|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Zaparkirana
12.6.2008 18:02:48   
Anonimen
ziher policist?user posted image

(odgovor članu andrej77)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Zaparkirana
12.6.2008 18:04:52   
dulcinea
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Kaj bi ve naredile?


Pršla bi ven sama, očitno se je dalo če je šel on lahko ven.
Neznancu sigurno nebi rekla naj mi da avto venuser posted image


Isto.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Zaparkirana
12.6.2008 18:15:18   
andrej77
IZVIRNO SPOROČILO: caffee

ziher policist?user posted image


in?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Zaparkirana
12.6.2008 18:17:40   
kajajaka
tvoj je čudno odreagiral.


se strinjam - hodiš s čudakom ali ljubosumnežem...user posted image

(odgovor članu kawasakica)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Zaparkirana
12.6.2008 18:17:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: andrej77

IZVIRNO SPOROČILO: caffee

ziher policist?user posted image


in?



ker si isti, kot bi mojega poslušala. A delaš na PP Ribnica mogoče?

(odgovor članu andrej77)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Zaparkirana
12.6.2008 18:19:45   
andrej77
IZVIRNO SPOROČILO: caffee

IZVIRNO SPOROČILO: andrej77

IZVIRNO SPOROČILO: caffee

ziher policist?user posted image


in?



ker si isti, kot bi mojega poslušala. A delaš na PP Ribnica mogoče?



veš da ti tega ne bom povedal...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Zaparkirana
12.6.2008 18:20:58   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: andrej77

IZVIRNO SPOROČILO: caffee

IZVIRNO SPOROČILO: andrej77

IZVIRNO SPOROČILO: caffee

ziher policist?user posted image


in?



ker si isti, kot bi mojega poslušala. A delaš na PP Ribnica mogoče?



veš da ti tega ne bom povedal...



vemuser posted image

(odgovor članu andrej77)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Zaparkirana
12.6.2008 18:28:26   
bodoča
IZVIRNO SPOROČILO: kajajaka

tvoj je čudno odreagiral.


se strinjam - hodiš s čudakom ali ljubosumnežem...user posted image


Zato ker je tako reagiral, še ni nujno čudak ali ljubosumnež. Meni se zdi takšna reakcija čisto normalna, ker si tudi sama ne predstavljam, da bi nekemu tujemu človeku dovolila, da spravi avto ven.

_____________________________

mojeustvarjanje

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Zaparkirana
12.6.2008 18:42:01   
kajsica
Ninataja, ja Ok jaz tudi ne bi drugače odreagirala. Je pa res sedaj ko berem.....hudiča marsikaj se lahko zgodi.

Andrej zate imam pa samo eno vprašanje: V LJ so mi pred 2 letoma 2x vlomili v avto  v roku enega tedna(takrat sem imela samo puntota starega) enkrat iz ene strani drugič iz druge strani in ukradli 2x solidni avtoradio. To je bilo sredi belega dne pred Kolosejem. Policaji so že prvič takoj vedeli za katero osebo se gre, pa so ga očitno đankija spustili in je bilo drugič potem enako. Vlomil pa je isti tip še kolegu v avto in mu ukradel radio. O nastali škodi raje ne bi, povrnil pa mi je itak ni nihče. Ampak štorija se začne, ko je kolega vpričo policajev rekel da če ga uni ne bodo dobili ga bo on, samo da ga bo potem pošteno prebutal, da mu na kraj pameti ne bo prišlo da bi več vlamljal. No in na koncu dobi ta kolega domov dopis iz MNZ da mu nudijo brezplačno strokovno pomoč psihiatra, če se počuti ogroženega user posted image .... No končno pa vprašanje: A to je rešitev za kaznivo dejanje v katerem si ti žrtev in oškodovanec?

Ej saj ne mislim kaj slabega, ampak ta štorija mi je tako hecna in se vedno nasmejim ko se spomnim najnjo. Sploh pa zaradi tega, ker kolega je res ruksl, ki se zna sam obranit (tudi službo opravlja takšno)!!!

(odgovor članu bodoča)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Zaparkirana
12.6.2008 19:03:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kajajaka

tvoj je čudno odreagiral.


se strinjam - hodiš s čudakom ali ljubosumnežem...user posted image


Ja kar k psihiatru z njim ker ma možganeuser posted image

(odgovor članu kajajaka)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Zaparkirana
12.6.2008 19:05:44   
kofetek2010
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Kaj bi ve naredile?


Pršla bi ven sama, očitno se je dalo če je šel on lahko ven.
Neznancu sigurno nebi rekla naj mi da avto venuser posted image



se strinjam s karin24 user posted image



tebi pa predlagam, da v avtošoli opraviš še nekaj ur parkiranja, ker te , takrat, ko si delala izpit, očitno niso dovolj naučili user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Zaparkirana
12.6.2008 19:11:05   
andrej77
IZVIRNO SPOROČILO: kajsica



Andrej .... No in na koncu dobi ta kolega domov dopis iz MNZ da mu nudijo brezplačno strokovno pomoč psihiatra, če se počuti ogroženega user posted image .... No končno pa vprašanje: A to je rešitev za kaznivo dejanje v katerem si ti žrtev in oškodovanec?




veš da postopkov, kjer mene ni blo ne bom komentiral, še tam kjer sem zraven, jih ne smem... kar pa se unga piltka tiče... tud ne bom komentiral, imam pa tudi jaz o tem mnenje... vprašej kakšnega na generalni policijski upravi (mogoče kar ROMška), kako so si to zamisnili s psihološko pomočjo, glede na to, da tega ne znajo uredit niti za svoje zaposlene (sam to je itak vse off topic...).. zdej čakam samo še: enkrat so me ustavli, pa sem šla prehitro. pa so me dobil pijanga...



(odgovor članu kajsica)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Zaparkirana
12.6.2008 19:23:50   
ninataja
No, da razčistim zadevo o parkiranju. Na tistem parkirišču sem parkirala prvič (in zadnjič tudi). Ko prideš na parkirišče so na levi in desni strani boksi. Ker sem prišla že zgodaj zjutraj zaradi izpita, je bilo še skoraj vse prosto in sem parkirala tja. Ker pa nisem nikoli prej tam še parkirala, tudi nisem vedela, da ko je parkirišče zafilano z boksi, da parkirajo še posredi parkirišča, en za drugim. In je res misija nemogoče pridt vn z malo večjim avtom. Tist tip, ki mi je odparkiral je imel twingota in je šel v enem zamahu vn, pri mojem jih je bilo potrebno narediti jih malo več.
Glede redarstva in policije ti pa povem, da ne bi mogli nič naredit, ker še na parkirišče ne bi pršli ...
No, za enkrat še kar dobro ocenjujem ljudi, pa še tega fanta sem navidez poznala iz faksa. Tako da nisem se imela česa bati. Pa tudi rekla sem mu, da če ne bo šlo, bom pa taxi poklicala za domov. No pa je šlo, sicer res na tesno. Sama se ne bi mogla odparkirati, vsaj enega bi rabila, da bi mi govoril kok cm še (tako kot sem jaz temu fantu).
Moj fant ni ljubosomnež in ne čudak, sam pač ... Včasih reagira drugače kot bi sama.
Mislim da ne rabim dodatnih ur parkiranja - drugič bom raje na zihr mestih parkirala. Mogoče boš ju3 ti na tem mestu kot danes jaz ... No pa se spomni tega posta in kliči policaje in redarje ali pa počakaj do 8ih zvečer da se parkirišče izprazne, ali pa poprosi koga naj ti pomaga ... Pač glej, prosila sem za pomoč in jo dobila. Tudi jaz kdaj komu pomagam parkirat v LJ, sploh pri bočnem in v enosmerni ulici je težko, ker se za tabo takoj kolona trobečih se vozil pripelje in postaneš preprosto živčen od trobljenja ... Pa pokažem vozniku da ima še toliko in toliko placa zadaj in da naj kar gre. Še vsak se mi je zahvalil za pomoč.

_____________________________

Za cilj si vedno izberi luno. Saj če padeš še vedno pristaneš med zvezdami.

(odgovor članu kajsica)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Zaparkirana
12.6.2008 19:32:24   
kofetek2010
IZVIRNO SPOROČILO: ninataja
Mislim da ne rabim dodatnih ur parkiranja - drugič bom raje na zihr mestih parkirala. Mogoče boš ju3 ti na tem mestu kot danes jaz ... No pa se spomni tega posta in kliči policaje in redarje ali pa počakaj do 8ih zvečer da se parkirišče izprazne, ali pa poprosi koga naj ti pomaga ... Pač glej, prosila sem za pomoč in jo dobila. Tudi jaz kdaj komu pomagam parkirat v LJ, sploh pri bočnem in v enosmerni ulici je težko, ker se za tabo takoj kolona trobečih se vozil pripelje in postaneš preprosto živčen od trobljenja ... Pa pokažem vozniku da ima še toliko in toliko placa zadaj in da naj kar gre. Še vsak se mi je zahvalil za pomoč.


Bodi brez skrbi, da ne bom. user posted image  Še vedno sem se uspela odparkirat, če sem se že sparkirala. Simpl kot pasulj.

Pa mi ni važno ali sem z 3,8 m dolgima avtom ali pa s 4,8 metrskim, pa parkiranje bočno na levo ali na desno. Znat je treba, to je vse.

Zato pa ti še enkrat priporočam, da greš v avtošolo in se naučiš parkirat. Bo boljše zate in za vse ostale udeležence v prometu.

(odgovor članu ninataja)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Zaparkirana
12.6.2008 19:36:32   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: ninataja
Pa še tist fant je bil prov zadovoljen, da je dobro delo naredu za blondinke user posted image

-------------------------
Saj to je tvojega najbolj motilo, sam priznal pa itak ne bo user posted image user posted image user posted image !

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu ninataja)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Zaparkirana
12.6.2008 19:37:58   
andrej77
kakor sem ugotovil, je bilo veliko namenjeno meni... ne mislim se prepirat, ker v končni fazi ne gre zame, niti za moj avto. glede na to, da si napisala na javni forum, sem svoje mnenje tudi napisal.. in ja, mojega avta nebi dal nikomur nepoznanemu za odparkirat (konec koncev bi v primeru tatvine izgubil tudi Kasko in bi ostal brez avta in denarja), enako pa pričakujem tudi od žene... raje bi 2x plačal taxi

zanimivo, da od vseh sodelujočih samo dva (jaz in še ena) meniva da to ni bilo pametno... tudi prav... naslednji post... ukradel mi je avto, potem ko mi ga je odparkiral...

(odgovor članu ninataja)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Zaparkirana
12.6.2008 20:19:03   
bodoča
Pa ponavadi je bolje, da ko se zjutraj pripelješ in je še ful placa, parkiraš rikverc, gre pol, ko je zabasan parkirplac definitivno lažje iz boksa peljat.



_____________________________

mojeustvarjanje

(odgovor članu andrej77)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Zaparkirana
12.6.2008 20:26:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: andrej77

kakor sem ugotovil, je bilo veliko namenjeno meni... ne mislim se prepirat, ker v končni fazi ne gre zame, niti za moj avto. glede na to, da si napisala na javni forum, sem svoje mnenje tudi napisal.. in ja, mojega avta nebi dal nikomur nepoznanemu za odparkirat (konec koncev bi v primeru tatvine izgubil tudi Kasko in bi ostal brez avta in denarja), enako pa pričakujem tudi od žene... raje bi 2x plačal taxi

zanimivo, da od vseh sodelujočih samo dva (jaz in še ena) meniva da to ni bilo pametno... tudi prav... naslednji post... ukradel mi je avto, potem ko mi ga je odparkiral...



pohvalno, da nas kot policist opozoriš na nevarnost, priznam da tudi jz sama nisem pomislila na to, da bi me v taki sitaciji nekdo okradel. Boljše preventiva, kot kurativa, pravijo. Sej, pol ko pa nekomu avto ukradejo so pa itak policisti dežurni krivci...Sej veš..

(odgovor članu andrej77)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Zaparkirana
12.6.2008 20:27:53   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ninataja

No, da razčistim zadevo o parkiranju. Na tistem parkirišču sem parkirala prvič (in zadnjič tudi). Ko prideš na parkirišče so na levi in desni strani boksi. Ker sem prišla že zgodaj zjutraj zaradi izpita, je bilo še skoraj vse prosto in sem parkirala tja. Ker pa nisem nikoli prej tam še parkirala, tudi nisem vedela, da ko je parkirišče zafilano z boksi, da parkirajo še posredi parkirišča, en za drugim. In je res misija nemogoče pridt vn z malo večjim avtom. Tist tip, ki mi je odparkiral je imel twingota in je šel v enem zamahu vn, pri mojem jih je bilo potrebno narediti jih malo več.
Glede redarstva in policije ti pa povem, da ne bi mogli nič naredit, ker še na parkirišče ne bi pršli ...
No, za enkrat še kar dobro ocenjujem ljudi, pa še tega fanta sem navidez poznala iz faksa. Tako da nisem se imela česa bati. Pa tudi rekla sem mu, da če ne bo šlo, bom pa taxi poklicala za domov. No pa je šlo, sicer res na tesno. Sama se ne bi mogla odparkirati, vsaj enega bi rabila, da bi mi govoril kok cm še (tako kot sem jaz temu fantu).
Moj fant ni ljubosomnež in ne čudak, sam pač ... Včasih reagira drugače kot bi sama.
Mislim da ne rabim dodatnih ur parkiranja - drugič bom raje na zihr mestih parkirala. Mogoče boš ju3 ti na tem mestu kot danes jaz ... No pa se spomni tega posta in kliči policaje in redarje ali pa počakaj do 8ih zvečer da se parkirišče izprazne, ali pa poprosi koga naj ti pomaga ... Pač glej, prosila sem za pomoč in jo dobila. Tudi jaz kdaj komu pomagam parkirat v LJ, sploh pri bočnem in v enosmerni ulici je težko, ker se za tabo takoj kolona trobečih se vozil pripelje in postaneš preprosto živčen od trobljenja ... Pa pokažem vozniku da ima še toliko in toliko placa zadaj in da naj kar gre. Še vsak se mi je zahvalil za pomoč.


Prvo pravilo pri parkiranju v mestih na parkplacih kjer so boksi z obeh strani je da parkiraš rikverc. Ker povsod tud na sredo parkirajo. In pol prideš ven. 100%. Pred našo firmo tud čist zaparkirajo, pa pridem tud z karavanom ven, tko k s svojim miniaturcem. Na tesno, ampak gre. Če je prišel ven un tip bi tud ti. Tud jaz predlagam par ur učenja parkiranja. Al pa smarta.
In avto ki ga voziš moreš obvladat, ne da avto obvladuje tebe. Ker če avto obvladuje tebe nimaš kej delat na cesti.

(odgovor članu ninataja)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Zaparkirana
12.6.2008 20:55:55   
andrej77
IZVIRNO SPOROČILO: caffee

IZVIRNO SPOROČILO: andrej77

IZVIRNO SPOROČILO: caffee

IZVIRNO SPOROČILO: andrej77

IZVIRNO SPOROČILO: caffee

ziher policist?user posted image


in?



ker si isti, kot bi mojega poslušala. A delaš na PP Ribnica mogoče?



veš da ti tega ne bom povedal...



vemuser posted image



pozdravi dragega! vprašaj ga, če se mu kaj kolca po.... sej veš

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Zaparkirana
12.6.2008 20:57:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: andrej77




pozdravi dragega! vprašaj ga, če se mu kaj kolca po.... sej veš



pravi, da neuser posted image

(odgovor članu andrej77)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Zaparkirana
12.6.2008 21:55:16   
lelaval
Meni se je isto zgodilo ene 13 ali 14 let nazaj. Je mimo prišel mlad fant, videl bjondo in  me začel usmerjat, jaz pa sem ga prosila, če lahko on da ven avto, ker sama ne bom mogla, a ni hotel, je rekel, da mi bo že govoril in avto bo šel ven. Pa mi je uspelo user posted image . Sem bila ful ponosna nase, ker takrat boćno sploh nisem znala parkirat, kaj šele "odparkirat" user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu andrej77)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Zaparkirana
12.6.2008 22:01:48   
lelaval
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Kaj bi ve naredile?

Pršla bi ven sama, očitno se je dalo če je šel on lahko ven.
Neznancu sigurno nebi rekla naj mi da avto ven



se strinjam s karin24



tebi pa predlagam, da v avtošoli opraviš še nekaj ur parkiranja, ker te , takrat, ko si delala izpit, očitno niso dovolj naučili


S tem se tudi jaz sedaj strinjam (od takrat, ko sem enega prosila, da me odparkira, pa ni hotel user posted image ).
Jana - jaz priznam, da sem izpit in vse naredila v SŠ - vse v prvem. Se pa bočno sploh nisem učila parkirat in takrat tudi znala nisem. A sem se kasneje naučila in sedaj meni moj že par let govori, da sem stručko v bočnem parkiranju user posted image  - mi ni problem parkirat ali obrnit enoprostorca nikjer - skratka  - ni več ovir zame user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Zaparkirana
12.6.2008 22:04:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lelaval

Meni se je isto zgodilo ene 13 ali 14 let nazaj. Je mimo prišel mlad fant, videl bjondo in  me začel usmerjat, jaz pa sem ga prosila, če lahko on da ven avto, ker sama ne bom mogla, a ni hotel, je rekel, da mi bo že govoril in avto bo šel ven. Pa mi je uspelo user posted image . Sem bila ful ponosna nase, ker takrat boćno sploh nisem znala parkirat, kaj šele "odparkirat" user posted image

Meni se je podobno zgodilo-tudi 12 let nazaj (že?user posted image ). Takrat sem se naučila kar nekaj pomembnih lekcij:
1. poskusit moraš sam, če ne poskusiš, ne boš znal
2. če že kdo razbije moj ali sosedov avto, naj bom to jaz in ne tisti, ki mi hoče pomagat
3. za kako staro kišto se verjetno ne bi dolgo časa sekirala, če mi ga odpeljejo, za nov avto pa bi se mi zmešalo
4. večkrat bo treba zaupat sebi in ne smemo takoj obupat, če ne gre- je***t ga, pač 100x popraviš
5. tiste, ki ste hodile na PeF LJ, EF LJ ali FDV LJ poznate tisto peščeno parkirišče (zdaj je asfalt in rampa)- tam sem se pa reeees naučila obvladat avto


Moj mi je danes rekel, ko sem ga vprašala, kako bi reagiral, če bi drugemu dala ključe od avta, da se to meni ne more zgodit.user posted image  Ma, mi je kar greben zrasel.user posted image

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Zaparkirana
12.6.2008 22:58:27   
lelaval
IZVIRNO SPOROČILO: lelaval

Meni se je isto zgodilo ene 13 ali 14 let nazaj. Je mimo prišel mlad fant, videl bjondo in me začel usmerjat, jaz pa sem ga prosila, če lahko on da ven avto, ker sama ne bom mogla, a ni hotel, je rekel, da mi bo že govoril in avto bo šel ven. Pa mi je uspelo . Sem bila ful ponosna nase, ker takrat boćno sploh nisem znala parkirat, kaj šele "odparkirat"

Meni se je podobno zgodilo-tudi 12 let nazaj (že? ). Takrat sem se naučila kar nekaj pomembnih lekcij:
1. poskusit moraš sam, če ne poskusiš, ne boš znal
2. če že kdo razbije moj ali sosedov avto, naj bom to jaz in ne tisti, ki mi hoče pomagat
3. za kako staro kišto se verjetno ne bi dolgo časa sekirala, če mi ga odpeljejo, za nov avto pa bi se mi zmešalo
4. večkrat bo treba zaupat sebi in ne smemo takoj obupat, če ne gre- je***t ga, pač 100x popraviš
5. tiste, ki ste hodile na PeF LJ, EF LJ ali FDV LJ poznate tisto peščeno parkirišče (zdaj je asfalt in rampa)- tam sem se pa reeees naučila obvladat avto


Moj mi je danes rekel, ko sem ga vprašala, kako bi reagiral, če bi drugemu dala ključe od avta, da se to meni ne more zgodit. Ma, mi je kar greben zrasel.


Eto - isto sem se jaz naučila takrat user posted image . Saj najprej sem bila malo "užaljena", ker ni hotel sest za volan, kasneje pa so mi iste misli, ki jih naštevaš šle po glavi.
Zdaj pa jaz mojega sprašujem, če ima težave s parkiranjem: a ga jaz parkiram?user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?