|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  58 59 [60] 61 62   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
1.7.2008 17:23:31   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: miškolinček

IZVIRNO SPOROČILO: Tamy30

Erin ja tudi cajcke od Teekane sem dobila, 3 komade, mmm, so bli dobri, ze vse popila zdavnaj:)


A vse si popila,tudi tistega, ki je za dojenjeuser posted image ???


Jaz sem pa tega prišparalauser posted image user posted image user posted image

Punce kateri čaj je pa drugače dober za dojenje, kaj veste?user posted image

Maja- samo da si boljše user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu miškolinček)
Neposredna povezava do sporočila: 1476
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
1.7.2008 17:26:36   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: nyna84

Pa ne se mi smejat, danes sem si nabavila prsne blazinice in jih dala kar v uporabo, ker že 2 dni puščam. user posted image


Saj ni to nič takega. Meni tudi že kaplja in curljauser posted image user posted image user posted image Enim bolj drugim manj tretjim prej drugim kasnej...ampak vsem bouser posted image

Semo hotela še pohvalit iskanje in PikaPola34 - lepo da sta se nam oglasili user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 1477
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
1.7.2008 17:37:11   
naty13
IZVIRNO SPOROČILO: Erin

IZVIRNO SPOROČILO: miškolinček

IZVIRNO SPOROČILO: Tamy30

Erin ja tudi cajcke od Teekane sem dobila, 3 komade, mmm, so bli dobri, ze vse popila zdavnaj:)


A vse si popila,tudi tistega, ki je za dojenjeuser posted image ???


Jaz sem pa tega prišparalauser posted image user posted image user posted image

Punce kateri čaj je pa drugače dober za dojenje, kaj veste?user posted image

Maja- samo da si boljše user posted image user posted image user posted image



Jaz sem že v prvo pila od HIPP-a čaj za dojenje v granulah. Tudi zdej sem kupila tega. In komarčkovega za user posted image , ki ga lahko pije od 1. tedna dalje. Sploh je dober, če user posted image  zvija, mu kar precej ublaži. user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 1478
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
1.7.2008 18:04:02   
bella02
Maja T., jaz sem malo kar lep čas umivala z vodo. Zdaj se dobijo take fine 4-kotne vatke oz. kot nekakšne blazince za umivat, jih ima Miller in Tosama. Takrat (4 leta nazaj) sem natrgala vato, sam mi je ta nova varianta ful všeč. Po nekaj časa sem šla na robčke. Na začetku je fajn zaradi nežne kože, da user posted image umivaš z vodo. Poznam mamice, ki od rojstva up. robčke, pa je vse OK. Jaz bom user posted image nekaj časa umivala z vodo.
Pumpico sem imela, pa je nisem niti enkrat uporabila. Zdaj baje odsvetujejo pucanje "muckov" iz noska s palčko, saj gre prej ali slej ven, ponavadi otrok čihne. To so rekli sestri, ki je mamica en teden. Najbrž pa nam bo 5o različnih patronažnih reklo drugače. Tako da ...
Pa user posted image končno za posteljnino. Moja je že oprana, čaka še likanje.

Tamy30, meni je stara mama prejšnji teden postregla s Teekane Winter Time user posted image , sem kar dol padla. Sem nad cimetom tako navdušena, da sem šla takoj v trgovino. Strah me je bilo, da ga imajo samo v zimskem času, kot večino božičnih okusov. In sem ga dobila user posted image user posted image user posted image . Je tako dober ... Moram pogledat, če imajo tudi kaj za dojenje. Če ne, bom pa kaj druzga našla.

nyna84, meni so v 1. user posted image puščale od 3. meseca nosečnosti, tako da mesec pred porodom ni to nič posebnega, nič se ne boj.

(odgovor članu Maja T.)
Neposredna povezava do sporočila: 1479
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
1.7.2008 18:09:36   
bella02
A je katera kaj naročala pri Recinku? Zanima me, kolko dolg rabijo, da pošljejo in če prej kaj obvestijo. 

(odgovor članu bella02)
Neposredna povezava do sporočila: 1480
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
1.7.2008 18:24:02   
miškolinček
Erin, glede čaja za dojenje. Jaz sem ga kupila v lekarni. Želela pa sem takšnega ki je za skuhat in ne instant,ker mi ni nič nucal. Ta za skuhat je pa iz samih takšnih zelišč, ki spodbujajo dojenje oz. nastanek mleka. Moraš pa poleg teh čajev piti tudi ostalo tekočino.
Pa na Jesenicah tudi dobiš takšen skuhan čaj, mislim da pri vsakem obroku en velik vrč,pa še ostalo kar želiš. Meni je najbolj nucal. Sploh zato ker ne maram sladkih čajev,jih pijem grenke ali pa zelo malo sladkam, tisti instant so pa sladki. Pa za user posted image  sem za začetek kupila komarčkov čaj,takšnega za po 1.tednu,sem ga kupla v lekarni. Bolj za vsak slučaj če bodo krči, če pa ne bodo pa da bom imela dosti mleka pa sploh ne bom dajala čaja na začetku. Kasneje mu ga bom pa kuhala, da se mi ne navadi preveč na sladko,pa še bolj zdravo je (baby čaj,v vsaki trgovini ga imajo).
Prvič se je obneslo, upam da se bo drugič tudiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bella02)
Neposredna povezava do sporočila: 1481
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
1.7.2008 18:44:34   
anaya
dan punce....

Midve sma iz izpita (ustni zagovor) sma dobli 9!!!user posted image user posted image user posted image  pa kr nekaj o delovanju dizelskih pa bencinskih (dvo pa štiri taktnih) motorjih sem mogla odgovarjat....user posted image user posted image  pa ostalih deliuh avtomobila...user posted image  Kr nekaj....glavno da je mimo. Zdaj pa še en ustni zagovor v ponedeljek, pa sem KONECuser posted image user posted image user posted image  letos je padlo 9 izpitov.... tak da sem celo malo ponosna nase.user posted image  pa jezna po drugi strani, ker nisem že prej končala študija, vedno čakam na nujo...

Zanima me (tiste ki imate pse al pa mačke, verjetno je isto), kako ravnat oz. kako žival pripravit na novega člana? Jaz mam namreč shih tzujko, ki je moj cartl (spi pri meni) in ne vem kaj nardit zdaj ko bo hočeš nočeš odrinjena malo (spala sigurno ne bo več na postli). Na Moj pes forumu sem prebrala, da mora dojenčka domov prinest nekdo drug, da morem jaz najprej pocartat psa, po drugi strani pa pravijo da naj bo pes tisti čas od doma (na sprehodu), da ko pride nazaj je dojenček že del okolja.... pa da naj mu dojenček prinese priboljšek pa ne vem kaj še vse..... Jaz res pojma nimam več kaj naredit.... 

Suzili čestitke za dvojno materinstvo, veliko veliko zdravja, pa naj pridno rastetauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Pa Erin vse naj naj za leto več (malo z zamudo ampak iz srca), rakci smo zakonuser posted image user posted image

(odgovor članu miškolinček)
Neposredna povezava do sporočila: 1482
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
1.7.2008 19:27:14   
cebrca
Maja T samo da si boljše, je pa sigurno vročina kriva. Pri nama je danes zunaj ob 15h termometer kazal +37°C user posted image user posted image user posted image user posted image Jaz sploh ne pokažem več nosa iz hiše, razen če ni življenjskega pomena! user posted image user posted image user posted image za dobre novičke za dostavo še ta teden!!!

Kar se pa MŠ tiče smo pa mi dobili naslednje nasvete:
umivanje: dokler se popek ne posuši, se user posted image umiva tako kot ti pokažejo v P. Potem ga prvič skopa patronažna. Naprej pa naj bi ga umivale vsak dan, dvakrat na teden z milom, ostale dneve pa samo z vodo!

ritko pri previjanju priporočajo čimdlje umivati samo z vodo. Tudi za na pot bolj priporočajo termoflaško s toplo vodo in to to krpice, kot pa vlažilne robčke, ker so preveč parfumirani!

olje katerokoli, ki si jih omenila. Je pa za otročka bolj prijazno, če  olje vliješ v vodo v banjico in ga z oljem ne mažeš, da mu preveč ne zapreš kože. Smo bile opozorjene, da nekatere mamice preveč mažejo dojenčke, ker mislijo, da je koža suha, dejansko se pa samo lušči odvečna koža.

pumpica za nosek z njo se splača počakat, za začetek se pomaga s fiziološko. Za pumpico pa je patronažna rekla, da imajo mnoge mamice z njo slabe izkušnje. Če pa že, se jo pa še vedno lahko kupi.

čaj za dojenje meni je soseda, ki ima že štiri podmladke rekla, da ji je najbolj pomagal čaj od patra Ašiča baje prav namenjen dojenju. Se moram malo zapeljat v Stično, kjer imajo prodajalno.

anaya user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za vse izpite. V ponedeljek bo pa tudi vse šlo kot namazano, pol pa žurka!!! user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Od 22.7. sije sonček Ivan, rjove pa kot levček!
ŽIVIŠ SAMO ENKRAT, A ČE TO NAREDIŠ PRAVILNO, JE ENKRAT DOVOLJ!

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 1483
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
1.7.2008 19:33:11   
bella02
anayauser posted image user posted image user posted image za vse izpite. Meni ni uspelo narediti nič. Sem bila pa lani tolk bolj pridna user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anaya)
Neposredna povezava do sporočila: 1484
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
1.7.2008 19:34:31   
cebrca
JUHU danes imam dve 35-tki. 35. teden in 35 dni do konca. Še štirinajst dni počakamo potem pa veliki finiš!

Sem ravnokar videla od sosede 5 mesečnega Jakata in mi je zdaj jasno, zakaj so štunfki in copatki, ki sem jih dobila tako majhni!user posted image user posted image user posted image

Moja bivša frizerka je tudi včeraj ali predvčerajšnjim rodila dvojčka user posted image user posted imageuser posted image user posted image user posted image Je imela rok okoli 20. julija!

Vsem skupaj želim malo ohladitve za bolj mirno noč in čimveč počitka, da se bomo držale PDP-jev! user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Od 22.7. sije sonček Ivan, rjove pa kot levček!
ŽIVIŠ SAMO ENKRAT, A ČE TO NAREDIŠ PRAVILNO, JE ENKRAT DOVOLJ!

(odgovor članu cebrca)
Neposredna povezava do sporočila: 1485
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
1.7.2008 19:54:39   
anita goitan
čau punce,
vas samo na hitrom pozdravim da ne boste misnle da že rojevamuser posted image , sem pr mami na Primorskem, uživam, se razvajam itduser posted image
Jutri se pa kaj beremo, lepo se imejte

(odgovor članu cebrca)
Neposredna povezava do sporočila: 1486
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
1.7.2008 20:46:53   
miškolinček
Erin, tale čaj sem jaz imela prvič pa zdaj mam tud že eno škatlico kupljeno,http://www.gorenjske-lekarne.si/node/106

Cebrca,ko boš šla v Stično,a hočeš vprašat če se da tisti njihov čaj tudi kje drugje dobiti in ne samo v Stični?
So mi proizvodi p.Ašiča drugače full dobri

< Sporočilo je popravil miškolinček -- 1.7.2008 20:47:12 >

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 1487
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
1.7.2008 21:36:53   
Odette
Sem opazila, da imam tudi jaz dve 35-ki. user posted image Pričakujem pa, da bo naš user posted image že prej. Za seznam - pridobljenih skupaj 10kg in oooogromen trbuh (obsega raje ne merim). Na naslednjem pregledu grem že na CTG, sicer pa ima mali že  cca. 2800g. Ime za punčko imamo izbrano že od začetka nosečnosti, za fantka pa še ne user posted image . Me je že resno strah, da nas bo prehitelo. Ampak mi do zdaj res še nobeno fantovsko ime ni "sedlo" v ušesa. Ob vsakem se spomnim kakšnega fanta z enakim imenom, ki je obupen - s takim imenom pa nočem poimenovati našega user posted image . Se bom kot kaže mogla kar svoje ime izmisliti user posted image .
Glede dojenja in razpokanih bradavic pa imam en kommentar. Je ena od punc napisala, da je pravilno prisavljala otročka - cel kolobar in ne samo bradavice.... Me je to nehote kar precej zbodlo. Vsem puncam, ki se tu oglašate želim, da boste med tistimi srečnicami, ki ne boste imele težav, kot ta ki je to napisala. Žal pa nas je nakaj takih, ki kljub pravilnemu pristavljanju imamo zelo občutljive, razpokane, krvave,... bradavice. Sem dojila prvič s hudimi bolečinami in solzami v očeh, dokler se mi prsi niso utrdile. Če ne bi bila zares trdno odločena in prepričana v dojenje bi odnehala, tako pa sem zdržala in polno dojila. Pomagali so mi nastavli in mazanje - a šele čez čas. Žal sem prvič krivila sebe, da pač user posted image nisem pravilno dojila (v Lj. porodnišnici mi tudi niso prav dosti pomagali pri dojenju, ko sem jim pokazala krvavitve, mi je sestra rekla naj si grem kupit kremo user posted image in to je bilo vse). Drugič sem bila vsa "pametna" in sem mislila, da se mi to ne more ponoviti saj ja že vem, kako stvari potekajo, pa sem se pošteno zmotila. Je moj user posted image kmalu moral po nastavke in kremce. Sem zopet komaj prestala obdobje bolečih in razpokanih bradavic - je bilo pa bolje, ker sem si prej pomagala. Tokrat - tretjič gredo nastavki in kremce z mano v porodnišnico. Sem žal ena od tistih, ki imamo težave kljub pravilnemu dojenju.
Se opravičujem, ker sem bila tako dolga. Ampak me je res prizadelo, da nekdo obtoži, da smo za razpokane bradavice krive same, ker ne dojimo pravilno. Žal vse nimamo sreče in neobčutljivih bradavic. Vsem, ki si želijo dojiti, želim čim manj bolečin im čim več mlekca za vaše sončke.

(odgovor članu cebrca)
Neposredna povezava do sporočila: 1488
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
1.7.2008 21:51:58   
Muklla
Hojla pupe! Danes mi z razliko prejšnjih ni tako vroče, mam pa full zatečene noge in ko hodim se mi zdi, da mam kr napumpane.
Drgač se že dva dni kr neki cmizdim brez veze. Vsaka stvar me sprav v solze - hormoni pač. Me pa tudi občasno ščipa spodaj kot, da bom dobila M - ja, priprave so se začele.

Ste se pogovarjale o Ašičevih čajih. Sem pobrskala in ugotovila, da se jih da preko neta naročit. Evo link:
http://www.rkc.si/sticna/sl/sitik_zd.html


(odgovor članu Odette)
Neposredna povezava do sporočila: 1489
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
1.7.2008 22:30:56   
tatly
oj.kako se kaj pocutite danes?imam nekaj vprasanj-koliko temparature mora imet voda za kopanje novorojencka?zakaj je fizoloska raztopina in kje jo lahko kupim?kje kupim lanolin??ali tudi vam zvecer rata zelo trd trebuh?in ali imate krce ponoci v nogah?upam da mi ve katera pomagat

(odgovor članu Muklla)
Neposredna povezava do sporočila: 1490
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
1.7.2008 22:37:24   
tatly
aja se to.glede tistih papirjev ki sem jih dobla pri g rumeni in beli ---zakaj dam rumenega osebni zdravnici?svoji ali od dojencka?in gdaj moram to dat?mi je res nerodno da toliko sprasujem ampak se pol vsega nevem in se dobro da ste ve tukaj da se od vas kaj naucim ce ne bi bla tak cist zgubljenauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 1491
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
1.7.2008 22:47:20   
bella02
Odette, se strinjam. Tuda jaz sem v prvo poskušala lepo dojit in mi je počilo zgoraj nad bradavico. Ko je mala vsako dojenje prvič potegnila, me je od bolečine kar zvilo, potem je bilo uredu. Le prvi trije požirki ...user posted image user posted image user posted image . Počasi se je zacelilo. Ena ima srečo, druga ne, kaj čmo.

tatly, za temp. ne vem točno, vem pa, da poskusiš s komolcem. Fiziološka je za čiščenje nosu, če je user posted image zamašen. To in Lanolin imajo v lekarnah. Sama pretiranega otrdevanja še ne čutim, pa HB tudi krčev nimam. Je pa to zelo zoprna stvar. Vem, da punce za to pijejo magnesol, ali nekaj podobnega. Se bo že katera oglasila, ki jo to tare.

Muklla, dobrodošla v klubu otečenih nog user posted image user posted image user posted image . Saj bo kmalu bolje ...

Veseli me, da se javljajo tudi tiste, ki bolj redko kaj napišejo. Zdaj pa ohladit nogice, jih namazat in spat (beri preživet noč v tej zoprni vročini v družbi wc-ja) user posted image user posted image user posted image Nočka!

(odgovor članu Odette)
Neposredna povezava do sporočila: 1492
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
1.7.2008 23:52:29   
Amelia
Punce, če ima katera namen kupiti ležalnik baby bjorn, ga imajo v Rutarju na akciji, je iz 83 znižan na 49 EUR. Meni ga je ful punc pohvalilo, ker ga lahko uporabljaš od začetka, pa do treh let, kasneje je kot en stolček, pa nima odvečne krame, vse skupaj se sname in gre v pralni stroj, skratka zgleda res super.

(odgovor članu bella02)
Neposredna povezava do sporočila: 1493
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
2.7.2008 0:07:44   
sandra123
Vidim, da nisem edina, ki je še pokonciuser posted image ...mene že cel dan dajejo krči spodaj in otrdevanje trebuha...sem spila magnesol, je bilo nekaj časa boljše, zdajle me pa spet malo dajejo te zadeve...spet bo dolga in neprespana noč zaradi nervozeuser posted image ...no, občasno me pa še v križu malo zašpika...ne vem, no, a se res kaj pripravlja al kajuser posted image ...jaz še ne bi imela finala...user posted image

Lepo spančkajte, jaz ne vem, kako bom preživela tole nočuser posted image


_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu Amelia)
Neposredna povezava do sporočila: 1494
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
2.7.2008 7:13:35   
aradej
Jutro souser posted image

user posted image  za boljše jutro.

Papirji za CSD rumenega daš OZ če si na bolniški mislim da je tako.Jaz sem ga pustila belega pa daš na CSD.

Sandra upam da je bil preostanek noči bolj miren.

Danes grem v LJ v P na še en pregled in samo upam da je moja G zagnala preveč panike glede tokse.Pa še voda ni najboljša tako da sem dobila antibiotike.

Bodite kje v senčki in pijte veliko tekočine.

(odgovor članu sandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 1495
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
2.7.2008 7:44:54   
naty13
IZVIRNO SPOROČILO: tatly

oj.kako se kaj pocutite danes?imam nekaj vprasanj-koliko temparature mora imet voda za kopanje novorojencka?zakaj je fizoloska raztopina in kje jo lahko kupim?kje kupim lanolin??ali tudi vam zvecer rata zelo trd trebuh?in ali imate krce ponoci v nogah?upam da mi ve katera pomagat


fiziološka raz.- za pucanje noska otročka, kupiš jo v lekarni
voda za kopanje - cca. 37stopinj
lanolin - mislim, da je za bradabice, dobi se v lekarni
krči v nogah - tudi jaz jih imam velikokrat ponoči
trd trebuh zvečer - na žalost se lahko tudi tukaj podpišem pod to

_____________________________

pa pa

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 1496
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
2.7.2008 7:50:36   
naty13
Jutro.

Aradej hvala za user posted image . Dobro opravi danes v LJ in nam pridi poročat, kako je bilo. user posted image user posted image

Sandra tole otrdevanje je groza. Jaz sem šla danes ob pol enih zjutraj še en magnesol spit. Pa že tako pijem ta močne, pa ne pomaga včasih tudi to. user posted image user posted image  Očitno se res sve pripravlja. user posted image

Kot sem že pisala, noč katastrofa, sem se filala z magnesolom, vroče kot user posted image , ni bilo za spat, zjutraj pa posledica, sem kot bi iz marsa priletela. user posted image  Pa spet je že zdaj vroče za popuser posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 1497
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
2.7.2008 7:52:21   
maartinca
Zdravo,

imela sem kontrolo 34 t, pridno rastemo in sem pridelala 9,5 kg na dobri podlagi, našauser posted image  veselo brca prostora je vse manj in ja naj pomembnejše 17.07. imam že prvi CTG !

Sotrpinke upam da čim bolje prenašate vročino in lepo se imejte še teh nekaj dni ki nas ločujejo do našega finala ko nam bodo dali naše sončke v roke user posted image .

Maartinca

(odgovor članu miškolinček)
Neposredna povezava do sporočila: 1498
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
2.7.2008 8:03:45   
sandra123
Jutro....hvala za user posted image user posted image user posted image aradej, sem kot, da bi me celo noč zombiji preganjali...spala nisem skoraj nič, zdajle bi še, pa sta me user posted image user posted image zbudila...Čimbolje opravi danes in poročaj, kaj si uredilauser posted image
Naty, zgleda, da imava iste težaveuser posted image ...sem tudi sredi noči šla popit en magnesol (imam tudi jaz ta močnega), da me je nehalo grabiti tam spodajuser posted image ...Meni nič več ni jasno...saj ne vem, ali bom sploh vedela, ko bo finale na sporedu, če me že zdaj takole daje...

Jaz grem danes v lab. dat vodo...upam, da bodo kaj boljši izvidiuser posted image


_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 1499
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
2.7.2008 8:09:20   
sandra123
Maartinca, lepo, da si se oglasila in user posted image user posted image user posted image za tvojo user posted image , da tako lepo napredujeuser posted image ...



_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu maartinca)
Neposredna povezava do sporočila: 1500
Stran:   <<   < Prejšnja stran  58 59 [60] 61 62   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  58 59 [60] 61 62   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?