|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: trebušček in poroka
10.6.2008 9:04:41   
Anonimen
Še  enkrat hvala za komplimente user posted image  

Jana, ne skrbi.

Sama sem imela iste preganjavice glede morebitne obilnosti z napredovanjem nosečnosti. Nekako sem si predstavljala, da me bo na koncu nosečnosti oblačil Induplati Jarše. Pa sploh ni take sile. Res. 
Zdajle imaš idealni čas za basanje s sadjem user posted image

Na poroki pa boš še bolj intenzivno doživljala vse občutke in izžarevala nekaj posebnega, boš videla user posted image



(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: trebušček in poroka
10.6.2008 10:46:55   
clara23
AnjaPH res si bila lepa nevestauser posted image user posted image user posted image !! Lahko rečem da tako lepe že dolgo nisem videlauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: trebušček in poroka
10.6.2008 12:29:16   
mišk
Jst sem ta "problem" rešila tako, da sem se 3 tedne pred porodom poročila v kavbojkah in samo s pričami civilno, tri tedene nazaj pa sva se poročila še cerkveno (v obleki ki sem si jo vedno želela), z veliko fešto in pompa.user posted image
Civilno sva se poročila glih zarad vseh papirjev, usklajenih priimkov, očetovstva... Cerkveno pa sva rezervirala za prijatelje, sorodnike in zabavo! Bilo je nepozabno!!user posted image
Noseča pa se zato nisem hotela poročit, ker nisem vedela, kako se bom takrat počutila in zaradi obleke, ker so v tem stanju možnosti izbire bolj majhne.
Kakorkoli že, želim ti nepozabno lep dan!!!user posted image

(odgovor članu clara23)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: trebušček in poroka
10.6.2008 12:57:18   
Beti S
Jaz sem se poročila ko sem bila v 15 t, pa se mi ni nič poznalo, razen prsa, te sem pa imela ziher za 1 številko večje. Drugače je bilo pa super.
Steznika absolutno ne vzet, meni je rekla da moram imet enodelno obleko.

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: trebušček in poroka
10.6.2008 23:34:35   
only_me
IZVIRNO SPOROČILO: poopsika

Meni so pa nosečke neveste tako lepeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



meni tudi ni lepšega.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   [Brisano sporočilo]
11.6.2008 9:08:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu only_me)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: trebušček in poroka
26.6.2008 9:28:33   
petra05
neki najlepšega je videti nosečo nevestouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Jana28)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: trebušček in poroka
1.6.2009 20:25:48   
LEJCHY
Sem v 2. mesecu nosecnostiuser posted image in s fantom sva se odlocila da se porociva septembra (ravno na najino obletnico).Takrat bom ze v 6. mesecuuser posted image .Iscem porocno obleko pa imajo samo majhne stevilke.Nisem suha tako da ne vem v kateri izposojevalnici naj jo iscem.SEM ZE POZNA?ima katera podobne problemcke?ce poznate kaksno izposojevalnico v kateri pridejo v postev tudi nosecnice mi prosim odgovorite!LEP POZDRAV IN HVALA                                    MOJ MAIL>leapivk@gmail.com< vesela bom tudi kaksne slike

(odgovor članu Jana28)
Neposredna povezava do sporočila: 33
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?