|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: septembrke 4.krog
13.6.2008 8:12:52   
Anonimen
Dobro jutro!

Kuham kafe... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Midva sva že s sprehoda in spi prvo rundo. Danes je bil zgodenj, že ob 5h se je zbudil. Ma danes mi paše tako, bo šel zvečer prej in bom lahko vse v miru pripravila za jutri. user posted image  Že ob 11h imamo krst in rada bi, da je že danes vse poštimano. Še tako bom jutri letala. user posted image

123a: Ja res me ni več na MSN-ju. Ampak, ko sem bla, sem pa vedno dobila tvojega dragega in ne tebe. user posted image  Sej je fajn sogovornik. user posted image

Guppy: Pridna! user posted image  Nafilaj si baterije. user posted image

Lemavrica: Seveda bomo držale pesti! Srečno! user posted image

Vikend: Jutri torej krst. Za nadeljo pa še nimamo načrtov.

Naty: Kje si?

(odgovor članu lemavrica)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: septembrke 4.krog
13.6.2008 8:20:59   
LINA31
Jutrouser posted image ,

kavico sem že popila, zdaj pa bo šel Žan kmau spat prvo rundouser posted image . Zaenkrat razmetava košaro z igračami.

lemavrica....veliko sreče na razgovoru za službo. poročaj!user posted image
tiannna...upam, da se boste imeli fajn na krstuuser posted image .

Mi smo se včeraj full potepali, ker sem mogla avto peljat na servis, pa taka gužva je bila na cesti, da je bil joj.

Imamo 4. zobek: 10.6., samo sem pozabila napisat. Zdaj šibajo ven kot gobice po dežjuuser posted image .Moram še malo za nazaj prebrat, nisem imela časa.
Predvidevam, da ti je šlo na izpitu NaiLA?

Se beremouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: septembrke 4.krog
13.6.2008 8:29:53   
NalLa
IZVIRNO SPOROČILO: LINA31

Predvidevam, da ti je šlo na izpitu NaiLA?



he, he, ne ravno. Tisto, kar je bilo za obkroževat je bilo kar neki. Tisto, kar pa je blo za izračunat, pa je še kar šlo. Sem se prav na izpitu spomnila svojega brata, ki je imel en izpit 14 dni nazaj. No, logično, da se ni nič učil, če pa je ravno pred tem iz bolnice prišel. In je rekel, da mu je vse zablokiralo, ko je dobil izpit, da je še tam, kjer napišeš ime in priimek mogu poštudirat, kaj naj napišeuser posted image . No, tko je včeri meni pri eni nalogi. Sem vedla, da sem podobno nalogo 100x rešila, pa kar nisem vedla na izpitu, kaj naj sploh računam. No, sej potem je steklo. Kako so človeški možgani smešni.

Mi imamo danes posvetovalnico. Me prav zanima koliko je Lan težek, ker je pravi mali bajsi user posted image . Me je že kar mal skrbet to začelo. Moram vprašat, če preveč jeuser posted image

tianna lepo se imejte jutri na krstu

guppy, moj vikend bo leteči. Jutri grem najprej k staršem na Rakitno, nato pojemo kosilo in gremo k bratu v bolnico. V nedeljo, pa gremo najbrž v Čatežke. A sem narobe razumela, al greste vi tudi? Aja, vmes enkrat bom pa še tebi napisala zs.

(odgovor članu LINA31)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: septembrke 4.krog
13.6.2008 8:33:56   
guppy
Naila user posted image
Mi smo izkoristili tisto čudovito ponudbo plača 1 bivata 2 in gremo vsi skupaj za 207€ v Čatež 3. julija.
Gre še kdo takrat?

Kdaj zveš rezultate izpita? user posted image

Jaz tudi ZELO pogrešam Naty, predvidevam, da je na dopustu?

(odgovor članu NalLa)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: septembrke 4.krog
13.6.2008 8:38:45   
Anonimen
Možno, da je na dopustu ja. user posted image  Ne spomnim se, da bi napisala, da kam gre.

Guppy: O, Čatež... Jaz bi šla tudi!!! Lepo se imejte!!

Jaz pa zdaj študiram kaj se bom jutri oblekla. Baje, da bo dež. Jaz pa imam pripravljene bele hlače (take fine, ne športne) in tuniko. user posted image  

(odgovor članu guppy)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: septembrke 4.krog
13.6.2008 8:39:50   
guppy
tianna, ajde, ajde, ajde! Gremo skupaj user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: septembrke 4.krog
13.6.2008 8:42:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: guppy

tianna, ajde, ajde, ajde! Gremo skupaj user posted image


Ja lepo bi blo! Predvsem Marko & Maja. user posted image

(odgovor članu guppy)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: septembrke 4.krog
13.6.2008 8:43:10   
NalLa
IZVIRNO SPOROČILO: guppy

Naila user posted image
Mi smo izkoristili tisto čudovito ponudbo plača 1 bivata 2 in gremo vsi skupaj za 207€ v Čatež 3. julija.
Gre še kdo takrat?

Kdaj zveš rezultate izpita? user posted image



he, he sem dobro našla kaj? Mi gremo pa 14..7. Škoda, ker nismo v istem terminu.

Baje, da bodo rezulatati enkrat drug teden. No, ponavadi mene ful muči, dokler ne izvem, koliko sem pisala, trenutno, se pa sploh ne obremenjujem s tem.

(odgovor članu guppy)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: septembrke 4.krog
13.6.2008 8:43:24   
guppy
user posted image user posted image user posted image
tianna, no?

naila, ma kaj se boš obremenjevala - pomaat ne moreš nič več. Razen, če znaš telepatsko vplivat na izid izpita? user posted image
(P.S. če še ne obvladaš te tehnike, ti lahko jaz pomagam user posted image )

< Sporočilo je popravil guppy -- 13.6.2008 8:45:03 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: septembrke 4.krog
13.6.2008 8:45:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: guppy

user posted image user posted image user posted image
tianna, no?





Do kdaj pa je ta akcija?

(odgovor članu guppy)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: septembrke 4.krog
13.6.2008 8:46:46   
lemavrica
Tianna, Lina hvala ker bosta držali pesti.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu guppy)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: septembrke 4.krog
13.6.2008 8:47:07   
Anonimen
Ne verjamem, da je še kaj fraj, ker je dobra ponudba. Moram dragega vprašati kaj si misli. Čeprav smo trenutno bolj na tesno z €€€. Krst, nov avto, dopust itd. user posted image Aja pa Zapp-a moram it danes plačat... user posted image  

< Sporočilo je popravil tianna -- 13.6.2008 8:49:09 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: septembrke 4.krog
13.6.2008 8:49:59   
guppy
Ne, vem do kdaj je akcija... Sem pa jaz klicala v ponedeljek za rezervacijo in so mi rekli da imajo še vse fraj in naj izberem tisti termin, ki mi ustreza. Pokliči, poskusit ni greh. Ah, kaj vama bo avto, če imata Čatež
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: septembrke 4.krog
13.6.2008 8:52:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: guppy

Ne, vem do kdaj je akcija... Sem pa jaz klicala v ponedeljek za rezervacijo in so mi rekli da imajo še vse fraj in naj izberem tisti termin, ki mi ustreza. Pokliči, poskusit ni greh. Ah, kaj vama bo avto, če imata Čatež
user posted image user posted image user posted image


user posted image  user posted image  user posted image

Hm, sej mogoče ga bom prepričala. user posted image  Poskusit ni greh. user posted image  Kam naj pokličem? Dej kakšen link no. Pa da se potem ne boš delala fina, če se bomo dol srečali. user posted image

(odgovor članu guppy)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: septembrke 4.krog
13.6.2008 8:53:21   
andreja32
user posted image user posted image user posted image .......tak je danes moj obraz,.....moj mali Žiga ni več mali in gre danes zadnjič v osnovno šolo....meni je pa tako hudouser posted image .celih osem let sem čakala samo ta dan da se Oš zaključi, zdaj pa ko je na koncu bi pa ttaaakkkkooo rada zavrtela čas nazaj.ma ena smotana sentimentalna mtka sem,....Sem zdele gledala posnetek ko vsi skupaj zapojejo Barko iz perja , me je pa zvilo......tko so veliki pa llleeepppiiiii...odrasli...


sem mogla zjamrat , nobenega drugega ni ,....sem pa vam ...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: septembrke 4.krog
13.6.2008 8:57:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: andreja32

user posted image user posted image user posted image .......tak je danes moj obraz,.....moj mali Žiga ni več mali in gre danes zadnjič v osnovno šolo....meni je pa tako hudouser posted image .celih osem let sem čakala samo ta dan da se Oš zaključi, zdaj pa ko je na koncu bi pa ttaaakkkkooo rada zavrtela čas nazaj.ma ena smotana sentimentalna mtka sem,....Sem zdele gledala posnetek ko vsi skupaj zapojejo Barko iz perja , me je pa zvilo......tko so veliki pa llleeepppiiiii...odrasli...


sem mogla zjamrat , nobenega drugega ni ,....sem pa vam ...


Uf, verjamem... user posted image  Nas vse to še čaka... user posted image  Ne vem kaj naj ti rečem.. Nimam izkušenj.

Sej bo. user posted image

(odgovor članu andreja32)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: septembrke 4.krog
13.6.2008 8:58:10   
guppy
Evo...

SEPTEMBRSKO SREČANJE V ČATEŽU
KLIK
tel: 07 / 49 36 700

termin: 3. julij
user posted image user posted image user posted image

tianna, jaz se iz več razlogov znam delat fina... in sicer:
- če sem v bazenu in nimam leč, očala so pa na kopnem,
- če gledam v voziček prihajajoče osebe in se osladno nasmiham dojenčku, ne ugotovim pa, da je za vozičkom moja kolegica (to se mi non stop dogaja),
- če se vizir od kopalk-skafandra ravno takrat spusti na oči in ne te ne vidim...

drugače pa sem zato, da skupaj preživimo dopust, gremo skupaj na večerjo, kopanje, si paziva malčke...
MMMmmm?

andreja................
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
bodi ponosna nase, da si vzgojila tako fajn otročke.....
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

< Sporočilo je popravil guppy -- 13.6.2008 9:00:11 >

(odgovor članu andreja32)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: septembrke 4.krog
13.6.2008 9:05:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: guppy

Evo...

SEPTEMBRSKO SREČANJE V ČATEŽU
KLIK
tel: 07 / 49 36 700

termin: 3. julij
user posted image user posted image user posted image

tianna, jaz se iz več razlogov znam delat fina... in sicer:
- če sem v bazenu in nimam leč, očala so pa na kopnem,
- če gledam v voziček prihajajoče osebe in se osladno nasmiham dojenčku, ne ugotovim pa, da je za vozičkom moja kolegica (to se mi non stop dogaja),
- če se vizir od kopalk-skafandra ravno takrat spusti na oči in ne te ne vidim...

drugače pa sem zato, da skupaj preživimo dopust, gremo skupaj na večerjo, kopanje, si paziva malčke...
MMMmmm?




user posted image  user posted image  user posted image

Dragi je delal ponoči in še spi. Ko se zbudi, mu bom pokazala link in mu malo težila. user posted image  Upam, da bo ZA. Pa, da bo v službi dobil dopust. user posted image  Poročam. user posted image

(odgovor članu guppy)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: septembrke 4.krog
13.6.2008 9:09:37   
Anonimen
user posted image  Glede ustekleničene vode: Ali jo naši user posted image  lahko pijejo? Ne a?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: septembrke 4.krog
13.6.2008 9:15:54   
NalLa
tianna a zapp je tisti, ki se ful zloži? Če je to ta, bo v bc v spletni akciji 30% cenejši. Danes je prišel katalog in sem vidla

(odgovor članu guppy)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: septembrke 4.krog
13.6.2008 9:21:39   
guppy
tianna, jaz jima ne prekuhavam več vode. Doma jo samo pogrejem v mikro pred pripravo hrane.
Če smo kje na poti, dobita tudi tisto iz plastenke.

(odgovor članu NalLa)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: septembrke 4.krog
13.6.2008 9:26:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: NalLa

tianna a zapp je tisti, ki se ful zloži? Če je to ta, bo v bc v spletni akciji 30% cenejši. Danes je prišel katalog in sem vidla


Je ta: ZAPP?

Kdaj bo v akciji? Kakšna barva?

(odgovor članu NalLa)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: septembrke 4.krog
13.6.2008 9:27:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: guppy

tianna, jaz jima ne prekuhavam več vode. Doma jo samo pogrejem v mikro pred pripravo hrane.
Če smo kje na poti, dobita tudi tisto iz plastenke.



Aha, potem lahko? Vprašam, ker če smo kje na poti, mu tudi jaz dam kar iz plastenke. user posted image

(odgovor članu guppy)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: septembrke 4.krog
13.6.2008 9:34:03   
guppy
neprekuhavanje vode - kaj pa vem "če lahko"... prejšnji teden me je obiskala patronažna in sem ji rekla, da ne prekuhavamo več. Je rekla "aha, potem vsaj pustite, naj 15 minut odleži, da se zmanjša vsebnost klora"... tudi tega ne delam, ker pri nas začuda ne klorirajo vode user posted image , pa tudi na to floro sta zgleda zdaj navajena, nimata nobene driske ali česa podobnega.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: septembrke 4.krog
13.6.2008 9:34:57   
NalLa
IZVIRNO SPOROČILO: tianna

IZVIRNO SPOROČILO: NalLa

tianna a zapp je tisti, ki se ful zloži? Če je to ta, bo v bc v spletni akciji 30% cenejši. Danes je prišel katalog in sem vidla


Je ta: ZAPP?

Kdaj bo v akciji? Kakšna barva?


user posted image  tale. 17.6.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?