|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Zaparkirana
13.6.2008 23:55:42   
Pikec
Jst znam parkirat. V vseh položajih. In večji kot je lažje je.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Zaparkirana
13.6.2008 23:56:23   
Anonimen
In večji kot je lažje je.


Ta velki majo park senzorje. user posted image

(odgovor članu Pikec)
  Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Zaparkirana
13.6.2008 23:59:31   
Pikec
kukr kiri. ni nujno da vsi.

Ej enkrat se mi je zgodilo da žaka nisem mogla ven spravit iz boksa. No sej sem ga sam je mal trajalo. Naslednji dan sem iz iste nemogoče situacije v prvo in v rikverc spravla škodilaka. tko da velikost JE pomebna.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Zaparkirana
14.6.2008 0:00:22   
Anonimen
tko da velikost JE pomebna.


dobra ugotovitev user posted image

mogoce bom pocasi zacela tudi kamionđije razumet user posted image

(odgovor članu Pikec)
  Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Zaparkirana
14.6.2008 0:01:04   
Anonimen
kdo je žak?

(odgovor članu Pikec)
  Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Zaparkirana
14.6.2008 0:02:54   
Pikec
klijo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Zaparkirana
14.6.2008 0:04:18   
Anonimen
o hudo. dobro Jacques user posted image  ali žak po domače user posted image

(odgovor članu Pikec)
  Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Zaparkirana
14.6.2008 0:06:40   
Anonimen
drugace je pa to zelo prikrita reklama user posted image

user posted image user posted image

(odgovor članu Pikec)
  Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Zaparkirana
14.6.2008 0:09:59   
Pikec
za velikost al za firmo.


V bistvu sem znegirala najpomebnejši oblikovalski credo: Manj je več user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Zaparkirana
14.6.2008 0:10:57   
Anonimen
za velikost al za firmo.


za žaka user posted image

(odgovor članu Pikec)
  Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Zaparkirana
14.6.2008 0:11:46   
Anonimen
V bistvu sem znegirala najpomebnejši oblikovalski credo: Manj je več user posted image user posted image


aha. zdaj razumem velikost slovenskih parkirnih prostorov.

(odgovor članu Pikec)
  Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Zaparkirana
14.6.2008 0:14:43   
Pikec
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

za velikost al za firmo.


za žaka user posted image


Polno ime mojega Žaka je Žak Kilakuser posted image ...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Zaparkirana
14.6.2008 0:15:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Pikec RR

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

za velikost al za firmo.


za žaka user posted image


Polno ime mojega Žaka je Žak Kilakuser posted image ...


a tko kilersko vozis :?

(odgovor članu Pikec)
  Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Zaparkirana
14.6.2008 0:19:15   
Pikec
jst ne, sam revež včasih kako faše. K se kdo iz boksa ne zna ven spravt al pa kaka mamica preveč nadebudno odpira vrata za naraščaj...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Zaparkirana
14.6.2008 0:25:35   
Anonimen
al pa kaka mamica preveč nadebudno odpira vrata za naraščaj...


al je pa parking narejen po minimalisticni modi user posted image .

sam res. parkingi so se vedno tako siroki kot so bili 20 let nazaj, avti so pa v tem casu v povprecju vsaj toliko pridobili v sirino....ce ne vec.

(odgovor članu Pikec)
  Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Zaparkirana
14.6.2008 0:40:54   
Pikec
Standardi PM so v vseh evropskih državah pretežno enaki. Naši so načeloma nemški. Res pa je da v veliko nakupovalnih središčih, kjer je kupec zakon imajo tudi PM za ''mamice'' oz tiste ki rabijo več prostora. Po zakonu je pač potrebno zagotavljat le PM za invalide. Sem pa vidla tud pred invalidsko organizacijo, no njihovimi prostori, PM ki definitivno niso bila narisana po normativih in so si zaposleni le označili svoja PM z oznako za invalide. PM so bila namreč standardna 2,50x5m.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Zaparkirana
14.6.2008 9:08:11   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Pikec RR

kukr kiri. ni nujno da vsi.

Ej enkrat se mi je zgodilo da žaka nisem mogla ven spravit iz boksa. No sej sem ga sam je mal trajalo. Naslednji dan sem iz iste nemogoče situacije v prvo in v rikverc spravla škodilaka. tko da velikost JE pomebna.

To se pa meni isto dogaja. user posted image  Mojo Mazdo6 spravim v prvo v boks, matkinega Matiza pa dvakrat popravim.user posted image  Kdo bi vedel...user posted image

(odgovor članu Pikec)
  Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Zaparkirana
14.6.2008 11:45:31   
Mijavček
Bila že velikorat zaparkirana... enkrat po pol ure klicala policijo, da naj že kakšen pajk pride, pride policaj policaj, pa pravi da s parkirišča ne morjo s pajkom odpelat.  Pol je pa mal gledal, lilo je kot iz škafa... in rekel, da bo on poskusil... no po 15-tem poskusu mu je uspelo zvlečt mojga Polota ven user posted image
user posted image  za policaja.

Ko sem bila še na faksu sem mela pa AX-a in ko so me zaparkiral v nulo, in sem ene fante spraševala, če poznajo čigav je avto, ki me je zaparkiral, so rekli; ah tole bomo pa mi premaknil in so trije poklical še enega ničhudegaslutečega mimoidočega   in so vsak na enem koncu prijel mojga iksiča in ga dobesedno odnesli iz pasti user posted image . user posted image za fante .


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Zaparkirana
14.6.2008 11:49:33   
Anonimen
Standardi PM so v vseh evropskih državah pretežno enaki. Naši so načeloma nemški.


Naceloma ja, v praksi pa kakor kje.

Recimo da dve normalni rejeni gospodicni ne morete izstopiti vsaka na svoji strani (pri tem da je avto zraven parkiran v crtah) mi ni po nekem standardu narejeno, vsaj v parkirni hisi ne.

(odgovor članu Pikec)
  Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Zaparkirana
14.6.2008 11:50:25   
Anonimen
Res pa je da v veliko nakupovalnih središčih, kjer je kupec zakon imajo tudi PM za ''mamice'' oz tiste ki rabijo več prostora.


Ma ni treba imeti ravno gledisca, da je kupce zakon, ampak malo zdrave pameti.

(odgovor članu Pikec)
  Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Zaparkirana
14.6.2008 11:51:55   
Anonimen
ah tole bomo pa mi premaknil in so trije poklical še enega ničhudegaslutečega mimoidočega in so vsak na enem koncu prijel mojga iksiča in ga dobesedno odnesli iz pasti

Pred enim diskotom so fantje tako postavili jugota med dve drevesi.user posted image  Drevo spredaj in zadaj, se razume.user posted image  Kako je tip prišel ven, me pa ne vprašaj.user posted image

(odgovor članu Mijavček)
  Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Zaparkirana
14.6.2008 13:16:10   
ninataja
IZVIRNO SPOROČILO: Mijavček
Ko sem bila še na faksu sem mela pa AX-a in ko so me zaparkiral v nulo, in sem ene fante spraševala, če poznajo čigav je avto, ki me je zaparkiral, so rekli; ah tole bomo pa mi premaknil in so trije poklical še enega ničhudegaslutečega mimoidočega   in so vsak na enem koncu prijel mojga iksiča in ga dobesedno odnesli iz pasti user posted image . user posted image za fante .

O hudo user posted image  To so pa meli mišice user posted image  Jaz sem to tudi že videla. In sicer so gasilci nesli avto ki je bil parkiran na intervencijski poti, da so lahko prišli do požara. user posted image

_____________________________

Za cilj si vedno izberi luno. Saj če padeš še vedno pristaneš med zvezdami.

(odgovor članu Mijavček)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Zaparkirana
14.6.2008 13:20:13   
srki
No, če smo že pri sposobnosti, kdo zna bolj vozit ali parkirat, so tudi moški, vsaj eni, prav posebni modeli. Enkrat smo enega iz okna na šihtu gledale, kako oz. koliko časa je avto parkiral. Temu sem ga mislila pa že jaz, ker ta pa ne vem, ali sploh ni znal avta vozit, ali je bil pa totalno pijan ali zadet. Toliko o tem.

O modelih in modelkah na cestah pa imam tudi jaz marsikaj za povedati in resnično sem vesela, da bom to gledala samo še en teden, ker če bi še delalala, bi zaradi nekaterih popadke dobila, le-teh pa si še ne želim. Pi*** ma***** tistim, ki grejo po gasu, ko jih začneš prehitevat, prej pa se cjazi pred tabouser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Zaparkirana
14.6.2008 13:29:13   
arabela*
prav si naredila.user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu andrej77)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Zaparkirana
16.6.2008 20:03:42   
Pobalami
IZVIRNO SPOROČILO: karin24





A je možno da sm jst obojespolnik, ker jaz tega tud ne štekam. Oz. štekam. Krivim babjo razvajenost za to da ne znajo vozit in parkirat. Ekola. Pa sm povedalauser posted image .
Pizdite se na dedce kaj ne sesajo, kuhajo, riti tamalim brišejo, peglajo, pometajo.......ve pa ne znate avta parkirat, ker kao moški to boljš delajouser posted image Ja sej, babe pa boljš ribamo po tleh auser posted image Pha......
Bi vas staškala, sam ne morem unga hudičevga smajlija prpopat kleuser posted image



Džizus si se razkurla.

Nesposobnost parkiranja si posplošla na razvajenost, čakanje na tiča, da imaš izgovor da ti nekaj ni treba delat. Kot, da ne verjameš da moški in ženske niso enaki. Enakopravni so lahko, enaki pa upam da še dolgo ne bomo. In obstaja ogromno raziskav in literature o razlikah med m in ž.

Govorim seveda na splošno: ženske če se slabše znajdemo pri parkiranju še ne pomeni, da smo slabe voznice. Smo pa bolj previdne. V angliji zavarovalnice računajo nižjo zav. premijo ženskam, ker je najbrž dokazano, da imajo voznice manj škodnih primerov (zavarovalne premije pa so čisto matematično izračunane in temeljijo na precej zahtevni matematiki in ne na predvidevanjih). In toliko kot gredo tebi na živce ženske prilimane na šipo, ki v iber počas vozjo (saj meni gredo tudi), gredo meni še  bolj moški (nišem še videla ženske, ki bi to naredila) ki se ti zalimajo na rit, ker so prehitri oz. bi kar čez kolono poleteli.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?