|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zanesljivost testa
10.6.2008 15:36:53   
Anonimen
Menstruacija mi zamuje 1 teden, ponavadi je vedno točna, oz. 2 dni razlike.
Že 14  dni imam znake kot da se mi bo zdaj zdaj vlila user posted image .  Včeraj sem kupla test za ugotavljanje
nosečnosti in je bil negativen rezultat. Je možno da je -, kljub nosečnosti. A se je kateri to zgodilo?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
10.6.2008 15:39:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zanesljivost testa
10.6.2008 16:16:25   
Anonimen
Vsi testi so enako zanesljivi,ne samo clear blueuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zanesljivost testa
10.6.2008 18:27:58   
_sanja_*
Se strinjam, da če gre za nosečnost in če je dovolj hormona, ti to pokaže vsak test. Baje da cenejši testi zaznajo manjšo količino hormona kot pa CB.
Jaz sem delala FS. Prvič je pokazal -, čez en teden pa user posted image user posted image user posted image user posted image Veliko punc ima takšne izkušnje, o tem je pisano skoraj v vsaki temi.
Priporočam ti, da če še user posted image ne bo, test ponoviš čez nekaj dni. Veliko sreče! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zanesljivost testa
10.6.2008 18:51:56   
lanica30
Odvisno je od samega proizvajalca kako je potrebno opravit test nosečnosti (potrebno je upoštevati navodila). Mislim, da so kar zanesljivi, no, naj bi bili...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zanesljivost testa
10.6.2008 20:16:40   
mojca345
Za sigurn pejt dat kri.

Če imaš redne, je men to ful sumljivo, da je nimaš.

(odgovor članu lanica30)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zanesljivost testa
11.6.2008 6:25:39   
tweety83
Čao ženske!

Jaz imam isti problem. Menstruacije imam vedno redne - če ne je pa vsaj prehitra in nikoli prepozna. Da je ne bi imela se mi še ni zgodilo - do sedaj. 07.06. bi mogla priti tečka na obisk - a je do danes še ni. 06.06. me je špikalo v levem jajčniku in me je bolel trbuh, to pa je bilo tudi vse. Pa sem v ponedeljek naredila test in -.
Kaj mislite - a sem ga prehitro naredila?
Jaz sem rekla takole, počakam do naslednjega ponedeljka in naredim še en test, če pa bo še ta - pa grem h ginekologu.
Nimam pa nobenih znakov nosečnosti.


Lep dan
vsako mnenje je dobrodošlo

(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zanesljivost testa
11.6.2008 8:09:48   
witto
Twety83, jast jo tudi nisem pričakovala 27.5.  ko je še popoldan ni bilo, sem isti dan naredila cb, in je bil -. Naslednji dan sem naredila, first singn, in"kao" ni bilo nič.Ko sem ga  drugi dan čekirala, sem opazila senčko, druge črtice. Na drugi dan zamude, sem  ta isti test ponovila, in (butasto, sej vemuser posted image ) in zraven pa še baby chek listič, in pokazala se je rahla roza druga črtica. V petek, ko j e še kar ni bilo, sem imela dovolj, in kupila first sing, in clear blu, naredila najprej prvega....user posted image , in nato še odločilnega cb in tudi ta je bila na 3 dan izostanka++++++, počakaj še kakšen dan, še sploha če imaš redne user posted image . (Če katera kupuje teste v dm, v izoli, naj se ne čudi, če jih ni,sem jih jast vse pokupilauser posted image user posted image user posted image user posted image )

(odgovor članu tweety83)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: zanesljivost testa
11.6.2008 11:38:47   
lily32
IZVIRNO SPOROČILO: witto

(Če katera kupuje teste v dm, v izoli, naj se ne čudi, če jih ni,sem jih jast vse pokupilauser posted image user posted image user posted image user posted image )


user posted image user posted image user posted image user posted image  Še dobro, da si končno user posted image in bodo prišle zdaj tudi druge na vrsto. user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu witto)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: zanesljivost testa
11.6.2008 12:10:19   
witto
user posted image user posted image user posted image  še dobro ja, mi je bilo že nerodno, ker sem že poznala vse prodajlke v obeh izmenahuser posted image

(odgovor članu lily32)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: zanesljivost testa
11.6.2008 12:27:26   
lily32
user posted image user posted image  Te razumem in upam, da bom tudi sama kmalu zagledala user posted image , ker bo kmalu tudi z mano tako. Jaz vsak mesec raje kupim v drugem kraju, enkrat Koper, drugič Postojna, tretjič Sežana, kamor me pot zanese. Se bom zdaj kakšen dan ustavla tudi v Izoli user posted image

(odgovor članu witto)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: zanesljivost testa
11.6.2008 12:40:49   
witto
 A ti pa imaš izlete    user posted image user posted image user posted image  . Potem pa pojdi še v Sanolabor v Koper, tam imajo tudi first sing na izbiro poleg cb.Verjemi, tudi tam sem bilauser posted image

(odgovor članu lily32)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: zanesljivost testa
15.6.2008 10:28:09   
ejša1
Seveda je možno, da pokaže -, čeprav si noseča. V kolikor namreč še ni dovolj nosečniškega hormona test pokaže -, zato se pa pač počaka par dni in poskusiš ponovno.

(odgovor članu witto)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: zanesljivost testa
15.6.2008 13:30:13   
Hator
witto, česttitke!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ejša1)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: zanesljivost testa
15.6.2008 16:49:08   
tj81
witto, čestitke tudi z moje strani! No, pa ti vseeno ne bo potrebno ceo Slo obrnit...user posted image
Čestitke še enkrat!user posted image

(odgovor članu Hator)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: zanesljivost testa
15.6.2008 18:13:45   
witto
Hvala, sej mi je že bilo nerodnouser posted image

(odgovor članu tj81)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: zanesljivost testa
15.6.2008 19:01:05   
Anonimen
A tako je to??? Meni zamuja že več kot 1 teden. Je pa res, da je to v bistvu šele 4 menstruacija po porodu in še vedno dojim.. Sem naredila v četrtek test BC in je bil negativen, samo jaz sem pa utrujena, napeta... vmes je že zgledalo, kot da se bo user posted image  ulilo, sam še vedno nič... Kaj naj test ponovim??

(odgovor članu witto)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: zanesljivost testa
15.6.2008 20:10:36   
tj81
witto, nič ti naj ne bo nerodno! Daleč od tega...user posted image
anonimen  jst bi na tvojem mestu počakala še par dni, potem pa še enkrat naredila test. Če pa tudi takrat ne i bilo nič, pa...ti predlagam obisk pri G. Ni hudič,da ti on ne bo potrdil enega  user posted image ali user posted image .
Držimo pesti zate!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: zanesljivost testa
15.6.2008 20:19:15   
witto
tj81user posted image . Anonimna se strinjam za tj81

(odgovor članu tj81)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: zanesljivost testa
16.6.2008 7:47:43   
tejč76
Je možno, da pokaže test pozitivno, že zadnji dan ovulacije?
Prejšnji mesec sem namreč imela zelooo šibko M (tudi običajno je šibka, pa ne tako). Pa dobro sem si rekla M je M. Pol pa pridejo spet ti plodni dnevi, ki pa tudi nise bili takšni kot prejšnje mesece. Zasledila sem sicer rahel padec temperature, ni pa bilo tiste povečane sluzi oz. je je bilo samo malo.
In potem dobim, tam proti koncu plodnih dnevov naj bi to bilo - po mojem izračunu, nenaden preblisk, da pa sem mogoče že v prejšnjem mesecu zanosila in da M sploh blo ni. In ti brez razmišljanja šibam v kopalnico naredit test. Pa se ti pokaže druga črtica čisto narahlo, samo toliko da ni vse skupaj ne tič ne miš.
Če bi zanosila že prejšnji mesec, bi bila črtica močna in ne bi bilo dvomov, ne pa tako narahlo. Da bi pokazalo nosečnost od tega meseca je pa še prezgodaj, v najboljšem primeru bi bilo to 6 dni od zanositve.
Je kljub vsemu to možno? user posted image  Ima katera kakšen komentar? user posted image
Hvala punce.user posted image

(Ah, saj vem... Samo malo spodbude rabim)

(odgovor članu witto)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: zanesljivost testa
16.6.2008 17:43:49   
mojca345
Tejš ČRTICA JE ČRTICA !

BRAVOuser posted image user posted image

(odgovor članu tejč76)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: zanesljivost testa
17.6.2008 13:37:56   
tejč76
Mojca345 hvala lepa za čestitke, a kljub vsemu mislim da je še prezgodaj. Če greš tako zgodej delat test si nakoplješ samo zgago. Bom probala še enkrat, čez par dni, ko bo rezultat bolj zanesljiv.

Še med ovulacijo delat nosečniški test... joj, joj joj

(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: zanesljivost testa
17.6.2008 13:54:07   
tinč407
tejč, po moje je pozitiven test zaradi ovulacijskuh hormonov. Tudi to so punce že sprobale, da so delale nosečniške teste pri O in so bili pozitivni.
Čeprav ti želim, da bi bila srečkauser posted image  se raje še enkrat prepričaj preden se zaman veseliš in pojdi dat kri, pa boš 100%
vso srečo!

_____________________________

sijaj, sijaj sončece...
in sonce je posijalo z vso močjo!


(odgovor članu tejč76)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: zanesljivost testa
17.6.2008 13:58:24   
tejč76
Ja saj vem, tudi nisem mela kakšnega lažnega upanja. Če je prezgodaj, je pač prezgodaj. Ampak vseeno je bilo lepo videt dve črtici.

(odgovor članu tinč407)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: zanesljivost testa
17.6.2008 14:56:24   
tinč407
jah... upam da bosta pri meni tudi v kratkem.. user posted image user posted image user posted image


_____________________________

sijaj, sijaj sončece...
in sonce je posijalo z vso močjo!


(odgovor članu tejč76)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ponovna zanositev: Idealen premor med nose...
Načrtujeta drugega oziroma naslednjega otroka, pa se sprašujeta, kakšen je idealen in najbolj zdrav premor med nosečnost...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?