|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
10.6.2008 12:00:53   
Erin
Daanuser posted image

pikapola - sem tudi jaz slišala za to predavanje o dojenju samo nisem in ne bom hodila. Porodno sem pa videla ko sem šla na predavanje od EA. Glede naročanja pa tudi ne vem kako je. Najbolje da pokličeš.

bambi - sem pozabila komentirat - tvoja Ela bo pa res lepotičkauser posted image Lepa slikca.
Maja T- bravo za britjeuser posted image Si se potem spravila samo na noge?user posted image

sandra user posted image user posted image user posted image za slabo noč. Če boš le imela možnost poskusi čez dan malo nadoknaditi da se vsaj malo spočiješ.
gajka - meni je rumeni obrazec ostal, so ga na v službi fotokopirali, vsi ostali so pa ostali tam kot piše spodaj na njih. Jaz tudi ne vem kako imajo nekateri to urejeno, piše nekaj, delajo drugo...user posted image user posted image user posted image
HVALA ti ker si  mi pomagala kopirati seznamček, meni nikakor ni hotelo kopirati smajlijev, le prazen seznam, sem zato prosila sayuri ker je njej to vedno uspelo, pa je rekla da bo danes priskočila na pomoč pa si jo prehitela - ampak hvala tudi tebi ker si mi pomagalauser posted image user posted image
karmar - smo bili tudi mi v Kekčevi deželi in ni prav nič groznega. Mal tamale prestrašijo z Bedancem pa pri nas je ugrabil eno vzgojiteljico, ko jo je bilo treba rešit iz njegove koče so pa mali kar rekli naj jo imauser posted image user posted image user posted image Zanimivo, prav nič grozno, pa na koncu KEkec in Mojca strežeta s hrano in pijačo. Lepa dogodivščina. Je pa res da so tak program imeli organiziran za skupine iz vrtca. Mogoče se kaj razlikuje glede na strost.
miškolinček - naša babica je bila blond z lasmi do ramen in špangico spredaj pa očala je imela...taka mlada...je pa doma blizu mene in je le kako leto starejša in me je prav presenetilo da je babica po poklicu. Nam je pa predavala od Jes.bolnice od 18h-18.30h potem je pa predavnje nadaljevala glavna medicinska sestra.
košuta - ti pa tvojega res kar mal brcni v rit in mu reč naj se že odloči. Rojstvo otroka je edinstven dogodek in mu bo žal če ne bo šel. Še v vsakem primeru pa gre lahko vmes ven če ne bo šlo. Je pa prav da ti pove svojo odličitev čimprej da se veš sama pripravit. Upam da bosta kmalu rešila ta problemček (isto velja za Viliko in njenega).user posted image user posted image


_____________________________

*Kdor upa-vztraja-kdor vztraja - ZMAGUJE!
**Poražen si šele takrat, ko se sam predaš.
***Zmagajo tisti, ki verjamejo, da to zmorejo.

(odgovor članu bambi14)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
10.6.2008 12:04:26   
Neža7
gajka....... celo življenje se mi mudi user posted image
Naša mala ima malo premalo glavo in zgleda, da mogoče je začelo moja dieta malo vplivat na njo user posted image  Zato, ker sem imela lani SS pri 19t jo tudi razadi tega srkbi kaj se dogaja. Lega ji tudi ni najbolj vseč user posted image  Samo držim prsti, da je vse ok user posted image

Si bila na MŠ? kakšne potrdile user posted image user posted image  bi lahko jaz boljšo naredila doma.



_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
10.6.2008 12:06:35   
Erin
Neža  -držim pesti da je vse ok s tvojo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

*Kdor upa-vztraja-kdor vztraja - ZMAGUJE!
**Poražen si šele takrat, ko se sam predaš.
***Zmagajo tisti, ki verjamejo, da to zmorejo.

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
10.6.2008 12:07:10   
Neža7
gajka...... 99% za izulin, čeprav bom lahko mnogo bolj normalno jedla user posted image  26.6 ima pregled za to. Čeprav lahko grem kadarkoli bom hotila.

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
10.6.2008 12:09:13   
Neža7
Erin...... hvala user posted image   Jutri bom vse izvedla user posted image

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
10.6.2008 12:17:36   
daja27
Bella02 - mogoče sem jaz tista s srbečico
Probleme s kožo imam že več kot 5 let. Do nosečnosti sem se ob hujših navalih mazala s kremami na hormonski osnovi, zdaj se pač ne smem. Drugače mi pa nobena olja in bogve kakšne dišeče in mastne normalne kremce ne pomagajo.
Nekaj časa so mi odgovarjali losjoni od Nivee, potem sem presedlala na bepanten in olje od Eucerina (oboje se dobi v lekarni), zdaj pa se tuširam z oljnim gelom od A- derme in se mažem z namešano kremo na recept (30% aqua v eucerolu). Zaenkrat mi še odgovarja, me vsaj ne srbi toliko.

Mejte se in se smejte.

Zdele grem pa mal špancirat.user posted image

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
10.6.2008 12:26:41   
bambi14
daja 27- a veš da obstaja cela kolekcija od a- derme, jaz imam izredno dobre izkušnje s to kozmetiko, ki je na podlagi ovesa( deluje protivnetno ,..)
user posted image aja: pazi kakšne kreme boš uporabljala za sončenje!!!...bolj primerni so geli, ker mleka vsebujejo določene stvari, da zgledajo kot mleko ali pa otroške zašč. kreme, ki ne vsebujejo kemijskih filtrov ampak ehanske( pa si potem pač malo bel : ponavadi je noter cinkov oksid).

(odgovor članu daja27)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
10.6.2008 12:28:18   
bella02
Neža7user posted image user posted image user posted image zate in za tvojo pikico, da bo vse uredu! Sporoči, kaj boš izvedela!

Erin, user posted image user posted image user posted image za tisti del, da so hotli otroci vzgojiteljico kar Bedancu pustit! Bo res treba it enkrat pogledat! Pa kaj, mi še do Živalskega vrta ne pridemo, pa smo iz Lj user posted image user posted image user posted image !

Matejka, men so se itak strije iz 1.user posted image ponovile. Sem si mazala z Justovim mandelnovim mlekom, sam je pomoje res vročina naredila svoje. Hec je v tem, da ne morem imeti hlač pod pasom, ampak čez trebuh potegnjene user posted image . Sem poskusila z Justovim Body fresh (mi je ena svetovala, ne vem katera), pa Bepanthenom, pa mi najbolj pomaga mrzla voda. Najhuje je ponoči, ko se zbudim in bi se lahko na 3-eh metrih od sobe do wc-ja spraskala do krvi user posted image , ker to res srbi ko user posted image . Sem prav vesela, da je vročina malo popustila, bo morda malo bolš. Bomo že potrpeli, sam da ne bo kej hujšgauser posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
10.6.2008 12:29:54   
MATEJKA_
daja27 & bambi - jaz sem si kupla za letos kremo za sončenje za alergike od eucerina - in je ful fajn - v lekarni pa mi je celo rekla, da v nosečnosti še posebej priporočaje tovrstne kreme, ker je koža bolj občutljiva kot drugače...

(odgovor članu bambi14)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
10.6.2008 12:33:35   
Neža7
bella02..... Hvala tudi tebi user posted image  zlata si...

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu MATEJKA_)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
10.6.2008 12:45:17   
bella02
A je katera že naročila posteljnino pri galeb.eu? Zanima me, če je blago kvalitetno.

(odgovor članu bella02)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
10.6.2008 12:50:10   
Ryssa
Hojla!

Jaz pa zdajle pijem kavico. Jo vedno pijem ca 2 uri po zajtrku, ker si moram cuker merit, kava pa mi ponavadi še kaj dodatno poviša.

Neža  user posted image user posted image sigurno bo vse ok s pikico user posted image user posted image
Kakšne vrednosti pa imaš sladkorja po obroku?

mishel, katja in sayuri želim da vam čim hitreje mine čas v bolnici in da vaši pikeci počakajo na avgust user posted image user posted image user posted image

Berem vas redno večkrat dnevno, komentirat se mi pa ne ljubi vedno user posted image

Aja, povedat morm, da se mi je mali spet nazaj višje preselil, me ne več direkt v mehur brca. Ker zadnjič je bil pa že res nizko, sem čutla brce med nogami. Možno, da je bil gor obrnjen, ker zadnjič me niso rebra bolela, zdej me pa spet.

Aja, pa še to sem hotla povedat... danes dobim posteljnino od galeba, tak da vam lahk pol poročam kakšna je kaj. Pa pravočasno naročite, ker določenih zadev ni na zalogi. Jaz sem skoraj en mesec čakala. Saj tam na spletni strani piše kakšni so dobavni roki. Vzela sem pa vzorec 5 (miška pa sirček), mi je bil še nekak najlepši.

Drugače se pa trenutno trudim in skupaj spravljam predstavitev diplomske. Sem jo že končala in oddala, zdaj pa čakam na datum zagovora, upam da bo še v juniju. Mi je pa skorajda težje delat to predstavitev kot pa samo diplomsko.




(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
10.6.2008 12:51:07   
cebrca
Da ne boste pozabile!

Srečanje
Ljubljana
14.6 (sob) (City park/Supernova-Rudnik) cca. ob 16:00
ALI
15.6 (ned) (Čolnarna Tivoli) cca. ob 16:00

(natančno se uskladimo kakšen dan prej)

cebrca
tejkaz -
sob
Zoja Miša - ned
m@j@
majah
Krysia
- ned

Pri tistih, kjer ni napisan dan, lahko pridejo v soboto ali nedeljo!
Računajte na to, da je srečanje najbolj verjetno v nedeljo!!!!


Upam, da bodo še kakšne prijave padle ta teden!


_____________________________

Od 22.7. sije sonček Ivan, rjove pa kot levček!
ŽIVIŠ SAMO ENKRAT, A ČE TO NAREDIŠ PRAVILNO, JE ENKRAT DOVOLJ!

(odgovor članu Ryssa)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
10.6.2008 12:54:19   
Zoja Miša
Čvekice!user posted image Saj ne morem verjeti, da smo že v 3.delu!!! Jupiii!!!

Sem v nedeljo zvečer, od 22h pisala fullllllllll dolg post, pa mi ga ni hotelo naložit! Sem šla jezna ko user posted image  potem spat! Ampak sedaj pa res ne bom toliko za nazaj pisala.

Kljub temu da je že torek, vam bom vseeno povedala, kakšen je bil vikend. V soboto smo kopalniški blok montirali, evo ga na slikici http://shrani.si/f/3j/5j/1QdR5HyY/3/dsc02391.jpg in potem sva z mojim še celo stanovanje spucala, tako da sem popoldne samo dol padla.
V nedeljo pa sva se po Krškem potepala, kar je bilo super.

Včeraj pa Maja T, nisem imela pregleda, samo na odvzem krvi sem šla in potem sem dobila injekcijo za Rh-. Pregled imam šele 7.7. user posted image  Upam, ga G ve da je tako o.k.

Cebrca, sem se pa res potepala včeraj cel dan. Sem šele ob 20h domov prišla! Ampak je bilo super, sem bila pri tašči na obisku, pa doma pri mami in atiju pa k sesti sem šla, ki me je zmasirala user posted image , pa še k dvema kolegoma. Ja, pestro! Sem ti pa drugače ZS nazaj poslala! HB si ga vsaj ti v nedeljo dobila, če že post ni šel skozi.

Tejkaz, upam, da sta se sedaj že fiksno odločila. Jaz bi mislim, da kar šla v to. Nekaj novega, pač.

Bambi user posted image  za slikico in identifikacijo!

Lana, misli pozivno!

Glede poroda ste čvekale, moj bo šel zraven. Sicer ga malo skrbi kako bo, a šel pa bo, je rekel, da ne bi rad zamudil!

Drugače pa sem danes v gužvi, tako da se beremo...pa-pa


_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu Vilika)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
10.6.2008 13:00:50   
tatly
za kaj pa so te tabletke magnesol?NEŽA kako pa to da mas -15kg?meni pa kar grejo kg goruser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
10.6.2008 13:12:23   
Neža7
Ryssa.... Tudi tebi hvala user posted image  po obroku bi morala imeti 6,5. Več ali manj je tako ampak včasih je celo do 7,2. Moja G je rekla, da verjetno sem prestroga z dieto. Če so mi tako rekli user posted image user posted image  

tatly.... ima gest. diabetes in sem na dieti user posted image  Jaz bi z veseljem dala par kg gor user posted image  ampak n gre, če moram paziti sladkor.


Ali katere ve kje bi lahko primerjala svoje meritve??? Sem enkrat gleda in ne najdem tisto spletno strani.....

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
10.6.2008 13:18:02   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: Neža7

Ali katere ve kje bi lahko primerjala svoje meritve??? Sem enkrat gleda in ne najdem tisto spletno strani.....


Katere meritve Neža?

Če misliš glede mer otroka - obseg glavice, obseg trebuščka,... je vse to tukaj:

MERE

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
10.6.2008 13:19:08   
tatly
joj sory  nisem vedelauser posted image .jaz pa bi rada par kg dol vzela pa nevem kako da nebo bebiki skodilo.ve katera kaj?

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
10.6.2008 13:24:25   
Erin
   user posted image SEZNAM GIN. PREGLEDOV user posted image

11.6. - MATEJKA_
11.6. - tejkaz
11.6. - ANA_P
11.6. - lana777
12.6. - andrejaboris
12.6. - sandra123
12.6. - bambi14
12.6. - Suzili
13.6. - Vilika
13.6. - Maja T.
13.6. - miškolinček
16.6. - kaja02
16.6. - cebrca
16.6. - anonimna user posted image
16.6. - Vilika
16.6. - soncek3
17.6. - anita goitan
18.6. - naty13
18.6. - bella02
18.6. - daja27
18.6. - buruolan
19.6. - Erin
19.6. - majah
20.6. - nell
20.6. - Muklla
20.6. - Amelia
24.6. - aradej
24.6. - Košuta
26.6. - dar10
26.6. - renatka
26.6. - Ryssa
26.6. - PABLO
26.6. - pingo80
27.6. - matejchi
27.6. - m@j@
27.6. - LinaK
30.6. - Nevaeva
30.6. - Tamy30
30.6. - URSKAP
30.6. - ozziebo
30.6. - maartinca
01.7. - andrejaboris
02.7. - gajka
03.7. - Neža7
03.7. - Julija08
03.7. - anaya
07.7. - Zoja Miša
09.7. - Zoja Miša
10.7. - PABLO
10.7. - Krysia
21.7. - PABLO

user posted image 3D UZ:

18.6. - anita goitan 3D UZ

user posted image         
Datume prosim sproti sporočajte, da bomo imele lepo pregleden seznamček in ne bomo katero pozabili.
Za vse napakice prosim povejte, da se bodo lahko čimprej odpravile. Hvala.



ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
  • Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE
  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
PREGLEDI      user posted image DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA
  • Še nekaj strani:
user posted image PRAVICE NOSEČNIC       user posted image SEZNAMI ZA BODOČE MAMICE
user posted image NOSEČNOST                 user posted image ŠOLA ZA STARŠE
user posted image NOSEČNIŠKI KALK.         user posted image VSE O NOSEČNOSTI
user posted image MAMA.SI                     user posted image NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA
  • nosečnost in delo
TUKAJ                         TUKAJ                   TUKAJ


< Sporočilo je popravil Erin -- 10.6.2008 13:25:27 >

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
10.6.2008 13:27:05   
Erin

user posted image  user posted image user posted image

                  ~  trenutno nas je 114 ~
user posted image PDP

Ime
(št.user posted image , spol-št.,-imeuser posted image ) starost, kraj roj.user posted image /+kg
------------------------------------------------

user posted image 28.07.

~ Gajka (1.user posted image user posted image ) 28.let  CE/ +9 kg

user posted image 30.07.

~ Muklla (1.user posted image user posted image Špela)  +8 kg

user posted image 31.07.

~ PABLO (2.user posted image user posted image ) 33.let  CE  

user posted image 01.08.

~ Erin (1.user posted image user posted image ) 26.let  Jesenice/ +13 kg
~ ozziebo (2.user posted image user posted image ) 33.let +9 kg
~
ankhesenpaaten
~ cinca marinca (2.user posted image ) 

user posted image 02.08.

~ izabella08 (1.user posted image  user posted image ) 27.let +7 kg
~ Nevaeva (1.user posted image user posted image ) 28.let  LJ/ +8 kg
~ arait (1.user posted image user posted image ) 26.let  LJ/  +1 kg
~ Tato (user posted image Jaka) 28.let +10 kg

user posted image 03.08.

~ lana78
(1.user posted image user posted image ) 29.let Šempeter
~ mkj
(1.user posted image user posted image ) 26.let  LJ

user posted image 04.08.

~ bella02
(2.user posted image  user posted image   ) 29.let +10 kg
~ bavc
~ nyna84
(2.user posted image user posted image )
25.let Šem. pri Gorici/ +8,5 kg


user posted image 05.08.

~ sayuri
(2.user posted image user posted image Lovrouser posted image Zara) 32.let  PO/ +13 kg

~ cebrca
(1.user posted image user posted image Erika/Klemen,Kristjan) 31.let LJ/ +13 kg
~ m@j@
(2.user posted image user posted image ) 27.let  LJ 

~ Odette (3.user posted image user posted image ) 32.let Jesenice/ +5 kg
~ mishel (1.user posted image  user posted image ) 24.let CE/ +6 kg
~ katjakoc

user posted image 06.08.

~ arsha (user posted image Isabela) PO
~ karmen83
(1.user posted image user posted image ) Ptuj/MB/ +2,5 kg

~ sonce84 (1.user posted image user posted image ) 23.let  MS/ +1 kg
~ kaja02 (3.user posted image  user posted image Leja ) CE/ +12kg

user posted image 08.08.

~ Maja T.(1.user posted image user posted image Nuša/Zara) 34.let  MB/ +13 kg
~ PikaPola34 (2.user posted image user posted image )
~ simona2
(2.user posted image user posted image ) LJ


user posted image 10.08.

~ maartinca
(2.user posted image user posted image ) +8 kg
~ Arašida
(1.user posted image user posted image ) 24.let
~ *zvezdica*
(2.user posted image user posted image )
30.let


user posted image 11.08.

~ ANA_P (1. user posted image Tai) 29.let  +11 kg
~ dojenč (1.user posted image user posted image Žana) 21.let Ptuj/ +17 kg
~ bili1
(1.user posted image user posted image ) 28.let +4 kg
~ miškolinček
(2.user posted image  user posted image ) 29.let Jesenice/ +3 kg
~ iva77
(3.user posted image user posted image ) 30.let  KR/ +8 kg


user posted image 12.08.

~ LenaG
(user posted image ) MB/ +10 kg
~ daja27
(user posted image Leon ) +10 kg
~ sonjaa
(1.user posted image user posted image ) 30.let
~ kat007
(1.user posted image ) 28.let
~ K_a_t_j_a (1.user posted image  user posted image ) 23.let  CE/ +6 kg

user posted image 13.08.

~ buhtlčk
(1.user posted image  user posted image ) 31.let  Jesenice/ +16 kg
~ meeryana
(1.user posted image user posted image ) 30.let
~ žanneža (3.user posted image user posted image ) 35.let CE/ +6 kg

~ Tamy30 (1.user posted image user posted image ) 30.let  +19 kg
~ suzili
(1.user posted image user posted image  user posted image ) 28.let +13 kg


user posted image 14.08.

~ naty13 (2. user posted image user posted image ) 23.let  KR/ +6 kg
~ iskanje (1.user posted image  user posted image ) 25.let PO
~ anita goitan (1.user posted image user posted image ) 30.let +4 kg
~ m_m
(2. user posted image ) 26.let


user posted image 15.08.

~ košuta (1.user posted image user posted image ) 25.let  CE/ +6 kg
~ MATEJKA_(user posted image ) 27.let MB/ +9 kg
~ Ninaaa
(1.user posted image user posted image )
29.let
  LJ/ +2 kg

user posted image 16.08.

~ mbrume6 (3.user posted image user posted image )

user posted image 17.08.

~ buruolan (1.user posted image  user posted image ) 27.let  LJ/ +6 kg
~ nateja (1.user posted image user posted image Luka) 28.let
~ erta
(1.user posted image  user posted image )
28.let +8 kg
~ ena_mici
(2.user posted image )
~ Jelenche (3.user posted image user posted image Katarina) 27.let LJ/ +6 kg

user posted image 18.08.

~ Vilika (1.user posted image user posted image ) 27.let LJ/ +10 kg
~ Neža7 (2.user posted image  user posted image Neža/Aleš) 27.let  CE/ -15 kg
~ anaya (1.user posted image  user posted image ) 27.let  MB/ +8 kg
~ tejkaz (2. user posted image  user posted image ) 24.let  LJ/ +2 kg
~ astrea (1.user posted image user posted image Tine ) 30.let  +9 kg
~ Višnja (2.user posted image user posted image )
~ BOJTKA (1.user posted image user posted image ) 25.let  Trbovlje
~ dar10 (1.user posted image user posted image ) 27.let LJ/ +10 kg
~ čipka
(1.user posted image  user posted image ) 25.let PO/ +14 kg
~ Arany
(1.user posted image user posted image ) 32.let CE/ +6 kg
~ Tinka14
(user posted image Nejc) 27.let +7 kg

~ mee (1.user posted image  user posted image )
~ KRNEKDO


user posted image 19.08.

~ maya maya (1.user posted image ) 25.let  PO

user posted image 20.08.

~ nell
(1.user posted image user posted image Tibor/Tit) 28.let CE/ +8 kg
~ uskaa
(user posted image )
~ srecka30
(1.user posted image user posted image ) 30.let
~ Ariella
(1.user posted image user posted image ) 31.let
~ TINA0100 (2.user posted image )
~ betty (1.user posted image user posted image ) +5 kg

user posted image 21.08.

~ matejchi (2.user posted image  user posted image ) 29.let MB
~ bambi14 (1.user posted image user posted image Ela) 28.let  +8,5 kg
~ soncek3
(1.user posted image user posted image ) 30.let  NM/ +7 kg
~ bibika24 


user posted image 22.08.

~ lana777 (1.user posted image user posted image ) 30.let  CE
~ NJINJA (1.user posted image user posted image ) 28.let Lj/Po
~ sandra123
(2.user posted image user posted image  user posted image Taja & Teja) 30.let CE/ +7 kg
~ renatka  (1.user posted image user posted image ) 28.let MB/ +8 kg
~ majah (1.user posted image  user posted image ) 28.let  LJ/ +7 kg
~ andrejaboris (2.user posted image  user posted image ) 27.let +6 kg


user posted image 23.08.
~ petrushka
(1.user posted image  user posted image ) 22.let LJ
~ Krysia (1. user posted image ) 31.let   LJ/ +7,5 kg

user posted image 24.08.

~ Ryssa (1.user posted image user posted image Lan) 21.let CE/ +10 kg
~ Manika
(2.user posted image user posted image ) 24.let  -4 kg

~ Julija08 (1.user posted image  user posted image Tristan) 27.let KR/ +8 kg
~ karmar
(1.user posted image user posted image ) 29.let Šem. pri Gorici/ +9 kg
~ Amelia (1.user posted image  user posted image ) 32.let +7kg
~ tatly
(1.user posted image  user posted image ) Ptuj/ +4 kg


user posted image 25.08.

~ LinaK(1.user posted image user posted image ) 25.let
~ clara23 (user posted image )
~ Barbarinha
(1.user posted image user posted image Luka ) 28.let Ptuj/ +9 kg


user posted image 26.08.

~ ČebelicaMaja (2.user posted image user posted image )

user posted image 27.08.

~ aradej (2. user posted image user posted image ) 25.let  CE/ +2 kg

user posted image 28.08.

~ URSKAP (user posted image ) 29.let +8 kg
~ pingo80
(1.user posted image user posted image ) 27.let  +6 kg
~ anonimnauser posted image (1.user posted image user posted image ) Ptuj/ +15 kg

user posted image 29.08.

~ vika1
(5.user posted image  user posted image ) 33.let MS/ +15,5 kg
~ Zoja Miša
(1.user posted image  user posted image ) 31.let LJ/ +11 kg

user posted image 03.09.

~ cicmic (2.user posted image user posted image ) 31.let 3 kg

user posted image xx.08.

~ LEDO1974
(2.user posted image ) 36.let CE
~ pikicai
(user posted image )
~ Neja31

~ anonimna AJ

~ hubertina

Z nami so začeleuser posted image :
kind ladyuser posted image user posted image ,kajsicauser posted image user posted image ,urskajuser posted image ,mišuser posted image ,*nina*user posted image ,vebo user posted image , supermiskauser posted image
----------------------------------------------
Lepo in mirno nosečnostuser posted image ter zdrave user posted image vam želim!
 

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
10.6.2008 13:28:11   
sandra123
Jutro še enkrat...sem celo dopoldne prespala, zdaj sem kot prerojena, grem si user posted image skuhat, potem še kosilo, pa še po Tino bo treba počasi v šolo...ja, tele neprespane noči so res od user posted image ...me je kar zmanjkalo, ko sem se ulegla v posteljouser posted image ...vsaj krči so se umirili, ker sem počivala...upam, da nista moja user posted image user posted image zamenjala dan za nočuser posted image , ker ponoči je že nekaj dni pravi fuzbal turnir - al pa preveč gledam ta fuzbal z mojim, pa imata mala dva potem feštouser posted image

_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
10.6.2008 13:33:27   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: tatly

jaz pa bi rada par kg dol vzela pa nevem kako da nebo bebiki skodilo.ve katera kaj?


Med nosečnostjo se ne hujša ker s tem škoduješ otrokovemu razvoju in zdravju. Boš na to mislila po porodu ko bo šlo z dojenjem veliko dol in pa s sprehodi, ter seveda pravilno in zdravo prehrano.

cicmic - javi se!!!!!!!!!! Mene skrbi zanjo, se ni javila že 1 teden pred tem je pa bila v bolnici ker  je  imela popadke....user posted image user posted image user posted image Upam da je vse ok z njo in user posted image


_____________________________

*Kdor upa-vztraja-kdor vztraja - ZMAGUJE!
**Poražen si šele takrat, ko se sam predaš.
***Zmagajo tisti, ki verjamejo, da to zmorejo.

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
10.6.2008 13:36:10   
Erin
sandra - si ti prepričana da bosta user posted image user posted image ko pa tako veselo brcata mamicouser posted image To bosta dve zelo zagrizeni športnici boš videlauser posted image Samo da si se naspala in spočila, superuser posted image user posted image user posted image

Jaz grem pa tudi sedaj zamesit testo za pico da jo potem samo namažem in v pečico vržem ko moj pride...

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
10.6.2008 13:36:22   
tatly
veste kaj se me zanima koliko sedaj vasi malcki tehtajo?

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
10.6.2008 13:44:25   
andrejaboris
lana777..... gajka ima prav. Danes moram sama, ker možek pazi na ženo od BUSHA


Kaj tvoj je tut policaj al kaj? Moj ttut Busha čuva. user posted image

Hoj babike!

Samo na kratko. V četrtek bom mela čas za kafe, sicer z Lanom! Tak da kera ma čas bi bla vesela če bi se dobile! Samo bo baje dež!

Berem vas le odpišem težko, ker je Lan takoj zraven in bi on pisal! Pa verjetno ne bi nič razumele!user posted image user posted image user posted image

Zvečer pa sem res že zmatrana. Pazite na sebe in na svoje user posted image !

papa



_____________________________

Lan, Enej in Boris so moj smisel življenja!!!

22.11.2005 Lan
17.08.2008 Enej


(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Druga nosečnost in rojstvo: dejstva in nas...
Se opogumljate, da bi se ponovno podali na pot? Za vas imamo nekaj koristnih nasvetov.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?