|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: TAŠČA-POMOČ
5.6.2008 8:12:13   
mika
Ja, in zaradi tega, ker tašča pere v TVOJEM pralnem stroju ti RES LAHKO POČI FILM .

OMG


Če je pa NJEEEEEEEEEEEEEEENuser posted image , KAJ TI TU NI JASNO, A?

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: TAŠČA-POMOČ
5.6.2008 8:14:00   
maruškaŠ
"Ne vem zakaj se ljudje seljo k startšem, če niso stvari dorečene kot je treba in če se ne znajo prilagajat. "

To se pa strinjam. Sem zagovornik tega, da so stvari dorečene.

"Oz če je taščo sploh vprašala, če sme v NJENO pralnico postavit SVOJ pralni stroj"
 
Pa tole se tut strinjam.

Po moji logiki se nobena nobeni ne sme sprehajati po dnevni sobi druge. Po moji logiki tašča odstopi svoj del nepremičnine sinu (točno določen del) - in postavi pogoje za uporabo skupnih prostorov.

Aja pa zakaj morjo bit vedno otroci veseli, ker lahko ostanejo doma? Poznam kar dosti primerov, kjer se tašče, mame na vse pretege trudijo, da otroci ne bi odšli od doma. Pa jim ponujajo odstop 'nepremičnine', pa pomoča, pa .... ko pa se le-ti zakreditirajo in vselijo pa pokažejo svoj pravi obraz. Željo po nadvladi ...

Aja sem pa zagovornik življenja na svojem.

< Sporočilo je popravil maruškaŠ -- 5.6.2008 8:15:10 >

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: TAŠČA-POMOČ
5.6.2008 8:16:53   
Anonimen
Sicer pa, tašča je bila tako prijazna, da je dovolila da si naredita stanovanje v njeni hiši, veš kakšno srečo imaš, se sploh ne zavedaš, da imaš rešen stanovanjski problem in se ti ni bilo ptrebno zapufat do konca lajfa.
Očitno te samo ta stroj moti, torej mora biti tašča načeloma ok, ampak neeeee, ti se boš spičla zarad enga stroja, ki je tvoj ampak v taščini sobi ki jo je ona tebi odstopila za souporabo. Kaj bo šele ko bodo otroc pr bajt

Ja kaj češ tašče so zmaji (za večino), bodite malce prilagodljive ženske, tud ve boste enkrat tašče.


No s tem se pa popolnoma strinjam!

Najdi si hobi, pa ne boš imela časa razmišljat o banalnih zadevah. 

Tašča ni nič drugega kot mama tvojega moža. Tudi ti imaš svojo mamo, ki jo (upam) ne tretiraš s takim prezirom kot mamo svojega moža. A misliš da svojemu sinu in njegovi ženi hoče kaj slabega? user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: TAŠČA-POMOČ
5.6.2008 8:22:34   
mika
Aja pa zakaj morjo bit vedno otroci veseli, ker lahko ostanejo doma? Poznam kar dosti primerov, kjer se tašče, mame na vse pretege trudijo, da otroci ne bi odšli od doma. Pa jim ponujajo odstop 'nepremičnine', pa pomoča, pa .... ko pa se le-ti zakreditirajo in vselijo pa pokažejo svoj pravi obraz. Željo po nadvladi ...


Ampak, potem tud s tem otrokom nekaj neštima, da v vseh  letih bivanja s starši ni spoznal njihovega pravega obraza.  Moj bi raje pod mostom spal, kot pa da bi bili skupaj s taščo. S tastom pa težav ni. Bile so na začetku zaradi tašče, sedaj pa je ok.

In mi na kraj pameti ne pride, da bi se razburjala zaradi takšnih neumnosti. Jaz takšnih stvari niti ne opazim.

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: TAŠČA-POMOČ
5.6.2008 8:24:06   
mika
A misliš da svojemu sinu in njegovi ženi hoče kaj slabega?


Ja, pralni stroj čimprej pokvarituser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   [Brisano sporočilo]
5.6.2008 8:25:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu maruškaŠ)
  Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: TAŠČA-POMOČ
5.6.2008 8:32:00   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: sneška_

Komaj čakam da bi Mišek svoje napisala .Mišek kje si ? user posted image user posted image user posted image


Ali na igriscu ali v pisarni ali doma. Vecinoma na eni od teh lokacij user posted image user posted image user posted image


_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu sneška_)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: TAŠČA-POMOČ
5.6.2008 8:34:58   
maruškaŠ
Zato ker so ponavadi ravno ženske tiste, ki 'vodijo' 'skrbijo' za gospodinjstvo (tako tašča kot snaha) in tukaj najlažje pride do nesolgasij.

Jaz vem, da sem tip človeka, ki ima rad svoj mir, svojo zasebnost, stvari urejene po svoje, svoj red .... pa imam recimo super starše, pa prav tako ima moj super starše. Samo skupnega življenja na dolgi rok si pa niti ne predstavljam. Sem bila nekaj let pri mojih, pa sem jim iz dna srca hvaležna za vso pomoč - ampak še bolj pa sem jim hvaležna, da so mi dali možnost (da so mi stali ob strani pri osamosvajanju) da sem šla na svoje.

Midva z mojim sva kupila svoje stanovanje - moji in jegovi starši pa so nama pomagali finančno pri opremljanju. Ali imajo zato pravico odločati kaj morava kupiti in kako opremiti stanovanje? To morda pomeni, da lahko kadarkoli pridejo k nama in počnejo kar se jim zahoče? NE. Pa bi nama lahko dali del nepremičnine ali pa finančno pomoč.

Pa mi se medsebojno spoštujemo. Pa midva sva jim iz dna srca hvaležna. Vendar si s tem vseeno niso kupili vstopnice v najino zasebnost ali najino lastnino.

In ja - mene bi motile vse takšne male in večje malenkosti, ker zame niso malenkosti - ker je odnos tisti, ki bi mi bil moteč. Aja - pa nič ne bi imela proti, če bi tašča prala v mojem pralne stroju v skupnih prostorih, če bi se midve prej tako dogovorile.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   [Brisano sporočilo]
5.6.2008 8:44:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu maruškaŠ)
  Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: TAŠČA-POMOČ
5.6.2008 8:46:40   
Anonimen
Vse boste nekoč tašče se bojim,da fajn zatežene in upam,da se vam bo triplo vrnilo od strani vaših snah ali zetov,kar ste v življenju svojim taščam delale.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: TAŠČA-POMOČ
5.6.2008 8:56:40   
maruškaŠ
IZVIRNO SPOROČILO: Nalin RR

IZVIRNO SPOROČILO: maruškaŠ

In ja - mene bi motile vse takšne male in večje malenkosti, ker zame niso malenkosti - ker je odnos tisti, ki bi mi bil moteč. Aja - pa nič ne bi imela proti, če bi tašča prala v mojem pralne stroju v skupnih prostorih, če bi se midve prej tako dogovorile.


Vidiš, tukaj je spet snaha tista, ki sebe ne pozna tolko da bi vedla da ji bodo malenkosti motile oz je vzela lažjo varjanto, šla je živet tja kjer je manj denarja blo za vlagat, ni se pa zavedala, da to pač s seboj potegne določene zadeve (prilagajanje).

Ti za razliko od nje točno veš, da tako ti nebi mogla živet in si šla raje na svoje. In srečo imaš da imasta oba take starše, da so vama pomagali na tej poti.



To je pa res, ja. Veliko mladih družin se odloči za življenje pri starših (pod isto streho user posted image ) ker je ugodneje, ceneje itd... istočasno pa se ne zavedajo, da to pomeni prilagajanje, ja. Kasneje pa ugotovijo, da jim to ne ustreza in ne morejo več nič naredit, ker so zakreditirani.

Ker je tko - mlada družina mora najprej skozi proces osamosvajanja in če niso na svojem je to včasih krepko oteškočeno (odvisno tudi od sobivajočih). In po mojem prihaja zaradi te težnje po osamosvajanju do največjih nesoglasij.

Sicer pa tut moji starši pravijo, da morjo bit otroci vsaj toliko stran, da ne morejo domov v copatah ;).

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: TAŠČA-POMOČ
5.6.2008 8:57:27   
smigli
Maruška,

že spet bi se lahko podpisala pod vse tvoje poste user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   [Brisano sporočilo]
5.6.2008 8:58:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu maruškaŠ)
  Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: TAŠČA-POMOČ
5.6.2008 9:00:05   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Nalin RR

IZVIRNO SPOROČILO: maruškaŠ

In ja - mene bi motile vse takšne male in večje malenkosti, ker zame niso malenkosti - ker je odnos tisti, ki bi mi bil moteč. Aja - pa nič ne bi imela proti, če bi tašča prala v mojem pralne stroju v skupnih prostorih, če bi se midve prej tako dogovorile.


Vidiš, tukaj je spet snaha tista, ki sebe ne pozna tolko da bi vedla da ji bodo malenkosti motile oz je vzela lažjo varjanto, šla je živet tja kjer je manj denarja blo za vlagat, ni se pa zavedala, da to pač s seboj potegne določene zadeve (prilagajanje).

Ti za razliko od nje točno veš, da tako ti nebi mogla živet in si šla raje na svoje. In srečo imaš da imasta oba take starše, da so vama pomagali na tej poti.



Se podpišem

Neva, tud s tabo se strinjam. V življenju se še prav ne obrnemo, pa se nam vse povrne...slabo in dobrouser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: TAŠČA-POMOČ
5.6.2008 9:01:10   
maruškaŠ
IZVIRNO SPOROČILO: Nalin RR

No pa sva imeli krasen zaključek dialogauser posted image


Se strinjam user posted image . Vidiš zaradi takšnih nerazumevanj pride do nesoglasij .... user posted image

Bom pa tko rekla, da zase vem, da bi vse te dileme okoli pralnega stroja in skupne pralnice rešila še preden bi kupila stroj - če bi bila še pri starših (al pa pri tašči).

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: TAŠČA-POMOČ
5.6.2008 9:54:42   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: maruškaŠ
Tašča se je sama odločila, da odstopi del hiše sinu (ki bo po njeni smrti verjetno tako in tako njegova...). In s tem ko je odstopila del svoje hiše se mora zavedati, da ni kupila sinove zasebnosti. Če ga spoštuje kot osebo je čisto vseeno kakšne lastninske odnose imajo en do drugega.


Pod prejsnji tvoj post MaruskaS in pod ta, se gladko podpisem user posted image


_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: TAŠČA-POMOČ
5.6.2008 10:24:17   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: Nalin RR
Vidiš, tukaj je spet snaha tista, ki sebe ne pozna tolko da bi vedla da ji bodo malenkosti motile oz je vzela lažjo varjanto, šla je živet tja kjer je manj denarja blo za vlagat, ni se pa zavedala, da to pač s seboj potegne določene zadeve (prilagajanje).


Ali pa ti na pamet ne pade, da bi nekdo lahko ravnal tako kot ti ne bi ravnala. Recimo snaha se ne bi  takoj lotila novega tascinega pralnega stroja in ji je potemtakem popolnoma nepoimljivo, da bi tasca kaj takega naredila - enostavno ne pomislis na to.
Poznam pa glih obratno situacijo, ko snaha misli, da vse kar je v "skupnih" prostorih je tudi njeno. Pa tako vzame mleko, sladkor, ozimnico... in se spomni se ne povedat. Enkrat so ji bile tascine spodnje hlace vsec, pa si jih je sposodila, da bi mela s hlacami ker so enake barve - tascine spodnje hlace in njene hlace user posted image
IMO ce so skupni prostori sticisce skupnega zivljenja, je logicno, da se vprasa ali pove. To je IMO prilagajanje, vse ostalo je samovolja in pogosto primitivizem.

Ti za razliko od nje točno veš, da tako ti nebi mogla živet in si šla raje na svoje. In srečo imaš da imasta oba take starše, da so vama pomagali na tej poti.


Nekdo, ki ni necesa izkusil, ne more vedeti tocno kako je in kaj dolocena zadeva terja. Ljudje smo nagnjeni k temu, da sodimo po sebi in, da tisto kar je nam samoumevno je samoumevno tudi za druge. In ce dolocenih izkusenj nimas.... tudi ne ves kaj lahko vse pricakujes.

Zadevo po moje resi odkrit in miren pogovor.

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: TAŠČA-POMOČ
5.6.2008 10:38:13   
mateyka
Poznam pa glih obratno situacijo, ko snaha misli, da vse kar je v "skupnih" prostorih je tudi njeno. Pa tako vzame mleko, sladkor, ozimnico... in se spomni se ne povedat. Enkrat so ji bile tascine spodnje hlace vsec, pa si jih je sposodila, da bi mela s hlacami ker so enake barve - tascine spodnje hlace in njene hlace
IMO ce so skupni prostori sticisce skupnega zivljenja, je logicno, da se vprasa ali pove. To je IMO prilagajanje, vse ostalo je samovolja in pogosto primitivizem.


meni se zdi pa razlika ali vzameš ozimnico (in je več ni) ali pa uporaba stroja - ta bo še vedno tam ostal.

+ spodnje hlače so mi mal neokusna primerjava - ne poznam nobenega, ki bi to naredil.. a ti res poznaš takega človeka, ki si sposoja spodnje hlače? user posted image

Ljudje smo nagnjeni k temu, da sodimo po sebi in, da tisto kar je nam samoumevno je samoumevno tudi za druge. In ce dolocenih izkusenj nimas.... tudi ne ves kaj lahko vse pricakujes.


ok, za najstniška leta je to razumljivo. samo če malo opazuješ življenje okoli sebe, hitro vidiš in spoznaš, da to ni tako. in da je sodit po sebi brez veze (ker zelo lahko da ni tako) in v končni fazi nefer. to se mi zdi malo naivno razmišljanje za odraslega (se pa zavedam, da je kar dosti odraslih, ki razmišljajo na ta način).
ampak ok, samo da bo snaha sita (tašča oprana) in pralni stroj cel user posted image

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: TAŠČA-POMOČ
5.6.2008 10:39:46   
beli
Meni je tudi čudno to razmišljanje, da je vse, kar je v hiši skupno. Mi imamo kao skupni avto, ki sva ga midva kupila in je najin, ampak vozimo se lahko vsi. Vprašati pa morajo oni nas, če ga lahko vzamejo, ko smo vsi doma. Če ga mi ne potrebujemo, ga vzamejo. Smo pa mi prvi! Pri drugih stvareh jaz vedno vprašam prej taščo, ona pa mene ne in to me zelo jezi, ker ne poznajo kulture obnašanja. Tast vpraša, tašča pa tak čist po domače, kot da sva vse kupili skupaj. Ona vzame in pol ko rabim in iščem, reče, da je mislila, da ne potrebujem. Počasi jo učim in upam ,da se nauči vsaj osnov olike. Moj zida poslovni objekt s kletjo in kolesarnico (to dvoje bo skupno), pa nista dala nič zraven, pa pravi, da je skupno. Ko pride kdo na obisk, pridi, boš vidla kaj smo naredili. Mene to moti, ker sem bila vzgojena tako, da vprašam. Tiste, ki to ne moti, super. Težko greš iz svoje kože, ljudje smo različni. Eni lažje živijo skupaj s starši, eni si to želijo, drugi pa težje to prenašajo. Jaz, na žalost težje. Moji starši imajo na vrhu prazno stanovanje, pa so mi rekli, da moram iti zase živet, da ne moreš priti na obisk v copatih (pa jih nisem poslušala-trapa), živim v isti hiši z njegovimi in se stalno nekaj jezim- ko mi ne bi bilo treba. Razmišljava, da bi vseeno nekje vsaj 1 km od njih zazidala svojo hišo.

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: TAŠČA-POMOČ
5.6.2008 10:44:06   
jagoda77
za stvari, ki niso tvoje, se vpraša... osnovni bonton ne glede nato, kje so in kaj so.

In tisti, ki se jim zdi to tko čudno, ne vem kako bi bilo vam, če bi nekdo kar prišel pa vzel nekaj vašega brez vprašanja. user posted image

Sicer pa, na začetku je lahko pralni strojn, naslednjič bo pa kaj drugega.... problem pa lahko tudi nastane, če se stvar pokvari, ker potem pa ne bo itak noben nič kriv bo pa stroj takoj od snahe in njen strošek popravila. Predvidevam user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: TAŠČA-POMOČ
5.6.2008 10:50:05   
beli
Pa še to. Ko sem še živela sama v stanovanju nad mojimi starši sem si tudi sama plačevala stroške, sama kuhala in na začetku prala na njen stroj, potem pa mi je rekla naj si kupim svojega, da bom čisto samostojna, in sem si. Pa se mi ne zdi to nič narobe. Meni se zdi, da starši preveč razvajajo svoje otroke, ko jih pedenajo do 35.leta. Ko sem potrebovala avto, sem vprašala in sem ga morala tudi tankati in čistiti. Če sem potrebovala denar, sem si ga izposodila in kasneje vrnila.  Imamo kao skupni avto in ga tašča ne bi nikoli očistila in tudi natankala ne. Ima raje tisti denar za cigarete. Pa nisem škrta, ampak jaz tudi ne serjem denar in mi je lepo, če si fer in spoštljiv. Če bi pa bili vse čisto skulirani za vsako stvari, bi pa ratal totalni kaos. A pol je denar tudi skupen, če živimo v isti hiši al kako? Vidiš, zdaj mi je kapnilo- če živimo v hiši, ki so jo oni zgradili, lahko oni vse naše uporabljajo ,ker smo jim dolžni.user posted image

(odgovor članu beli)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: TAŠČA-POMOČ
5.6.2008 11:41:03   
mojamura
Amen!

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu beli)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: TAŠČA-POMOČ
5.6.2008 11:45:32   
Marogica
Če potrebuje katera pralni stroj in ga želi sama uporabljati, naj pove. Ga kupim, samo da mi ne bo treba vsak dan tega naslova med 50 zadnjimi sporočili  ne vem kolikokrat brat.

Saj odgovorov sploh ne morem več brati oz. jih že kar nekaj časa NE berem. Dovolj mi je naslov.

In vsem vam, ki imate tako grozne tašče, želim, da vam vaše snahe tega enkrat ne bi očitale. KEr mislim, da boste PASJE....če ste že sedaj takšne.

pa lep pozdrav.





_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: TAŠČA-POMOČ
5.6.2008 13:22:54   
beli
Mislim, da so bolj pasje tiste mame, ki dovolijo svojemu otroku, da gre čez vse meje lepega obnašanja, spoštovanja itd, samo da bi ostal doma, ker so tako veliko hišo zgradili, da bi tudi otroci doma ostali kot tiste snahe, ki želijo imeti svoj mir in zasebnost in se počutiti odraslo in samostojno- pa čeprav v isti hiši- to še ne pomeni,da živimo skupaj. Večina staršev pa potem želijo vladat in komandirat in oni vse najbolje znajo, ker so starejši in je hiša njihova. Jaz si res ne želim, da bi moji otroci živeli doma. Naj grejo, naj se odselijo, spoznajo svet, so srečni in samostojni. Pa četudi to pomeni, da jih bom malokrat vidla. Bo pa takrat sladko!

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: TAŠČA-POMOČ
5.6.2008 13:27:13   
Beti S
IZVIRNO SPOROČILO: maruškaŠ

Midva z mojim sva kupila svoje stanovanje - moji in jegovi starši pa so nama pomagali finančno pri opremljanju. Ali imajo zato pravico odločati kaj morava kupiti in kako opremiti stanovanje? To morda pomeni, da lahko kadarkoli pridejo k nama in počnejo kar se jim zahoče? NE. Pa bi nama lahko dali del nepremičnine ali pa finančno pomoč.



Poznam dva primera ko so starši rekli da jim kupijo pohištvo. Ko so pa prišli v trgovino so si starši izbrali čist drugo pohištvo kot oni. Pa je rekla mama:˝če hočeta da vama plačava vzamita to. Tisto pohištvo ki je vam všeč je grdo in neuporabno zato vama ga ne plačam.˝
Oni so pa bili tiho in vzeli tisto ki jim ni bilo všeč. Kaj so pa hoteli ko niso imeli več denarja in zapufani do konca.

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?