|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  145 146 [147] 148 149   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
23.7.2008 15:51:24   
anita goitan
jaz ponavadi pečem biskvitina peciva pol ure na 180°, zgoraj-spodaj, če pa ventilator pa 160

(odgovor članu meeryana)
Neposredna povezava do sporočila: 3651
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
23.7.2008 15:51:29   
sandra123
O, Anita,hvala, bom definitivno poskusila - sicer še ne vem kdaj, ampak poročam, kako bo uspelouser posted image

_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 3652
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
23.7.2008 15:53:02   
meeryana
Saj zdaj še rešujem situacijo...očitno bo potrebno dosti peke, da skužim pečico ;).....mmmmmm kak se bomo redili!

(odgovor članu sandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 3653
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
23.7.2008 15:54:03   
dar10
Cebrca, cestitam za vajinega Ivana! Samo, da ste ok, zdaj pa crkljanje, crkljanje, crkljanje!
lp 

(odgovor članu meeryana)
Neposredna povezava do sporočila: 3654
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
23.7.2008 16:18:14   
Nevaeva
CEBRCA ČESTITKE TEBI IN MOŽU ZA SINČKA IVANA! Sedaj pa počivaj, da boš imela veliko energije za crkljanje!

Anaya VSE NAJBOLJŠE za rojstni dan!

Mene je pa danes prvič "zvilo" tako kot menstrualni krči ampak v križu me pa sploh noče nehat bolet. Pa to ni huda bolečina ampak ravno toliko, da mi je neprijetno.

Kaja02 - S/F (fimfiza/fundus) je razdalja med sramno kostjo in vrhom maternice.

(odgovor članu bambi14)
Neposredna povezava do sporočila: 3655
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
23.7.2008 16:23:26   
meeryana
Uh Cebrca....VSE ČESTITKE user posted image user posted image user posted image in veliiiiko lepih trenutkov z Ivanom :). user posted image



(odgovor članu Nevaeva)
Neposredna povezava do sporočila: 3656
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
23.7.2008 16:26:23   
m333
ojla



a ima mogoče katera kakšno idejo kako premagat popoldansko utrujenost ki jo spremlja še malo glavobola

zelo neprijetno


(odgovor članu meeryana)
Neposredna povezava do sporočila: 3657
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
23.7.2008 16:40:50   
anita goitan
m333 hm mislm, da je najbolje da probaš mal zaspat al pa en sprehod, res ne vem, tud kaj prebrat pomaga, mene glava nikol ne boli, tud preduser posted image me ni, zato nisme ravno kako ti pomagala.

< Sporočilo je popravil anita goitan -- 23.7.2008 16:41:11 >

(odgovor članu m333)
Neposredna povezava do sporočila: 3658
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
23.7.2008 17:23:18   
sandra123
Anaya, iskrene čestitke za rojstni dan user posted image user posted image user posted image se opravičujem za zamudouser posted image

Jaz pa zdajle malce otožno pakiram cotke za Tino, ker mi bo čez kakšno urco že pobegnila na zaslužene konkretne počitniceuser posted image ...saj sem vesela, da gre, ampak mi ni vseeno, ko je ne bo doma oz. v moji bližini...kar naj uživa dete moje, upam pa, da me ne bosta moja sončka prehitela prehitro, preden z user posted image vse generalno ne pospraviva po stanovanju... A si predstavljate, da me danes zvije, ko bo moja princeska odšla od domauser posted image ..no ja bi pa ju3 že lahko videla mala pajacka preden dopoldne odide proti dalmacijiuser posted image

Anita, moje pecivo je uspelo user posted image , ni boljšega od višnjevega peciva - še malo na kislo potegne, da je prav fino user posted image ...Ko se bom pa tvojega recepta lotila, ti pa sporočimuser posted image

< Sporočilo je popravil sandra123 -- 23.7.2008 17:25:43 >


_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 3659
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
23.7.2008 17:31:50   
astrea
Ojla, čveke! Sem se komaj prebila čez vaše posteuser posted image

No jaz se javljam, da so krči po 2 dneh rednih intervalov 20 minut ponehali. Če se bo ponovilo, grem pa v P.

naty čestitke za izpituser posted image user posted image user posted image . Grozno to s staro mamo. Od mojgauser posted image  staro mamo je pa ravno pred enim tednom zadela kap in se mormo kr pripravit na najhujšeuser posted image user posted image

sayuri, hvala za informacijo o porodu. user posted image  ful ste luškani vsi!!!

UUU tejka, čestitam za selitevuser posted image user posted image user posted image . Kako se imate v novem domu??

Pa user posted image user posted image user posted image  za cebrco. Iskrene čestitke!!!! Upam, da je vse ok!!!

anaya, vseee najboljšeeeuser posted image user posted image

no pa sem vse prebrala in sproti komentirala, se nasmejala žgečkljivim postomuser posted image  naj mi me zamerijo tiste, ki jih nisem komentirala.

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 3660
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
23.7.2008 17:37:42   
naty13
Punce mi lušte delate, ko pa kar pečete in pečete. user posted image  Jaz pa nisem prav nadarjena za peko. user posted image  Skuham že, pečenja se pa res poredko lotim. user posted image

Sem pa zdej mal oddremala, Nejc se je pa tako lepo zamotil sam in se igral kot že dolgo ne. user posted image  Ga kar malo pustim in ga poskušam navaditi, da bi se sam igral, ker potem, ko pride user posted image , ne bom mela vedno čas za njega. Pa mu lepo uspeva. user posted image  Se mi zdi, da je vedno bolj priden in dojemljiv.user posted image  Očitno sem mu že prevečkrat rekla, da se bo moral več sam igrat, ko bo prišel dojenček.user posted image

Kje pa ste vse danesuser posted image  Počivateuser posted image  Je pa res en zaspan dan. user posted image

Sandra user posted image user posted image user posted image  za pecivo. Boš videla, ti bo slovo od Tine hudo, potem ti bo pa prav prišel mir. user posted image  Za koliko časa pa gre na morjeuser posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu sandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 3661
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
23.7.2008 17:45:25   
*zvezdica*
Uf ste načvekale od včeraj. Niti pod azno vas nisem uspela prebrat. Danes sem imela na obisku svakinjo in njenega skoraj enoletnega levčka. Cukrček totalni!

Vas bom zvečer v celoti prebrala, zaenkat pa samo ČESTITKE CEBRCA za Ivana. Res ful ful dobro ime ste mu daliuser posted image

ANAYA VSE NAJBOLJŠE ZA ROJSTNI DAN!

Zdej grempa mal atomsko bombo v dnevni pospravt.

_____________________________

Marcel in Zarja

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 3662
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
23.7.2008 17:53:34   
tatly
hvala punce za tolazbo glede trebuscka,upam da mi bo g jutri tehtal mojo pikico malo.jjjjjjjjjjjjjjjooooooooooooooooooooooooooooooooooooooojjjjjjjjjjjj na riti sem dobla malo strijuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *zvezdica*)
Neposredna povezava do sporočila: 3663
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
23.7.2008 18:13:36   
bambi14
IZVIRNO SPOROČILO: tatly

hvala punce za tolazbo glede trebuscka,upam da mi bo g jutri tehtal mojo pikico malo.jjjjjjjjjjjjjjjooooooooooooooooooooooooooooooooooooooojjjjjjjjjjjj na riti sem dobla malo strijuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

....HVALA ENAKO< makedamska cesta po riti,.....dobro, da so samo tam.user posted image

Sem gledala danes slike iz morja izpred 2 let in imam tk fajn postavo,...upam, da bom še kdaj taka. Pravijo, da se vse po porodu porihta, zato moramo bit optimistične-... bom dirkala z vozekom, da se bo kr kadilo za mano,.....

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 3664
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
23.7.2008 18:33:07   
bella02
anaya, vse najboljše user posted image user posted image user posted image

Maja T., hvala za tako izčrpno poročilo. Ker je bilo prvič kar hudo, se bom vedno spomnila na tvojo zgodbico in upam, da bomo tud mi hitro rodili

naty13, ja počivamo. Ker ima Tjaša še na počitncah sestrično, sem lahko v miru zadremala za cca urco ali malo več, pa je kar pasalo. Za sabo za v P imam že spakirano, mogla bi le še likat, pa se maledve ravno tam igrata, pa ju ne bom prestavljala. Bom pa jutri, saj še  nikamor ne grem. Morda pa grem pogledat Evo, jo že dolgo nisem videla.

sandra, te čisto razumem. Tjaša je bila 3 dni od doma, pa sedaj je sestrična tukaj in za naju z očitom kar nima časa. Pa nama manjka, tako da je sinoči zaspala pri nama, ne pri tašči in sestrični. Pošteno povedano, komaj čakam, da smo spet sami.



(odgovor članu Maja T.)
Neposredna povezava do sporočila: 3665
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
23.7.2008 18:36:01   
K_a_t_j_a
Anaya VSE NAJ NAJ!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

30.07.2008 - najina sreča JAN

04.03.2011 -06.04.2011 angelček Jure

(odgovor članu Maja T.)
Neposredna povezava do sporočila: 3666
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
23.7.2008 19:08:58   
naty13
Kje je pa danes Mukllauser posted image  Jo je katera zasledilauser posted image  Mogoče je pa že šla po svojo štručko.user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu K_a_t_j_a)
Neposredna povezava do sporočila: 3667
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
23.7.2008 19:14:38   
tatly
bambi14-mater sma bogiuser posted image user posted image user posted image jaz sem se lani bla brez kake strije,celulita,klko tlko lepo postavo,zdaj pa vsega VISKA (bi kar podarila  komu)

(odgovor članu K_a_t_j_a)
Neposredna povezava do sporočila: 3668
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
23.7.2008 19:14:43   
sandra123

IZVIRNO SPOROČILO: naty13
Sandra user posted image user posted image user posted image  za pecivo. Boš videla, ti bo slovo od Tine hudo, potem ti bo pa prav prišel mir. user posted image  Za koliko časa pa gre na morjeuser posted image

Naty....jaz imam počasi že dovolj teh hormonov....samo jokam in jokam...ko me Tina razjezi, zdaj, ko je šla user posted image user posted image user posted image user posted image ...pride pa šele naslednjo nedeljo user posted image
... pa saj vem, da je super zanjo, da bo malo rito namakala v morje, ampak je pa vseeno hudo, čuden občutek...kaj pa vemuser posted image ...Sva se poslovili, potem pa se sploh ni ozrla nazaj, ko je šla čez vrata user posted image ...jaz pa takoj v jok user posted image user posted image user posted image ...mi je dragi rekel, da me tile hormoni že resno dajejo in da naj že enkrat grem rodit, da bo spet vse po starem user posted image user posted image user posted image user posted image ...

_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 3669
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
23.7.2008 19:15:32   
andrejaboris
HOj!
Cebrca še enkrat čestitke za sineka Ivana!!!user posted image user posted image user posted image

Anaya vse najboljše!!!

Sandra  slovo je težko, pa malo miru ti bo pasalo, počivaj pa naj dragi dela!!!user posted image user posted image

Lan pa je zdaj dva dni pravi cuker. Očitno ga je res luna nosla! Že komaj čaka, da pride dojenček, upam da bo pol tut tak! Aja ne vem, če sem povedla, da gre septembra v vrtec! Letos je doživel , in še jih bo ,toliko sprememb da se mu kar čudim, kak je razumen otrok!

SEm se pa vam puncam nasmejala do solz ob včerajšnjih postih!!!user posted image user posted image user posted image user posted image Še zdaj mi gre na smeh! Pri nama je tutuser posted image postavljen na stran, bo pa poltolko bolj lušno ne??!!user posted image

Jaz tut nimam nič strij, pri Lanu sem dobla dve na vsaki joški eno! Pa se nisem skoraj nič mazala, ker sem imela neko alergijo! Zdaj pa se mažem, ko mi je! Očitno je to odvisno od strukture kože! No sicer še pa nisem pri koncu, pa se še lahko user posted image kera črtica nariše!

Grem Lana zrihtat za v postlo in upam da pol hitro zaspi, kr sma spet sama, je user posted image v nočni, in komaj čakam, da ležem!

SEveda še pridem kaj pogledat!






_____________________________

Lan, Enej in Boris so moj smisel življenja!!!

22.11.2005 Lan
17.08.2008 Enej


(odgovor članu K_a_t_j_a)
Neposredna povezava do sporočila: 3670
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
23.7.2008 19:16:14   
sonček33
Erin- mis ju

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu andrejaboris)
Neposredna povezava do sporočila: 3671
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
23.7.2008 19:17:20   
andrejaboris
Sandra jaz sem že po naravi taka mala cmerica, zdaj pa jojojoj. Sama sebi grem že na cajte na živce!

KJe pa je NYna???


_____________________________

Lan, Enej in Boris so moj smisel življenja!!!

22.11.2005 Lan
17.08.2008 Enej


(odgovor članu andrejaboris)
Neposredna povezava do sporočila: 3672
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
23.7.2008 19:17:45   
naty13
IZVIRNO SPOROČILO: sandra123


IZVIRNO SPOROČILO: naty13
Sandra user posted image user posted image user posted image  za pecivo. Boš videla, ti bo slovo od Tine hudo, potem ti bo pa prav prišel mir. user posted image  Za koliko časa pa gre na morjeuser posted image

Naty....jaz imam počasi že dovolj teh hormonov....samo jokam in jokam...ko me Tina razjezi, zdaj, ko je šla user posted image user posted image user posted image user posted image ...pride pa šele naslednjo nedeljo user posted image
... pa saj vem, da je super zanjo, da bo malo rito namakala v morje, ampak je pa vseeno hudo, čuden občutek...kaj pa vemuser posted image ...Sva se poslovili, potem pa se sploh ni ozrla nazaj, ko je šla čez vrata user posted image ...jaz pa takoj v jok user posted image user posted image user posted image ...mi je dragi rekel, da me tile hormoni že resno dajejo in da naj že enkrat grem rodit, da bo spet vse po starem user posted image user posted image user posted image user posted image ...


Sandra jaz sem se tudi zadnjič od Nejca kar hitro poslovila. Smo ga dali v avto in še lupčka pa pomahat in sem raje šla, ker bi bilo slabše za Nejca, če bi se predolgo poslavljala. Notri pa takoj v jok. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu sandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 3673
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
23.7.2008 19:20:32   
naty13
Pogrešane so:

- Erin - se je dopoldne javila
- Nyna
- Muklla

_____________________________

pa pa

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 3674
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
23.7.2008 19:54:54   
Erin
Evo da se javim, vas je očitno malce strah da vam kam ne pobegnem...user posted image

Ne jokajte glede ene strije no, jaz jih imam tolk po bokih, riti in telesu da bi se še šerbi križala...user posted image Ne pretiravajte, vse se bo porihtralo, samo da bomo ene malce bolj pisane potem druge pa manj, spet tretje nič...treba se bo sprijaznit... nimamo vse enake kože, pa naj se kopam v olju  pa tem user posted image ne bom ušla...tko je...

Grem zej pomagat mojemu angel-sounds uštimat...

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 3675
Stran:   <<   < Prejšnja stran  145 146 [147] 148 149   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  145 146 [147] 148 149   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?