|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: februarčice 2009
13.6.2008 8:27:47   
carmar
ajvy, ob pol sedmih user posted image user posted image user posted image , naš vstaja skupaj s ptički ob petih user posted image ! pa vikendov tudi še ne ločiuser posted image . smo probali že vse mogoče, od tega, da smo ga dajali spat vsak dan malo kasneje, pa nič ne pomaga, rana ura, zlata ura! samo manj spanja je imel pa zaradi tega bolj utrujen. zato zdej ponovno skušamo preiti na bolj zgodnjo uro za spanje (tam okoli 19.30 - 20.00) no, zdaj poleti je to malo težje.
aja, še eno vpr. imam za tiste, ki ste že mamice. a dojite jih še kaj? naš škrat je odvisnik, ampak smo ga zdaj nekako pripravili do tega, da se pocrkljava čisto čisto malo samo še zjutraj, ko se zbudi, ampak to res malo, minutka npr. lih tolio, da začne normalno komunicirat.

glede bolniške se mislim jaz dogovorit z mojo g., da bi šla s septembrom na 4 h, ker sem dosti bolj utrujena kot 1.

uživajte, pa čim manj slabosti želim še teh nekaj tednovuser posted image     

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: februarčice 2009
13.6.2008 8:28:22   
Katjusa
Rubin držim pesti, da se nam pridružišuser posted image user posted image user posted image .... Zakaj pa testa kr doma ne nardiš?

Naš tamali še pa spi..... ponavadi sem jst tista zaspanka k zadnja vstaja no zdej sem pa prva k morem navsezgodaj (ob 8) na wc. Drugače sem pa še vedno po starem kot, da se nič ne dogajauser posted image ma no važno da sem user posted image vse ostalo bom pa videla 11.7. upam samo kot vse ostale da bo vse na mestuuser posted image user posted image

Kk85 Čestitam za nosečnost in dobrodošla med februarčicamiuser posted image user posted image user posted image user posted image
Jst mam malega fantka starega 2 leti....

Diamantina kaka kavica ne škodi, res pa je da preveč pa ni dobro....

Pazite nase in uživajteuser posted image naj vas user posted image čuvajo...

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: februarčice 2009
13.6.2008 8:37:22   
Katjusa




user posted image   FEBRUARČKI 2009  user posted image
 
 
 
 
PDP    Ime                 (št.user posted image , št. user posted image )               prvi pregled



01.2.  Ajvy                (št.user posted image 2 , št. user posted image 1)          11.07
01.2.  anonimna        (št.user posted image 1, št. user posted image 0)           01.07
03.2.  mamutka         (št.user posted image  3 ,št. user posted image 2)          prvi pregled
03.2.  bara10            (št.user posted image 2, št. user posted image 0)           15.07
04.2.  witto                (št.user posted image 1, št. user posted image 0)           24.06
05.2.  diamantina      (št.user posted image 1 , št. user posted image 0)           20.06
05.2.  TEDIGO           (št.user posted image 2, št. user posted image 0)            18.06
05.2.  nicnic               (št.user posted image 2, št. user posted image 1)             prvi pregled
06.2.  timy                 (št.user posted image 1, št. user posted image 0)            24.06
06.2.  kk85                (št.user posted image 2, št. user posted image 1)            prvi pregled
07.2.  Katjuša            (št.user posted image 2, št. user posted image 1)            11.07
07.2.  carmar             (št.user posted image 2, št. user posted image 1)            24.06
09.2.  kalaxy              (št.user posted image , št. user posted image )                 23.06
11.2.  cati                   (št.user posted image 3, št. user posted image 0)             19.06 
12.2.  maša82            (št.user posted image 1, št. user posted image 0)            08.07
14.2.  tanci29            (št.user posted image 2, št. user posted image 1)             prvi pregled



(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: februarčice 2009
13.6.2008 9:02:55   
tanci29


user posted image   FEBRUARČKI 2009  user posted image
 
 
 
 
PDP    Ime                 (št.user posted image , št. user posted image )               prvi pregled



01.2.  Ajvy                (št.user posted image 2 , št. user posted image 1)          11.07
01.2.  anonimna        (št.user posted image 1, št. user posted image 0)           01.07
03.2.  mamutka         (št.user posted image  3 ,št. user posted image 2)          prvi pregled
03.2.  bara10            (št.user posted image 2, št. user posted image 0)           15.07
04.2.  witto                (št.user posted image 1, št. user posted image 0)           24.06
05.2.  diamantina      (št.user posted image 1 , št. user posted image 0)           20.06
05.2.  TEDIGO           (št.user posted image 2, št. user posted image 0)            18.06
05.2.  nicnic               (št.user posted image 2, št. user posted image 1)             prvi pregled
06.2.  timy                 (št.user posted image 1, št. user posted image 0)            24.06
06.2.  kk85                (št.user posted image 2, št. user posted image 1)            prvi pregled
07.2.  Katjuša            (št.user posted image 2, št. user posted image 1)            11.07
07.2.  carmar             (št.user posted image 2, št. user posted image 1)            24.06
09.2.  kalaxy              (št.user posted image , št. user posted image )                 23.06
11.2.  cati                   (št.user posted image 3, št. user posted image 0)             19.06 
12.2.  maša82            (št.user posted image 1, št. user posted image 0)            08.07
14.2.  tanci29            (št.user posted image 2, št. user posted image 1)            23.6.

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: februarčice 2009
13.6.2008 9:13:20   
tanci29
cao user posted image ,
tudi moj mali se je zbudil okol 7h danes, zdaj je ze popapcal in ze sladko pančka..tako da ma mamica ene pol urce do urco frej...sem si pa privoščila danes zajtrk in sicer kar je ostalo od malega...njami je blo dobro

carmar-jaz se dojim zjutraj in zvečer pa včasih ce se zbudi še ponoči ampak to je zdaj že prava redkostuser posted image user posted image . spančkat gre okol 9h do 9.30 pa spi vsaj do 6h 7h včasih tudi 8h. ce pa se zbudi že ob 6h potem čez kakšno urco  nazaj zaspi in pol spimo do pol 9h ,9h. ga dam kar k nama u postlo, ker men se ne da ustajat ob 6h. on malo pleza sm pa ke pol pa dol pade in drnjohauser posted image user posted image

kalaxy-vidim da mava na isti dan prvi pregleduser posted image ...
nekatere maste pa res kar pozno al ga mam pa jest tolk hitr ne vem

na NS bom jest tudi šla. prvič sem šla v dravlje k pušenjaku, ko sem šla na 3d k njemu, ga je pa nadomeščala ena mlada blond, fullll je bla uredu ampak si nisem zapomnila njenega priimka...

iz kje pa ste kaj srečkeuser posted image ....jaz sem iz lj(bežigrad)

lep pozdravček

(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: februarčice 2009
13.6.2008 9:14:27   
Fargesia
Dobro jutro!

ste dobro spale? mene tak boli cela hrbtenica, da se komaj premikam...sem brala da je to zaradi nekih normonov, ki "delajo" pot po kateri bomo rodile in da se kdaj zgodi da tud te hrbtne živce zadanejo...v tanovi Nosečnosti sem prebrala...


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: februarčice 2009
13.6.2008 9:16:12   
Fargesia
Tanci, jaz sem iz okolice LJ...proti vzhodu...

Punce, kok ste pa kej stare? jaz sem 25...julija bom 26.


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: februarčice 2009
13.6.2008 10:27:29   
TEDIGO
pozdravljene punce! po dolgem času se javljam. Ja moj prvi pregled se bliža in moj strah tudi,....upam da tokrat bo vse vredu..

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: februarčice 2009
13.6.2008 12:00:12   
diamantina
Punce, a vas tudi kaj kislina matra? Mene predvsem proti večeru, zaspanost je pa malo ponehala, le zvečer se hitro utrujena, ampak če zaspim ob osmih in se zbudim ob devetih, lahko zopet komot bedim do 12. Skoz imam občutek lahkote, tudi počutim se švoh v rokah in nogah, če ne jem vsake par minut po malem, najem pa se zelo hitro, ne rabim velikih obrokov, le pogosti morajo bit.

(odgovor članu TEDIGO)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: februarčice 2009
13.6.2008 12:45:27   
tanci29
maša-jaz sem stara 30, oktobra bom 31
tedigo-seveda bo vse ok...se malo pa bos videla svojo pikicouser posted image user posted image , boš prva od februarčic

diamantina-mene kislina ne matra, bi pa z veseljem zjutraj dlje polezala, vendar mi moj piščanček ne pusti kaj preveč poležavat..

zdajle je spet zaspančkal, mami se pa spet baše z njegovim kosilom...no saj ni veliko pustil...bom začela več kuhat ker je tako dobrouser posted image user posted image

(odgovor članu diamantina)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: februarčice 2009
13.6.2008 14:07:14   
Anonimen
pozdravljene punce

sem vas prišla malo prebrat in upam, da se vam čez kak teden pridružimuser posted image

zdravo in veselo nosečnost vam želim...

(odgovor članu tanci29)
  Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: februarčice 2009
13.6.2008 14:18:36   
Anonimen
Ojla punce!

Tale vreme pa bolj slabo name vpliva, sem čist k cunja. No sej razen zaspanosti se pa v redu počutim.

Tedigo na pregledu bo vse v redu, ti samo pozitivno razmišljaj.

Maša82 jaz sem 28.

Katjusa na seznamčku mi lahko dopolniš da mam enga otročka že doma. Hvala ti.

Na nuhalno pa znam jest tud v Dravlje it, vsaj pri prvem sem šla in mi je blo ok.

papa
anonimnauser posted image





(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: februarčice 2009
13.6.2008 14:20:04   
cati
Ojla

Men je pa slabo sicer ne bruham(še) samo mi je skoz slabouser posted image  Pa skoz me neki špika pa reže v predelu maternice.
Stara se 27 julija bom 28
Komaj čakam devetnajstega pa da vidim pikico ali dveuser posted image .

LP
Cati

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: februarčice 2009
13.6.2008 14:43:12   
Katjusa

user posted image   FEBRUARČKI 2009  user posted image
 
 
 
 
PDP    Ime                 (št.user posted image , št. user posted image )               prvi pregled



01.2.  Ajvy                (št.user posted image 2 , št. user posted image 1)          11.07
01.2.  anonimna        (št.user posted image 2, št. user posted image 1)           01.07
03.2.  mamutka         (št.user posted image  3 ,št. user posted image 2)          prvi pregled
03.2.  bara10            (št.user posted image 2, št. user posted image 0)           15.07
04.2.  witto                (št.user posted image 1, št. user posted image 0)           24.06
05.2.  diamantina      (št.user posted image 1 , št. user posted image 0)          20.06
05.2.  TEDIGO           (št.user posted image 2, št. user posted image 0)           18.06
05.2.  nicnic               (št.user posted image 2, št. user posted image 1)           prvi pregled
06.2.  timy                 (št.user posted image 1, št. user posted image 0)            24.06
06.2.  kk85                (št.user posted image 2, št. user posted image 1)            prvi pregled
07.2.  Katjuša            (št.user posted image 2, št. user posted image 1)            11.07
07.2.  carmar             (št.user posted image 2, št. user posted image 1)            24.06
09.2.  kalaxy              (št.user posted image , št. user posted image )                23.06
11.2.  cati                   (št.user posted image 3, št. user posted image 0)             9.06 
12.2.  maša82            (št.user posted image 1, št. user posted image 0)            08.07
14.2.  tanci29             (št.user posted image 2, št. user posted image 1)            23.6.


(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: februarčice 2009
13.6.2008 14:45:38   
Katjusa
Jst pa nič znakov ne slabo nič od ničuser posted image

Mal prej me je prjatlca klicala je mela danes 1. pregled rok bi imela v zečetku januarja pa njeni pikici srček ne bije tak da more v ponedeljek na čiščenjeuser posted image user posted image user posted image user posted image

Upam, da bo z nami vsemi vse vredu in da bomo februarja zibale svoje žabice....

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: februarčice 2009
13.6.2008 15:39:50   
diamantina
Punce, eno vprašanje - a se sme jest klobase ala tirolska in poli. Piše gor, da sta pasterizirani, zdaj pa ne vem ... se mi je tako zluštalo tirolske danes, da sem jo šla jest, seveda sem se šele pol spomnila, da pa mogoče ni najbolj pametno. Kaj pravite? user posted image  user posted image

(odgovor članu carmar)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: februarčice 2009
13.6.2008 16:19:06   
tanci29
če ti paše si kar privošči.....saj je ne boš pojedla 2 kili naenkrat...res pa je da suhomesnih izdelkov ne priporočajo.....meni je v prvi nosečnosti ful včasih zapasal pršut pa sem si ga kar privoščila...raje se izogibaj domačih stvariuser posted image ....pa če ješ kaj z vrta dobro operi da ne fašeš toksoplazme...drugače pa če vsega po malo ne more škodit...tako je moje mnenje....
no pa dober tekuser posted image user posted image

(odgovor članu diamantina)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: februarčice 2009
13.6.2008 17:10:46   
diamantina
Oh, si me vsaj malo potolažila user posted image . Ne vem zakaj mi meso tako paše - ga prej sploh nisem marala preveč. user posted image  user posted image

Kako pa veš, ali si že imel tokso? Jaz sem kot majhna bila skoz pri sosedi babici na kmetiji, pa doma imamo velik vrt (zelenjave skoraj ne kupujemo) in sem že vse življenje v domačih izdelkih, sploh pa blizu mačk, psov, govedi ...  Sicer si solate in stvari, ki rasejo blizu zemlje vedno umijem in roke so zmeraj čiste pa stanovanje tudi seveda. A je možno, da sem jo že prebolela? Ker če po pravici povem, si češenj z drevesa na vrtu ne umijem, ker si jih nikdar nisem ... user posted image   Jih pa ne škropimo oz. imamo vse sadje in zelenjavo bio user posted image  user posted image  




(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: februarčice 2009
13.6.2008 17:15:26   
cati
Če si tokso prebolela izveš z krvnim testom.
Jaz imam srečo in sem jo


(odgovor članu diamantina)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: februarčice 2009
13.6.2008 17:25:00   
tanci29
pri ginekologu ti bojo vzeli kri..sem ze pozabla v kerem tednu...čekirajo dvakrat v nosečnosti...meni sedaj ne bo potrebno ker sem jo tudi že prebolela...pomoje če si skos v stiku z mačkami si sigurno že..čeprav je bolje da počakaš na izvid ker nikoli ne moreš biti 100%...je nevarno za plod če jo dobiš med nosečnostjo..

(odgovor članu cati)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: februarčice 2009
13.6.2008 17:32:55   
Katjusa
Jst sem jo tudi prebolela, a pol ni več nevarnosti? Imamo namreč muceka v stanovanju kake pol leta bil je cepljen, kastriran in je izključno v stanovanju.... a miste da je kej navarno za nosečnost?
Tiste, ki pa ne veste pa se res pazite zdej vseh suhih izdelkov in mačk.... G vas bo poslal ob prvem pregledu v labaratorij kjer bodo pogledali za vse možne zadeve med drugim tud ta toksoplazmoze (al kak se reče), jst sem se ful pazla v prvi nosečnosti ne bom nikol pozabla k sma šla z možekom k njegovem stricu in so na mizo dal domačo bunko pa nisem upala jest..... še zdej se mi lušta tiste bunkeuser posted image user posted image ..... ko sem pa zvedela da sem prebolela sem se pa najedla pršuta.... drugače pa suhi izdelki niso priporočljivi tudi zaradi soli in vse ostale slane stvari...

(odgovor članu cati)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: februarčice 2009
13.6.2008 17:49:16   
tanci29
toksoplazma nima veze z suhomesnimi jedmi...ce toksoplazmom preboliš ni več nevarna ker se z njo ne moreš več okužit...suhi izdelki pa lahko imajo salmonelo..vendar pri industrijski izdelavi to ni mogoče ker je meso preverjeno..kot tudi majoneza...
jest sem glih kar zmazala senvič s pršutom tok mi paše da bom najbrž kr še engauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: februarčice 2009
13.6.2008 17:49:42   
Ajvy
CArmar..midve sva se dojili, samo tri mesece, ker sem jst konstantno zbolevala in sem bla na antibiotikih...pa sem kar nehala..v bistvu mi je zmanjkovalo.....
Ob petih zjutraj...ma kaj si ti noruser posted image user posted image user posted image čestitke za vzdržljivost....
A boš potem tudi porodniške dobila samo pol???

TAnci...jst sem tudi iz Bežigrada....

Maša...jst bom septembra 29. let..sem mogla orenk pomislit, ker že dolgo nisem  nič o tem razmišljala...

Tedigo....veš da bo vse v reduuser posted image user posted image

Jst sem pa danes poklicala možeka ,da je prišel prej domu, nisem mogla nič...niti glave dvignit....slabo je tudi meni do nezavesti....

Cati...a ti bi pa kar dva??


_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu carmar)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: februarčice 2009
13.6.2008 17:55:18   
Katjusa
Men je pa   G reku k smo dobli izvide za tokso, da zdej pa lahko kej suhega pojem sam da nej ne pretiravamuser posted image user posted image user posted image

Še dober da mamo tale forum, se bom kr pazla zdej pol tud jajc pa tega nič ne smem jest?


< Sporočilo je popravil Katjusa -- 13.6.2008 17:56:03 >

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: februarčice 2009
13.6.2008 18:04:49   
Fargesia
oj! jst mam mačko doma že od svojega 13.leta in je zunanja /notranja....user posted image se pravi da je tako zunaj kot notri. spi, je, opravlja potrebo notri, ven gre malo na sprehod...jst mislim da sem prebolelo tokso, vedet pa ne morem za ziher...

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Je mogoč naravni porod po carskem rezu?
Kako pogost je naravni porod po carskem rezu, ali se priporoča in kako se na njega pripraviti, smo govorili z izr. prof....
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?