|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: TAŠČA-POMOČ
3.6.2008 12:36:02   
pety78
Verjamem, da avtorica teme plačuje svoje stroške, pa tudi pomaga pri hišnih opravilih, če že živi tam. Po vsej verjetnosti tudi ne uporablja pralnega praška od tašče. Zato ne vidim vzroka, da zato, ker pa živiš pod njuno streho pa moraš ziveti izključno po njunih pravilih. Ali pa ta bedasta...bodi srečna da ti ni potrebno plačevati najemnine....user posted image

Kaj pa ko bosta tašča in tast potrebovala kakršnokoli pomoč na stara leta? Bog ne daj, da bo kdo privezan na posteljo ali pa kaj podobnega. A takrat so pa tamladi dobri? Normalno, da bodo pomagali in verjamem, da jim za vsako oskrbo ne bodo računali, čeprav to danes kar veliko stane.

Jera3 pogovori se s taščo. Povej ji, da v bistvu te ne moti, da pere na tvoj stroj, ampak da bi bilo prav, da se dogovorita, kako (kdaj) bosta prali in potem dorečita vse podrobnosti.






_____________________________



(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: TAŠČA-POMOČ
3.6.2008 12:37:53   
Anonimen
Vprašaj se kako bi reagirala če bi isto stvar naredila tvoja mama. Če bi ti šlo ravno tako na živce, potem je dobro stvar doreči s taščo. Če bi se ti zdelo normalno, potem leži problem drugje, ne v pralnem stroju.

(odgovor članu pety78)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: TAŠČA-POMOČ
3.6.2008 12:38:06   
NevenkaP
IZVIRNO SPOROČILO: jera3

S partnerjem se bova kmalu preselila v stanovanje, ki sva si ga ustvarila pri njem, ker je hiša dovolj velika. Sicer je stanovanje ločeno od tašče, vendar je pralnica in garaže skupno, kar mene ni nič motilo, dokler nisva pred kratkim kupila nov pralni stroj in ga priklopila v pralnico.
Tašča je brez vprašanja lepo začela prat na najin pralni stroj, v smislu "sej je vse naše", zdej bom pa kr na oba prala.
Js sem mislila da se mi bo zmešal, kako si lahko dovoli uporabljati stvari, ki sploh niso njene, na kraj pameti mi ni prišlo, da si bo dovolila kaj takega. GROZA!
Ne vem kaj naj nardim? Bojim se, da mi bo film poču in bom čist znorela.
Lp


A si tašči povedala, da je nareila nekaj tako groznega? Ne vem zakaj se mi zdi, da nisi.

(odgovor članu jera3)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: TAŠČA-POMOČ
3.6.2008 12:41:58   
tanikaa
Jaz živim pri svojih starših, pa potem ko mi je crknil moj pralni stroj, sem šla do mame in jo vprašala, če se strinja, da zdaj obe pereve v njenem, ko bo pa njen fuč, bom pa jaz oz. bova midva novega kupila. Pralni stroj mamo v skupnem prostoru.


Meni je čisto logično, da če greš uporabljat stvar nekoga drugega, da ga prej vprašaš. In verjamem, da če bi tašča vprašala jero3, da bi ji ta odgovorila, da lahko. Samo stvar osnovne kulture je pod vprašajem v tej situaciji.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu NevenkaP)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: TAŠČA-POMOČ
3.6.2008 12:46:25   
Rakica_80
IZVIRNO SPOROČILO: pety78

Verjamem, da avtorica teme plačuje svoje stroške, pa tudi pomaga pri hišnih opravilih, če že živi tam. Po vsej verjetnosti tudi ne uporablja pralnega praška od tašče. Zato ne vidim vzroka, da zato, ker pa živiš pod njuno streho pa moraš ziveti izključno po njunih pravilih. Ali pa ta bedasta...bodi srečna da ti ni potrebno plačevati najemnine....user posted image




Zelo nezrele besedeuser posted image ...kako pa ti vse to veš?






Kaj pa ko bosta tašča in tast potrebovala kakršnokoli pomoč na stara leta? Bog ne daj, da bo kdo privezan na posteljo ali pa kaj podobnega. A takrat so pa tamladi dobri? Normalno, da bodo pomagali in verjamem, da jim za vsako oskrbo ne bodo računali, čeprav to danes kar veliko stane.




To ne spada pod to temo





Jera3 pogovori se s taščo. Povej ji, da v bistvu te ne moti, da pere na tvoj stroj, ampak da bi bilo prav, da se dogovorita, kako (kdaj) bosta prali in potem dorečita vse podrobnosti.






Lepo napisano, dovolj bi to bilo za napisat.user posted image


Lep pozdrav pa brez zamereuser posted image

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: TAŠČA-POMOČ
3.6.2008 12:48:31   
sneška_
IZVIRNO SPOROČILO: jera3

S partnerjem se bova kmalu preselila v stanovanje, ki sva si ga ustvarila pri njem, ker je hiša dovolj velika. Sicer je stanovanje ločeno od tašče, vendar je pralnica in garaže skupno, kar mene ni nič motilo, dokler nisva pred kratkim kupila nov pralni stroj in ga priklopila v pralnico.
Tašča je brez vprašanja lepo začela prat na najin pralni stroj, v smislu "sej je vse naše", zdej bom pa kr na oba prala.
Js sem mislila da se mi bo zmešal, kako si lahko dovoli uporabljati stvari, ki sploh niso njene, na kraj pameti mi ni prišlo, da si bo dovolila kaj takega. GROZA!
Ne vem kaj naj nardim? Bojim se, da mi bo film poču in bom čist znorela.
Lp




Bože mili user posted image user posted image user posted image user posted image

Jao pa kaj če ga je uklopila.Pa kaj če ga uporablja. Pa ne bo ga pojedlauser posted image user posted image user posted image

Meni se bo zmešalo da mi ena taka snaha pride v družini .

Glej malo naprej in boš videla da tašče vse niso taki zmaji ampak ti jo boš naredila če ne nehaš da se tako obnašaš. od enega pralnega stroja na koncu bo  GROZA.



_____________________________

Najdojenček

(odgovor članu jera3)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: TAŠČA-POMOČ
3.6.2008 12:50:08   
maruškaŠ
IZVIRNO SPOROČILO: sneška_

IZVIRNO SPOROČILO: jera3

S partnerjem se bova kmalu preselila v stanovanje, ki sva si ga ustvarila pri njem, ker je hiša dovolj velika. Sicer je stanovanje ločeno od tašče, vendar je pralnica in garaže skupno, kar mene ni nič motilo, dokler nisva pred kratkim kupila nov pralni stroj in ga priklopila v pralnico.
Tašča je brez vprašanja lepo začela prat na najin pralni stroj, v smislu "sej je vse naše", zdej bom pa kr na oba prala.
Js sem mislila da se mi bo zmešal, kako si lahko dovoli uporabljati stvari, ki sploh niso njene, na kraj pameti mi ni prišlo, da si bo dovolila kaj takega. GROZA!
Ne vem kaj naj nardim? Bojim se, da mi bo film poču in bom čist znorela.
Lp




Bože mili user posted image user posted image user posted image user posted image

Jao pa kaj če ga je uklopila.Pa kaj če ga uporablja. Pa ne bo ga pojedlauser posted image user posted image user posted image

Meni se bo zmešalo da mi ena taka snaha pride v družini .

Glej malo naprej in boš videla da tašče vse niso taki zmaji ampak ti jo boš naredila če ne nehaš da se tako obnašaš. od enega pralnega stroja na koncu bo  GROZA.




Ne zaradi ne-olike bo GROZA. To je razlika - ne gre za stroja, gre za odnos, način, oliko, spoštovanje in predvsem MEJE.

(odgovor članu sneška_)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: TAŠČA-POMOČ
3.6.2008 13:03:39   
Beti S
Tukaj gre predvsem za odnos tašče. Če že zdaj ko sta komaj začela živeti v isti hiši nič ne vpraša, si kar sama postreže, pol bo čez par let še huje.
Tako da je najboljše, da ji drugič poveš (na lep način), da si ti zdi fer da te za vajine stvari vpraša.

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: TAŠČA-POMOČ
3.6.2008 13:07:43   
Skratek46
Hahahahahaha...ta je dobra-res. Ti punca ne veš kaj so problemi in po moje tudi jst včasih ne vem. Ampak da te moti če uporablja pralni stroj, je meni adijo pamet...Mislim ženska?!?!? Pa kaj ima veze zdej pralni stroj-ko da ti ga bo pojedla-mogoče ima ona starega in si želi imet bolj sveže perilo-vsekakor pa paranojiš brezveze in še škrta si povrhuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: TAŠČA-POMOČ
3.6.2008 13:09:09   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Skratek46

Hahahahahaha...ta je dobra-res. Ti punca ne veš kaj so problemi in po moje tudi jst včasih ne vem. Ampak da te moti če uporablja pralni stroj, je meni adijo pamet...Mislim ženska?!?!? Pa kaj ima veze zdej pralni stroj-ko da ti ga bo pojedla-mogoče ima ona starega in si želi imet bolj sveže perilo-vsekakor pa paranojiš brezveze in še škrta si povrhuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Ne gre se za to, da bo pojedla stroj ali pa da je škrt. Gre za osnovno oliko.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Skratek46)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: TAŠČA-POMOČ
3.6.2008 13:18:24   
pety78

IZVIRNO SPOROČILO: Skratek46

Hahahahahaha...ta je dobra-res. Ti punca ne veš kaj so problemi in po moje tudi jst včasih ne vem. Ampak da te moti če uporablja pralni stroj, je meni adijo pamet...Mislim ženska?!?!? Pa kaj ima veze zdej pralni stroj-ko da ti ga bo pojedla-mogoče ima ona starega in si želi imet bolj sveže perilo-vsekakor pa paranojiš brezveze in še škrta si povrhuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


A ni tebe motilo, da je tašča izbrala napačne barve srajco tvojemu za poroko? To pa je bil res resen problem, ja. user posted image

Sicer pa ni bistvo pralni stroj, ampak odnosi. Če bo tašča delala vedno vse po svoje, razpolagala brez vprašanja s tujimi stvarmi, bo hitro začelo škripati v hiši.

_____________________________



(odgovor članu Skratek46)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: TAŠČA-POMOČ
3.6.2008 13:19:05   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: pety78


bo hitro začelo škripati v hiši.


Je že začelo.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: TAŠČA-POMOČ
3.6.2008 13:22:30   
*kinnie*
IZVIRNO SPOROČILO: mika

Točno tako, sploh ni problem, da je ona prala na moj stroj, ampak gre za princip


Boga tvoja tašča, koga je spustila v hišo. Če je pralni stroj že tak problem, kaj šele bouser posted image


....to je moje,.... tisto kar je od tašče, je pa naše...user posted image ...no tašča bi te lahko vprašala, če lahko pere tudi v tvojem...a sem prepričana da tašča razmišlja na drugačen način, da te ima rada in se ji marsikaj zdi samoumevno; tudi to da ti pereš v njenem....

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: TAŠČA-POMOČ
3.6.2008 13:25:04   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Dej stroj v svoje stanovanje.
Drgač pa res ne štekam v čem je problem. Ti živiš zastojn v njeni hiši, ona pa ne sme uporabljat tvojga strojauser posted image

se podpišem, res bi te lahko vprašala, vendar se mi zdi brezveze neki paniko zganjat


_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: TAŠČA-POMOČ
3.6.2008 13:26:26   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: pety78


IZVIRNO SPOROČILO: Skratek46

Hahahahahaha...ta je dobra-res. Ti punca ne veš kaj so problemi in po moje tudi jst včasih ne vem. Ampak da te moti če uporablja pralni stroj, je meni adijo pamet...Mislim ženska?!?!? Pa kaj ima veze zdej pralni stroj-ko da ti ga bo pojedla-mogoče ima ona starega in si želi imet bolj sveže perilo-vsekakor pa paranojiš brezveze in še škrta si povrhuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


A ni tebe motilo, da je tašča izbrala napačne barve srajco tvojemu za poroko? To pa je bil res resen problem, ja. user posted image




točno ja, ta mi je pa bla tako mimo z srajco!!


_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: TAŠČA-POMOČ
3.6.2008 13:41:32   
Drnula
Če te res tako moti ji to povej. Raje ko se pomiriš, brez vroče krvi.

Drugače pa jaz v tem ne vidim nič posebnega. Lahko bi rekla kaj, se strinjam ... sicer se mi ne zdi nič takega. Motio bi me, če bi njen stal, moj pral in bi imela hotela prati sama. Vendar ... saj se da menda zmenit.

(odgovor članu jera3)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: TAŠČA-POMOČ
3.6.2008 13:43:57   
jagoda77
IZVIRNO SPOROČILO: maruškaŠ

Sej ni rekla nikjer, da ne plačujeta položnic?

Logično pa, da svojemu sinu mama ne bo računala najemnine. Ne se hecat, no.

In ja mene - bi tut motilo, sploh ker sem tip človeka, ki ima rad razčiščene meje. Ne maram pa samovolje.


se strinjam z Maruško... halo, ne moreš si kar malo postrežt... Potem bo pa kej crknilo, bo pa rekla tašča, moje že ni... Mah... za vsako stvar je treba prej vprašat, ne moreš kar vzet.
Jaz vem, da bi šla do nje, ji rekla, da nimam nič proti, če pere, samo da bi lahko vprašala prej, ker je pač to nekaj po osnovni oliki.
jaz če si od mojga kej sposodim al pa oblečem al pa kej, prašam ti a lahko tole jest.... nikol kar ne vzamem... neka logika pač

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: TAŠČA-POMOČ
3.6.2008 14:09:02   
Lolypop
ajoj ženska, ne si komplicirat življenja z enim pralnim strojem no. So dosti pomembnejše stvari v življenju.
Da ste pa iz tega naredile celo življenjsko filozofijo pa je že smešno.


_____________________________

Carpe diem.

(odgovor članu jagoda77)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: TAŠČA-POMOČ
3.6.2008 14:21:33   
Anonimen
A ti si taščo vprašala ali lahko uporabljaš "njen" pralni stroj, dokler še nisi imela svojega? Pa hladilnik, zmrzovalnik, pa gledaš njen TV, pa kuhaš na njenem štedilniku, uporabljaš njeno posodo, skratka uporabljaš vse kar je njenega in za vsako stvar prosiš dovoljenje?

(odgovor članu jera3)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: TAŠČA-POMOČ
3.6.2008 14:22:33   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: roda17

A ti si taščo vprašala ali lahko uporabljaš "njen" pralni stroj, dokler še nisi imela svojega? Pa hladilnik, zmrzovalnik, pa gledaš njen TV, pa kuhaš na njenem štedilniku, uporabljaš njeno posodo, skratka uporabljaš vse kar je njenega in za vsako stvar prosiš dovoljenje?


Imajo ločeno gospodinjstvo. Saj je napisala. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: TAŠČA-POMOČ
3.6.2008 14:23:30   
m76
Ključavnico nanj namontiraj, pa bo mir.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jera3)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: TAŠČA-POMOČ
3.6.2008 14:23:41   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: Lolypop

ajoj ženska, ne si komplicirat življenja z enim pralnim strojem no. So dosti pomembnejše stvari v življenju.
Da ste pa iz tega naredile celo življenjsko filozofijo pa je že smešno.




sto ljudi, 100 čudi....jaz razumem jero, pa se mi zdi čisto prav, da se s taščo pogovorita o tem.
če se pa tebi to ne zdi nek problem je načeloma tudi ok.
To sploh ni neka življenska filozofija, ampak osnovni bonton, katerega že učimo male otroke, če kaj ni tvoje, pa bi rad sprobal, prej vprašaj lastnika.
če je to filozofija, pol okuser posted image



_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Lolypop)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: TAŠČA-POMOČ
3.6.2008 14:25:00   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

, ampak osnovni bonton, katerega že učimo male otroke, če kaj ni tvoje, pa bi rad sprobal, prej vprašaj lastnika.






user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: TAŠČA-POMOČ
3.6.2008 14:27:39   
Anonimen
tanikaa, nikjer ni napisala, da imajo ločeno gospodinjstvo, ampak, da se bo v kratkem preselila v stanovanje, ki je ločeno od taščinega. Predvidevala sem, da so do sedaj živeli skupaj!

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: TAŠČA-POMOČ
3.6.2008 14:29:32   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: jera3

S partnerjem se bova kmalu preselila v stanovanje, ki sva si ga ustvarila pri njem, ker je hiša dovolj velika. Sicer je stanovanje ločeno od tašče, vendar je pralnica in garaže skupno, kar mene ni nič motilo, dokler nisva pred kratkim kupila nov pralni stroj in ga priklopila v pralnico.
Tašča je brez vprašanja lepo začela prat na najin pralni stroj, v smislu "sej je vse naše", zdej bom pa kr na oba prala.
Js sem mislila da se mi bo zmešal, kako si lahko dovoli uporabljati stvari, ki sploh niso njene, na kraj pameti mi ni prišlo, da si bo dovolila kaj takega. GROZA!
Ne vem kaj naj nardim? Bojim se, da mi bo film poču in bom čist znorela.
Lp



user posted image A da ni napisano?

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu jera3)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?