|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nakup bazena
3.6.2008 9:46:15   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: mika

Mi bi tudi imeli tak bazen. Zanima me a se položi samo na travo, al je treba kaj betonirat spodaj?



Fajn je, če lahko betoniraš ali pa daš tlakovce spodaj. Potem je sigurno verjetnost večja,da je tako, kot mora biti. Mi smo tudi samo ravnali zemljo, spodaj pa smo položili "filc", takšno tanko podlogo, ki pa jo moraš pač pogosteje menjavati, kot pa če bi imel tlakovano.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Nakup bazena
3.6.2008 9:50:25   
šnucika
Naš je okrogel,5.2 metra premera.
Trde stranice s folijo.Smo ga vkopali. Pol metra v zemljo 70 cm pa zazidali s kamnito škarpo.
Dno in stene vkopa so zabetonirane.

_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!




(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Nakup bazena
3.6.2008 10:57:02   
lelaval
Mi smo tudi samo ravnali zemljo,


Mi isto - očitno nima noben čisto ravnega terena doma user posted image . Na zemljo smo dali navadno folijo, gor pa stare koce. Lahko pa daš spodaj tisto podlogo, ki se daje pod laminat, umetno travo, PVC talno oblogo.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Nakup bazena
3.6.2008 11:48:59   
mika
Marogica in lelaval, bomo mi tudi zravnali zemljo, sam jo morajo prej pripeljatuser posted image . očitno bo bazen drugo leto.

Šnucika, dovolj imam betoniranja in kopanja po zemljiuser posted image , ko pripeljejo humus, bom kopala samo še po vrtu, pa ta bo tud očitno bogsigavedi katero leto.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Nakup bazena
3.6.2008 12:13:00   
pety78
Evo, mi smo ga tudi kupili in sicer premer 3,6m, čeprav smo najprej želeli 4,5m. Pa nam ga je en gospod, ki ga ima doma odsvetoval, da ni preveč stabilen. user posted image

Imate kakšen nasvet, kaj dati pod bazen, da se voda ne bo tako hitro ohlajala, če bo direkt na zemlji?

_____________________________



(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Nakup bazena
3.6.2008 12:15:40   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: pety78

Imate kakšen nasvet, kaj dati pod bazen, da se voda ne bo tako hitro ohlajala, če bo direkt na zemlji?


Par postov zgoraj imaš nasvete, kako oz. na čem so postavljeni. Mislim pa, da je zemlja poleti dovolj topla. Pa tudi zgornje prekrivalo, ko zvečer prekriješ bazen, zadrži določeno temperaturo. Tako, da ni panike. Za otroke je pa tako ali tako vedno dovolj toplauser posted image

Pa super, da ste ga kupiliuser posted image user posted image ...ne bo vam žal....

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Nakup bazena
14.6.2010 19:46:48   
mercedes
http://www.mojepoletje.si/bazeni/bazeni-wehncke

(odgovor članu muha1)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Nakup bazena
14.6.2010 20:04:17   
*miska.mcc*
mercedes....ka si tu nor?
za to ceno kar si napopal....user posted image teren pa tud mi ravnamo ze 2 let....letos pa sem se odločila....bazen bo....pa tud, ce bo voda postraniuser posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu mercedes)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Nakup bazena
14.6.2010 20:06:12   
Anonimen
stara tema, oživljena z novo brezplačno reklamo user posted image

(odgovor članu *miska.mcc*)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Nakup bazena
4.4.2016 13:07:20   
vrtnica81
kaj pa če položimo pod bazen prane plošče? bi na njih bilo potrebno še dati kakšno peno, da se ne bi dno preluknjalo oz. da ne bi bilo preveč trdo?

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Nakup bazena
4.4.2016 21:07:19   
malaMravljica
mi smo ga imeli eno leto zunaj na betonu in smo spodaj dali full stiroporja. Strgalo se verjetno ne bo na teh ploscah, sam malo izolacije je pa le fajn imet, pa tolk trdo ni na tleh.

(odgovor članu vrtnica81)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Nakup bazena
4.4.2016 22:28:45   
vrtnica81
pol mora biti malo bolj debeli stiropor ne, da bo vsaj učihkovito ne? koliko cm predlagate?

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 37
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?