|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: junijčice 2008 5-del
3.6.2008 9:40:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: alea01

a je ta mama manka moški, ali kajuser posted image

Vem, da je bila ena nagradna igra na radiu Ena, sam jaz poslušam Center- če že kaj poslušam, ki vleče do nasuser posted image


ja, ja moški je

(odgovor članu alea01)
  Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: junijčice 2008 5-del
3.6.2008 9:40:56   
Anonimen
a je ta mama manka moški, ali kaj

Sašo mu je ime

(odgovor članu alea01)
  Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: junijčice 2008 5-del
3.6.2008 9:42:24   
alea01
ja, ninny kak se pol rdeče barve znebiš? Jaz se je ne morem. Si pobarvam na rjavo in po parih pranjih, mi spet sekajo rdeči venuser posted image user posted image user posted image

Mi smo imeli v petek točo in je tko ropotalo po strešnih oknih, da sem se orenk ustrašila in šibala dol k taščiuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: junijčice 2008 5-del
3.6.2008 9:43:44   
alea01
sem parkrat ga/jo poslušala, pa mi ni potegnilouser posted image

(odgovor članu alea01)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: junijčice 2008 5-del
3.6.2008 9:43:58   
Anonimen
Počakam, da se izpereuser posted image

(odgovor članu alea01)
  Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: junijčice 2008 5-del
3.6.2008 9:44:01   
mtinca1
Denarja se pa tud jaz ne bi branila


enako!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: junijčice 2008 5-del
3.6.2008 9:44:29   
*anamor*
Ja saj v teh poletnih dnevih je najbolj huda ta toča. Nama je prejšnji avto stolkla. Zdaj pa naju je bolj strah tega, ker imava novega in pred blokom nimaš kam skriti avta. Groza.

_____________________________

Sinek moj je najvecji zaklad v mojem zivljenju

(odgovor članu alea01)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: junijčice 2008 5-del
3.6.2008 9:46:48   
alea01

Počakam, da se izpereuser posted image


meni se pa nočeuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: junijčice 2008 5-del
3.6.2008 9:47:23   
mtinca1
Ja saj v teh poletnih dnevih je najbolj huda ta toča. Nama je prejšnji avto stolkla. Zdaj pa naju je bolj strah tega, ker imava novega in pred blokom nimaš kam skriti avta. Groza.


pa, če bi si ga zavarovala za primer toče?
te čist razumem, da te je strah, glede na to, da je avto vedno na prostem - tudi pri meni je enako. Do zdaj sem vedno plačala kasko, letos pa ne vem če bi.

(odgovor članu *anamor*)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: junijčice 2008 5-del
3.6.2008 9:48:29   
lunca14
IZVIRNO SPOROČILO: nya

a je ta mama manka moški, ali kaj

Sašo mu je ime



No men deluje bolj pol/moški......mi pa tud ne potegne več,ker se že preveč ponavlja,mal bi se mogu potuhnt,potem pa pridt z kako novo idejo,ta kmečki idiotizem je že ispet.....denarja se pa ne b branla.....pa tud pogrešam spanje na trebuhu in višjo prestavo..........čaouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: junijčice 2008 5-del
3.6.2008 9:49:44   
beyba
Oila punce...lepo da mi niste delale dela včerja zvečer.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   smo mel tut pri nas full nevihto. Danes grem v lj. se mal poslovit od sodelavcev,  tko da mamo mal žurke...pa še za RD pa še tri sodelavke majo RD tko da ne bom sam skliznila.....

Denarja se itak nebi nobena branla...

Mene pa skoz bolj boli spodnji del trebuha...zdej me je kak dober teden sam zjutri ko sem vstaa, ko sem šla po stopnicah ali pa če sem dje časa ležala pa potem vstala....  Zdej me pa že čez dan, pa obvezno zvečer...potem grem pa pod tuš, pa mam potem ko se vležem obvezno neke popadke( ravno tolk da je neki) sam beby pa še tko muva ko nor. Zdej je bil kak dan pa pol pri miru, pa zdej not prinaša. Ponoči ne vem  a se mi je sam sanjalo a mi je res tolk skakal trebuh levo pa desno, da sem se prov zbudla pa na bok obrnila....

Uglavnem mejte se lepo in se beremo popoldne...

(odgovor članu mtinca1)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: junijčice 2008 5-del
3.6.2008 9:52:32   
Anonimen
beyba uživaj na praznovanju

(odgovor članu beyba)
  Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: junijčice 2008 5-del
3.6.2008 9:53:21   
Anonimen
ja jst ko sem bla rdeča al pa črna men je blo isto-počakaš da preraste pa se postrižeš..edin tko sem prišla do spremenjene barve las...po porodu pa še študiram kaj bi si dala gor,,,neki mi ravno rdeča diši...pa kaj pa vem...zdej mam tko grozno barvo las,no vsaj narastek se ne vidi več...sej zato sem se pobarvala na rjavo,sam zdej je taka grda rjava...če sem tolk potrpela bom pa še ta dva meseca a ne???

(odgovor članu alea01)
  Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: junijčice 2008 5-del
3.6.2008 9:57:12   
Anonimen
Drgač je men Manka prebavljiva, Ludvik in Francelj sta dobra, Birko iz Antene mi je pa največja faca user posted image

Koga pa ne morem? Zale. Ta smrklja mi je pa tko antipatična da glava boli. No, njen glas ne ona.



(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: junijčice 2008 5-del
3.6.2008 10:02:23   
mtinca1
Koga pa ne morem? Zale. Ta smrklja mi je pa tko antipatična da glava boli. No, njen glas ne ona


se mi zdi, da sem nekje slišala, da naj bi bila ta Zala Tanja Žagar, pa ne vem če je res...
No, Zala pa mi je kr ok.
Ne morem pa poslušat Lane - pa ne vem na katerem radiu je že.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: junijčice 2008 5-del
3.6.2008 10:03:17   
Anonimen
Ne morem pa poslušat Lane - pa ne vem na katerem radiu je že


Lana je pa na Ekspresu user posted image  Pretiravajo s tem ja...

(odgovor članu mtinca1)
  Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: junijčice 2008 5-del
3.6.2008 10:17:45   
Anonimen
Bog pomagej! Kaj vse človek doživi! Tle na RR je neka huda obveščevalna user posted image

Čist tako mimogrede - povejte mi, a ve jemljete ta forum za svetega oz. se nikdar ne pošalite?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: junijčice 2008 5-del
3.6.2008 10:27:36   
Anonimen
evo me...zakaj anči...kdo te je razjezil???

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: junijčice 2008 5-del
3.6.2008 10:30:01   
Anonimen
Ma ni me nihče razjezil - prej nasprotno - sem se prav nasmejala user posted image  

Tukej pač govorimo o miljavžent stvareh in dobila sem zasebno sporočilo da je pa eno užalil nek moj post user posted image  Saj pravim - Bog pomagej

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: junijčice 2008 5-del
3.6.2008 10:35:21   
Anonimen
jejej upam da si bo lahko pozdravila ta oseba čustvene raneuser posted image user posted image ...ti pa kako si lahko taka???user posted image user posted image ...pač mnenja so si različna kaj čmo..

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: junijčice 2008 5-del
3.6.2008 10:36:04   
Anonimen
no da še jaz nebom zdaj dobla zsuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: junijčice 2008 5-del
3.6.2008 10:38:42   
Anonimen
prej sem upala da bom rodila pred rokom zdej pa upam da vsaj do 16.6.ne,ker se moj dogovarja za anestezijo pa anestezista ni!!!!!!!oo kriza!!!pa se je zmenil da 16.6.grem na pregled kr v P in mi bodo kr sprožil porod pa da bom pol sigurno dobila ea ali ultivo,ker se bo zdravnica zmenila s anestezistom...joj do 16,6.more podnajemnik bit kr lepo not!!!!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: junijčice 2008 5-del
3.6.2008 10:41:05   
D.anna 76
IZVIRNO SPOROČILO: alea01

ja, ninny kak se pol rdeče barve znebiš? Jaz se je ne morem. Si pobarvam na rjavo in po parih pranjih, mi spet sekajo rdeči venuser posted image user posted image user posted image




Jaz sem sedaj že ene 3 leta blond, pa me tut ta narastek moti, ampak se pač bolj pogosto narastek barvam cca. na mesec in pol. Bila sem pa že črna, rdeča, pramenasta itd..... mam mami frizerko. Men je črna tko všeč, sam sem preveč blede polti da bi mi glih ne vem kako pasala, drugače bi bla sigurno črna.
 
Kako se znebiš rdeče: jaz sem se morala postrišt na kratko, ni in ni šlo drugač, tudi z prameni ne, k je ta rdeča tko trdoživa da skos ven seka!

(odgovor članu alea01)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: junijčice 2008 5-del
3.6.2008 10:41:38   
Anonimen
Sam tkole ko berem se precej malo porodnic odloča za lajšanje bolečin. Bolj ali manj rojevajo po naravni poti. Kaj misliš taanikaa a bi nama tud uspelo brez mamil? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: junijčice 2008 5-del
3.6.2008 10:42:59   
Anonimen
Kako se znebiš rdeče: jaz sem se morala postrišt na kratko, ni in ni šlo drugač, tudi z prameni ne, k je ta rdeča tko trdoživa da skos ven seka!


Ja res je - prav zažre se v lase, sploh če maš dost svojga rdečega pigmenta user posted image  More kar precej vode pretečt (beri škarij rezat) da gre hudič ven!

(odgovor članu D.anna 76)
  Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?