|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Še mal o moških...
12.6.2008 23:43:52   
Anonimen
vsak vidi kar pa hoče videtuser posted image

in ne odaljuj se od temeuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Še mal o moških...
12.6.2008 23:44:52   
Anonimen
in ne odaljuj se od teme


kaj pa sosede vpletas user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Še mal o moških...
12.6.2008 23:46:23   
Anonimen
user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Še mal o moških...
12.6.2008 23:49:07   
Anonimen
kaj pa zdaj? se ne gres vec?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Še mal o moških...
12.6.2008 23:52:10   
Anonimen
ne da se mi, neuser posted image
grem raj spatuser posted image dokler je še donsuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Še mal o moških...
12.6.2008 23:52:52   
Anonimen
ne da se mi, neuser posted image


aha, fajn izgovor.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Še mal o moških...
13.6.2008 0:07:16   
karmy
ah kak sem zdaj jezna..kolegu govorim, da naj gre na banko, da mu bo tam naredila pravilno transakcijo v tujino, da ne bo kar nekam nakazal, pa bolj ko govorim, slabše je..me sploh ne posluša in dela seveda po svoje user posted image prokleti moški in boh ne dej da bi vprašali za pomoč pri osebi ki je dejansko specializirana za to področje... 

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Še mal o moških...
13.6.2008 7:26:46   
majcci
Jaz bom pa tista, ki bo rekla da imam super moškega doma user posted image .
Da ne bo samo kritiziranja.

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Še mal o moških...
13.6.2008 7:56:36   
Anonimen
Ulla, mislim, da so in vprašanje avtorice in odgovori na tisti temi, ki te je spodbudila k pisanju te teme (uf, sem zakomplicirala user posted image ) napisana bolj v zafrkljivo-ljubečem stilu. Torej ne klasično šifanje čez moške (vsi so enaki), temveč malo heca na vse skupaj,ponekod tudi na račun žensk.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Še mal o moških...
13.6.2008 8:05:22   
aluš
Jaz pa mislim, da popolnih ljudi ni (ne moških, ne žensk). Tako, da tisto o idealnih moških... zame je pretiravanje.

Obstajajo boljši in slabši primerki, pa zelo dobri, pa katastrofe.

Pri vsakem lahko najdeš napake, če hočeš. In tisto šinfanje, ki ga je bojda kar preveč po temah. Po moje je to tako, tema se odpre, ena napiše eno, naslednja drugo napako, pa se spomniš še ti kako je tvoj zadnjič nekaj mal zamočil, pa lahko že cel spis iz tega rata (pa sploh ni bilo nič hudega).

Vsi smo samo ljudje. Jaz kakšen dan še "porajtam" ne, da moj kaj narobe naredi, kakšen dan, ko mi gre pa itak vse na živce, se pa (da mal karikiram) lahko že prestopi narobe, pa bom kar neki pizdila.

Kar se pa tiče moškega, ki se obnaša kot otrok. Moj npr. vsak dan vse skuha (to mi je res superm, ker jaz kuhanje dobesedno sovražim), otroke spedena (če je treba) in še marsikaj. Ampak npr. za svoja oblačila pa ne zna poskrbet. Flikne dol na posteljo, tam pusti, ni važno ali je za prat, al je še uporabno (no potem itak ni, ker je vse zmečkano). Pa pospravim, enkrat brez besed, enkrat s kakim nedolžnim komentarjem, če je pa dan ko imam vsega dost, ga pa nahrulim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Še mal o moških...
13.6.2008 9:13:07   
bskrle
kaj imamo doma?
Moj ni nikakršen lepotec, jaz tudi ne.
Sva si ap privlačna drug drugemu in si všeč.
Nisva moderno  oblečena, ne hujšava, ne gledava TV, ne gledava nogometa, BB, ne hodiva po kafičih ...
Skratka kompatibilna. In moje znanke, žlahtnice imajo fejst može. Zveste, ljubeče, nenasilne, ljubitelje otrok ...



(odgovor članu aluš)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Še mal o moških...
13.6.2008 11:28:09   
Anonimen
ankica ne, ni me tista tema zmotlauser posted image tist mi je nekak jasno da je hec, menda ti ja ne zgledam tolk zategnjena, da ne razumem hecauser posted image zmotlo, ma ne glih zmotlo...ma whatever, me je to, k čist povsod naletiš na to...teme tam po porodu, pri otrocih, čvekarijah, pa sej ne sam kle gor, tud v RL, sediš kje pa mal vlečeš na ušesa ka kakšne bejbe dedce obdelujejo...isti drek, samo nezadovoljstvo in tko....in ne gre se za popolnost in oh in sploh, samo jaz si to tko predstavljam da bi naj bil partnerski odnos lep, zadovoljujoč in izpolnjujoč....da te oseba k ti je partner vsaj približno osrečuje, ne pa da ti grejo kr lasje pokonci, ko pomisliš na dedcauser posted image mogoč sm pa zamudila kajuser posted image k res ne vidim smisla bit z nekom, k me sam ob živce spravlja, k morm skoz neki pizdit nad njim, se dret, mulit, jokat al izsiljevat tko al drgač, pa še zmeri je vse skp en drek....pa tud ne kupim tistga, da je treba v partnerstvu in za partnerstvo potrepet, japajade, a v zvezi bom zato da bom trpelauser posted image tok ubrisana pa nism in niti približno nism prpravljena po-trpet, pač ne štekam zakaj biuser posted image tud ne štekam zakaj bi on...bilo je ludo i nezaboravno, zdej pa k ni več, si pa dejma možnost da bo spet, pa čeprav nekje drugje...
pa sej na začetku verjetn nikjer ni tko, samo kaj se zgodi da prpelje tko dauč? pač ne verjemem da so dedci krivi, oz. samo dedci....k valda če ti nekdo za vsak drek sleherni dan najeda, ne glede na to kaj in kako narediš, ti slejkoprej vse dol pade....in to dobesedno vse...k tud na spolnost vpliva, a se je za čudit da je tolk nezvestobe in iskanje vsaj trenutne osrečitve nekje drugje?user posted image

in jaz si ne predstavljam da bi mogla mojga dedca nahrulit, zato da pač je neki od njega? sej je mel mat, da je lajala nad njim, se ga je primlo kolkr se ga je, jst pač ne mislim.....k tud v končni fazi - kter moški si pa želi mamico v postliuser posted image

in bskrle, ne govorim o lepoti, modi in podobnem, ker to pač nima nobene veze...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Še mal o moških...
13.6.2008 12:19:40   
Nuna
Upam, da to ne leti na mojo temo "Za kaj potrebujemo moške?", saj sem tam posebej poudarila, da je gledano strogo s "tehničnega" vidika. O čustvih nisem govorila oz. pisala. Sem pa zdaj dobila občutek, da če nekaj napišem z moškega vidika razmišljanja (torej "tehnično", ne "čustveno"), da takoj izpade, da imam problem s svojim možem (tako je bilo ta post razumeti - če se motim, se opravičujem). Zaenkrat ga še nimam in sem vesela, da je tako. Saj sem tudi za sosedov avto že vprašala soseda, koliko konjev ima, pa nisem imela namena menjati avtomobila. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Še mal o moških...
13.6.2008 18:31:06   
Anonimen
Ulla, ma, ne sploh te nimam za zategnjeno, si prav fajn user posted image .

A veš kako, mogoče tu na tem forumu, kjer je 99.999999% delež udeležencev ženskega spola, to "jamranje" čez moške pride bolj do izraza. V eni povprečni mešani družbi pa bi rekla, da je delež žensk, ki neprestano šinfajo čez svoje moške, identičen deležu moških, ki šinfajo čez svoje ženske. Lih včeraj mi je moj rekel, da so eni njegovi znanci, s katerimi se je dobil po dolgem času, cel večer jamrali, kakšne tiranke so njihove ženske (pa kakšno srečo ima, da ima mene user posted image ). Pač je tako  v življenju, da je vsak par kdaj skregan, pa mu grejo samo negativne stvari o partnerju/ki po mislih, ampak to so kratki trenutki in obdobja, ker se nekje globoko v sebi zavedaš, da pa vse le ni tako črno-belo, da je zelo pisano in ima vsak problem korenine na obeh straneh. In potem so ljudje, ki bodo neprestano šinfali čez svojega partnerja/ko, ker po eni strani to, da vidiš stvari sivo, pomeni tudi, da priznaš svoje napake. To je pa zeeelooo težko. Lažje je za vse kriviti partnerja in reči vsi/vse so enake - slabi/e, leni/e, nesposobni/e,...

(odgovor članu Nuna)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Še mal o moških...
13.6.2008 18:43:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica

včeraj mi je moj rekel, da so eni njegovi znanci, s katerimi se je dobil po dolgem času, cel večer jamrali, kakšne tiranke so njihove ženske (pa kakšno srečo ima, da ima mene user posted image ).


to se meni vedno dogajauser posted image user posted image user posted image

in ja, sej če tko pomislim, res tud dedci šimfajo čez ženske, samo se mi zdi da so bolj previdni oz. milostniuser posted image ker u bistvu če ti svojga partnerja označiš za nesposobnega, debilnega kretena, to nekaj pove tud o tebiuser posted image in resnično še nisem slišala moškega, k bi reku da je njegova partnerka zahojena, lena debilka in zavaljena **** ali kej podobnega.....al pa da bi recimo tamle na spolnosti moški pisali stvari, kt jih recimo ženskeuser posted image ( kako ogabne in navzgražne se jim zdijo določene stvari, ena je enkrat rekla da se ji dvigne če sam pomisli na spermo - če sem jaz njen dedc, bi blo to edino kar bi se dvigovalo v tej zveziuser posted image ) se mi zdi da smo ženske res ene kure, k sam u tri dni lapamo in se niti ne zavedamo teže izrečenih besed...kaj vem, moški so bolj previdni okoli tega se mi zdi...

pa še to je, k je en tak ubrisan cajt, k vsi neki blejamo in divjamo in nimamo časa ama nč in vse kr leti mimo nas....in pol nas od vsepovsod šopajo in posiljujejo za raznimi ideali, kako bi naj vse skp zgledalo in nam kr vcepljajo en tak občutek krivde in nesposobnosti, ker naš lajf pač ni tak...večina si pozabi pr seb ene ideale postavt, večina si pozabi rečt recimo : od partnerja pričakujem to in to, želim si da je tak in tak, tega in tega pa absolutno nisem pripravljen prebavljat in od tega ne odstopam in z manj kot tem ne bom zadovoljen nikoli v življenju....premalo se usmerjamo na iskanje "idealnega " partnerja in čisto preveč energije porabimo za to, da bi "kr enga" spremenili v nekaj kar ni in iz njega naredili idealnega partnerja........

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




ime za punco?
adock

ime za punco?

julija (41%)

ajda (35%)

tinkara (24%)


Število vseh glasov: 616

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!