|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: TAŠČA-POMOČ
3.6.2008 14:36:47   
smigli
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

, ampak osnovni bonton, katerega že učimo male otroke, če kaj ni tvoje, pa bi rad sprobal, prej vprašaj lastnika.






user posted image user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: TAŠČA-POMOČ
3.6.2008 14:44:15   
Anonimen
V prvem stavku piše, da se bo preselila v stanovanje, v drugem pa pojasnjuje, da je to "novo" stanovanje  ločeno od taščinega. Kje je živela do sedaj pa ne piše.

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: TAŠČA-POMOČ
3.6.2008 14:45:31   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: roda17

V prvem stavku piše, da se bo preselila v stanovanje, v drugem pa pojasnjuje, da je to "novo" stanovanje  ločeno od taščinega. Kje je živela do sedaj pa ne piše.



Ja, saj maš prav. user posted image  Samo ne vem, meni je nekak vse skupaj zgledalo, kot da se od nekod drugod selita k njemu. Saj je vseeno. No, ni ... eh, brez veze.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: TAŠČA-POMOČ
3.6.2008 14:48:17   
Anonimen
user posted image  jah, če sve se midve kar malce zgrabile zaradi dvoumno napisanih besed, potem ni čudno, da se drugi grdo gledajo zaradi pralnega stroja ..user posted image

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: TAŠČA-POMOČ
3.6.2008 14:49:58   
natasaom
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Dej stroj v svoje stanovanje.
Drgač pa res ne štekam v čem je problem. Ti živiš zastojn v njeni hiši, ona pa ne sme uporabljat tvojga strojauser posted image


men je tud to na misel prišlo

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: TAŠČA-POMOČ
3.6.2008 14:49:58   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: roda17

user posted image  jah, če sve se midve kar malce zgrabile zaradi dvoumno napisanih besed, potem ni čudno, da se drugi grdo gledajo zaradi pralnega stroja ..user posted image


In če sve midve s pogovorom lahko rešile to sranje, potem...user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: TAŠČA-POMOČ
3.6.2008 15:17:27   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: jera3
preselila v stanovanje, ki sva si ga ustvarila pri njem, ker je hiša dovolj velika. ...Tašča je brez vprašanja lepo začela prat na najin pralni stroj, .... Js sem mislila da se mi bo zmešal, .... in bom čist znorela.

V bistvu je moje mnenje, da vsaka čast tvoji tašči, da je takšno snaho vzela v svojo hišo.


samoumevno brez vprašanja.

Bolj kaže na bližino, kot na aroganco. Ne vem. A bi ti od svoje mame hotel, da te vpraša? - za vasko pranje? user posted image



Ali pa pralni stroj pokvari, da si bo zapomnila, kdaj te ni vprašala. Po stari slovenski navadi, da naj rajši crkne krava kot da ima še sosed mleko. user posted image

(odgovor članu jera3)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: TAŠČA-POMOČ
3.6.2008 15:49:16   
Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: jera3



Ni problem posoditi ali so-uporabljati - problem je v samovolji tašče. Seveda zato ne bo konec sveta če ga tudi tašča uporablja, ampak mene bi v osnovi motilo že to, da ko bi recimo želela dat prat svoje perilo - ga ne bi mogla - ker bi ta proces že potekal user posted image

user posted image user posted image
Točno tako, sploh ni problem, da je ona prala na moj stroj, ampak gre za princip, kako je ona to izpeljala, čisto smovoljno, samoumevno brez vprašanja.
Js mislim, da bi lahko vsaj vprašala, če se lahko zdej oba uporabljata, al pa kar koli, mislm js vem, da sem jo za vsako stvar, ki sem jo uporabila, vprašala, če lahko, ker se mi zdi to normalno.



nauk za drugič:
1. nikoli se ne vseli k tašči toliko časa, dokler niso vse stvari predebatirane in jasne ter dorečene
2. nikoli ne misli, da so stvari drugim tudi samoumevne, če so tebi
3. nikoli ne imej tako malih jajc, da ne bi povedala kaj si misliš. Če si imela toliko jajc, da si šla živet v sožitje s taščo, potem imej tudi toliko jajc, da ji poveš, da te to moti.
4. pa najbolj pomembno: nikoli se ni pametno sploh preseliti k tašči user posted image user posted image user posted image  ampak to je le moje osebno mnenjeuser posted image user posted image

(odgovor članu jera3)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: TAŠČA-POMOČ
3.6.2008 16:35:05   
mojamura
tehnofil a ti hočeš, da vsak, ki bi rad vozil tvoj avto, tebe vpraša za dovoljenje?

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: TAŠČA-POMOČ
3.6.2008 16:48:42   
kepa*
Sicer sem prebrala samo prvo stran, pa te moram potolažit, da nisi edina, ki tako razmišlja. Tudi ko sva se midva preselila skupaj, so bili na začetku podobni izpadi. Sicer tašče nimam več, imam pa tastovo ljubico. Oba sta se na začetku obnašala, da je vse skupno. Mi je vzela rože, ki sem jih imela prirpavljene, da jih posadim, ko pridem iz službe, prestavljala sta nama stvari na policah v skupni kleti, brez vprašanja sta si sposojala stvari iz najinega stanovanja ... Jaz vedno vse prej prosim ...
No, pa sem ponorela. Zdaj pa je mir (trkam ...). Tako da ti svetujem, da že na začetku narediš red. Meni osebno ogromno pomeni  mir in zasebnost in temu se ne odpovem. Verjemi, stvari se kar nabirajo ... Očitno druge uporabnice vse to tolerirajo, zato taki odgovori. No, jaz nikakor ne ...
Mogoče pa še ni prepozno, pa si poiščeta stanovanje drugje, kjer bosta sama? To bi bilo najbolj idealno. Meni je žal, da nisva šla čist na svoje in začela gradit... Ampak ta misel je le tako mimogrede ...

< Sporočilo je popravil kepa* -- 3.6.2008 16:49:32 >


_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: TAŠČA-POMOČ
3.6.2008 17:18:29   
jera3
Hvala kepa*, ker si razumela bistvo.

Ostalim pa v vednost, da ne živiva na njene stroške!!!!

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: TAŠČA-POMOČ
3.6.2008 17:48:02   
Anonimen
IZVIRNNe vem kaj naj nardim?


Kljucavnica? Dvojna kljucavnica?

Ena na vrata, druga na usta.

(odgovor članu jera3)
  Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: TAŠČA-POMOČ
3.6.2008 17:49:31   
mika
mogoče pa je to tebi tudi tak samoumevno, da je vse ''naše''


Točno tako. Če živimo v isti hiši je vse naše. In če bi mi tast odnesel dol npr. mikser, mi na kraj pameti ne bi padlo, da bi se zato razburjala.
In tudi v 'mojem' pralnem stroju pere, suši v sušilcu, jaz pa vzamem njegovo stojalo,  za sušit perilo.

Pri nas ne poznamo besede moje-tvoje. tega sem vajena že od doma. Tako učim tudi otroka.
v petek smo kupili psičko in je našaaaaaaaaaaaaauser posted image

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: TAŠČA-POMOČ
3.6.2008 17:50:39   
mika
Ena na vrata, druga na usta.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: TAŠČA-POMOČ
3.6.2008 18:16:19   
Anonimen
veš zakaj tašče ne gredo v nebesa????


ker zmaji letijo do 400m visoko user posted image user posted image user posted image user posted image


Dober...user posted image

(odgovor članu kristinaj)
  Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: TAŠČA-POMOČ
3.6.2008 18:19:22   
kajajaka
Tašča je brez vprašanja lepo začela prat na najin pralni stroj, v smislu "sej je vse naše", zdej bom pa kr na oba prala.


če je to edini problem, ki te muči v zvezi s taščo, ji kupi šopek rož pa lupčka ji daj!
Pa zavedaj se, da si lahko zelo srečna. Preberi kakšne težave imajo nekatere druge uporabnice RR foruma s svojimi taščami.
Najbrž te malo hormončki dajejo. Saj bo bolje. Če pa res ne preneseš, da je karkoli skupno, te bo kmalu motilo skupno dvorišče in v tem primeru je bila napaka že, da sta se ugnezdila pri tašči. user posted image

srečno!user posted image

(odgovor članu jera3)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: TAŠČA-POMOČ
3.6.2008 18:19:48   
Anonimen
Sam ste res cudni...user posted image .

Jaz se sosedi recem, da lahko vzame, ce kaj rabi. Pa se vedno opravicuje sto na uro, in prej vprasa, ce lahko. Pa  je moje "navodilo" naj mi samo sms napise, da ne bom cukasto gledala, kdo mi je hodil po stanovanju.

Brezveze, totalno brezveze, zaradi enega pralnega stroja oz. nekaj metrov fino obdelane plocevine. Stvari so za rabit, ne za kregat se.

< Sporočilo je popravil Mič II -- 3.6.2008 18:20:46 >

(odgovor članu jera3)
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: TAŠČA-POMOČ
3.6.2008 18:20:04   
Detece
IZVIRNO SPOROČILO: mika

mogoče pa je to tebi tudi tak samoumevno, da je vse ''naše''


Točno tako. Če živimo v isti hiši je vse naše. In če bi mi tast odnesel dol npr. mikser, mi na kraj pameti ne bi padlo, da bi se zato razburjala.
In tudi v 'mojem' pralnem stroju pere, suši v sušilcu, jaz pa vzamem njegovo stojalo,  za sušit perilo.

Pri nas ne poznamo besede moje-tvoje. tega sem vajena že od doma. Tako učim tudi otroka.
v petek smo kupili psičko in je našaaaaaaaaaaaaauser posted image


Tast ali tašča je razlika.

Sicer se pa strinjam s kepo.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: TAŠČA-POMOČ
3.6.2008 18:39:38   
pety78
Bla, bla, bla, ... kako ste ene pametne. user posted image

A če pa vam partner pogleda na VAŠ GSM je pa že cela štala. Ker to se pa ja ne dela.... Ali pa obratno....user posted image

Drugače pa, naj pride tašča v vaše, oziroma skupno stanovanje v zgornjem štuku pa iz omare vzame spodnje gate, ker ma ona vse umazane. Aja, ali pa lepo vzame GSM z mize in pokliče prijateljico in čveka z njo. Ali pa uporablja kar vašo zobno ščetko, ker imate tisto električno, ona pa navadno, ...

Normalno, da nek osnovni bonton je pa le potrebno spoštovati.


_____________________________



(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: TAŠČA-POMOČ
3.6.2008 18:41:54   
Anonimen
Normalno, da nek osnovni bonton je pa le potrebno spoštovati.


V skupni pralnici res. Z obeh strani.

(odgovor članu pety78)
  Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: TAŠČA-POMOČ
3.6.2008 18:43:33   
pety78

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Normalno, da nek osnovni bonton je pa le potrebno spoštovati.


V skupni pralnici res. Z obeh strani.


Tudi v blokih so skupne pralnice, sušilnice, kolesarnice, ....Pa to ne pomeni, da se lahko vozim s kolesom, ki mi je najbolj všeč.


_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: TAŠČA-POMOČ
3.6.2008 18:47:25   
pety78
Aja, pa ne me narobe razumeti. Jaz bi seveda moji tašči to "dovolila", mogoče celo sama prej predlagala, da lahko pere na oba, če bi živeli skupaj, ker se razumeva. Pa vem, da moja tašča ne bi tega naredila, brez da bi vsaj povedala, ali vprašala, ....

Ampak verjetno pri tašči od jere ne gre oz. ne bo šlo samo za pralni stroj. Ajd, da se tu začne in konča, ok, ampak če je človek takšnega mišljenja, si lahko še s čim drugim posluži. Potem se pa začne vtikanje v vsako stvar.

_____________________________



(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: TAŠČA-POMOČ
3.6.2008 18:54:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: pety78


IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Normalno, da nek osnovni bonton je pa le potrebno spoštovati.


V skupni pralnici res. Z obeh strani.


Tudi v blokih so skupne pralnice, sušilnice, kolesarnice, ....Pa to ne pomeni, da se lahko vozim s kolesom, ki mi je najbolj všeč.



Zivljenje v bloku ni zivljenje v dvodruzinski hisi.

(odgovor članu pety78)
  Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: TAŠČA-POMOČ
3.6.2008 19:56:41   
kepa*
Eh, kaj ste smešne ene in po vsej verjetnosti ravno tiste, ki ne živite skupaj s starši.



_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: TAŠČA-POMOČ
3.6.2008 20:08:25   
Anonimen
Eh, kaj ste smešne ene in po vsej verjetnosti ravno tiste, ki ne živite skupaj s starši.


Me veseli, da gledas na zivljenje z vesele plati...user posted image

(odgovor članu kepa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?