|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: junijčice 2008 5-del
3.6.2008 10:43:07   
marty5
Ojla user posted image

Mi smo od včeraj doma - smo sfehtali, da gremo lahko že 3. dan, pa niso kaj preveč komplicirali.

Najprej res hvala za vse držanje pesti in seveda čestitke user posted image user posted image user posted image . Še posebej pesti so prišle zeeelooo prav, ker je bil porod .....hm, kako naj rečem......."zanimiv" user posted image . Matijo smo namreč na silo spravili ven, ker je bil tako velik in je bil še zelo visoko, kljub temu, da sem bila jaz odprta 3cm. In je trajalo. V porodni sem bila od 9ih zjutraj in do 13ih se ni kaj dosti dogajalo. Pol mi je odtekla voda in je babica našopala umetne, da sem skakala do stropa. Sem imela sicer EA, ampak očitno ni prejela. Me je samo še bolj bolel hrbet na koncu, ko otrok pritiska na hrbtenico, ker je bil kateter tam user posted image . Celo anestezistka mi je rekla, da to pa se ne sliši kot epiduralna (ko sem bila glasna med popadki user posted image ) in mi je pol močila brisačo in pomagala čez ta hudo. No, vsaj brez šivov sem jo odnesla user posted image . V glavnem, sem srečna, da je mimo in upam, da čimprej pozabim user posted image .

Drugače pa je Matija zaenkrat (že trkam na les: tok tok) zelo priden - samo je in spi, še joka ne, ampak samo malo zabrunda, ko bi jedel. Moj prvorojenec je bil hudo zahteven in nam se zdi skoraj neverjetno, da je ta tako priden user posted image . Upam, da ostane tako.

Z dojenjem se še malo lovimo, malo dodajamo in upam, da bo. Kakorkoli, lačni ne bomo user posted image .


Skratka, čakam, da sem še malo ulaufamo in začnemo hodit ven - so mi rekli, da lahko komot po tednu, 10 dni, ko ni prevroče.  Moram še malo nazaj prebrat, komu je za čestitat in za koga navijat, tako da se beremo kaj kasneje user posted image

< Sporočilo je popravil marty5 -- 3.6.2008 10:44:06 >


_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: junijčice 2008 5-del
3.6.2008 10:45:32   
Anonimen
No, vsaj brez šivov sem jo odnesla


Legenda user posted image

(odgovor članu marty5)
  Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: junijčice 2008 5-del
3.6.2008 10:47:49   
Anonimen
haha kr naj me zadrogirajo totalno!!!!user posted image user posted image ...dozo do fulla!!!user posted image user posted image
ja res se manj porodnic odloča za te alternative,sam mene je preveč strah...sej če me pred 16.6.zagrabi bom tud jst izkusila čar naravnega poroda...
bojim se da se pol nebi več odločla za naraščaj ker je veliko odvisno od porodne izkušnje,sej pravjo da pozabiš ampak jst nevem če bi kdaj pozabla...zato me kr naj zadrogirajo..bom vsaj pol rekla da je blo vredno prenašati te nosečniške tegobe..no to je itak že zaradi otroka...men se zdi zakaj bi trpela če mi ni treba,kaj pa vem no...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: junijčice 2008 5-del
3.6.2008 10:47:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH

Bog pomagej! Kaj vse človek doživi! Tle na RR je neka huda obveščevalna user posted image

Čist tako mimogrede - povejte mi, a ve jemljete ta forum za svetega oz. se nikdar ne pošalite?


Pa menda ne kšna od naših??

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: junijčice 2008 5-del
3.6.2008 10:49:37   
D.anna 76
marty5 - lepo da deliš z nami tvoje doživljanje poroda. Da bi user posted image  le še naprej bil priden.

Pa še to, kar se barve las tiče se jaz ravno zaradi striženja ne mislim lep čas več za rdečo odločit.  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: junijčice 2008 5-del
3.6.2008 10:50:15   
alea01
jaz sem vmes dala še enega pecivčka pečtuser posted image . Kdo bo le vse to pojedel?user posted image user posted image

AnjaPH, folk je vsak po svoje.....ni mu zamerituser posted image

marty5- user posted image user posted image user posted image  da ste že doma in da je Matija tolk priden.  No, da tolk bolijo umetni.... hm, hm,..... Kolk se bom šele jaz drlauser posted image user posted image . Babe, pejte pred mano rodit ali za mano!!!!!!!user posted image user posted image . Bog ne daj, da smo skupajuser posted image user posted image user posted image ..... no, ja če pa prav pomislim, za tista moja dva prdeca, pa tudi ne bo tako hudouser posted image user posted image

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: junijčice 2008 5-del
3.6.2008 10:51:00   
Anonimen
marty - lepo, da sta že doma - fino se crkljajte

(odgovor članu D.anna 76)
  Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: junijčice 2008 5-del
3.6.2008 10:51:36   
D.anna 76
IZVIRNO SPOROČILO: nya

IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH

Bog pomagej! Kaj vse človek doživi! Tle na RR je neka huda obveščevalna user posted image

Čist tako mimogrede - povejte mi, a ve jemljete ta forum za svetega oz. se nikdar ne pošalite?


Pa menda ne kšna od naših??


AnjaPH - kaj si pa tako groznega napisala!?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: junijčice 2008 5-del
3.6.2008 10:51:39   
Anonimen
ja super marty da ste doma!!!!user posted image user posted image ...ja ni luštno blo a ne?? sam da je zdej to za vami,vi se kr lepo cartajte,brat boš imala pa kr nekiuser posted image user posted image ...čestitke marty še enkratuser posted image user posted image

(odgovor članu marty5)
  Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: junijčice 2008 5-del
3.6.2008 10:51:41   
Anonimen
marty- super da si se oglasila in povedala svojo porodno zgodbo

(odgovor članu D.anna 76)
  Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: junijčice 2008 5-del
3.6.2008 10:53:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: D.anna 76

IZVIRNO SPOROČILO: nya

IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH

Bog pomagej! Kaj vse človek doživi! Tle na RR je neka huda obveščevalna user posted image

Čist tako mimogrede - povejte mi, a ve jemljete ta forum za svetega oz. se nikdar ne pošalite?


Pa menda ne kšna od naših??




AnjaPH - kaj si pa tako groznega napisala!?


jaz tud nič ne vem zakaj se gre


< Sporočilo je popravil ninny -- 3.6.2008 10:54:46 >

(odgovor članu D.anna 76)
  Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: junijčice 2008 5-del
3.6.2008 10:54:40   
lonapo
dobro jutrouser posted image

ja no noč je bila obupna, spala nisem skoraj nič-smrkanje, kihanje, kašlanje, potem me je ob petih zjutraj začela zgaga pečt, ko se je to nehal me je išias zagrabu pa lulat sem šla ene miljonkrat, pa ne vem več kako naj se uležem (tud jest pogrešam spanje na trebuhu). Ko pa končno zaspim, me je pa mulc zbudu- Mami jest bi pa risanko gledal-ej, alo ura je šele pol sedmih.user posted image

V glavnem----podnajemnik pejd že enkrat ven, dost mam!!!!!!!

Smo se včeraj vračal s piknika , nas je sredi poti dobila toča- na srečno nam ni nič avta stolkla, cunje sem pozabila na balkonu in jih morm dons vse še enkrat oprat.

Aja, čestitke za peti deluser posted image user posted image user posted image user posted image

Polma držim pesti in navijam da čimprej rodiš!!!user posted image user posted image

Marty- še enkrat iskrene čestitke- naš bo tud 4-kilaš- baje!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: junijčice 2008 5-del
3.6.2008 10:56:38   
D.anna 76
Eno vprašanje!!
 
Sedaj jem sirup ta za dodajanje železa nek Ferrum Lek. A katera ve, če ga je potrebno jemat tudi po porodu, ker ne vem a nej ga dam v torbo za sabo al ne?! Pa sem že dvakrta hotela mojo G prašat, pa sem obakrta pozabila.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: junijčice 2008 5-del
3.6.2008 10:57:59   
Anonimen
D.anna jaz sem ga jedla v prvo in ko sem odhajala iz P so mi napisali recept, da sem ga jemala še nekaj časa po porodu. S sabo ga pa nisem nič jemala.

(odgovor članu D.anna 76)
  Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: junijčice 2008 5-del
3.6.2008 10:59:41   
Anonimen
Anja - sicr pa smo zdej mal bolj občutljive - sej veš. Mene je tud zadnjič nekaj malček prizadelo, sam vsak ma svoje mnenje - ma ni bla šala - pa sva se zmenile in veva obe z dotično uporabnico, kaj je na stvari - in tudi, da imava zelo podobno mišljenje, vendar drugačne izkušnje in okoliščine.

(odgovor članu D.anna 76)
  Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: junijčice 2008 5-del
3.6.2008 11:00:37   
Anonimen
jst mam pa sirup legofer pa ga nebom zraven jemala,itak ga imajo v bolnici,čene ti ga pa naknadno prinesejo...baje ga je pa fajn jemat po porodu ravno zarad posteljice,ko se ta izloči ti baje vse pobere...men se itak zdi da bom jst cela izžeta vsega kar je možno po porodu,je moj tud en tak 4kg jedecuser posted image

(odgovor članu D.anna 76)
  Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: junijčice 2008 5-del
3.6.2008 11:04:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nya

IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH

Bog pomagej! Kaj vse človek doživi! Tle na RR je neka huda obveščevalna user posted image

Čist tako mimogrede - povejte mi, a ve jemljete ta forum za svetega oz. se nikdar ne pošalite?


Pa menda ne kšna od naših??


Pazi to - zs je napisala sodelavka od ene junijke user posted image



 AnjaPH - kaj si pa tako groznega napisala!? 


user posted image  Ma napisala sem da mi je smešno, ko se NEKATERE mamice v Kranju sprehajajo z vozički med bloki dobesedno v krogu radius 200m.

Jesus Christ če bi brala vse moje poste bi si od vseh grozot verjetno skrajšala življenjsko dobo za pet let user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: junijčice 2008 5-del
3.6.2008 11:05:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nya

Anja - sicr pa smo zdej mal bolj občutljive - sej veš. Mene je tud zadnjič nekaj malček prizadelo, sam vsak ma svoje mnenje - ma ni bla šala - pa sva se zmenile in veva obe z dotično uporabnico, kaj je na stvari - in tudi, da imava zelo podobno mišljenje, vendar drugačne izkušnje in okoliščine.


Ja nya sej vem da smo bolj občutljive, malora je treba upoštevat da je na svetu nebroj mnenj in da je pomembno samo to kar sam misliš in veš, ostalo so malenkosti user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: junijčice 2008 5-del
3.6.2008 11:06:19   
polly80
hej babe žabeuser posted image
sem že nazaj,nočejo me doluser posted image ,podnajemnika bo treba pa tud zgleda na silo ven spravituser posted image ..pa naj uživa še malo,če mu je tak luštno v trebuhu..user posted image
čeprav me lump razjezi..ves čas galami v trebuhu,se meče sem in tja..na ctg pa spi in potem babice vse panične,pa ga budijo,pa da je preveč zaspan..joj joj,tolko da ne dobim živčnega..user posted image

pregled+ctg imam spet v čet.-5.6.,če seveda do takrat še ne bo kaj..user posted image

D.anna
,tudi meni se je danes zjutraj začelo nekaj luščit,neka sluz,pa malo rjavkasto oz.rdečkasto zraven,tako da to se po moje čep lušči..itak je že cajt,da se začne kaj dogajatuser posted image

marty-super,da ste okuser posted image user posted image user posted image

o mami manki p pojma nimam,ne lovmo zgleda te frekvenceuser posted image user posted image


_____________________________

od 7.6.2008 naju razveseljuje najina zlata princeska Vita

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: junijčice 2008 5-del
3.6.2008 11:09:53   
Anonimen
Ja Polly! Zgleda je tvoj mali že zdaj stttrrrrašššno navezan na mamico user posted image  šala, šala

(odgovor članu polly80)
  Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: junijčice 2008 5-del
3.6.2008 11:10:50   
*Mojca*
Anja meni je tudi največja legenda Birko na Anteni user posted image
Manka mi je pa kr neki, v bistvu mi gre na živce user posted image

Komu si stopila na žulj? Nom jaz vse skupaj jemljem kot zajebancijo, določene babe žabe pa so malo bolj občutljive user posted image

marty1 lepo da ste spet doma in svaka čast da si jo odnesla brez šivanja. Kako pa da EA ni prijela? Me bo še panika user posted image

Danes se končno spravim učit in....najprej me moj kliče ene 10krat ker nekaj ureja, potem me kliče bratec dvakrat (ki me drugače nikoli ne), pa kolegica....fakkkkk dejte mi že mir user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Follow your dreams and keep on trying...

Luka, 24.6.2008
Sara, 26.12.2009

(odgovor članu polly80)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: junijčice 2008 5-del
3.6.2008 11:11:02   
Anonimen
sej bo polly,evo čep se ti že lušči,dam ti 2dni največuser posted image user posted image
aaaaa od tebe sem se jst nalezla govorit babe žabe!!!???user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu polly80)
  Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: junijčice 2008 5-del
3.6.2008 11:11:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH

IZVIRNO SPOROČILO: nya

Anja - sicr pa smo zdej mal bolj občutljive - sej veš. Mene je tud zadnjič nekaj malček prizadelo, sam vsak ma svoje mnenje - ma ni bla šala - pa sva se zmenile in veva obe z dotično uporabnico, kaj je na stvari - in tudi, da imava zelo podobno mišljenje, vendar drugačne izkušnje in okoliščine.


Ja nya sej vem da smo bolj občutljive, malora je treba upoštevat da je na svetu nebroj mnenj in da je pomembno samo to kar sam misliš in veš, ostalo so malenkosti user posted image

Sej bo - sam ni mi pa jasn, zakaj se ti ni javila sama.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: junijčice 2008 5-del
3.6.2008 11:12:52   
lonapo
Anja, ne sekiraj se! Eni so pač malo bolj občutljivi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: junijčice 2008 5-del
3.6.2008 11:15:07   
D.anna 76
Polly - ta dva najina user posted image  sta pa res trmasta. Nočta in nočta ven. Pa podobne navade imata. Pr mojmu je na CTG-ju isto kot pri tebi, bolj kot ne takrat spi ali je zbujen na začetku, pol se pa umiri pa ma pulz med 110 in 120. Sem zdej moji G rekla da lahko pridem med 10 in 11 zvečer, če bodo odprle ordinacijo pa naj me takrat da na CTG, pa bo vidla, kaj je aktiven user posted image . Me zvečer skor vedno kar premetava po sedečni tolk muva. No včeraj je za spremembo bil bolj miren samo drugače je pa čist večerni tip.
 
Polly - kdaj greva zdej midev rodit?!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Dr. Pušenjak: Cepljenje nosečnic
Z dr. Stankom Pušenjakom smo se pogovarjali o cepljenju nosečnic - kdaj in za koga se priporoča.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?