|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ICSI junij
2.6.2008 14:06:40   
Zvezdica
Ja v petek so imeli očitno zelo veliko dela. In zato 3x klicala.

Važn da je hormon tako visok. če se dete ne bi razvijalo, ne bi bil tak. ko sem imela imn, sem imela v 8 tednu le 1300. Tako da, glavo gor in čakat sredo, testek ponovit in bo vse jasno.

Grem kaj nardit, če sem že doma.


_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: IVF/ICSI junij
2.6.2008 14:11:05   
Grethy
odlično Blanč ... men je itak vseeno računaj na to da se jaz pojavim v Celju nekako okoli štirih popoldan ????? ... kaj praviš na to ???

_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: IVF/ICSI junij
2.6.2008 14:18:29   
hedviga
Gigi,punca moja!!!! Najprej me je srh spreletaval, zdej sem pa fullll vesela!!!
VSE BO OK!! 1000%!!!!!!
 
In tebi Abra tudi čestitke!!!!!!!
 
 
Ampak me pa kar pogrelo tisto o čudežih, no. Pa kako lahko take kvasijo!? Sicer se lahko čist motim, ampak
mislim, da je na vsak postopek enk procent možnosti, da rata. A ni tko? Pa to o letih, ma...skos to poslušamo.
Gigi, ti si nosečka in amen. Itak je pa vsako dete en velik čudež.
 
Hja, no sicer pa menopurmanija se je včeraj prevesila v menopurdepresijo, ampak zgleda da to tko niha. Kot pijanci, so en cajta veseli, pol te pa objemajo in jokajo...user posted image
 
No, tkole na hitro.Zdej grem še malo nazaj brat...
 

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: IVF/ICSI junij
2.6.2008 14:29:04   
DaisyE
Na hitro undercover iz šihta.

Obema abri in gigi ČESTITKE!!!! Gigi, čeprav te je prestrašilo, se bo dobro končalo. Tvoji otroc se ne dajo, tale beta je pa sploh obetavna. Supertruper.

Abri - kdaj maš pol rok? user posted image user posted image user posted image  Za dojenčka, ne za merdžota. user posted image user posted image

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu hedviga)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: IVF/ICSI junij
2.6.2008 14:32:07   
gigi1
Itak, da zdele nisem sposobna nič delat in lahko le z vami čvekam. opravičujem se, da vam skrbi delam, v isti sapi pa prosim, da še vsaj do srede stiskate pestke za mojo pikico.

hedi teh izjav sem že vajena. Najprej mi neki kao govorijo sej bo, sej bo...ko me pa za leta vprašajo se jim pa kar zatakne. No o čudežu je res kaj za povedat glede na izjave mojega IVF G, da imam samo 5% šans. Sploh po kloomifenskem testu, ki je bil 15. Na netu sem najdla, da do 10 je kao dobr, 10-15 srednje, nad 15 pa majhna možnost zanositve. Nisem strokovnjak, vendar mislim, da ta test kaže da me že mena mal šlata. Ali ne dam se ja još!

Gor in dol je pa za menopur normalno. Upam, da boš mela večinoma menopurmanije. Vreme pa sigurno tud pripomore k slabi volji.

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu hedviga)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: IVF/ICSI junij
2.6.2008 14:35:15   
gigi1
Evo ga finito! 11.434 BHCG. Sem mogla v piko točno napisat, ker mi je vsak pikca pomembna, če bom slučajno pozabila user posted image .

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: IVF/ICSI junij
2.6.2008 14:37:24   
hedviga
Ah Gigi, potem mam pa itak tut jaz bolj manj možnosti.
Moj FSh je bil 12,75, pa mam (če se ne motim) nekaj let manj od tebe.
Ampak, ne! Nočem sploh tako razmišljat. Tut jaz se ne dam! (še...vprašite me potem ko nič ne bo iz vsega, in bom kot kupček nesrelče)...

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: IVF/ICSI junij
2.6.2008 14:39:56   
sapi
gigi sedaj je že strokovnjak ... se mi nič ne vidi, da se špikam ... nobene modrice pa še visok prag bolečine imam sem pač bolj trpežne sorte user posted image ... suuuuuupeerrr gigi to je zelo obetavna novička ...
blanč sedaj smo še bolj firbčne, ko nas takole v negotovosti puščaš user posted image ...
zvezdica no samo, da sta ... sta borca po mami user posted image ...
pikovit to si lepo napisala ... tako pomirjujoče za gigi ...
arneja jaz sem kar pridna kar se zdrave hrane tiče a kaj, ko so nimam mere in so količine nore user posted image ....
abra res vesele novičke čestitke od srca user posted image user posted image user posted image ...
linda25 super za začetek user posted image ...
mismis še malo pa se nam pridružiš  jeeeee ...










(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: IVF/ICSI junij
2.6.2008 14:41:01   
zorica

Halo punce, sem že nazaj !Imam pet celic iz petih foliklov user posted image user posted image user posted image V četrtek moram priti nazaj.Upam da bo katera od teh celic ok in da bo prišlo do oploditve.



(odgovor članu hedviga)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: IVF/ICSI junij
2.6.2008 14:41:43   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

Evo ga finito! 11.434 BHCG. Sem mogla v piko točno napisat, ker mi je vsak pikca pomembna, če bom slučajno pozabila user posted image .



Jabadabu user posted image user posted image user posted image  no vidiš Gigi, to pa je res lepo BHCG...
Zdej pa stiskam pestke, da bo čez dva dni še višji

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: IVF/ICSI junij
2.6.2008 14:43:22   
sarasan
Zorica .....čestitamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: IVF/ICSI junij
2.6.2008 14:43:57   
mismis
 
user posted image
 
AKTUALNO V TEM TEDNU  
   


Ponedeljek, 02.06.
mala81- UZ
Rubin - ET
Julija30 - ET

Zorica - punkcija

Torek, 03.06.
 Marjetka Cvetka- UZ

Sreda, 04.06.
Hedviga - UZ

Četrtek, 05.06.
Mlinčka - UZ
Zorica - ET

Torek, 10.06.
Sapi - UZ
Orto2 - UZ

Sreda, 11.06.
Anadejka - UZ

user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image
 
NAŠE NOSEČKE  

 
Ponedeljek, 02.06.
   Gigi1 - UZ
Abra - UZ

Četrtek, 05.06.
   Pinki36 - UZ
 
Ponedeljek, 09.06.
   Gigi1 - UZ user posted image
 
Torek, 10.06.
Sonček33 - UZ

Četrtek, 12.06.
Zvezdica - UZ
 
Sreda, 18.06.
   Pinki2 - NS


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image           



  user posted image user posted image   T R E P E T A L K E  user posted image user posted image
(beri TESTI)

 

Arneja greje  user posted image   - TEST 05.06.2008
DaisyE greje user posted image user posted image    - TEST 07.06.2008


user posted image user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image  

user posted image  KANDIDATKE 
user posted image    V  POSTOPKUuser posted image

  • Grethy (LJ, dr. Požlep, zamrznjenčki)
  • Zorica (1. IVF, dr. Vlaisavljevič)
  • mala81 (27. let, 2. IVF/ICSI, dr. Reljič, MB)
  • Arneja (35. let, 2. IVF/ICSI, dr. Reš)
  • Hedviga (34. let, 1.IVF, dr. Drobnič, LJ)
  • Rubin (3. IVF, MB)
  • Julija30 (MB)
  • Darja* (3.IVF/ICSI)
  • Sapi (1.IVF, GK LJ, dr. Ribič)
  • Vijolica30 (31. let, 3.IVF, dr. Bokal, 11.06.)
  • Daisy (dr. Reš, zdaj bo pa akcija )
  • Mlinčka (2. IVF, 30. let, dr. Drobnič, Superfact)
  • Kajsica (1.IVF;LJ, juriš po otroke)
  • mismis (33let)(2.IVF;LJ,dr.Drobnič junij bo NAŠ  mesec)
  • cukica (24let)(LJ,dr.Ribič, 20.05. špike)
  • Rožica29 (1. IVF, GK LJ, dr. Ribič, zamrznjenčki)
  • netka34 (35let)(2.ICSI, GK LJ,)
  • Gita14 (IVF, dr. Bokal)
  • Marjetka Cvetka (1.ICSI, dr. Reš, PO, Superfact in Menogon)
  • Linda25 (ICSI LJ, 04.06. zamrznjenčki)
  • Orto2 (2. IVF, dr. Drobnič)
  • Anadejka
  • Sarasan (2. IVF)
user posted image  KANDIDATKE ZA  user posted image   POSTOPEKuser posted image   


  • tassi1 (IVF/ICSI, dr. Vlaisavljevič, MB) 
  • ušula spomladi v nov boj
  • paki (PO)
  • lara light (2.IVF;PO,dr.Reš)
  • Anja31 (2. IVF, dr. Reš, diphereline in menopur), 
  • oktavija (1.IVF/ICSI)
  • Pikovit (32 let) (6.ICSI;PO,dr.Reš)
  • Paddy (1.ICSI)
  • Reni70 (4.ICSI;PO,dr.Reš)
  • Mimmy (postopek z zamrznjenčki)
  • Zarja1 (1. IVF, LJ)
  • Dobrovoljčica
  • Vanja 44 (2. postopek, dr.Reš)
  • Shuka
  • Barbarella77
  • Sabsa (Menopur)
  • Anabanana
  • Iannia
  • Žirafca
  • Goldy (2. ICSI, dr. Drobnič, LJ)
  • T1979 (2. IVF, dr. Reš)
  • Tia-na (33 let, 1. IVF, dr. Vogler)
  • Mandreja (IVF, Lj)
  • Ozone (MB dr. Reljič)
  • andreja07 (PO, dr. Reš)
  • Kikaa (IVF/ICSI;LJ, dr. Tomaževič) 
  • cati (1.IVF, dr. Reš, Dipherline in Menopur)
  • Bambi75 (4.IVF/ICSI, MB)
  • Ledenka (ICSI, PO)
  • moni29 (MB, razgovor v maju)
  • Mateja.goljev (Gonal in Superfact)
  • Jadrnica (2.ICSI, postopek, dr. Reš, Diphelerine in GONALOM-F)
  • womanpolice (1. ICSI, GK LJ; dr. Bokal 4.6. avgusta v nov boj)
  • Pika74 (34 let, 4. IVF, dr. Drobnič)
  • Tjasshyy (LJ?)
  • Pija76 (21.06. Ta veseli dogodek ali Pija se moži )
  • Stijan (3. ICSI, dr. Reš, ET 07.05.)
  • Lučka25 (IVF, dr. Reš, 23.06. posvet)
  • Sulfinija (4. IVF, dr. Zorn, posvet 12.06)
  • mami26 (LJ),
  • Titi3 (Superfact in Menopur)



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   


koala
user posted image , *medica*user posted image   ,  Špelkauser posted image , soncek.djukelica user posted image user posted image ,  Staša1 , gloriauser posted image , tosjauser posted image , perlica user posted image  ,  Bety upa user posted image , mozart, _rebeca_ user posted image  user posted image , MIŠEK13 , ele, Sisyuser posted image   , poopsieuser posted image , upajoča, zvezdica26, dolenjkauser posted image , micka zaloskauser posted image , maja24user posted image , dakica, sayuriuser posted image , Pamela, blanč,  Stormy , tassi1, dakec, citrončica, maša74,  tobika, Goyauser posted image   user posted image ,  Darmar ,  Zalazoyauser posted image , Skye user posted image user posted image , Martinščicauser posted image ,Rebeca user posted image ,Tita13 user posted image ,Meeryanauser posted image ,Pfuser posted image ,Ana_Puser posted image , Lotty user posted image ,Ameliauser posted image , Goldfishuser posted image , Johnie user posted image ,Pikica 26 , Meybebabyuser posted image , sonček75 user posted image , DejanSenka  user posted image , Mandarinca, šemalo, Rmeli, Majc, Dole, M.L.B.K, bilka, T1979,  Anabanana, Ajedat, Arneja, Gita14, Črni Tulipan, Banga, Cati, Lejla007user posted image ,  Animeuser posted image , Mijavčekuser posted image , Guguuser posted image , Mihi78user posted image , Pajčolankauser posted image , Tejkiuser posted image , Špelka12user posted image , Lorby007 user posted image , Koninauser posted image , Jelka123user posted image , m.rudovicuser posted image ,  Orkauser posted image ,  Teja*user posted image , Mavrica72user posted image , Tejka**user posted image , Hormončekuser posted image   , *NiNa*user posted image   , Pinki2user posted image , Krtekxx user posted image , Zvezdicauser posted image , Dajamaja,  Tejekuser posted image , Gigi1user posted image , Pinki36user posted image , Abrauser posted image , Tadeja81user posted image , Sonček33user posted image

 
Kalkulator izračuna PDP po IVF oz. ICSI: http://www.ivf.ca/calcu.htm
Znaki hiperstimulacije:
http://med.over.net/forum5/read.php?67,4215040,4215086#msg-4215086
Vse pomembne zadeve glede postopkov IVF in ICSI: http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2696207

 

 
 
 

user posted image  NOVE NOSEČKE JUNIJ user posted image   
 
 





Če katera opazi kakšno napako v seznamu, mi prosim oprostite in pocukajte za rokav, je čisto možno da sem kaj zamešala, je že veliko bork. Tiste, ki lahko sproti sporočate UZje, punkcijo, ET, naredite to čimprej, da vas še bolj spodbujamo in damo na poseben seznam - da je za vsak dan bolj pregledno.

Dekleta, ki ste sedaj v postopku, ste na modrem ali oranžnem seznamu in se že tako spodbujate med seboj. Dekleta, ki vam žal ni uspelo in še ne veste za nov postopek ali pa je ta še daleč, ste med navijačicami. Prav tako so med navijačicami dekleta, ki so že mamice ali nosečke
.


< Sporočilo je popravil mismis -- 2.6.2008 14:45:08 >

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: IVF/ICSI junij
2.6.2008 14:46:28   
mismis
A ste videli k nam je štorklja ušla,

danes se je pa vrnila, zgleda da ni nič boljšega od nas našla...user posted image user posted image user posted image


Zorica, čestitke lep izkupiček
le kje sta pa Rubin in Julija

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: IVF/ICSI junij
2.6.2008 14:50:30   
pinki36
Gigi1 vse bo v redu. Samo ne zgubi tvoje pozitivne energine. Veruj v tvojo pikico. Test kar naredi, zato da ti bo dušico pomiril.

Sem s tabo v mislih. Objemčekuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: IVF/ICSI junij
2.6.2008 14:55:05   
gigi1
Sapi super, da je tak strokovnjak. Take rabmo! Jih pa dans takih res ne delajo več user posted image .

Zorica, user posted image user posted image user posted image pa se bla le pridna koklja. kako je pa blo vse skupaj? Si Ok?

Hedi js sem bla skoz optimist in sem še vedno. Tole dons me je rahlo prizemljilo, ampak se že pobiram user posted image

Miškulinka hvala za navijanje. Ja une joškarce so nam pa štorkljo pregnale user posted image .
Pls popravi pri meni UZ na 09.06.

Zdej sem vas pa dost zagnjavla z mojimi problemi.  Se poslavljam za nekaj časa. Sem mojmu filane paprike obljubla, pa grem mal filat user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: IVF/ICSI junij
2.6.2008 14:56:45   
gigi1
Pinki moja hvala ti. Kako si ti? So slabosti minile?

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: IVF/ICSI junij
2.6.2008 14:58:40   
mismis
Gigi

a ti to mene namerno sekiraš... napišeš da sem se zmotila in jaz drvim popravljati seznam

in potem vidim, da sem te čisto prav zavedla

Namreč 09.06. si že gor, tam kjer imaš ladybug za srečo



Joj, joj pa še kdo naj reče, da ti nisi noseča, k mi take delaš user posted image

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: IVF/ICSI junij
2.6.2008 15:04:06   
gigi1
Miška  Uuups. Sem vidla sam 02.06. naju z Abro pa prečekirala kdaj ima Pinki UZ, pa vidla in Sončka in Zvezdico, sebe pa spregledala. Hmmja, no smotana sem. Sorči. Pa hvala za pikapoko user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: IVF/ICSI junij
2.6.2008 15:05:00   
pinki36
Čestitke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Kar tako naprej. Sedaj pa še naprej tako pridno skrbi za tvojo pikico.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: IVF/ICSI junij
2.6.2008 15:06:30   
Rubin.
Evo še mene. Uradno izjavljam, da sem danes zanosila user posted image .
Do danes so preživeli 4 zarodki, dva smo dali na hladno, dva pa na toplo user posted image .

Torej, da vam ju prestavim:


user posted image


Smo se šalile, da sta sigurno par, ker sta si tolk različna user posted image . Sicer pa je spet hitro minilo, klepet pa smeh, pa smo že šle domov.
Preden sem šla domov, sem še pokukala k mali81, ki pa je šele čakala na UZ. Prijazna punca, upam, da bo imela danes dobre novice.

Vsem ostalim jupiiii za srčke in celice.

Gigi jaz upam na najboljše.

Je pa res, da ko zanosiš si šele na pol poti, vem iz lastnih izkušenj, kako je ko ne prideš do konca user posted image , ampak ti tega ne boš izvedela a ne?!

No test delamo 16.6., če ne pride prej do kakšnih sprememb.

Sicer pa bodite mi fajn.

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: IVF/ICSI junij
2.6.2008 15:07:57   
oktavija
Čao pupe!

No prišla sem vas pozdravit na novo temo!user posted image user posted image user posted image

Kako se kaj imate?

Jaz grem jutri končno na pregled k svoji G da mi pove zakaj moje teteuser posted image  ni na obisk tako dolgo (Beri:60 dan cikla), 4 testeki pa so pokazali - ... Jutri pa vam poročam kaj bo rekla in če se vam kmalu pridružim na kaki terapiji...user posted image

Lep dan vam želim!

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: IVF/ICSI junij
2.6.2008 15:10:11   
gigi1
Rubin user posted image  user posted image  user posted image  čuvaj zdej pikici. Pingvinčka pa na hladno, če se boste še za kaj kasneje odločali. Kako je blo z Julijo? Kje je ona?



_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: IVF/ICSI junij
2.6.2008 15:12:53   
gigi1
Oktavija stiskam pestke, da je vseeno nekje +, pa da se v urinu ne vidi. Javi jutri kaj je G rekla.user posted image  za dobre novičke.

Gretka tebe pa tale teta s krvavca tud neki heca. Zakaj morš pa zdej 9 dni čakat??

Zdej pa res grem, da se boste mal odpočile od mene user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: IVF/ICSI junij
2.6.2008 15:13:23   
hedviga
OO Rubin, kolk lepa slikica. Jaz bi tut mela take lepe...user posted image

Men se pa zdi, da se je neki not vseen začel dogajat. Mam filing da me je neki mal napihnl, sicer zlo mal, ampak jest porajtam. Lahko je seveda tut od prebave user posted image
Itak bo pojutrišnjem konec ugibanj.

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: IVF/ICSI junij
2.6.2008 15:18:59   
pinki36
user posted image user posted image user posted image user posted image Gigi1 SUPER JE PA VISOK!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image  Ne obupat otročiči nam pača mal nagajajo. Veš moja nona je rekla da čim zanosiš ti sive lsi zač nejo delat user posted image user posted image user posted image user posted image , tako da kaj bo šele ko ga boš rodila, mislim da je najbolje da si že sedaj nabaviš barvo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

No moje slabosti so prisotne zjutraj, včasih bolj, včasih manj. Vsekakor mi pa donat pomaga,da....... Mi pa ta vročina mal nagaja. Tudi mene skrbi kako bo v četrtek. Vsak dan se pogovajam z mojima dvema pikicama, ki me nato potolažita.

Oj ali ti še jemlješ buskopan, oziroma kako je sedaj s terapijo. Jemlješ naprej ultrogestan ali...? Jaz sem provala prekinit, pa sem mislila da mi nekdo s pletilko bode skozi jajčnike že ko sem samo cihnila, ali pa zakašljala, tako da jaz ga vseeno vzamem.

Ostalim veliko objemček , tebi Ambra pa če enkrat čestitke!!!!!


(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?