|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  177 178 [179] 180 181   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
29.7.2008 18:48:48   
anaya
se pridružujem vsem z mirnimi otročki danes, končno sem naštela še deseti gib ( uro prepozno sicer).... pa ne bom malenkostna, naj ji bo danes....jo je zgleda vročina zmatrala, tak kot vse vaše.... Zdaj ko je pa konec štetja se bo pa ziher žurka začela.

(odgovor članu Vilika)
Neposredna povezava do sporočila: 4451
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
29.7.2008 18:49:13   
Erin
Jaz danes ne grem nikamor še...se je odločil moj mali da bo še malo popančal noteruser posted image
Ampak od miškolinčka pa res ni že dolgo ničuser posted image .. Upam da je že konec in se veselo carta z malim user posted image

(odgovor članu Vilika)
Neposredna povezava do sporočila: 4452
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
29.7.2008 18:55:29   
LinaK
IZVIRNO SPOROČILO: anaya

se pridružujem vsem z mirnimi otročki danes, končno sem naštela še deseti gib ( uro prepozno sicer).... pa ne bom malenkostna, naj ji bo danes....jo je zgleda vročina zmatrala, tak kot vse vaše.... Zdaj ko je pa konec štetja se bo pa ziher žurka začela.

Zakaj pa uro prepozno??

Meni je babca rekla, da se gibi štejejo od 9h zjutri do 9h zvečer!user posted image

(odgovor članu anaya)
Neposredna povezava do sporočila: 4453
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
29.7.2008 19:15:27   
sayuri
Miškolinček je rodila user posted image user posted image user posted image

Takole je napisala:
"Pa smo. Imamo Filipa, 3330g in 52 cm. Oba sva vredu. Več pa, ko pridemo domov."

Čestitke Miškolinček za princa s prelepim imenom user posted image user posted image user posted image
user posted image

(odgovor članu LinaK)
Neposredna povezava do sporočila: 4454
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
29.7.2008 19:17:52   
naty13
Miškolinček čestitke za Filipa. Želim vam čimveč cartanja, ljubezni, zdravja in lepih trenutkov.
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

pa pa

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 4455
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
29.7.2008 19:18:51   
LinaK
Miškolinček iskrene čestitke! Pa velik cartanja!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Joj kok zavidam vsem tistim, ki se že rodile!user posted image

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 4456
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
29.7.2008 19:21:54   
sandra123
Miškolinček iskrene čestitke in veliko cartanja z malim princemuser posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image

< Sporočilo je popravil sandra123 -- 29.7.2008 19:28:14 >


_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu LinaK)
Neposredna povezava do sporočila: 4457
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
29.7.2008 19:28:36   
anita goitan
juhu, ČESTITKE MIŠKOLINEČK za sina Filipauser posted image user posted image user posted image , čestitke seveda tudi  očijuuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 4458
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
29.7.2008 19:33:20   
Erin
           Čestitaaaaaaaaaaam za malega Filipa !!!!
Vse najlepše vama želim, predvsem pa veliko zdravja!
            user posted image

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 4459
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
29.7.2008 19:34:21   
Tato
no tudi jaz sem prišla s ginekološkega pregleda. Ctg mi riše popadke, ampak, jaz jih še ne čutim. Jakec ima že 3,5 kg in kr še noče ven. Ginekologinja mi je rekla, da me bo v ponedeljek 4.8. kar poslala v Lj. porodnišnico rodit, ker je že dovolj težek in velik za mojo konstrukcijo telesa. Zdej gre pa zares punce !! Me pa vse boli od pregleda... res je gozn.

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 4460
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
29.7.2008 19:35:11   
Tato
a sem vidla da je miskolincek rodila. ČESTITKE !!!!

(odgovor članu Tato)
Neposredna povezava do sporočila: 4461
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
29.7.2008 19:41:22   
anita goitan
joj punce mene bo razneslo user posted image user posted image user posted image sem po kosilu-obilnem, se najedla še sliv,pa 2 breskvi,..potem pa pila čez, jaoouser posted image
A vam tudi tako paše sadje??

(odgovor članu Tato)
Neposredna povezava do sporočila: 4462
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
29.7.2008 19:46:55   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: anita goitan

A vam tudi tako paše sadje??


Meni tudi ja...nektarine, jabolka, lubenica, hruške, maline...samo da je sadje..user posted image
Čist je zasenčilo sladkarijeuser posted image user posted image user posted image fajn ane?

< Sporočilo je popravil Erin -- 29.7.2008 19:47:20 >

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 4463
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
29.7.2008 19:47:15   
Vilika
     Miškolkinček - ČESTITKE ZA FILIPA!!!

    user posted image


_____________________________

Na sončni dan sva dobila svojega sončka Vida

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 4464
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
29.7.2008 19:50:32   
aradej
     Miškolinček čestitke ob rojstvu malega princa Filipa

(odgovor članu Tato)
Neposredna povezava do sporočila: 4465
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
29.7.2008 19:51:11   
sonček85
čestitke
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Vilika)
Neposredna povezava do sporočila: 4466
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
29.7.2008 19:57:27   
anita goitan
ma šit ej, sedaj mal po forumu od Pušenjaka čitam, da se amnioskopija v SLO ne opravlja več oz le izjemoma, rutnisko to počnejo samo še v KRuser posted image , sam se poslužuje CTG+UZ, če je pa user posted image zaprta-amnio ni možna, ker je cevka 1,5cm debelauser posted image user posted image . Upam, da grem prej rodit preden mi uno palco notr zatlačijouser posted image user posted image

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4467
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
29.7.2008 20:06:52   
tejkaz
Miškolinček, iskrene čestitke user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 4468
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
29.7.2008 20:10:14   
kaja02
miškolinček- iskrene čestitke ob rojstvu Filipauser posted image

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4469
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
29.7.2008 20:49:47   
lana777
miškolinček - čestitke za Filipauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vsak trenutek mine. A v nas ostanejo tisti, ki nas delajo boljše in srečnejše. Taki postanejo neminljivi.

(odgovor članu kaja02)
Neposredna povezava do sporočila: 4470
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
29.7.2008 20:52:59   
andrejaboris
HOj!

Še dva nova avgustovčka!
Čestitke Tamy in MIškolinček!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

M smo se danes kopali - no jaz se pa danes nisem! Mali pa je užival 100 na uro!!!!

Naslednji pregled imam 4.8.08, ERin ime pa zveste ko pride na svet! Ne bo ne Tian in ne LUka!

SEm zmatrana kouser posted image , jutri pa bom bolj na tekočem, ker bom doma. Danes ste ble spet pridne čvekice!!! Erin, če slučajno bo kaj ponoči pa vso srečo in čimlažji porod! Ostalim seveda enako, ker vidim, da pridno prehitevate!!user posted image user posted image



_____________________________

Lan, Enej in Boris so moj smisel življenja!!!

22.11.2005 Lan
17.08.2008 Enej


(odgovor članu kaja02)
Neposredna povezava do sporočila: 4471
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
29.7.2008 20:54:12   
buhtlčk
miškolinček čestitam!!! user posted image user posted image user posted image user posted image
pa kake idealne mere :)

(odgovor članu lana777)
Neposredna povezava do sporočila: 4472
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
29.7.2008 21:00:51   
gajka
matejchi - stročjega fižola se pa kar še zdej orng najej, ker potem, ko boš dete dojila, se ga boš bolj izogibala. Naš Rok je imel po fižolu pravi črevesni koncert! user posted image  Pa cimet ima očitno tudi podoben učinek.

anita - Rok leži v svoji posteljici, ki pa sva jo postavila čisto zraven najine postelje v spalnici. So nas pa v P kar malo vzpodbujali, da naj na začetku user posted image  kar z nami spijo v postelji. Sem to prakticirala eno noč v P, pa nisem skoraj nič spala, ker sem se ves čas bala, da bi ga med spanjem pomendrala. user posted image  Drugače pa imava glede spanja zaenkrat kar srečo - vsako noč malo podaljšamo čas med dvema podojema, tako da sem npr. danes imela danes ponoči med dvema dojenjema že skoraj 4 ure spanja.

košuta - ti samo pazi, da boš veliko pila, pa bo z user posted image  vse OK.

Zoja Miša - očitno je dolžina materničnega vratu precej relativna. Meni je odtekla voda, pa ga je bilo še 5 cm in nič ni bil zmehčan, pa popadkov tudi nič. No, čez 3 ure je bila zgodba že drugačna, se je vse pospešeno začelo dogajat. user posted image

miškolinček - čestitke za Filipa in veliko cartanja! user posted image

(odgovor članu dojenč)
Neposredna povezava do sporočila: 4473
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
29.7.2008 21:03:48   
*zvezdica*
Miškolinček čestitke za Filipa!!! Uživajte svoje prve skupne trenutke!!
 
Zoja Miša, samo da si se pomirila. Očitno danes vsi dojenalci mal štrajkajo, al so se pa vsi umirili in bo vikend reeees pester! bomo videleuser posted image
 
 
Anita, amnio pa res samo še v Kr delajo. V prejšnji nosečnosti je nisem bila deležna...pa nekak kar upoam, da je tudi v tej ne bom. Sem pa slišala, da žal ni najbolj prijetna.
 
Mi smo si popoldan privoščili izlet. Smo šli iz Mojstrane peš do slapa Peričnik. Matr, da imam prav težke noge in se musklfibru kar ne bom mogla izognit. Ampak je pa tkooo pasal. Jaz kar ne morem bit pri miru, pa glede na to, da bo sedaj treba en čas malo mirovat sem si mogla še mal privoščituser posted image . Mogoče mi pa tole še vse skupaj mal pospeši. Pri Marcelu sva tudi ena dan prej ful hodila. Bomo vidliuser posted image

_____________________________

Marcel in Zarja

(odgovor članu buhtlčk)
Neposredna povezava do sporočila: 4474
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
29.7.2008 21:07:21   
anaya
Čestitke Miškolinčekuser posted image user posted image user posted image user posted image  mam pa neki čudn filing da ni bil lahki porod.... dolgo je rabla odkar je šla v porodno.... ampak glavno da je vse mimo pa da so zdravi...

Lina K: eno uro prepozno zato ker sem komaj v 13. uri naštela deseti gib.... ni pa treba od 9h do 21h štet, ampak 12 ur pač tekom dneva....

(odgovor članu buhtlčk)
Neposredna povezava do sporočila: 4475
Stran:   <<   < Prejšnja stran  177 178 [179] 180 181   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  177 178 [179] 180 181   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Krvavitve med nosečnostjo – kdaj so nevarne?
Do krvavitev med nosečnostjo lahko pride zaradi različnih vzrokov, pri čemer so nekateri povsem nenevarni, drugi pa so r...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?