem vzroke. Vse sorte čudakov hodi po svetu, ki nas ne razumejo, mi pa njih zgleda ne....

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Dovoljenje, da učiteljica lahko maže otroke
31.5.2008 22:01:00   
Anonimen
Podpisati so morali pa zato, da se učiteljica zavaruje pred obtožbami, da je koga otipavala. V tem smislu.


O fak.

A ne zaradi alergenosti user posted image .


(odgovor članu Mišni)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Dovoljenje, da učiteljica lahko maže otroke
31.5.2008 22:05:04   
Pia73
Sicer tega še nismo podpisali, se pa sploh ne čudim,... user posted image  pri današnjem sistemu,.....

Res, res, le kam gre ta svet,.... Tem otrokom je res vse preveč dovoljeno,.. Šola je včasih pomagala vzgajat sedaj pa imajo otroci vse preveč demokracije,....

Jaz sem doma prav trudim, da sinu razlagam kakšna avtoriteta so učitelji,...,  Zato vedno trdim, da si bi si mogel vsak učitelj takoj ustvariti avtoriteto, ker je potem takim delati veliko lažje,...

_____________________________

Ja, ja,...

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Dovoljenje, da učiteljica lahko maže otroke
31.5.2008 22:06:27   
Kaliope
adijo pamet ... mislim, saj super, da so otroci zaščiteni - ampak ne kot polarni medvedi, vsi učitelji pa smatrani kot potencialni lovci ... jao, jao, kam smo prišli.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Dovoljenje, da učiteljica lahko maže otroke
31.5.2008 22:08:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kaliope

adijo pamet ... mislim, saj super, da so otroci zaščiteni - ampak ne kot polarni medvedi, vsi učitelji pa smatrani kot potencialni lovci ... jao, jao, kam smo prišli.

Ja, najboljš, da jih zapremo v steklene kozarce, pa vatko noteruser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kaliope)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Dovoljenje, da učiteljica lahko maže otroke
31.5.2008 22:18:05   
Anonimen
Ampak....me resno zanima, prosim.

Kako lahko potem otroka VSAK bozji dan zaupate tej uciteljici? A se ne more vsak dan spomniti, da bi jih malo otipavala? A niso potem lahko vsak dan izpostavljeni pritiskom, nasilju, prikritemu osvajanju (ce je ze v tem grmu zajec)? A se potem na zacetku leta tocno podpise, kako se otroka lahko pogleda, kateri potrepljaj po rami je prijateljski in spodbuden in kateri osvajalaski? In kaksen je potem rezim sportne vzgoje? Lahko ucitelj gleda in pazi na najstnice pod bradljo? Ali je skiciran kot, pod katerim jih lahko gleda?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Dovoljenje, da učiteljica lahko maže otroke
31.5.2008 22:31:43   
Gina
Ja, saj res, jaz sem jih v petek držala, ko so stojo delali. MOreš mislit katastrofo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Dovoljenje, da učiteljica lahko maže otroke
31.5.2008 23:33:28   
nejcko
Jah, tako daleč smo prišli, žal. Sama že dolgo poudarjam, da preveč demokracije (oz. človekovih pravic) nujno vodi v anarhijo. Zdaj je duh spuščen iz stekleničke in nemogoče ga bo spraviti nazaj. Ljudje bomo mogli krepko popucati v svojih glavah, drugače bo prišlo do "mesarskega klanja", ko bo vsak, sklicujoč se na svoje pravice, lahko počel vse, kar mu bo srce poželelo.

Starši se bomo morali kar navaditi na podpisovanje gore soglasij, kajti učitelji imamo prav tako pravico, da ščitimo svoj lastni hrbet, kot imamo starši pravico, da za vsak grd pogled prijavimo oz. tožimo učitelja.


(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Dovoljenje, da učiteljica lahko maže otroke
1.6.2008 15:43:16   
ZARA
Še to bi dodala... jst sem letos podpisala samo dovoljenje, da jo lahko slikajo v vrtcu. In to je to.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Dovoljenje, da učiteljica lahko maže otroke
1.6.2008 15:49:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Ja, saj res, jaz sem jih v petek držala, ko so stojo delali. MOreš mislit katastrofo.


Ne...user posted image .

Upam, da ni imel kdo oblecenih tangic...user posted image . Ker lahko iz tega nastane svasta.

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Dovoljenje, da učiteljica lahko maže otroke
1.6.2008 15:50:47   
Anonimen
Starši se bomo morali kar navaditi na podpisovanje gore soglasij, kajti učitelji imamo prav tako pravico, da ščitimo svoj lastni hrbet, kot imamo starši pravico, da za vsak grd pogled prijavimo oz. tožimo učitelja.


Priznam, da me je cas popolnoma povozil.

(odgovor članu nejcko)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Dovoljenje, da učiteljica lahko maže otroke
2.6.2008 0:34:06   
nejcko
Saj je mene tudi, ampak na srečo ali pa na žalost delam v takem fohu, da sem glede teh nebuloz na tekočem.

Samo nekaj utrinkov iz moje prakse:
- starši so podpisovali soglasje, da otrok lahko sodeluje na dnevu "nič nas ne sme presenetiti" -  reševalna akcija v primeru požara, za primer morebitnih poškodb. 
Ker starši dveh otrok niso podpisali soglasja, jih je moral en učitelj celo dopoldne individualno zabavati oz. z njima pač nekaj delati ta čas

- starši so podppisovali soglasje, da se strinjajo, da otrok sodeluje v čistilni akciji - za primer morebitnih poškodb. kar nekaj staršev soglasje ni podpisalo - očitno na pobudo učencev, ker njih je sram smeti pobirati - in spet jih je mogel en učitelj motivirati ta čas.

- podpis soglasja za kulturni dan - zaradi cene, ker se je dogajalo, da se je nekaterim staršem zdelo predrago plačati jurja bivših sit za obisk opere ali gledališča in so se pritoževali oz. niso hoteli dati denarja. tako so morali učitelji/mentorji teh dejavnosti na začetku leta narediti predračun stroškov in ga dati v podpis staršem.

Je pa seveda vse odvisno od strukture staršev določenega okoliša - vsi zgoraj navedeni primeri so primeri ene šole, ki je s starši imela res slabe izkušnje in si je na tak način krila hrbet. Na šoli, kjer sem zdaj, takih nebuloz ni, ker so starši malo bolj skulirani.

< Sporočilo je popravil nejcko -- 2.6.2008 0:35:44 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Dovoljenje, da učiteljica lahko maže otroke
2.6.2008 7:52:38   
Naja30
Kaj pa za ritko obrisat po kakanju - tudi hočejo podpis staršev, da to dovolijo?

Meni je to s podpisovanjem čisto mimo.user posted image  

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Dovoljenje, da učiteljica lahko maže otroke
2.6.2008 12:33:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Naja3

Kaj pa za ritko obrisat po kakanju - tudi hočejo podpis staršev, da to dovolijo?

Meni je to s podpisovanjem čisto mimo.user posted image  

Zgleda bomo za vsako zamenjano plenico v jaslih podpisali dovoljenje.user posted image  

(odgovor članu Naja30)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Dovoljenje, da učiteljica lahko maže otroke
3.6.2008 10:34:19   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Podpisati so morali pa zato, da se učiteljica zavaruje pred obtožbami, da je koga otipavala. V tem smislu.


O fak.

A ne zaradi alergenosti user posted image .




Ampak kako si pa ti pametna! Bravo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Dovoljenje, da učiteljica lahko maže otroke
3.6.2008 17:28:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Podpisati so morali pa zato, da se učiteljica zavaruje pred obtožbami, da je koga otipavala. V tem smislu.


O fak.

A ne zaradi alergenosti user posted image .




Ampak kako si pa ti pametna! Bravo.


To mi je ze uciteljica v prvem razredu povedala...user posted image .

Kasneje so nehale, jih itak nisem jemala resno...user posted image

(odgovor članu Mišni)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Dovoljenje, da učiteljica lahko maže otroke
4.6.2008 18:15:10   
yellowcrystalstar
klele je en fajn blog na to temo

_____________________________

When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace. (Hendrix)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Dovoljenje, da učiteljica lahko maže otroke
5.6.2008 22:58:55   
picola1

IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

Saj je mene tudi, ampak na srečo ali pa na žalost delam v takem fohu, da sem glede teh nebuloz na tekočem.

Samo nekaj utrinkov iz moje prakse:
- starši so podpisovali soglasje, da otrok lahko sodeluje na dnevu "nič nas ne sme presenetiti" -  reševalna akcija v primeru požara, za primer morebitnih poškodb. 
Ker starši dveh otrok niso podpisali soglasja, jih je moral en učitelj celo dopoldne individualno zabavati oz. z njima pač nekaj delati ta čas

- starši so podppisovali soglasje, da se strinjajo, da otrok sodeluje v čistilni akciji - za primer morebitnih poškodb. kar nekaj staršev soglasje ni podpisalo - očitno na pobudo učencev, ker njih je sram smeti pobirati - in spet jih je mogel en učitelj motivirati ta čas.

- podpis soglasja za kulturni dan - zaradi cene, ker se je dogajalo, da se je nekaterim staršem zdelo predrago plačati jurja bivših sit za obisk opere ali gledališča in so se pritoževali oz. niso hoteli dati denarja. tako so morali učitelji/mentorji teh dejavnosti na začetku leta narediti predračun stroškov in ga dati v podpis staršem.

Je pa seveda vse odvisno od strukture staršev določenega okoliša - vsi zgoraj navedeni primeri so primeri ene šole, ki je s starši imela res slabe izkušnje in si je na tak način krila hrbet. Na šoli, kjer sem zdaj, takih nebuloz ni, ker so starši malo bolj skulirani.



user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Kaj pa, če nočem biti "samo"...
Sem slaba mama? Prevec delam? Premalo dam sebe otrokom? Sem sebična, ker uživam še v toliko drugih stvareh in ne samo v ...
Zakaj je ustvarjanje odlično za otrokov ra...
Ustvarjanje z otrokom ni le odličen način kakovostnega preživljanja časa, ampak dokazano pozitivno vpliva na otrokov raz...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?