|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ICSI junij
2.6.2008 15:21:56   
Rubin.
user posted image
Kako je blo z Julijo? Kje je ona?


Verjetno se cartajo user posted image . No upam, da ne bo jezna, tudi Julija ima dobro bero, vendar se odločila za enega, dva pa je dala na hladno.
Tudi punca, ki je bila z nama greje samo enega, sicer si je želela dva, vendar so ji dr. svetovali enega in je dala tri na hladno. To je res super, da imamo toliko zamrznječkov, tako da punkcija odpade.

Sicer pa Julija, se vidiva 16.6., to bo najin dan.

Hedviga, sicer imam še dva samo ti ju ne dam user posted image , je pa res da delamo lepe otroke, oz. kot je ena na drugi temi napisala, da so ivf otroci izredno lepi.

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: IVF/ICSI junij
2.6.2008 15:26:38   
hedviga
Hehehe, Rubin, ti kar šparaj preostala dva..Mi bomo pa svoje naredili. Glede na količino brezalko piva, bi mogla met vsaj 10 foliklov v sredo...user posted image user posted image
Ampak me mal skrbi, ker sem preveč Murkota gledala v soboto...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: IVF/ICSI junij
2.6.2008 15:37:46   
mismis
 
user posted image
 
AKTUALNO V TEM TEDNU  
   


Ponedeljek, 02.06.
mala81- UZ
Rubin - ET
Julija30 - ET

Zorica - punkcija

Torek, 03.06.
 Marjetka Cvetka- UZ

Sreda, 04.06.
Hedviga - UZ

Četrtek, 05.06.
Mlinčka - UZ
Zorica - ET

Torek, 10.06.
Sapi - UZ
Orto2 - UZ

Sreda, 11.06.
Anadejka - UZ

user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image
 
NAŠE NOSEČKE  

 
Ponedeljek, 02.06.
   Gigi1 - UZ
Abra - UZ

Četrtek, 05.06.
   Pinki36 - UZ
 
Ponedeljek, 09.06.
   Gigi1 - UZ user posted image
 
Torek, 10.06.
Sonček33 - UZ

Četrtek, 12.06.
Zvezdica - UZ
 
Sreda, 18.06.
   Pinki2 - NS


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image           



  user posted image user posted image   T R E P E T A L K E  user posted image user posted image
(beri TESTI)

 

Arneja greje  user posted image   - TEST 05.06.2008
DaisyE greje user posted image user posted image    - TEST 07.06.2008
Rubin greje   user posted image user posted image    - TEST 16.06.2008
Julija30 greje   user posted image    - TEST 16.06.2008

user posted image user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image  

user posted image  KANDIDATKE 
user posted image    V  POSTOPKUuser posted image

  • Grethy (LJ, dr. Požlep, zamrznjenčki)
  • Zorica (1. IVF, dr. Vlaisavljevič)
  • mala81 (27. let, 2. IVF/ICSI, dr. Reljič, MB)
  • Arneja (35. let, 2. IVF/ICSI, dr. Reš)
  • Hedviga (34. let, 1.IVF, dr. Drobnič, LJ)
  • Rubin (3. IVF, MB, ET 02.06.)
  • Julija30 (MB, ET 02.06.)
  • Darja* (3.IVF/ICSI)
  • Sapi (1.IVF, GK LJ, dr. Ribič)
  • Vijolica30 (31. let, 3.IVF, dr. Bokal, 11.06.)
  • Daisy (dr. Reš, zdaj bo pa akcija )
  • Mlinčka (2. IVF, 30. let, dr. Drobnič, Superfact)
  • Kajsica (1.IVF;LJ, juriš po otroke)
  • mismis (33let)(2.IVF;LJ,dr.Drobnič junij bo NAŠ  mesec)
  • cukica (24let)(LJ,dr.Ribič, 20.05. špike)
  • Rožica29 (1. IVF, GK LJ, dr. Ribič, zamrznjenčki)
  • netka34 (35let)(2.ICSI, GK LJ,)
  • Gita14 (IVF, dr. Bokal)
  • Marjetka Cvetka (1.ICSI, dr. Reš, PO, Superfact in Menogon)
  • Linda25 (ICSI LJ, 04.06. zamrznjenčki)
  • Orto2 (2. IVF, dr. Drobnič)
  • Anadejka
  • Sarasan (2. IVF)
user posted image  KANDIDATKE ZA  user posted image   POSTOPEKuser posted image   


  • tassi1 (IVF/ICSI, dr. Vlaisavljevič, MB) 
  • ušula spomladi v nov boj
  • paki (PO)
  • lara light (2.IVF;PO,dr.Reš)
  • Anja31 (2. IVF, dr. Reš, diphereline in menopur), 
  • oktavija (1.IVF/ICSI)
  • Pikovit (32 let) (6.ICSI;PO,dr.Reš)
  • Paddy (1.ICSI)
  • Reni70 (4.ICSI;PO,dr.Reš)
  • Mimmy (postopek z zamrznjenčki)
  • Zarja1 (1. IVF, LJ)
  • Dobrovoljčica
  • Vanja 44 (2. postopek, dr.Reš)
  • Shuka
  • Barbarella77
  • Sabsa (Menopur)
  • Anabanana
  • Iannia
  • Žirafca
  • Goldy (2. ICSI, dr. Drobnič, LJ)
  • T1979 (2. IVF, dr. Reš)
  • Tia-na (33 let, 1. IVF, dr. Vogler)
  • Mandreja (IVF, Lj)
  • Ozone (MB dr. Reljič)
  • andreja07 (PO, dr. Reš)
  • Kikaa (IVF/ICSI;LJ, dr. Tomaževič) 
  • cati (1.IVF, dr. Reš, Dipherline in Menopur)
  • Bambi75 (4.IVF/ICSI, MB)
  • Ledenka (ICSI, PO)
  • moni29 (MB, razgovor v maju)
  • Mateja.goljev (Gonal in Superfact)
  • Jadrnica (2.ICSI, postopek, dr. Reš, Diphelerine in GONALOM-F)
  • womanpolice (1. ICSI, GK LJ; dr. Bokal 4.6. avgusta v nov boj)
  • Pika74 (34 let, 4. IVF, dr. Drobnič)
  • Tjasshyy (LJ?)
  • Pija76 (21.06. Ta veseli dogodek ali Pija se moži )
  • Stijan (3. ICSI, dr. Reš, ET 07.05.)
  • Lučka25 (IVF, dr. Reš, 23.06. posvet)
  • Sulfinija (4. IVF, dr. Zorn, posvet 12.06)
  • mami26 (LJ),
  • Titi3 (Superfact in Menopur)



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   


koala
user posted image , *medica*user posted image   ,  Špelkauser posted image , soncek.djukelica user posted image user posted image ,  Staša1 , gloriauser posted image , tosjauser posted image , perlica user posted image  ,  Bety upa user posted image , mozart, _rebeca_ user posted image  user posted image , MIŠEK13 , ele, Sisyuser posted image   , poopsieuser posted image , upajoča, zvezdica26, dolenjkauser posted image , micka zaloskauser posted image , maja24user posted image , dakica, sayuriuser posted image , Pamela, blanč,  Stormy , tassi1, dakec, citrončica, maša74,  tobika, Goyauser posted image   user posted image ,  Darmar ,  Zalazoyauser posted image , Skye user posted image user posted image , Martinščicauser posted image ,Rebeca user posted image ,Tita13 user posted image ,Meeryanauser posted image ,Pfuser posted image ,Ana_Puser posted image , Lotty user posted image ,Ameliauser posted image , Goldfishuser posted image , Johnie user posted image ,Pikica 26 , Meybebabyuser posted image , sonček75 user posted image , DejanSenka  user posted image , Mandarinca, šemalo, Rmeli, Majc, Dole, M.L.B.K, bilka, T1979,  Anabanana, Ajedat, Arneja, Gita14, Črni Tulipan, Banga, Cati, Lejla007user posted image ,  Animeuser posted image , Mijavčekuser posted image , Guguuser posted image , Mihi78user posted image , Pajčolankauser posted image , Tejkiuser posted image , Špelka12user posted image , Lorby007 user posted image , Koninauser posted image , Jelka123user posted image , m.rudovicuser posted image ,  Orkauser posted image ,  Teja*user posted image , Mavrica72user posted image , Tejka**user posted image , Hormončekuser posted image   , *NiNa*user posted image   , Pinki2user posted image , Krtekxx user posted image , Zvezdicauser posted image , Dajamaja,  Tejekuser posted image , Gigi1user posted image , Pinki36user posted image , Abrauser posted image , Tadeja81user posted image , Sonček33user posted image

 
Kalkulator izračuna PDP po IVF oz. ICSI: http://www.ivf.ca/calcu.htm
Znaki hiperstimulacije:
http://med.over.net/forum5/read.php?67,4215040,4215086#msg-4215086
Vse pomembne zadeve glede postopkov IVF in ICSI: http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2696207

 

 
 
 

user posted image  NOVE NOSEČKE JUNIJ user posted image   
 
 





Če katera opazi kakšno napako v seznamu, mi prosim oprostite in pocukajte za rokav, je čisto možno da sem kaj zamešala, je že veliko bork. Tiste, ki lahko sproti sporočate UZje, punkcijo, ET, naredite to čimprej, da vas še bolj spodbujamo in damo na poseben seznam - da je za vsak dan bolj pregledno.

Dekleta, ki ste sedaj v postopku, ste na modrem ali oranžnem seznamu in se že tako spodbujate med seboj. Dekleta, ki vam žal ni uspelo in še ne veste za nov postopek ali pa je ta še daleč, ste med navijačicami. Prav tako so med navijačicami dekleta, ki so že mamice ali nosečke
.


< Sporočilo je popravil mismis -- 2.6.2008 15:38:30 >

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: IVF/ICSI junij
2.6.2008 16:21:32   
Grethy
Opala Zorica, čestitam ... naj se vsi oplodijo user posted image user posted image user posted image user posted image

Bravo RUBIN in JULIJA zdaj pa le grejta user posted image user posted image user posted image user posted image


Kako je mala81 ????


Ja gigi1 bolje takole kot pa ... sedem dni jemljem ene tablete in pol čez dvadni pride tetka user posted image , pol pa pokličem in izvem kako naprej ... vem da bo menopurja 2 ampuli, samo ne vem od kdaj naprej ...


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: IVF/ICSI junij
2.6.2008 16:46:04   
arneja
To, Gigi, to user posted image user posted image user posted image . Se pravi, da gre pri tebi res vse malo bolj počasi, pa bo srček šele naslednji ponedeljek viden user posted image . Zdaj si pa kar oddahni user posted image .

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: IVF/ICSI junij
2.6.2008 16:54:50   
kajsica
Pikovit, jaz bi na tvojem mestu napisala pritožbo na operaterja pri katerem sem vzela telefon. Predvisevam, da si vzela enega v akciji, na koncu pa samo napiši, da si pač želiš ugodne rešitve in kaj bi bila zate ugodna rešitev (zamenjava telefona za enakega ali pa drugo firmo), pa še povej jim da si izredno nezadovoljna in boš pač šla do ustreznih inštitucij, če se ne bo pritožba rešila pozitivno.

Arneja, saj mene je tud samo tu in tam "štihnalo", ne pa skoz, pač parkrat na dan. Samo ne obremenjuj se, mi itak držimo pestke zate!!!!

Abra , bravo, jupi!!!!! To delaj!!!! Čestitke!!!user posted image user posted image

Gigi, beta je pa huda!!! Sigurno je vse OK!!! Ni panike!!!! user posted image user posted image

Zvezdica čestitke!!! Sedaj pa se že mešajo med seboj in te bodo lepo počakale!!

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: IVF/ICSI junij
2.6.2008 16:56:58   
zorica

Punce hvala vam, sem upoštevala vse vaše nasvete, mogoče je zato tudi tako lepo uspelo.Punkcijo sem lepo prespala, počutje sedaj pa je tudi super.Nič me ne boli, niti ne šraufa,...

Sedaj edino več ne vem, ali naj se v primeru da bom imela vsaj dva zarodka odločim da mi vstavijo oba, ali pa le enega.
Ne morem verjeti da sem končno dočakala.

Rubin tebi pa user posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: IVF/ICSI junij
2.6.2008 16:58:40   
arneja
Bravo, Zorica, pet v petih, naj se jih še oplodi vseh pet user posted image .

Uau, Rubin, kakšni lepi pikici si ti dobila user posted image user posted image . Naša Lučka prav ubožica proti njima izgleda user posted image . Nosečnost zagotovljena, če mene vprašaš user posted image .

Oktavija, tvoja teta Meta te pa zdaj res že predolgo heca. No, boš povedala, kaj bo G rekla user posted image .

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu zorica)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: IVF/ICSI junij
2.6.2008 17:01:51   
Abra
Zdej sem pa končno prebrala vse strani user posted image vmes je blo treba it še na kosilo, pa še kaj. Prej sem se najbrž pozabila pohvalit, da že imam materinsko knjižico user posted image brez vpisov user posted image sem si jo morala it kar sama kupit, ker se je očitno pri moji G ne dobi. Zdej pa skoraj 6 tednov čakanja do nuhalne. Kok se bo šele to vleklo.

Daisy, tvoja bližnja srečanja ziher neki pomenijo user posted image meni se je tudi skoz neki dogajalo, sanjalo ... tko, da sem kar prepričana, da si na dobri poti. Pa tvoj se je tut že v vlogo trenerja navadu, da zdej najprej mamo tera, pol pa še otroke, tako kot tata Kostelič user posted image

Grethy, jaz pa še nisem bla v Kumrovcu user posted image se mi zdi, da bi moral bit v OŠ nek tak izlet, pa nam je očitno odpadel user posted image če bomo kdaj šli, pa ne bom mogla primerjat

Mišmiš, sem čist pozabla da je un seznam že zgoraj user posted image nisem hotla vate dvomit user posted image a naslednje preglede še tut v seznamu vodiš? Če še, bo moja NS 11.7.

Jadrnica, ti si kar vetra v jadra nafilaj, da bomo jeseni za plusek navijali user posted image

Pikovit, kako je tačka? Še otečena? A zdej pa muca šepa?

Sapi torej si že stručko ratala s špikicami user posted image

Arneja, jaz sem si pa včeraj tut Lučko zaželela, pa sem si pol raje kar maxima prvoščla, se mi je zdela kar premajhna user posted image je bla pa lepa praznična user posted image

Sarasan, jaz tudi tokrat nisem kaj dost jajčnikov čutla, kar počakaj na uz, boš vidla, da je ziher kaj user posted image

Kajsica, ti si pa boga s temi žilami. user posted image Super, da že imaš visok hormon in te ne bojo špikali v nedogled.

Gigi, super, zdaj pa navijamo, da bo v sredo 20.000. Si me s tisto 11 mesčno nosečnostjo spomnila na tv poper, se spomniš uvodnega komada, ko mama pravi 10, 11, mesec, ma sin, kej ne bo neč? user posted image Mogoče je pa tvoj tut en tak komedijant.

Linda, bravo za uspešen šart! Prehlad si pa čimprej pozdravi, da ne boš pol kot jaz nosečka kašljala in zato v skrbeh.

Daisy, ata mi je pdp naračunal 22. januarja, ivf kalkulator pa 20. Tu nekje. Za merdžota ga pa še nimam user posted image ne vem, al pred al za Rešem user posted image pa sej se spomnite, da si on baje želi merdžota user posted image

Zorica, čestitke za 5 jajčk. Naj se zdaj še pridno plodijo in delijo.

Rubin user posted image naj ti te morulce (al sto že blastociste? tik pred, najbrž) prineseta debel plus!

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: IVF/ICSI junij
2.6.2008 17:12:52   
orto2
Oj bejbe!

Ste pa pridne, sem komaj uspela prebrat do konca,...

Sapi, seveda se vidiva na UZ! Ampak se kar vleče, prvič mi je vse hitreje minevalo,...

Čestitam vsem nosečkam, da ne bom naštevala, ker vas je tolk!!!!!!!!!!!
Bravo user posted image user posted image user posted image

Upam, da bomo konec meseca tud me user posted image user posted image

lep dan še naprej

(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: IVF/ICSI junij
2.6.2008 17:16:16   
blanč
odlično Blanč ... men je itak vseeno računaj na to da se jaz pojavim v Celju nekako okoli štirih popoldan ????? ... kaj praviš na to ???


Jaz tudi. A je še katera za kakšno kavico ta teden v Celju???

(odgovor članu pinki36)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: IVF/ICSI junij
2.6.2008 17:31:16   
mala81
Evo še mene. Vsem, ki ste na kakršenkoli način pomislile danes name HVALA. Je končno rezultat pokazal, da sem pripravljena na stimulacijo in tako tudi dobila gonal.

mismis nseldnji UZ 9.6.
 
Da se še jaz pohvalim, da sva se spoznali z rubin, saj je prišla pokukat v čakalnico in me prepoznala. Me veseli, da sem spoznala tako prijetno punco.

Še 1x čestitke rubin in juliji30 za odličen rezultat. Le pazita na svoje pikice.

zoricauser posted image user posted image  za uspešen pridelek

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: IVF/ICSI junij
2.6.2008 17:32:18   
mala81
Vsem novim članicam pa želim prisrčno dobrodošlico.

(odgovor članu mala81)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: IVF/ICSI junij
2.6.2008 17:40:06   
julija30
O še moj pozdravček

Hvala vsem za vzpodbudne besede.
Mi že božamo trebušček in zraven pojemo user posted image user posted image user posted image .
Midve s pikico odkar sva prišli domov lenuhariva, ob TV, pa malo zasmrčiva,....
Rubin nič ne zamerim, da si sporočila na forum kakšna je stvar.
No punce, da še povem to, danes sem bila 3. na ET in mi je bil najbolj boleč, sploh nisem bila sproščena,  bolj kot sem se trudila, bolj je bil maternični vrat stisnjen. Neč čuden občutek sem že imela včeraj, pa mojemu sem celo pot do MB pravila, da mam neki cmok v trebuhu, sicer ko že greš tretjič, verjetno ful aktivno dela tvoja podzavest, ker sem bila ob debati v sobi ful vesela, ...pa še naj kdo reče - predvsem tisti, ki ne gredo skozi to, da se sprosti,.....user posted image
Pa kaj bi sedaj samo tarnala, glavno da je pikica tam ko mora bit.
Še enkrat hvala vem za navijanje, pikali se bomo spet 16.6. - TEST.

(odgovor članu mala81)
Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: IVF/ICSI junij
2.6.2008 17:50:43   
Grethy
IZVIRNO SPOROČILO: blanč

odlično Blanč ... men je itak vseeno računaj na to da se jaz pojavim v Celju nekako okoli štirih popoldan ????? ... kaj praviš na to ???


Jaz tudi. A je še katera za kakšno kavico ta teden v Celju???


 No stvar rešena ... četrtek torej odpade ...

A se zmenimo za
sredo?

NOOOOOOOO ... kje je še ktera, ki gre z nama z Blanč skupaj na kavico nekje v Celju ???????????

< Sporočilo je popravil Grethy -- 2.6.2008 17:51:30 >


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: IVF/ICSI junij
2.6.2008 17:55:16   
Grethy
Grethy, jaz pa še nisem bla v Kumrovcu se mi zdi, da bi moral bit v OŠ nek tak izlet, pa nam je očitno odpadel če bomo kdaj šli, pa ne bom mogla primerjat


Abra, sploh ni panike ... sem bla tudi jaz prvič pa mi je bilo prav zanimivo ... sicer pa imaš v eni izmed hiš prikazano naselje pred renovacijo tako da ti bo kmalu jasno kako je blo prej in da zdaj izgleda dokaj podobno ... ko te bo zagrablo pa pejdi na izlet, sam če bo sončno si vzemi za pit in odvisno kako prenašaš vročino ... v nedeljo je bilo precej pasje vroče, pa tudi kugla je nažigala brez milosti - klime pa v hiškah ni user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: IVF/ICSI junij
2.6.2008 17:56:06   
gloria
Evo nas z pregleda...moj gin.ni delal pa me je kr en drug sprejel ki se je ustrašil da ne bi šlo slučajen za popadke.Pregledal me je ginekološko,pol me je pa še poslal na ctg.Vse je ok,brcike se čutjo,srček lepo dela in ni znakov da bi šlo za popadke.Je pa res da je vse bolj odzgori.Dobila buscopan 2 na dan in če se zopet pojavi bolečina takoj na urgenco.Uf me je ustrašil ko se je  tolk hiter začelo tam odvijat sem kr letala iz ene pojstle na drugouser posted image ...no sam da je ok...pol vas preberem grem mal v ležeče stanje....

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: IVF/ICSI junij
2.6.2008 18:04:25   
blanč
Grethy sreda ob 18.00, po moje najbolje v TUŠ-zunaj, ko je pred vhodom en kafič.Imajo take prijetne oblazinjene klopce, da bomo kamot sedeleuser posted image

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: IVF/ICSI junij
2.6.2008 18:06:38   
blanč
Danes je pa res dober dan, kapljajo same vesele novice.
gigi  tudi zate boš videla.
Lepo bi bilo, če bi še naše trepetalke sporočile, da so noseče, seveda, če je padel kak malo bolj zgoden testuser posted image .

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: IVF/ICSI junij
2.6.2008 18:08:16   
Grethy
A to misliš Planet?

jz sem kr za

Da se nakrmim in kupček podrem pa prjurišam user posted image user posted image user posted image

A mamo kak razpoznavni znak user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: IVF/ICSI junij
2.6.2008 18:42:19   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: Grethy

A to misliš Planet?

jz sem kr za

Da se nakrmim in kupček podrem pa prjurišam user posted image user posted image user posted image

A mamo kak razpoznavni znak user posted image user posted image user posted image user posted image



Roža med zobmi user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: IVF/ICSI junij
2.6.2008 18:45:53   
Grethy
IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

IZVIRNO SPOROČILO: Grethy

A to misliš Planet?

jz sem kr za

Da se nakrmim in kupček podrem pa prjurišam user posted image user posted image user posted image

A mamo kak razpoznavni znak user posted image user posted image user posted image user posted image



Roža med zobmi user posted image user posted image user posted image user posted image



Shuka a prideš ???????????????


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: IVF/ICSI junij
2.6.2008 18:48:30   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: Grethy

IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

IZVIRNO SPOROČILO: Grethy

A to misliš Planet?

jz sem kr za

Da se nakrmim in kupček podrem pa prjurišam user posted image user posted image user posted image

A mamo kak razpoznavni znak user posted image user posted image user posted image user posted image



Roža med zobmi user posted image user posted image user posted image user posted image



Shuka a prideš ???????????????

Čaki, da vse preberem, da sploh vem kje in kako, predvsem pa kdaj je treba met rožo v zobeh, da nam edina Krava Muzara user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: IVF/ICSI junij
2.6.2008 18:57:51   
blanč
Roža med zobmi


evo ga user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: IVF/ICSI junij
2.6.2008 18:58:01   
Grethy
Sej zdej je tko tak obdobje, če boš prav dolgo hodila ti bo tko ovenela srota boga, jaz mam eno plastično sam to mi je pa u nulo kičast ... razen  ... pa sej mene je tko težko spregledat ... ker se bom itak bolj prikotalila kot prišla user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?