|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: septembrke 4.krog
13.6.2008 9:35:32   
Anonimen
Iz pipe mu jo še vedno prekuham. Zanima me predvsem za ustekleničeno vodo.

(odgovor članu guppy)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: septembrke 4.krog
13.6.2008 9:36:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: NalLa

IZVIRNO SPOROČILO: tianna

IZVIRNO SPOROČILO: NalLa

tianna a zapp je tisti, ki se ful zloži? Če je to ta, bo v bc v spletni akciji 30% cenejši. Danes je prišel katalog in sem vidla


Je ta: ZAPP?

Kdaj bo v akciji? Kakšna barva?


user posted image  tale. 17.6.


Hvala. user posted image

(odgovor članu NalLa)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: septembrke 4.krog
13.6.2008 10:43:00   
zvezda71
Čau čveke komi sem vas našla. Joj lep za čateške saj jaz bi tudi samo pol vam vsem pokvarim dopust ker bodo skoz novinarji okrog.....saj veste prvi kit v na celini user posted image tako da....se odpovem, da boste lahko v miru uživale.

Lep vikend, pa krst, pa srečno, pa user posted image user posted image user posted image  za vse zobke, dosežke, izpite itd......

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: septembrke 4.krog
13.6.2008 10:44:51   
guppy
 
zvezda, a boš ti tud v skafandru?
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zvezda71)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: septembrke 4.krog
13.6.2008 10:59:12   
andreja32
IZVIRNO SPOROČILO: guppy

andreja................
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
bodi ponosna nase, da si vzgojila tako fajn otročke.....
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!





oooooo  saj sem,.......fajn čmrlji souser posted image . res sem ponosna na njih....

(odgovor članu guppy)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: septembrke 4.krog
13.6.2008 11:00:26   
andreja32
GUPPY , če ga  boš rihtala (skafander), dej še za mene enga,,....okoli trebuha mi mal materiala viška hodi,...pa en kup strij, celulit,....ma čist sem razštelana..user posted image

< Sporočilo je popravil andreja32 -- 13.6.2008 11:06:47 >

(odgovor članu guppy)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: septembrke 4.krog
13.6.2008 11:24:42   
sandra85
no enej spančka, sem pa tut js danes mal user posted image user posted image user posted image namreč se je prej poškodoval do krviuser posted image joooooooooooj kaj me še vse čaka, da bom js tut zraven vedno jokalauser posted image je bil v posteljici in je stal. ko sem prišla v sobo je začel od veselja skakat, mu je mal spodrsnilo (al nevem kaj) in je z vso močjo udaril z zgornjo dlesnijo v ograjico. je začel tako jokat, da sem ga valda takoj k sebi stisnila. in pol ga hočem mal pogledat, če se je fejst in vidim mal krvi na moji beli majciuser posted image user posted image user posted image tako mi je blo hudouser posted image user posted image user posted image pol sem mu pogledala dlesni in je imel zgornjo mal otečeno in na dveh koncih pikico krvi. joj sej vem da to še nič ni in on se je hitro potolažil, sa js tega ne zmorem-ne morem gledat, kako mi otrok jočeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ok, če je trma, je drugo, ma če joče, ker ga kej boli....user posted image
ah, sej bo že. komaj čakam da se zbudi, da ga še malo pocartamuser posted image
guppy user posted image user posted image user posted image
vikend
nič posebnegauser posted image (upam da je dragi v nedeljo fraj, sam kaj ki je napovedan dež)user posted image
LINA user posted image za zobka!
lemavrica
mogoče mal pozno, ampak držim pestiuser posted image
Naty
tudi js pogrešam!!! sem glih včeraj na njo mislila
andreja user posted image user posted image js bom tako jokala, ko bo Enej dopolnil 1 leto-kaj šele ko bo šel v srednjo šolouser posted image
ustekleničena voda: jo Enej pije od 7.m in nič drugega (nobenih fruktalovih sokov ne mara) kupujem pa mu samo jano junior. meni se zdi ta voda 100x boljša kot nevem kolikokrat prekuhana naša voda (ker imamo hrvaški vodovod in je voda res user posted image )

IZVIRNO SPOROČILO: zvezda71

Čau čveke komi sem vas našla. Joj lep za čateške saj jaz bi tudi samo pol vam vsem pokvarim dopust ker bodo skoz novinarji okrog.....saj veste prvi kit v na celini user posted image tako da....se odpovem, da boste lahko v miru uživale.



user posted image user posted image user posted image ma si ti čudna! pa lepo te prosim no!!! si pravla kako helena naklada, da ima preveč kil in da si si jo predstavljala nevem kako....zdaj pa si ti začela? ma tebi prav nič ne manjka, ok!? user posted image baba user posted image






_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: septembrke 4.krog
13.6.2008 12:00:57   
guppy
sonce, na ZS imaš dve pojasnili tvojih težav (če si slučajno spregledala).
Lp, user posted image

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: septembrke 4.krog
13.6.2008 12:26:15   
december06
Ajoj, moram še enkrat napisat, ker me je vn vrglo.

V glavnem sem hotla pokomentirat tole bedno vreme. Sva dopoldne še ujela nekaj suhega vremena, zdaj se je pa ulilo in še piha..... bbbbbbbbbbbb. Upam, da bo kmalu bolje, čeprav ravno gledam, da bo še cel naslednji teden tak. bbbbbbbbbbb

sandra user posted image zate in za Eneja. Mene je že zdaj groza tega, pa se mu sploh še ni kaj takega nardilo. Seveda, ker je bolj lene sorte.

Zdaj pa grem papico priravit, ko naš mišek sladko spi.

(odgovor članu guppy)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: septembrke 4.krog
13.6.2008 12:39:16   
Anonimen
Ojla.
Sem ga dala spat, je bil že utrujen. Jaz pa pijem drugo kavico... Popoldne me čaka še en kup opravkov. user posted image  

Guppy: Dragi ni glih navdušen nad mojo ponudbo. user posted image  On bi šel na morje.

Lemavrica: Kako je šlo?

Sandra: Ufa.. Jaz bi tudi jokala. JOJ, kaj vse nas še čaka. Samo, da si ni zobka poškodoval. Tega se jaz full bojim. user posted image  En user posted image  zate in user posted image  za Eneja!

(odgovor članu december06)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: septembrke 4.krog
13.6.2008 13:30:51   
annie
Hello,

sem slabe volje, ker spet dežuje user posted image ...hujše je kot aprila, pa kdaj bo spet lepo vreme user posted image . Sploh nič vozičkat ne moreva user posted image

Nik spi, pa bi se mu najraje pridružila, ker se mi ni za nič drugega počet, stanovanje je pospravljeno, kosilo skuhano...bova pa najverjetneje popoldan malce spet k tastu in tašči šla na obisk, da nama bo dan hitreje minil, potem pa je jutri vikend, katerega vedno komaj čakam, saj smo takrat vsi 3je skupaj user posted image ...čez teden pa je res bolj kritično, ker ponavadi dragi gre v službo, ko še Nik spi in se vrne proti večeru, ko gre Nik spet spat...kaj čemo, takšen je današnji ritem življenja user posted image

Sandra, mene je tudi vedno strah, sedaj ko se Nik postavlja na noge, da se bo kje udaril, ampak, čeprav je kruto, se user posted image na tak način tudi učijo, na žalost user posted image . Če bi lahko, bi jaz zraven Nika ves čas stala in ga varovala, ampak na žalost takole ne gre in vsega ne moremo predvidet... en velik user posted image zate in za Eneja!!!
Pa lep avator imaš user posted image ...tvoj Enej mi je res luškan user posted image user posted image

Andreja32 lepe slikice...res ste lepa družinica user posted image . Joj, meni bo tudi hudo, ker čas res hitro beži in ena, dva, tri naši malčki, niso več malčki...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: septembrke 4.krog
13.6.2008 13:43:02   
helenav
Tudi Klara je sedaj zaspala...

sandra user posted image user posted image sej bo.....vedno več bo tega...p amone moremo bit...saj veš, d aotroci najprej mamo pogledajo....jaz to vidim po Klari...čim s ekaj udari,prva stvar, po celem prostoru išče moj pogled....če s edelam da ni nič..pozabi kaj je bilo....če ne pa jok....no v tvojem primeru, ga je bolelo...itak....tako, da tolko huje...sam moremo bit močneuser posted image .

Klara je sedaj v fazi, ko zgleda, hoče tudi ona splazit in se meče na stran....se ful ppre na rokice in pol, ko gre na kolena, pa je al prešfoh, al premalo natrenirana..oziroma zvrziranauser posted image user posted image , da klofne ko en krofek....pol pa njuri na trebuščku..jaz jo seveda,ne poberem takoj..ampak kasneje pa vskočim na pomoč....ej ma kolko časa rabi, da ugotovijo tehniko in se obdržijo na kolenih? mi sploh več ne sedimo..ampak kar gre...enkrat v levo , enkrat na desno, na koncu pa itak vedno, na trebuščku...to je sedaj dva dni najljubši šport....user posted image


_____________________________

"Ustvarjati moramo dobro. To daje našemu življenju smisel." dr. Janez Drnovšek
_____________________________
http://helenav.moj-album.com/

http://miskula.myminicity.com/
http://miskula.myminicity.com/ind/
http://miskula.myminicity.com/tra/

(odgovor članu annie)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: septembrke 4.krog
13.6.2008 13:49:12   
NalLa
Mi smo iz posvetovalnice. Pri 8,5 m imamo 71,5cm in 8690g. Napreduje lepo, kri je ok, v glavnem vse o.k.. Kremo proti sončku odsvetujejo do enega leta, prav tako kreme proti komarjem. Priporočajo pa sončna očala. Aja, pa če ga je še katera hotela že s kolesom peljat, tudi to odsvetujejo do enega leta.

(odgovor članu helenav)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: septembrke 4.krog
13.6.2008 14:06:56   
lemavrica
Sandra hvala ker si držala pesti

Tianna ma  bolj švoh, ni bilo čisto isto delo kot so napisali v oglasu, pa še rabili bi predvčerajšnjim, jaz pa pač ne morem kar vse spustit iz rok in odletet delat, moram še varstvo za Jakca najdt,....

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu NalLa)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: septembrke 4.krog
13.6.2008 14:11:09   
LINA31
NaiLA...user posted image za mere. Jaz pa se še moram naročit za posvetovalnico, ampak se bom po morju.
Sem gledala vreme in naj bi bilo od srede naprej lepo.user posted image  Ko bi vsaj držalo, čez en teden gremo na morjeuser posted image .

andreja32....full imaš fajn otroke, tako da bodi kar ponosna kako rastejouser posted image .

ustekleničena voda...jaz mu jo že dajem, pa tudi ne prekuhavam je več ne.

Bogi Enejko...saj bo. Se mormo kar naavadit, ker fantki so full živi.
helenav...naš Žan je v 14 dneh šel na kolena in potem v plazenje, vse ostalo pa je ratalo kar čez noč.user posted image

Midva sva bila zdajle pri mojih v službi, ker je sodeavka diplomirala. Me je pa kar groza, ker sem slišala, da je eni en teden pred rokom, otrok umrl. Joj...me je čist pretreseluser posted image .

Žan zdajle spi, grem mal pospravtuser posted image

(odgovor članu NalLa)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: septembrke 4.krog
13.6.2008 14:20:03   
helenav
Lina...grozno slišat take grozne stvari....user posted image user posted image ....ej..pa žeko si tvojo službo omenla..ami lahkona ZS zrihtaš mail od Slavke a.?---tnx

_____________________________

"Ustvarjati moramo dobro. To daje našemu življenju smisel." dr. Janez Drnovšek
_____________________________
http://helenav.moj-album.com/

http://miskula.myminicity.com/
http://miskula.myminicity.com/ind/
http://miskula.myminicity.com/tra/

(odgovor članu LINA31)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: septembrke 4.krog
13.6.2008 14:35:56   
LINA31
helenav....sem ti dala na ZS njen mail.user posted image

(odgovor članu helenav)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: septembrke 4.krog
13.6.2008 14:41:19   
helenav
mi smo spali natanko pol ureuser posted image user posted image user posted image user posted image in zdej spet telovadba....

_____________________________

"Ustvarjati moramo dobro. To daje našemu življenju smisel." dr. Janez Drnovšek
_____________________________
http://helenav.moj-album.com/

http://miskula.myminicity.com/
http://miskula.myminicity.com/ind/
http://miskula.myminicity.com/tra/

(odgovor članu LINA31)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: septembrke 4.krog
13.6.2008 14:46:24   
december06
IZVIRNO SPOROČILO: NalLa

Mi smo iz posvetovalnice. Pri 8,5 m imamo 71,5cm in 8690g. Napreduje lepo, kri je ok, v glavnem vse o.k.. Kremo proti sončku odsvetujejo do enega leta, prav tako kreme proti komarjem. Priporočajo pa sončna očala. Aja, pa če ga je še katera hotela že s kolesom peljat, tudi to odsvetujejo do enega leta.


NaILa user posted image za uspešno posvetovalnico. Mere pa imamo približno enake, naš je le pol meseca starejši. Veš, pa sem ravno študirala, da bi ga že na kolo dala. Pa misim, da ga bom vseeno pred enim letom dala malo na kolo. Aja, kakšna sončna očala pa priporočajo, tk kot da jih bodo hotli gor met, že kapica jih moti.

Lina no končno nekaj upanja, da bo naslednji teden lepo vreme. Mi gremo tudi na morje, naslednjo soboto in upam, da bo sonček. Saj sploh ni podobno juniju. user posted image

(odgovor članu NalLa)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: septembrke 4.krog
13.6.2008 14:53:10   
helenav
Lina tnx..smo že na veziuser posted image ..kmalu jo je kapuser posted image user posted image user posted image ...ker sem ji pisala po tolikem času

_____________________________

"Ustvarjati moramo dobro. To daje našemu življenju smisel." dr. Janez Drnovšek
_____________________________
http://helenav.moj-album.com/

http://miskula.myminicity.com/
http://miskula.myminicity.com/ind/
http://miskula.myminicity.com/tra/

(odgovor članu december06)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: septembrke 4.krog
13.6.2008 14:59:53   
NalLa
IZVIRNO SPOROČILO: december06

IZVIRNO SPOROČILO: NalLa

Mi smo iz posvetovalnice. Pri 8,5 m imamo 71,5cm in 8690g. Napreduje lepo, kri je ok, v glavnem vse o.k.. Kremo proti sončku odsvetujejo do enega leta, prav tako kreme proti komarjem. Priporočajo pa sončna očala. Aja, pa če ga je še katera hotela že s kolesom peljat, tudi to odsvetujejo do enega leta.


NaILa user posted image za uspešno posvetovalnico. Mere pa imamo približno enake, naš je le pol meseca starejši. Veš, pa sem ravno študirala, da bi ga že na kolo dala. Pa misim, da ga bom vseeno pred enim letom dala malo na kolo. Aja, kakšna sončna očala pa priporočajo, tk kot da jih bodo hotli gor met, že kapica jih moti.




To ni nič rekla kakšna, ker je nisem vprašala. V bistvu sem jo jaz vprašala kako je s temi očali, ker sem tu na forumu nekje brala, da so ok in pol je bla vsa navdušena in rekla, da jih zelo priporočajo. Je pa tud rekla, da ne ve, če jih bo hotu nosit. Ampak sem jaz že par mesecev nazaj našla tu debato o sončnih očalih, pa so take na elastiko. Bom probala še enkrat najdt in ti pripopam link.

(odgovor članu december06)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: septembrke 4.krog
13.6.2008 15:04:44   
NalLa
http://www.julbousa.com/baby/looping1/


baje, da te priporočajo, prodajala pa naj bi jih optika Lah v Ljubljani

< Sporočilo je popravil NalLa -- 13.6.2008 15:06:52 >

(odgovor članu NalLa)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: septembrke 4.krog
13.6.2008 15:06:31   
lemavrica
Baje naj bodo sončna očala za malčke res kvalitetna, ne ravno tista za 5 ali 10€.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu NalLa)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: septembrke 4.krog
13.6.2008 15:07:17   
guppy
Sončna očala ?!?!?!??!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu NalLa)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: septembrke 4.krog
13.6.2008 15:15:06   
NalLa
IZVIRNO SPOROČILO: guppy

Sončna očala ?!?!?!??!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


ja, ker baje zlo radi gledajo v sonček in je to ful nevarno

(odgovor članu guppy)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?