|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
13.6.2008 7:10:06   
aradej
user posted image user posted image user posted image  za lažje prebujanje, dodatki po želji.

Glede srbečih prsi oz. bradavic mazala sem se z bepantenom za suho kožo( roza napis) vsak večer po tuširanju pa še včasih zjutraj pa je sedaj dobro.Imela sem pač suho in razdraženo kožo.

Posteljica iz interspara pa je že doma na podstrešju čaka na prihoduser posted image .

Glede tašč je pa tako sama živim z taščo v istem gospodinjstvu,pa še razlika v letih je ogromna,če jo pustim pri miru je dobro.Če pa se ona začne utikat v moje delo zna bit včasih user posted image . en čas še prenašam ko pa imam dost ji tut povem direkt. Komaj čakam da se preselimo (še tri leta).

Mož bo upam pri porodu pri Diani je bil pa še mojo večerjo je dobil. Sedaj pa še ne ve. 

(odgovor članu bella02)
Neposredna povezava do sporočila: 301
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
13.6.2008 7:10:43   
aradej
Sandra dobro jutro.Je bila kaj boljša noč?

(odgovor članu aradej)
Neposredna povezava do sporočila: 302
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
13.6.2008 7:12:18   
aradej
Vidim da si me prehitela Sandra. Hvala za tvojo user posted image . Je bila že tudi boljša noč.

(odgovor članu aradej)
Neposredna povezava do sporočila: 303
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
13.6.2008 7:42:41   
sandra123
No, saj današnja noč niti ni bila tako slaba...sem sicer imela žurko do pol 1-ih, pa enkrat sem morala na wc - ob 3.40...no potem sem še kar nekako spala do 7-ihuser posted image

_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu aradej)
Neposredna povezava do sporočila: 304
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
13.6.2008 7:43:43   
naty13
Aradej in Sandra hvala za user posted image . Mi smo spali super. Jaz kot ubita, da sem kar v spanju ob polnoči izklopila budilko, potem sem se pa mal pred eno zbudila in iskala telefon, da pogledam na uro. Je bil pa v postelji. user posted image  Meni pa nič jasno. user posted image  Morava dajat še vpihe Nejcu.

Kaj imate namen danes početiuser posted image  Danes je petek 13.

_____________________________

pa pa

(odgovor članu aradej)
Neposredna povezava do sporočila: 305
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
13.6.2008 7:46:23   
Neža7
Dobro jutro punce user posted image

Jaz ne vem kaj se danes dogaja user posted image  Danes smo 13. junij na gmail sem imela 13 novih spročil in tukaj na forum smo na 13. strani user posted image  
JOJ! mogoče je bolje, da danes kar lepo doma ostalnem user posted image  

Par user posted image user posted image user posted image  si bom dala pa bo user posted image

Ta vreme mene res ubiva user posted image  v torek po UZ mi je prišlo slabo v Citycenter v Celju. Včeraj tudi v MŠ in danes ima spet lahko glavo. JOJ! kje je sonček user posted image user posted image  in toplota user posted image user posted image
Čez 3 teden gremo na morje in upam, da bo takrat boljšo vreme. Drugač moji hormoni bodo user posted image  user posted image user posted image user posted image
Včeraj sem se morala malo razjezit, ker sem morala svoje hlače na vsaki stran notri dat, ker si ne grem nove hlače kupit za nosečnice user posted image  Danes ima še ta drug par. Hvala bogu, da malo obvladam pri šivalnem stroju user posted image
Danes mi ni treba kuhat user posted image  možek gre na pico mmmmmm kako se mi jo lušta user posted image  čeprav bi raje domov prišel, ampak gre za rojstni dan, da ne mora reči ne.

No, jaz se bom morala malo urejat sedaj, ker mora mami najditi nekaj lepega za rojstni dan in do sedaj nimam pojma kaj bom user posted image

Lep dan vsem želim in pazite nase in veliko se user posted image

Neža7

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu aradej)
Neposredna povezava do sporočila: 306
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
13.6.2008 7:46:29   
sandra123
Naty...mene čaka še kar nekaj perila za zlikat, ker včeraj nisem uspela vsega zlikat...v bistvu komaj čakam, da bom na "čistem" z našimi oblačili, da začnem potem intenzivno prati oblačila za mojauser posted image user posted image ...komaj čakamuser posted image

_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 307
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
13.6.2008 8:23:27   
sandra123
Neža, tvoja kilaža je pa res dobrauser posted image ...no, jaz sem šla 8kg gor, pa imam tudi dieto, samo je pa res, da bi verjetno bila na istem kot ti, če se nebi tolikokrat pregrešilauser posted image ...no, ampak kljub temu, meni ne bi bilo treba hlač notri vzeti, ker imam pač večji trebuh zaradi user posted image user posted image ...

Me je pa moja Tina tako razjezila že zjutrajuser posted image ...pa saj ne morem verjeti, da jim pustijo igrače nosit v šolouser posted image ...pa je pol urce nabirala skupaj, kaj bo odnesla s seboj, na koncu je pa še svojo rožico nesla pokazat (ji jo je tašča kupila, ko je bila pri njej čez vikend)...se mi je kar iz ušes kadilo od jeze user posted image , pa še malo je zaradi tega zamudila v šolouser posted image

Jupiiiiiiiiiii, sem ravno videla, da sem danes napolnila 30.tedenuser posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil sandra123 -- 13.6.2008 8:33:17 >


_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 308
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
13.6.2008 8:29:33   
astrea
Dobro juto in hvala za kavicouser posted image

Mi smo dobro spali, razen z vmesnim postankom na WC-ju, ali dvema - se ne spomnim prav dobrouser posted image

ja ta petek 13, pa 13 stran (si me kar malo šokirala s tem podatkom, Neža)
 
drugače grem pa zdaj na sprehod, potem bom likala in oprala kaj za naše deteuser posted image

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 309
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
13.6.2008 9:06:31   
tatly
dobro jutro punce!jaz sem pa tak slabe volje ker moja pupika nic noce brcatuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu astrea)
Neposredna povezava do sporočila: 310
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
13.6.2008 9:07:26   
bambi14
Jutro,
jaz še kr zeham in se mi spi ampak user posted image brca in spanje postane samo želja,....

Včeraj sem imela gin.: stanje- + 10 kg, veliki smo po tabelah, tehtamo cca. 1480g in gin. pravi, da je to tipično 3 kg dete. Sem tako vesela, da je vse ok in že komaj čakam avgust. V bistvu so mi ti meseci tako zleteli....a vam tud....sem se začela z vami ogovarjat pred 7 meseci- ma nič mi ni jasno to glede časa.

Včeraj se nisem imela energije oglasit, ker sem bla crrrrrkkkk....moški so imeli moški večer( ga imajo vsak četrtek- grejo igrat biljard), me babike( vse noseče in z trebuščki okoli6-7 meseca) pa na tortico in gledat cote za bebe. Mah je blo finouser posted image .

(odgovor članu astrea)
Neposredna povezava do sporočila: 311
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
13.6.2008 9:09:35   
bambi14
IZVIRNO SPOROČILO: tatly

dobro jutro punce!jaz sem pa tak slabe volje ker moja pupika nic noce brcatuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



..mogoče pa samo še spi,.....drugače pa se idi pokazat in boš potem bolj pomirjena, verjamem, da je vse ok.user posted image

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 312
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
13.6.2008 9:10:47   
bambi14
Jaz ne vem kaj se danes dogaja Danes smo 13. junij na gmail sem imela 13 novih spročil in tukaj na forum smo na 13. strani
JOJ! mogoče je bolje, da danes kar lepo doma ostalnem

Par si bom dala pa bo

Neža-user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 313
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
13.6.2008 9:12:58   
bambi14
IZVIRNO SPOROČILO: Maja T.

Matejka evo slikice, nekako tako to zgleda, na to še pride Pemprs, jih še nimam.

Bambi ti si bila tudi na previjanju, nekaj mi pri tetra plenicah, zloženih na zmaja ne štima??? Kaj je bilo to tak zloženo user posted image user posted image

user posted image

user posted image



...ma nekaj takega je blo ja.

Zložla bom že nekak, ampak se bojim, da ko jo bom dvignila bo samo pamperska ostala gor ostalo pa bo padlo dol...user posted image user posted image user posted image

Bo praksa pokazala......

(odgovor članu Maja T.)
Neposredna povezava do sporočila: 314
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
13.6.2008 9:18:08   
tatly
nevem  ker je ponavadi vjutro full brcala danes pa nic!pa sem jo poslusala z angel sound pa srcek lepo bije samo vse je mirno!user posted image user posted image upam da res samo spi

(odgovor članu bambi14)
Neposredna povezava do sporočila: 315
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
13.6.2008 9:27:05   
ANA_P
dobro jutro še od mene. user posted image user posted image  jaz pa kar dobro spim, razen tega, da se za vsaki obrat iz desnega na levi bok zbudim, primem trebuh, dam pojšter med noge in dalje spim.

tatly, pri meni je tudi bil en čas zjutraj ful aktiven potem pa je naenkrat menjal ritem. Malo ga probaj zbuditi, to sem tudi jaz delalauser posted image , da se je malo premaknil. Sem pa vprašala G., pa je rekel, da je to normalno, da je to človek kot mi, en dan je poln energije en dan pa bi samo spal.
Tak da ti priporočam, da ga probaš malo prebuditi.

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 316
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
13.6.2008 9:29:39   
Ryssa
Dobro jutro!

Jaz vedno kar vredu spim, če odštejem, da grem ne vem kolikokrat v spanju na wc in se nonstop premetavam iz enega boka na drugega user posted image
Jutri pa v Avstrijo user posted image

tamy sem ti odgovorila na zs.

tatly če bo predolgo na miru, se pojdi pokazat G. Sicer je pa moj tudi včasih bolj miren, pa me že hoče skrbet, potem mi jih pa nadeva v rebra pa je ok user posted image
Se mi zdi da so zdaj čisto nekam drugačni gibi, ne brca ves čas ampak ko brcne pa fajn brcne user posted image
Drugače pa bi tudi sladko moralo pomagat, mal čokolade pojej pa se bo ziher zbudila.

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 317
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
13.6.2008 9:30:34   
ANA_P
aja, pa še pozdravi naši puncam v bolnice:
 
sayuri, lepe pozdrave ti pošiljam. Drži se nam punca!

mishel in Katja, vama prav tako enako!

(odgovor članu ANA_P)
Neposredna povezava do sporočila: 318
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
13.6.2008 9:39:29   
MATEJKA_
Maja T - najlepša hvala za zelo nazorno pojasnilo kak se previja. in hvala za slikice user posted image user posted image user posted image . zdaj pa mi je že malo bolj jasno vse skupaj. no, kak se tetra plenica zloži, pa nam bodo že v MŠ pokazali - zadnje vaje imamo praktične - nega in previjanje dojenčka...  še enkrat hvala user posted image user posted image user posted image . zdaj si csaj lahko malo bolj predstavljam kak to gre user posted image . tak je to z nami novinkami user posted image user posted image user posted image . pri drugem user posted image  bomo še profiji user posted image user posted image .

midva pa greva jutri v avstrijo - bom neke cotike nakupla, pa še brisačke in flis odejice imam v toysu nagledane user posted image ...

to noč sem pa ful slabo spala - sem sredi noči spet morala na wc, pol pa nisem mogla nazaj zaspat user posted image . se tolažim - še slaba 2 tedna, pa grem z mojim user posted image  za 4 dni na morje user posted image user posted image   - še za nekaj časa zadnji dopust v dvoje.

(odgovor članu Maja T.)
Neposredna povezava do sporočila: 319
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
13.6.2008 9:49:00   
ANA_P
user posted image še tašče, jaz imam mojo tak rada ali ona mene, saj ne vem kak jeuser posted image user posted image , da manj jo vidim, še rajši jo imam. Sva končale že pred leti, ko mi je rekla pri mojih rosnih 21ih, naj raje študij pustim, kaj mi bo šola, in se redno zaposlimuser posted image user posted image user posted image . Aja pa še ta je bila dobra, to pa je bilo lani, zakaj moreva it vsako leto na morje, naj raje prideva v času dopusta delat v gorico user posted image user posted image user posted image user posted image . Prvo sem mislila, da se heca user posted image user posted image user posted image , potem pa sem videla, da je ženska smrtno resnauser posted image user posted image user posted image . Sem ji kar rekla, da tega pa ne bo doživela dokler sem jaz njena snaha, raje vsekam gorico ven user posted image user posted image user posted image . HB, da ne živimo skupaj in nikoli nismo in nikoli ne bomo! Tak pač je, imava pač čisto drugačno razmišljanje in poglede na svet! HB da imam super starše, ker moji so pa res skulirani. Moj se z njimi razume bolje kot s svojimi tako da že to svoje pove.

Zdaj sem prav jezna ratala zraven, ko sem to pisala. Dovolj je.

čao

(odgovor članu aradej)
Neposredna povezava do sporočila: 320
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
13.6.2008 9:53:47   
ozziebo
Tatly, a že kaj brca??? Mojuser posted image  se vedno premakne, če pojem kaj sladkega, sploh pa na čokoladouser posted image , očitno bo tak čokoholik kot vsi ostali domauser posted image user posted image user posted image

Neža, jaz sploh nisem pomislila na petek 13. user posted image  za vse nas. Kar pa se tiče vremena, pa mene že tale dva dni tut vse dol tišči, bi bila najraje cel dan vodoravno!!
Sandra, a še v šolo lahko nosijo igrače??? Sem mislila, da to lahko samo v vrtec. Saj naš mišon je tudi celo jutro zbiral, kaj bo vzel sabo. Smo pa že cel teden brez plenice podnevi user posted image user posted image user posted image , bravo pikec!!!

(odgovor članu MATEJKA_)
Neposredna povezava do sporočila: 321
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
13.6.2008 9:56:30   
ozziebo
IZVIRNO SPOROČILO: ANA_P

user posted image še tašče, jaz imam mojo tak rada ali ona mene, saj ne vem kak jeuser posted image user posted image , da manj jo vidim, še rajši jo imam.


Sva že dve. HB da smo čisto na drugem koncu Slovenije.

(odgovor članu ANA_P)
Neposredna povezava do sporočila: 322
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
13.6.2008 9:58:23   
ozziebo
Matejka pa Ryssa, dobro nakupujte!!!

Sayuri, Katja, Michel pozdravčke vsem!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ozziebo)
Neposredna povezava do sporočila: 323
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
13.6.2008 10:00:16   
tatly
neki premik sem cutila(vsaj malo)mislite da je lahko od tega  ker sem vceraj na vrtu travo pipala in sem bila dolgo sklonjena?user posted image user posted image vseeno hvala vsem za skrbuser posted image

(odgovor članu ozziebo)
Neposredna povezava do sporočila: 324
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
13.6.2008 10:11:36   
ozziebo
Pa še malo heca (ali pa resnice)user posted image


Believe it or not.

Woman has Man in it;
Mrs. has Mr. in it;
Female has Male in it;
She has He in it;
Madam has Adam in it;
No wonder men always want to be inside women!
Men were born between the legs of a woman, yet men spend all their life and time trying to go back between the legs of a woman....
Why?
BECAUSE THERE IS NO PLACE LIKE HOME  



Okay, Okay, it all makes sense now...
I never looked at it this way before:


Ever notice how all of women's problems start with MEN? 

MENtal illness
MENstrual cramps
MENtal breakdown
MENopause
GUYnecologist
AND ..
When we have REAL trouble, it's a
HISterectomy.

Send this to all the women you know to brighten their day.
Send this to all the men just to annoy them   ....

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 325
Stran:   <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Kako se računajo tedni in meseci v nosečno...
Dnevi, tedni, meseci, tromesečja? Če ste zmedeni, niste edini. Medtem ko nekateri govorijo o nosečnosti, ki traja 9 mese...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?