|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vodene koze
9.6.2008 20:38:15   
Maleal
Naš tamali je prebolel vodene koze,zdaj pa sem jih pokasirala še jaz.user posted image A je imel kdo koze,ko ni bil več otrok,odrasli  jih baje težje prebolijo,a je možno da ostanejo odtiski od krastic,ali trajajo dlje časa ali v čem je razlika,a odrasli še dobi kaj druga kot cleratine,tnx za odgovore.

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vodene koze
9.6.2008 20:44:50   
žarnica
IZVIRNO SPOROČILO: MarcelAlina
a odrasli še dobi kaj druga kot cleratine,tnx za odgovore.


Za ostala vprašanja ne vem,samo jaz sem za hčerko v lekarni kupila prav kremo za vodene koze. Je v tubi,gel-URIAGE,stane pa okoli 15 eur. Sem jo mazala zjutraj in zvečer,pa so se full hitro začele sušiti.

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vodene koze
9.6.2008 20:47:11   
jakaracman
Ojej,boga.Pravijo, da je hudo izkušenj pa nimam.Upam, da ti hitro mine.Pa kaj proti bolečinam jemlji.

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vodene koze
9.6.2008 21:00:38   
Alfabeta
Moj svak jih je dobil od mojega sina, pri 28 letih. Ni prijetno. Je v glavnem preležal skoraj 10 dni ker je bil popolnoma zanič, pa za pogledat je bil grozen. No, ampak danes, leto po tem, se mu prav nič ne pozna. Upam, da boš čimlažje preneslauser posted image

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vodene koze
9.6.2008 21:01:55   
Alfabeta
Aja, razlika je v tem, da čim starejši si toliko težje jih prenašaš in tudi bolijo. Ker otročke samo srbijo.

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vodene koze
9.6.2008 21:02:23   
kaja02
boga, prav sočustvujem s tabo.
Sama sem jih pokasirala pri 20 letih, sredi poletja in lahko ti potrdim, da so pri odraslih res v hujši obliki, pri meni ni bilo dela telesa, kjer jih nisem imela, še v ustih, v očeh, ma ni da ni, pa se je dalo potrpet, čeprav govorijo, da se ni dobro tuširat, je meni zdravnica priporočala tuš, mi je obenem blažil srbečico, samo obrisati se ne smeš. Ostala oz. naredila se mi je samo ena brazgotina in to na robu lasišča.

tamala jih je dobila pri 13 mesecih, a je imela le tu in tam kakšno kozo, pa še srbelo je ni, ker se ni nič praskala

naj ti kmalu minejo!!!!

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vodene koze
11.6.2008 11:04:24   
malania
Jaz sem jih tudi imela (norice tud pravijo, mislim, da je enako vodenim kozam?).
Mela pa sem jih v srednji šoli. Tako daleč je šlo, da sem morala it v bolnišnico, saj se mi je vnelo oko (mislim, da šarenica) in je bila nevarnost, da mi nastane siva mrena. Bilo pa je tako, da ko sem se zjutraj zbudila me je zelo bolelo oko, ki je bilo tudi rdeče. Sploh ga nisem mogla premikati. Nato sem šla k zdravniku, ta pa me je napotil v bolnico. Tam so mi dajali tablete za pit, v oči pa kapljice in mazila. Na srečo se je vse dobro izteklo, praskic pa nimam kaj dosti, eno nad obrvmi se mi vidi, drugače pa sm bla kot čarovnica s tistimi pikami, po telesu pa kot cedilo. Kot sem slišala, je to otroška bolezen in se pri odraslih kaže drugače, nisem pa vas želela prestrašiti z mojo zgodbo.

Čimprej se pozdravi!

(odgovor članu kaja02)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vodene koze
11.6.2008 11:07:00   
malania
Aja, za po telesu mazat pa nisem dobila nič. Je rekel zdravnik, da se nič več ne maže kot nekoč, da baje same minejo. Srbelo pa je ja....user posted image

(odgovor članu malania)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Vodene koze
23.6.2008 12:34:33   
Še ena T
Mene pa zanima, če lahko vodene koze dobiš 2x, če si imel ta prvič samo lažjo obliko... Ste se ve, ki ste jih dobile zdaj v odrasli dobi, prvič srečale z njimi?

Ja, pri otroku je bolezen veliko blažja, kot pri odraslem, je povedala naša zdravnica. Najbolje je upoštevat vse napotke zdravnika in se zelo pazit kakšnih dodatnih stikov z virusi in bakterijami.


(odgovor članu malania)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Vodene koze
23.6.2008 19:41:24   
Felicita
načelno jih ne morš dobit 2x, ker telo 'naredi' obrambo za ta virus, ko jih prvič preboliš, ne glede na moč simptomov.
smo pa tudi medicinski fenomeni user posted image torej, teoretično ne moreš, praktično očitno lahko (been there, done that... sam sem mela v prvo ful močen izbruh, v drugo pa še močnejšega).


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Še ena T)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Vodene koze
23.6.2008 23:37:53   
kofetek2010
IZVIRNO SPOROČILO: malania

Aja, za po telesu mazat pa nisem dobila nič. Je rekel zdravnik, da se nič več ne maže kot nekoč, da baje same minejo. Srbelo pa je ja....user posted image


v lekarni se dobi Avene lotion in Avene mazilo - naša tamala je ravnokar prebolela ful močno obliko noric user posted image

(odgovor članu malania)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?