|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  178 179 [180] 181 182   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
29.7.2008 21:24:09   
LinaK
IZVIRNO SPOROČILO: anaya
Lina K: eno uro prepozno zato ker sem komaj v 13. uri naštela deseti gib.... ni pa treba od 9h do 21h štet, ampak 12 ur pač tekom dneva....


Očitno je tako, da kolikor zdravnikov oz. babic, toliko različnih teorij!user posted image
Pa sej sploh ni važno, važn da brcajo!user posted image

(odgovor članu anaya)
Neposredna povezava do sporočila: 4476
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
29.7.2008 21:48:47   
naty13
Čer.

Vse pišete, kako so vaši user posted image  danes mirni in spančkajo. Moj je pa ravno danes tak živahnež. mi je pokazal, da še ni pozabil konkretnih brcik. user posted image user posted image user posted image

Jutri zjutraj imam G. Bomo videli, če sem kaj odprta. user posted image

Zdaj pa pod tuš in spat. user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu LinaK)
Neposredna povezava do sporočila: 4477
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
29.7.2008 21:52:45   
bella02
user posted image user posted image user posted image Miškolinček in oči! Iskrene čestitke ob rojstvu malega Filipa! Vse najlepše!!! user posted image user posted image user posted image

Anita goitan, baje ta amnio ni nič hudega, če si le malce odprta. Tako mi je rekla sestrica. Morda pa ima nasvet naty13, če je dala to čez.

Še ena hladna kopel za noge, potem pa spat. Nič se še ne dogaja, samo uro nazaj se je mali tako pretegoval, da sem se bala, da bo spodaj ven pogledal. No, jutri je nov dan in spet bo vroče user posted image user posted image user posted image .
Noč!

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 4478
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
29.7.2008 21:53:26   
Odette
Po dolgem času se vam zopet oglašam. Vas vsake toliko časa preberem, pisati pa ponavadi nimam časa. Smo se selili - skoraj nisem verjela, da nam bo uspelo. Pa nam na naše veliko veselje je. user posted image Opremljeno sicer še nimamo do konca - manjka nam nekaj luči, pa zavese,... Pa bomo že nekaj časa zdržali brez. Samo da smo končno čisto na svojem.
Čestitke vsem avgustovkam, ki so že rodile user posted image user posted image user posted image user posted image .

Tudi jaz sem bila danes na pregledu. CTG nekaj kaže, a še nič pretresljivega. Me je pa g tako pregledoval, da sem cel dan ležala in imam nekakšen krvav izcedek user posted image . So mi kar solze tekle. Sem mu rekla, da me boli, pa je kar preslišal in prste tišal noter, da je celo posteljo za pregled premaknil user posted image Res ne vem, če je to normalno user posted image . Se še zdaj počutim čisto zanič in bi najraje kar user posted image . Drugič bom user posted image sabo vzela.


(odgovor članu LinaK)
Neposredna povezava do sporočila: 4479
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
29.7.2008 21:57:49   
K_a_t_j_a

Miškolinček ČESTITKE za malega Filipa!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Moj user posted image je pa danes zelo aktiven v trebuhu. Še zdajle ima večerno razgibavanje.user posted image
anita goitan tudi meni paše sadje, sploh nektarine in breskve.



_____________________________

30.07.2008 - najina sreča JAN

04.03.2011 -06.04.2011 angelček Jure

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 4480
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
29.7.2008 22:02:50   
Erin
Odette - samo še ti si ostala od tistih ki imajo PDP na 5.8., ostale so vse rodile, sem mislila da si ti tudiuser posted image
Imam pa podoben gin pregled za seboj (včeraj) kot ti danes. Je imela gin čisto krvave roke ko jih je dala ven, amapk je rekla da je morala preveriti če je mehur cel in koliko sem odprta..bolelo pa k hudič. Sem pa imela potem cel dan bolečine spodaj in krvav izcedek, danes zjutraj se mi je pa odluščil čep in pa še sedaj imam krvav izcedek in sluz na hlačkah samo v manjših količinah. Pa še štoka me dol in pa malo križ boli. Zase mislim da se mi kar ko0nkretno pripravlja vse skupaj na porod, mogoče bo pa tebi tudi tvoj GP sprožil luščenje čepa... Spremljaj izcedek.

Aja, pa čestitke za selitev!user posted image user posted image user posted image user posted image

Mi pa ni jasno...je normalno da imam še vedno svežo kri (v min količini - za sled) na hlačkah oz vložku? Saj mi je gin rekla da mi bo še kak dan gotovo kri tekla samo sem mislila da bo mogoče rjava postala??user posted image

< Sporočilo je popravil Erin -- 29.7.2008 22:03:35 >

(odgovor članu Odette)
Neposredna povezava do sporočila: 4481
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
29.7.2008 22:04:19   
buhtlčk
boga Odette, na kerga mesarja si pa ti naletela user posted image

(odgovor članu Odette)
Neposredna povezava do sporočila: 4482
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
29.7.2008 22:14:39   
Odette
Erin si me malo potolažila glede izcedka. Meni namreč g ni nič omenil, da bom še kaj krvavela. Pred prvim in drugim porodom nisem imela tako hudih pregledov. Res je bolelo kot user posted image .  Bi za ta pregled rabla epiduralno ne pa za rodit.

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 4483
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
29.7.2008 22:19:44   
Odette
buhtlčk - je bil g, ki drugače kot mi je znano ne velja za grobega. Se čez nekatere druge, ki bi me lahko pregledovali bolj pritožujejo. Itak pa nikoli ne vem, na koga bom naletela, je vedno  kakšen drug. Pri svoji izbrani ginekologinji sem bila v celi nosečnosti samo dvakrat.

(odgovor članu buhtlčk)
Neposredna povezava do sporočila: 4484
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
29.7.2008 22:37:57   
sandra123
joj punce, mene pa tako dajejo krči, da groza....user posted image , sem zdajle spila magnesol in močno upam, da mi bo pomagal...se mi zdi, da mi bo vse kosti v medenici čisto narazen razvleklouser posted image ...pa v križu me štiha, pa spodaj špika....user posted image ...zdaj je še hujše, kot je bilo popoldan...Upam, da ne bom jaz naslednja....se še nisem odločila, da gremuser posted image ...sicer sta mala dva kar precej aktivna, ampak mi res ni nič več jasno...je bilo zdaj kar nekaj časa mirno obdobje s temi krčiuser posted image
Lepo spančkajte, upam, da se jutri še kaj javim - če ne drugače pa preko mojega user posted image

_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu Odette)
Neposredna povezava do sporočila: 4485
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
29.7.2008 22:57:32   
Anonimen
Hej se od mene,

vidim, da sem se edina ostala, ki ima rok 8.8. Mene nekaj dni ze malo daje, sicer smo pa se 4v3 user posted image . danes je bilo sicer precej hudo.. tako je zgledalo, da je moj podnajemnik veselo brcal v trebuhu, kar je povzrocilo bolecine v krizu, neke rahle poapdke ter hudo slabost in drisko... sem bila po 2 urah cist hin, cist izcrpana, tako, da sem spala skoraj 3 ure. Ko sem se zbudila, je spal tudi mali in ne duha in sluha o popadkih ter bolecini v krizu. Jutri imam se zadnji pregled pri ginekologinji, pojutrisnjem pa na Jesenicah... Mogoce se z Erin vidiva tam gori user posted image ..

Vidim, da se veliko govori o amnioskopiji v KR. Moja izkusnja s tem pregledom je precej boleca.. (gre za prvo nosecnost in ne sedaj) Prvic so mi naredili amnio v petek in niso mogli narediti, ker sem bila "hermeticno zaprta". Naslednjic so me narocili v ponedeljek.. spet hermeticno zaprta, nato so me poslali v porodno, kjer so mi vstavili tabletko za odpiranje (to je en dan po PDP), odprla sem se za 0.5 cm... ravno toliko, da so porinili tisto spico vame in videli, da je plodovnica mlecna in obenem predli mehur (pritekla kapljica). Potem smo cakali 1 dan na popadke, ki jih ni in ni bilo.. Sami pregledi so tako hudo boleli, veliko bolje kot najhujsi popadki.. verjetno pa je res, da moras bit ze odprt, ne pa na silo nekaj delat...

Res je, da delajo rutinsko amnio samo v KR, ampak kolikor sem videla, je to samo zato, ker imajo ful slabe aparate... CTG v porodni vecino casa sploh ni delal user posted image Se to sem hotela povedat, da z amnioskopijo velikokrat ponesreci predrejo mehur in potem gre vecina v porodno ali pa na oddelek cakat na popadke.

Se najvaznejse sem pozabila:

user posted image user posted image za vse nove avgustovske otrocke... mamam in ocetom pa srecno in mirne noci...





(odgovor članu sandra123)
  Neposredna povezava do sporočila: 4486
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
30.7.2008 0:44:28   
nyna84
Tud jaz sem še tukaj, vedno bolj sitna, naveličana in neučakana... user posted image  Odkar sem nehala pit Magnesol pri 38 tednih, so se mi vsi krči nehal. Sem bila prepričana, da bom šla rodit predčasno, ker so mi vsi tako govoril - še ena babica, sploh pa ker sem 2.user posted image . user posted image  So mi v 36. tednu ukazal, da se morem pazit in počivat, da ne bom šla prezgodaj, zdej ko bi pa že prejšnji teden lahko šla, pa noče nič bit... user posted image   In za povrh vsega, bi morala imeti PDP po vseh izračunih 2.8. (tudi ticker mi tako kaže), moja G pa mi je napisala PDP 4.8. user posted image Ja sej vem, da jamram, ma nekomu morem. Doma so že tako vsi neučakani, da če bom še jaz jamrala, bo še slabše. Se pa zdej bolje počutim, ko sem povedla kolko sem že sitna. user posted image

Sem vas samo preletela za nazaj, tako da čestitke vsem novim mamicam - izabeli, tamy in miškolinčku!!!
 
Sicer pa vidim, da vse že čakate, kdaj bo treba proti P. user posted image  Smo se vse tako navadile prehitevanja po levi in desni, da smo, se mi zdi, že vse mislile, da ne bomo pričakale svojega PDP. user posted image  No naj vas potolažim (al pa prestrašim) da je v petek luna... user posted image  Tako da hitro pripravit kufre! Bo akcija!
Zase res upam, da me bo ta luna fajn prijela, da grem "po dolini", kot pravimo pri nas (ker se proti Šempetru pri Gorici pelješ po dolini Soče). Bom kar sama sebi pripopala user posted image user posted image user posted image . Upam da bo pomagalo. user posted image
 
A veste koga pa jaz pogrešam - kje je cicmic? Se že dolgo ni nič javila... A je z njo vse ok?
 
 
 

_____________________________

Sem iz Posočja in nisem Gorenjka ;)
http://www.radio1.si/strani/Fun.aspx?ID=20254&LNK=7

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4487
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
30.7.2008 2:22:35   
gajka
sandra123 - kaj nas spet to z enimi krči strašiš? user posted image  Kakšen dan še lahko počakaš. No, da boš vsaj 37 tednov imela za sabo, potem pa, če bo res sila, lahko gresta s tvojim v P po vajino presenečenje. Hej, kaj pa, će ta čas odpremo stavnico, kaj vajin ta drugi tako trmasto skriva med nogama? user posted image

Ste pa ene res na mesarje naletele na pregledih. user posted image  Je pa mene v P tudi ful bolelo pri teh pregledih spodaj. Kaj pa vem... A je možno, da je user posted image  na koncu že toliko občutljiva tam spodaj, da že po defaultu boli? user posted image

Erin - me prav zanima, če nam jo boš ponoči že kam pobegnila... user posted image

cicmic se nam pa res že spet nekaj časa ni nič javila... A katera kaj ve, kako je z njo?

Pri nas smo pa lačni in je spet na sporedu enoročno tipkanje! user posted image  No, ja, saj ni tako hudo, če bo res treba vstajat samo enkrat ponoči. Upam, da Rok ostane vsaj tako priden kot je zdaj! user posted image  Čeprav pa moram rečt, da si vzame za hranjenje ful časa - je očitno bolj gurmanske sorte in privrženec slow fooda. user posted image

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 4488
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
30.7.2008 4:04:22   
K_a_t_j_a
Punce jaz grem v P! Popadke mam na 7 minut. Upam, da bo čimprej fertik...

_____________________________

30.07.2008 - najina sreča JAN

04.03.2011 -06.04.2011 angelček Jure

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 4489
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
30.7.2008 6:06:24   
gajka
K_a_t_j_a - dajmo, dajmo! Pa čim lažji in čim hitrejši porod, pa da boš kmalu cartala svojo štručko! user posted image

Ostale pa, user posted image user posted image  user posted image  že diši, tako da si jo kar veselo privoščite. user posted image  Vam je nisem hotela že ob 2h zjutraj skuhat, ker bi bila že vsa hladna. Hmmm, ampak a ne pravijo, da je hladna dobra za lepoto? user posted image   Sam pol bi bile lahko pa tolk lepe, da bi bile že kičaste! user posted image



< Sporočilo je popravil gajka -- 30.7.2008 6:08:04 >

(odgovor članu K_a_t_j_a)
Neposredna povezava do sporočila: 4490
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
30.7.2008 6:25:52   
sandra123
Jutro Gajkauser posted image , pa hvala za user posted image ....
Moja noč spet obupna, nič spanca, samo krči in obiski wc-ja...moj user posted image v popolni pripravljenosti, na koncu pa spet po starem....Se pa grem definitivno pokazat k moji G, ker tole ponoči res niso bili običajni krčiuser posted image ...me vse boli spodaj...upam samo, da ne bo moj user posted image prišel v LJ in se kar obrnil nazaj proti domuuser posted image ...vas bom pridno obvestila, kaj user posted image bo na stvari...

K_a_t_j_a držim pesti, naj bo čimprej gotovo in da se s svojim user posted image čimprej spoznata in pocartatauser posted image

< Sporočilo je popravil sandra123 -- 30.7.2008 6:29:47 >


_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 4491
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
30.7.2008 6:50:03   
naty13
Jutro.

Gajka hvala za user posted image .

Samo, da se pofočkam. Grem zdej na pregled v ZD vk G. Upam, da izvlečem iz nje čimveč. Nimam nič slabega rečt čez mojo G. user posted image  Pa verjetno bo CTG padel. user posted image  Sicer popadkov ni, mal špikanja zvečer, to je vse.

Je bila pa noč katastrofalna. user posted image  Do 4h zjutraj sem uspela spati samo pol urce in sem zdej kot zombi. user posted image  Potem pa sem mal po delčkih spala do mal čez 5h. user posted image

Katja drži se. Upam, da čimprej dobiš fantka v naročke. Če že ne cartaš seveda. user posted image user posted image user posted image user posted image

Sandra boga. erjetno si ti tudi na današnjem seznamu za rodit. Drži se. user posted image user posted image user posted image  Sem pa imela en teden nazaj tako težavo kot ti, ko sem mislila, da me bo raztrgalo spodaj. Medenične kosti so me tako bolele in mi je noro dol pritiskalo, samo krčev ni bilo, zato tudi nisem šla v P.

Je bil pa moj mulček celo noč kar aktiven. Zadnje čase je nočko kar prespal. Ali to kaj pomeniuser posted image user posted image user posted image user posted image  Pa že včeraj cel dan aktiven, pa še zdaj se ni umiril user posted image user posted image user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu sandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 4492
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
30.7.2008 6:52:59   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_j_a

Punce jaz grem v P! Popadke mam na 7 minut. Upam, da bo čimprej fertik...
opA kATJA!
upam,da si že zdavnaj končala ali pa,da si tik pred koncem in,da ti po prvi porod ostal v lepem spominuuser posted image

< Sporočilo je popravil spps -- 30.7.2008 6:53:46 >


_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu K_a_t_j_a)
Neposredna povezava do sporočila: 4493
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
30.7.2008 7:56:56   
*zvezdica*
Dajmo Katja!!!! Upam, da že cartaš svoje dete!user posted image

Sandra zna bit, da nam tudi ti danes kam pobegneš!

Naty, dobro opravi na pregledu. Mene pa juti čaka...po 1 mesecuuser posted image . Me resno zanima kaj se dogaja tam spodaj.
Zadnje 2 dni se mi je vse totalno umirilo...še trebuh mi ne otrdeva več. Namesto, da bi se ravno sedaj začelo konkretno dogajati. Noči so pa mirne, da bolj ne bi mogle bit. No, saj se ne pritožujem-se bom vsaj dobro naspala za veliki dogodek.

Gajka, hvala za kavico!

Nyna, verjamem, da si že vsega sita. Potem pa še folk pritisk nad tabo zganja, kot da si ti ne želiš, da bi blo že enkrat mimo. Mene tud zadnje čase vsi morijo..a je že, kdaj bo, kolk je še....ja haloooo nehejte no...že tko sama komaj čakam, da grem, ni treba da še vsi ostali to potencirajo.

Pika Pola ti pa res nimaš lepih izkušenj z amnio in porodom. Upam, da bo šlo tokrat laže.

Odette čestitke za selitev!



_____________________________

Marcel in Zarja

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4494
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
30.7.2008 8:13:52   
košuta
Miškolinček - Bravo za mamico in Filipa! Pa veliko zdravja in cartanja! user posted image
 
Katja - user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Naj čimprej mine, če še ni in prijetno cartanje!

Sandra - A si ti tudi danes na vrsti? Boga reva, te mučita mala dva! Veliko sreče in naj bo user posted image  po tvoji želji, če bo treba finiširat! user posted image user posted image user posted image user posted image

Gajka - Tebi pa uspeva celo na RR viset, ko papcate? Dobra si, ni kaj! Jaz bom po moje komaj našo štruco lovila, ne da bi še kaj drugega zraven počela... user posted image

Punce moje, jaz sem danes bolje (vsaj mislim). Na WC ne laufam več, tudi ponoči sem bila samo 1×. user posted image  Se mi pa zdi, da se mi vsako noč sanja nekaj v zvezi s porodom - ja, psiha dela 100/uro. user posted image
Vas pridem še kaj prebrat - zdajle moram it rože zalit (okrog 40 korit), potem pa še breskve vložit... Mejte se, pa da ne boste vse kar danes rodile - še nismo avgusta! user posted image

_____________________________

14.8.2008 Teodor

Miklavž je radodaren mož - že drugič nam je prinesel +! Naslednje leto bom decembra za vsak slučaj šla nekam, kjer Miklavža ne poznajo;)

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4495
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
30.7.2008 8:29:02   
Krysia
Dobro jutro.

Gajka, hvala za user posted image . Ti si pa res neverjetna - poleg ukvarjanja z Rokom nam kuhaš kavico, pa še tipkaš vzporedno s hranjenjem user posted image user posted image . Očitno si že čist zverzirana ... pa saj tako je prav ...

Čestitke Miškolinčku , Filipu in očiju user posted image user posted image user posted image - zdej pa velik cartanja in počitka.

No, pri nas so pa končno plenice oprane in obešene (kar pomeni, da bomo danes likal user posted image ). Popoldan pa nadaljujemo s cotikami ... Sem se končno spravla prat ...

Kaj je zdaj to - kar vse boste v P odlaufale? K_a_t_j_a, drži se, enako velja za Sandro123.

Odette, čestitam za selitev user posted image user posted image . Ne se sekirat zarad manjkajočih luči - midva živiva tukaj že skoraj 3 leta, pa v spalnici še veno visi žarnica na kablu user posted image Pa da ne boš mislila - moj je štromar user posted image . Ja, saj ... kovačeva kobila ... in tako naprej ...

košuta, pridna - še breskve boš vlagala ... Moj današnji projekt je pa višnjeva user posted image za sestrico, ki ima jutri rojstni dan ...

No za razliko od včeraj je moj user posted image danes ful živahen - ima neke svoje žurke tam notri v all inclusive hotelu. Pa se mi zdi, da se je še malo bolj na glavo obrnil, ker čutim brce ful zgoraj, prej sem jih pa nekje ob strani ... Ampak ne vem, to so moji občutki, mi G nič ne pove, kako smo obrnjeni ... MOgoče drug teden na pregledu - grem k drugi G, ker je moja na dopustu, potem pa itak neha delat user posted image Bom morala še G zamenjat ... user posted image

Anaya in LinaK: glede štetja gibov jaz vem za isto varianto kot anaya - v 12 urah vsaj 10 gibov, ni pa to nujno od 9h - 21h. Ampak, kot je rekla LinaK - važno, da brcajo!

Naty13, ti pa poročaj, ko prideš s pregleda. Pa kaj je zadnje čase s temi G - o samih bolečih pregledih berem? Ne vem, a smo res že tako občutljive al kaj? Upam, da naslednji teden doživim drugačno izkušnjo, no ... Drugač se bom pa pač tolažla s tem, da popadki manj bolijo kot mesarjenje od G ...

No, se še kaj beremo - grem posodo pomivat ... (se mi včeraj zvečer ni dalo, zdaj pa imam)

(odgovor članu košuta)
Neposredna povezava do sporočila: 4496
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
30.7.2008 8:42:49   
anita goitan
jutroo punce,
naty  fajn odpravi!
Katja  upam da je že vse ta huje za tebojuser posted image user posted image user posted image user posted image

sandra povej kako si pa ti danes???user posted image user posted image user posted image

erin še doma? A ni tako,da če se ti čep odlušči morš v P?user posted image
zvezdica ti pa tud že odševaš, in vem kako nestrpno čakaš jutrišnjega pregleda,sem jih tudi jaz imela zelooo poredko,no sedaj jih sploh nimam več, včerajšnji je bil pogovor čez mizo,me ni pogledala, sedaj imam napotnico za 1x na teden na CTG. In čakamo...čakamo...
gajka ma ti si carica!user posted image Vse obvladaš, futraš,tipkaš,..nam svetuješ in pridno odgovarjaš,..res te občudujem!user posted image user posted image user posted image
Dopoldan dobim obiske, vas bom pa redno čekirala in držala pesti za preglede, porode, krče, ma VSEuser posted image

(odgovor članu Krysia)
Neposredna povezava do sporočila: 4497
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
30.7.2008 9:14:03   
Ryssa
Jutro!

katja upam da že cartaš user posted image user posted image user posted image user posted image

gajka nekaj sem te hotela vprašat, pa sem pozabla user posted image Te bom pa, ko se spomnim user posted image

Sem imela danes ctg in hitri pregled. Naš ctg ne kaže popadkov ampak samo utrip, pa sem tak upala da bom vidla če kaj dogaja.
Na hitro mi je naredila še uz, plodovnice je še dovolj, posteljica je ok, tak da dvomim da se bo malemu kam mudilo. Ima pa že od 2900-3000 g.
Krči so se pa tak že pred dvema dnevoma umirili, tak da nič kaj zgodnjega ne pričakujem.
Naslednji pregled imam pa 12.8., pa vsega skupaj je +12 kg, mi je uspelo v zadnjem mesecu pridobit 2 kg - sem malo manj stroga z sladkorno dieto user posted image

Me je pa G striktno opozorila, da če ne čutim gibov čez dan, da moram obvezno na ctg zvečer.

zvezdica jaz sem imela nazadnje pregled 5 tednov nazaj, pa še danes mi je sestra prvo rekla da danes nimam pregleda ampak samo ctg. Me je kr šokiral. No, še dobro da je G tak vredu, da je naredila še hitri uz, da sem malo bolj brez skrbi. Skrbel me je predvsem zato, ker sem zadnjič imela mokre hlačke in sem posumila na plodovnico, hvalabogu pa je ima mali še dovolj tak da ni panike.

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 4498
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
30.7.2008 9:16:08   
naty13
Samo na hitro.

Imam verjetno premalo plodovnice. Sem prišla po torbo za v P. Če jo imam premalo, me obdržijo tam in preverijo, da se user posted image  ni kaj okužil. Sicer sem pa 1 prst odprta in glavica je tudi že čisto nizko. Če vstanem v P, bom pa kar Erin ali Sayuri ali pa Anito obvestila.  Če bo pa ok, se pa beremo, ko pridem domov.

Fajn bodte.

_____________________________

pa pa

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 4499
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
30.7.2008 9:26:14   
gajka
Ne me no tako hvalit! user posted image  Saj boste same videle, da se tudi z user posted image  da še kaj naredit. Sem bila pa sama tudi prvi teden ful zbegana in sem imela občutek, da se nič ne da zraven naredit. Tudi za RR ni bilo časa. Pa še Rok je bil zaradi zlatenice precej zaspan in je med dojenjem kar naprej zaspal in ga je bilo treba ves čas vzpodbijat in budnega držat. Zdaj pa pije brez da bi ga mogla kaj posebej žokat. user posted image  Seveda še vedno jemo ful dolgo - s podiranjem kupčka vred smo skoraj precej blizu 1 ure. user posted image  Ampak zdaj lahko med dojenjem gledam TV ali pa surfam po netu in tipkam enoročno. user posted image  Takrat mi med mojo 'krizo' ni bilo čisto nič jasno, kako sayuri znese biti na netu in to ob dveh user posted image . sayuri, ti nisem sicer nikoli napisala, ampak dobra si, da ti takole uspeva! user posted image

Ryssa - ti kar vprašaj, ko se boš spomnila. user posted image

Naty13 - vso srečo! user posted image

(odgovor članu Ryssa)
Neposredna povezava do sporočila: 4500
Stran:   <<   < Prejšnja stran  178 179 [180] 181 182   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  178 179 [180] 181 182   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?