|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   uspelo mi je ponovno zagledat +
28.5.2008 18:28:24   
TEDIGO
user posted image

< Sporočilo je popravil TEDIGO -- 28.5.2008 18:31:16 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: uspelo mi je ponovno zagledat +
28.5.2008 18:36:22   
čipka
čestitke!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   upam da bo vse uredu in želim ti predvsem zdravegauser posted image

(odgovor članu TEDIGO)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: uspelo mi je ponovno zagledat +
28.5.2008 18:37:37   
TEDIGO
da povem svojo zgodbo:
Z mojim user posted image  sva se lani septembra odločila za user posted image . Uspelo nama je v drugem krogu: nosečnost brez problemov, na prvem UZ bil srček vse kot v pravljici. Na drugem UZ srček ni bil več, naprej ne bom pisala... Tri mesece pavza, potem v nove boje: Danes sem ponovno zagledala user posted image !!!!
Odprla sem to temo, zato ker verjamem, da je veliko takih kot jaz imelo podobno izkušnjo, katera prinese strah da se bo to ponovilo.
Tema pa je tudi zato, da se bo katera javila, katera je drugo nesečnost speljala do konca....Saj veste, take zgodbe z srečnim koncem zelo dobro vplivajo na dušo!!!

(odgovor članu TEDIGO)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: uspelo mi je ponovno zagledat +
28.5.2008 18:59:08   
frutka_
Bravo!user posted image

(odgovor članu TEDIGO)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: uspelo mi je ponovno zagledat +
28.5.2008 19:00:17   
frutka_
Jaz bom upam zgodba s srečnim koncemuser posted image ...še malo. Imela sem  podobno situacijo kot ti.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: uspelo mi je ponovno zagledat +
28.5.2008 19:17:02   
ključek
iskrene čestitke!!!
vse dobro ti želim!! user posted image

(odgovor članu TEDIGO)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: uspelo mi je ponovno zagledat +
28.5.2008 19:29:56   
Prvosonce
Tudi jaz želim res vse dobro, pa iskrene čestitke za user posted image .

Lepo, mirno in zdravo nosečnost ti želim!!

LP

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: uspelo mi je ponovno zagledat +
28.5.2008 19:31:50   
sonček85
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image še tukaj



_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Prvosonce)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: uspelo mi je ponovno zagledat +
28.5.2008 19:59:56   
benika
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: uspelo mi je ponovno zagledat +
28.5.2008 20:07:05   
Balonchy
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Jat sem visti situaciji kot ti! In upam, da tokrat pridem do konca... (Čeprav kaže slabo - ampak upanje umre zadnje!)

(odgovor članu TEDIGO)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: uspelo mi je ponovno zagledat +
28.5.2008 20:19:46   
bastian111
Iskrene čestitke obema,želim pa ti predvsem zdravo nosečnost!
                                   user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: uspelo mi je ponovno zagledat +
28.5.2008 20:40:29   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: Balonchy

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Jat sem visti situaciji kot ti! In upam, da tokrat pridem do konca... (Čeprav kaže slabo - ampak upanje umre zadnje!)
vso srečo in stran s slabimi mislimi


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: uspelo mi je ponovno zagledat +
28.5.2008 21:04:05   
Bonnie_RR
Čestitke in lepo nosečnost! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: uspelo mi je ponovno zagledat +
28.5.2008 21:33:48   
Naja30
Tudi jaz sem prvič morala na abrazijo, ker je ni bilo več utripov v 10t. Druga nosečnost je potekala bp.
Pri tretji se je pa spet zalomilo... Ampak verjamem, da četrta bo pa spet bp.user posted image

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: uspelo mi je ponovno zagledat +
28.5.2008 21:44:02   
Splet.Ka
Čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

In veselo nosečnost.

_____________________________

Cvetim...

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: uspelo mi je ponovno zagledat +
28.5.2008 22:27:08   
_Beky_
user posted image user posted image user posted image Cestitkeuser posted image user posted image user posted image Pa zelim ti vse naj najuser posted image

(odgovor članu Splet.Ka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: uspelo mi je ponovno zagledat +
28.5.2008 23:08:55   
*Junona*
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu _Beky_)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: uspelo mi je ponovno zagledat +
29.5.2008 7:45:34   
blue sky
čestitke user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: uspelo mi je ponovno zagledat +
29.5.2008 9:49:58   
kristinaj
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image čestitam.... držim pesti za bo šlo do konca, da bo vse uredu do zdravega otročka.......

nisem imela problemov kot ti, vendar sem tudi jaz v drugo user posted image  in upam, da bo šlo srečno do konca..... meni, tebi, obema, vsem srečkam nosečkam




(odgovor članu TEDIGO)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: uspelo mi je ponovno zagledat +
29.5.2008 10:07:55   
marjetica84
iskrene čestitke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  in lepo nosečnostuser posted image

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: uspelo mi je ponovno zagledat +
29.5.2008 11:00:12   
Rožica82
mirno in lepo nosečnostuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu marjetica84)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: uspelo mi je ponovno zagledat +
29.5.2008 12:32:18   
x_srečka_x
Čestitke user posted image user posted image  
Pri meni je bilo pa v drugo ss pri 9t, v prvo je bilo pa vse dobro.
Držim pesti da bo tokrat vse v redu user posted image in lepo user posted image

(odgovor članu Rožica82)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: uspelo mi je ponovno zagledat +
29.5.2008 13:21:11   
sasi13
čestitke user posted image  user posted image

(odgovor članu x_srečka_x)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: uspelo mi je ponovno zagledat +
29.5.2008 15:59:56   
*talcy*
tudi od mene user posted image user posted image user posted image  ..
lani sva se tudi midva z mojim odločila za user posted image  in je ratalo v drugem krogu ... šla na prvi pregled vse ok na drugem v 11t pa ni bilo več srčka tako da sem bila septembra na abraziji .. rekla je naj počakava pol leta pa sva januarja se odločila da poskusiva in konec januarja zagledala + user posted image  zdaj sem v dobrem 20t in zaenkrat je vse ok ... kolikor vidiš nas je veliko ki smo dale tako izkušnjo skozi ... in zdaj bo z nami vse ok ... seveda pa je skoz prisoten strah vsaj pri meni
user posted image  .. no uživajte .. in lepo nosečnost ...

(odgovor članu sasi13)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: uspelo mi je ponovno zagledat +
29.5.2008 17:51:46   
TEDIGO
hvala punce! Zlate ste!!!

(odgovor članu *talcy*)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




valentinovo
Lelly28 RR

Ali si s partnerjem za valentinovo izmenjata darilo oz. gresta nekam skupaj (sama,brez otrok)?

da (25%)

ne (75%)


Število vseh glasov: 24

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!