|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Zaparkirana
12.6.2008 23:01:59   
ninataja
IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I

IZVIRNO SPOROČILO: ninataja
Pa še tist fant je bil prov zadovoljen, da je dobro delo naredu za blondinke user posted image

-------------------------
Saj to je tvojega najbolj motilo, sam priznal pa itak ne bo user posted image user posted image user posted image !

Mah z mojim sem se pogovorila. Reku je s svojim avtom delam lahko karkoli.
Me je pa vprašal, če sem mu kaj za lon dala. user posted image
Moram rečt, da sem za avto čist mirna, če ga že dve leti nasproti Metelkove ni noben okradu. Pač ni upadljiv avto in kdor živi v centru mesta ve kake avte lahko imaš, če žal nimaš garaže (sosed ima recimo upadljivega, in mu skor vsak mesec kaj zgine). Zavarovalnice ga uvrščajo v najnižji razred tveganja. Pa tudi brez kjuča ni šans, da ta avto vžgeš.

_____________________________

Za cilj si vedno izberi luno. Saj če padeš še vedno pristaneš med zvezdami.

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Zaparkirana
12.6.2008 23:02:17   
Anonimen
Se pa bočno sploh nisem učila parkirat in takrat tudi znala nisem. 


jaz se vedno ne znam.

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Zaparkirana
13.6.2008 7:32:26   
Raho
ninataja - naslednjič, ko te bo kdo zaparkiral, ne prosi drugega, ampak mobilca v roke in pokliči tvojega, naj pod nujno pride pred faks in ti pomaga odparkirati. me zanima, kakšno bo potem njegovo mnenjeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Zaparkirana
13.6.2008 7:46:35   
Nasy
na račun te teme je bila pa pr nas orng debatauser posted image

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Zaparkirana
13.6.2008 8:00:08   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: Detece

Mislim, da bi vse isto nardile. Od moških pa ziher noben, on še za pot nočejo vprašat, se raje v krogu vozijo.


user posted image user posted image user posted image

No, jaz sem bila enkrat tako na testno parkirana, pa je en fant mimo prišel, pa sem ga prosila, da mi kaže, koliko imam še prostora od enega do drugega avta, da ga ne bi porajsala.

Drugače pa so  res preponostni, vsaj moj, da bi kaj takega naredil. Še za eno pot, ko sva iskala en ZD, ni hotel vprašat koga od mimoidočih pešcev. Bi šla najrejši ven iz avta pa sama vprašala, samo ni hotel ustavit.

(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Zaparkirana
13.6.2008 8:03:41   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: jana73

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Kaj bi ve naredile?


Pršla bi ven sama, očitno se je dalo če je šel on lahko ven.
Neznancu sigurno nebi rekla naj mi da avto venuser posted image



se strinjam s karin24 user posted image



tebi pa predlagam, da v avtošoli opraviš še nekaj ur parkiranja, ker te , takrat, ko si delala izpit, očitno niso dovolj naučili user posted image


Ne bi glih rekla, da je neznanje avtorice tisto. Sama sem velikokrat parkirala pred DIC-om v LJ, tako lepo, v boks, Pol pa pridejo tisti, pozni, ko so boksi že vsi polni, pa se, meni nič, tebi nič dobesedno naguzijo pred tvoj avto. Takim bi ga pa z lahkoto z macolo stolkla, če bi jo imela s sabo. Če imam avto z leve, z desen strani in še enega spredaj, ki je parkiran "pošrek", kako naj potem človek ven prideuser posted image .

Parkiram pa vedno tako, da avto že obrnem, je res veliko lažje potem ven prit, če nisi totalno zaparkiran.

So pa tudi fer vozniki, ki pustijo za brisalci listek, pa tel. št., da so nekje v bližini in ga pokličeš, pa pride odparkirat.

< Sporočilo je popravil srki -- 13.6.2008 8:08:15 >

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Zaparkirana
13.6.2008 8:15:22   
ninataja
IZVIRNO SPOROČILO: Raho
ninataja - naslednjič, ko te bo kdo zaparkiral, ne prosi drugega, ampak mobilca v roke in pokliči tvojega, naj pod nujno pride pred faks in ti pomaga odparkirati. me zanima, kakšno bo potem njegovo mnenjeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Saj ne bo prišel. Rekel bo da naj se znajdem, ker nima časa. Moj ni tak da bi na take in drugačne pozive hodil iz službe. On pride med delovnim časom če je res kaj ekstremnega ... Če kdo umre od bližnjih recimo. So bili že primeri kot tole včeraj, pa je kar svojega očeta poslal. user posted image  On pa z veseljem pride in vse obrne na hec.
IZVIRNO SPOROČILO: srki
No, jaz sem bila enkrat tako na testno parkirana, pa je en fant mimo prišel, pa sem ga prosila, da mi kaže, koliko imam še prostora od enega do drugega avta, da ga ne bi porajsala.

Uh v LJ sem videla že vse mogoče. Tudi tipa ki je pri bočnem parkiranju drug avto premaknil za kar pol metra (imel je radio tako na glas, da slišal ni ničesar, gledal in čutil pa očitno tudi ne od vseh teh vibracij zvočnikov). Ko je končno ugotovil, je šel kar drugam parkirat. user posted image  

_____________________________

Za cilj si vedno izberi luno. Saj če padeš še vedno pristaneš med zvezdami.

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Zaparkirana
13.6.2008 8:24:56   
Anonimen
Zdaj pa jaz mojega sprašujem, če ima težave s parkiranjem: a ga jaz parkiram?

Ti si moja sestra dvojčica?user posted image

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Zaparkirana
13.6.2008 8:32:53   
Anonimen
Ne bi glih rekla, da je neznanje avtorice tisto


Ja seveda je, če je pa deček pršu ven ona pa kao ni mogla.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Zaparkirana
13.6.2008 8:34:38   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: ninataja

IZVIRNO SPOROČILO: srki
No, jaz sem bila enkrat tako na testno parkirana, pa je en fant mimo prišel, pa sem ga prosila, da mi kaže, koliko imam še prostora od enega do drugega avta, da ga ne bi porajsala.

Uh v LJ sem videla že vse mogoče. Tudi tipa ki je pri bočnem parkiranju drug avto premaknil za kar pol metra (imel je radio tako na glas, da slišal ni ničesar, gledal in čutil pa očitno tudi ne od vseh teh vibracij zvočnikov). Ko je končno ugotovil, je šel kar drugam parkirat. user posted image  


No, ko smo bili še na drugi lokaciji, kot smo sedaj, pa je ena modelka vedno malo butnila malo v avto spredaj, nato rikverc, ga še malo butnila, da je lahko svojega not spravlauser posted image .

(odgovor članu ninataja)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Zaparkirana
13.6.2008 8:35:22   
ninataja
IZVIRNO SPOROČILO: karin24
Ne bi glih rekla, da je neznanje avtorice tisto

Ja seveda je, če je pa deček pršu ven ona pa kao ni mogla.

Tisti deček je tudi rabil mojo pomoč.
Karin24, ki si tak ekspert in pol, daj bom tebe naslednjič poklicala. user posted image

_____________________________

Za cilj si vedno izberi luno. Saj če padeš še vedno pristaneš med zvezdami.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Zaparkirana
13.6.2008 8:37:23   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Ne bi glih rekla, da je neznanje avtorice tisto


Ja seveda je, če je pa deček pršu ven ona pa kao ni mogla.


Nimaš kaj, eni ljudje reagirajo drugače, kot drugi. Jaz sem pač enega prosila samo, da mi gleda, da ne orajsam drugega, ona mu je pač zaupala avto, njen problem, a ne, če bi ga ji spizdil. Očitno pa so še dobri ljudje oz. poštenjaki na svetu.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Zaparkirana
13.6.2008 8:38:10   
srki
Sploh pa že več ne vem, kateri deček oz. če je to ta fant, ki ji je avto spravil en, al je že kaj drugega.


(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Zaparkirana
13.6.2008 8:38:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ninataja

IZVIRNO SPOROČILO: karin24
Ne bi glih rekla, da je neznanje avtorice tisto

Ja seveda je, če je pa deček pršu ven ona pa kao ni mogla.

Tisti deček je tudi rabil mojo pomoč.
Karin24, ki si tak ekspert in pol, daj bom tebe naslednjič poklicala. user posted image


Najbulš. Ti sporočim cifro na zsuser posted image

P.S.
Sam veš jst ti bom avto res odpeljala, sploh če maš kkšnga dobrega....user posted image

(odgovor članu ninataja)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Zaparkirana
13.6.2008 8:39:11   
ninataja
IZVIRNO SPOROČILO: srki
No, ko smo bili še na drugi lokaciji, kot smo sedaj, pa je ena modelka vedno malo butnila malo v avto spredaj, nato rikverc, ga še malo butnila, da je lahko svojega not spravlauser posted image .

Ali pa ko ni šans da bočno notri avto spraviš - prostora 2m, avto dolg 3m in potli rinejo not ...
Recimo tole: http://youtube.com/watch?v=R6fxwVt7WNo

_____________________________

Za cilj si vedno izberi luno. Saj če padeš še vedno pristaneš med zvezdami.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Zaparkirana
13.6.2008 8:41:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: srki

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Ne bi glih rekla, da je neznanje avtorice tisto


Ja seveda je, če je pa deček pršu ven ona pa kao ni mogla.


Nimaš kaj, eni ljudje reagirajo drugače, kot drugi. Jaz sem pač enega prosila samo, da mi gleda, da ne orajsam drugega, ona mu je pač zaupala avto, njen problem, a ne, če bi ga ji spizdil. Očitno pa so še dobri ljudje oz. poštenjaki na svetu.




Ma sej se ne gre sam zato da bi ji ga spizdu. Kaj pa če bi ruknu avto? Kaj bi pol?

Pa neki druzga je če ti nekdo gleda al pa da mu daš avto.

Men pač to ni no. Jst bi tud popizdla da mi moj reče da mu je mogu nekdo avto preparkirat. In resno bi mu par ur vožnje plačala.

Kot sem že napisala, avto moreš met tak da ga obvladaš. Smarta si omislte.

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Zaparkirana
13.6.2008 8:42:19   
ninataja
IZVIRNO SPOROČILO: karin24
Najbulš. Ti sporočim cifro na zsuser posted image
P.S.
Sam veš jst ti bom avto res odpeljala, sploh če maš kkšnga dobrega....user posted image

Mah, ker imam ključe vedno pri sebi, boš lahko naredila 10m, potem bo začel avto pa piskat ko no nor in se ustavil. user posted image

_____________________________

Za cilj si vedno izberi luno. Saj če padeš še vedno pristaneš med zvezdami.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Zaparkirana
13.6.2008 8:42:53   
srki
Taki očitno mislijo, da so stručkoti, če tole poskušajo in da so dobri šoferji. Aja, taki bi rabili pa še kaj drugega za obnovit, kot npr. samo še enkrat v avtošolo hodit. Ali pa bi bilo dobro, da meter sabo nosijo, pa zmerijo, če tako na uč ne vidijo, koliko je njihov avto dolg in koliko ima postora za parkirat.

(odgovor članu ninataja)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Zaparkirana
13.6.2008 8:44:33   
srki
Ja ja, Karin, enim jaz še karjole ne bi dala, ne Smartisa. In jaz avto obvladam, če je pa nekdo tako omejen, da te zaparkira, da ne moreš ne levo ne desno, ne naprej ne zazaj, pol mu pa z užitkom avto z macolo razbijem, če jo imam pri sebi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Zaparkirana
13.6.2008 8:46:53   
Marogica
Ali pa tale, sicer malo dolg....pa vseenouser posted image

http://youtube.com/watch?v=yMB-lOZo0PA&amp;feature=related

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu ninataja)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Zaparkirana
13.6.2008 8:50:15   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

Ali pa tale, sicer malo dolg....pa vseenouser posted image

http://youtube.com/watch?v=yMB-lOZo0PA&amp;feature=related

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Zaparkirana
13.6.2008 8:53:25   
ninataja
IZVIRNO SPOROČILO: srki

Ja ja, Karin, enim jaz še karjole ne bi dala, ne Smartisa. In jaz avto obvladam, če je pa nekdo tako omejen, da te zaparkira, da ne moreš ne levo ne desno, ne naprej ne zazaj, pol mu pa z užitkom avto z macolo razbijem, če jo imam pri sebi.

Jaz nisem taka za škodo delat user posted image  Tudi če bi včeraj slučajno kater avto bil rukjen, bi poiskala lastnika in plačala škodo. Marsikdo bi reku, da se naj delam da ni nič, samo ne moreš na to tako gledat. Sigurno bi me kdo vidu in si zapisal mojo registrsko ...

_____________________________

Za cilj si vedno izberi luno. Saj če padeš še vedno pristaneš med zvezdami.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Zaparkirana
13.6.2008 8:59:12   
ninataja
Ta je boljši:
http://www.youtube.com/watch?v=jhNtCHKuYbg&NR=1

_____________________________

Za cilj si vedno izberi luno. Saj če padeš še vedno pristaneš med zvezdami.

(odgovor članu ninataja)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Zaparkirana
13.6.2008 9:14:09   
Anonimen
In resno bi mu par ur vožnje plačala.

Mah, to v avto šoli je bilo pri meni za en k***. Inštruktorja sem štiri ure zaporedoma prosila, naj mi pokaže bočno parkiranje. Parkirala sem enkrat z leve in enkrat z desne v vseh 25 urah vožnje. Mater mu nešofersko.user posted image
Šele na cesti sem dobila tiste prave izkušnje. kar se tiče parkiranja, predvsem na tistem parkingu na faksu. Tam si pa moral postat majster, če si hotel domov. Pač na začetku s pomočjo drugih. Jaz sem enkrat lezla ven- na eni strani kup ledenega snega, na drugi strani avto, špegle not, pa na vsaki strani po 5 cm prostora. Mal sem zamižalauser posted image  pa bo kar bo. A majke, spravla sem ga ven brez prask.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Zaparkirana
13.6.2008 9:30:39   
gojska
user posted image sam tolk sem se prijavla, da vam povem, da jaz tudi znam parkirat naprej, vzvratno, bočno levo, bočno desno in znam odparkirat in znam kazat drugim kolk majo kje prostora, vse znamuser posted image pa če s tamalim, al pa tavelikim terncem peljem na faks.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?