|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kje sexat
17.6.2008 14:40:46   
srki
Jaz te tudi več ne razumem, poseksala bi se, dokler zaljubljensot ne mine. Kaj pa če ne bo? Kaj če bo potem samo še močnejša? A potem tudi ne boš več razmišljala o skoku čez plot. In dobra si, če misliš to tako furat, pa mislit, da noben nikoli ne bo nič posumil. Samo upam, da potem ne bo hudič v hiši.

Čisto res je, da se vsakemu lahko zgodi. Še najbolj pa se strinjam z zadnjo anonimno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Kje sexat
17.6.2008 14:45:03   
Anonimen
Zveze prekinjat ne misli noben kajti doma se razumemo v redu in ni te potrebe.In vsaka zaljubljenost enkrat mine.
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Če se doma razumete vredu, kaj te pa potem vleče k njemu???




(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Kje sexat
17.6.2008 14:49:37   
GI_jane
Po vseh teh postih sem skoraj 100% prepričana, da to kar ti nameravaš storiti s njegovim prijateljem,  tvoj možek ŽE POČNE (ali pa nekoč je počel) s kakšno tvojo prijateljico; in da se mu želiš čim bolj boleče maščevati.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Kje sexat
17.6.2008 14:53:37   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Zveze prekinjat ne misli noben kajti doma se razumemo v redu in ni te potrebe.In vsaka zaljubljenost enkrat mine.
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Če se doma razumete vredu, kaj te pa potem vleče k njemu???



Zaljubljenost, ki pa bo enkrat minila.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Kje sexat
17.6.2008 15:09:24   
Anonimen
A je kera varala in jo niso dobili??? In kako se je končala zgodba...

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Kje sexat
17.6.2008 15:23:20   
puncica
ej punca, jaz mislim da je pri vama veliko možnosti da vaju dobijo, ne razumem zakaj bi spala z nekom, če si prepričana da bo enkrat pa zaljubljenost minila, zakaj na to ne bi počakala, ne pa da varaš.

Evo meni se je to zgodilo, zaljubila sem se, tako močno da me kar boli ko se na to spomnem in tako jaz kot on imava otroke, ampak razlika med mano in tabo je ta, da sem sama naredila črto prej preden bi kogarkoli prizadela, prav tako je naredil črto on, menim da bi to morala naredit tudi ti sploh ker sta družinska prijatljeja, ne vem kako lahko ti verjameš da tvoj mož in partnerka tega tvojga prijatelja tega kar jima počneta za hrbtom kdaj ne bosta posumila? Sem skoraj 100% prepričana, da tole ne bo dolgo trajalo in da bo potem ko bo prišlo vse na plano hudič in bo pokalo in jokalo.

Premisli če je vredno...

< Sporočilo je popravil puncica -- 17.6.2008 15:24:37 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Kje sexat
17.6.2008 16:07:23   
Anonimen
Imate prav punce res ni vredno zaradi enega sexa zgubit vse kar se je gradila leta in leta.Bolje ostati dobri prijatelji kot se na koncu skregat med sabo vsi prek.

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Kje sexat
17.6.2008 18:23:54   
mojcapr
Ostati prijatelj je res najboljša rešitev, ampak ali si lahko samo prijatelj po vsem kar se je zgodilo...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Kje sexat
17.6.2008 18:42:08   
Anonimen
user posted image

(odgovor članu mojcapr)
  Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Kje sexat
17.6.2008 19:32:53   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mojcapr

Ostati prijatelj je res najboljša rešitev, ampak ali si lahko samo prijatelj po vsem kar se je zgodilo...





Saj se nič ni zgodilo drugega kot par poljubov pa še to takih otroških.

(odgovor članu mojcapr)
  Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Kje sexat
17.6.2008 19:39:00   
Anonimen
družinski prijatelji?? pa skupaj na dopust in ti imaš namen biti z njim.....meni niti na pamet ne bi prišlo, da bi bila z nekom ki dobro poznam njegovo partnerko in vem da z njo...sexauser posted image ne, ne, ne in ne!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Kje sexat
17.6.2008 19:39:57   
jernejav
oooooooo ženska, kupi si pamet!
A je res vredno zaradi par poljubčkov zavreči svojo družino????? On tebe pol ko bo dobil kar hoče, itak bo...
Malo pomisli na svoje otroke, če že na partnerja ne........ Ker če bodo enkrat zvedeli kaj si naredila, verjetno v njihovih očeh ne boš več to kar si.

Razmisli

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Kje sexat
17.6.2008 19:39:59   
Anonimen
Na Trojanah.

Tam je vedno dovolj avtov, da lahko svojega skrijes...user posted image .
Samo ne vem, ce imajo sobe, ce hoces posteljo.

Lahko ti preverim, sem jutri zmenjena na popoldanski kavi...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Kje sexat
17.6.2008 19:41:31   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Lahko ti preverim, sem jutri zmenjena na popoldanski kavi...user posted image


A tako se po novem reče, ko misliš sexat?user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Kje sexat
17.6.2008 19:43:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Lahko ti preverim, sem jutri zmenjena na popoldanski kavi...user posted image


A tako se po novem reče, ko misliš sexat?user posted image


ah ne, pol bi samo seksala, pri vseh mojih kofetih user posted image . saj ne bi imela nic proti, to je pa tudi res user posted image

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Kje sexat
17.6.2008 19:48:26   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

družinski prijatelji?? pa skupaj na dopust in ti imaš namen biti z njim.....meni niti na pamet ne bi prišlo, da bi bila z nekom ki dobro poznam njegovo partnerko in vem da z njo...sexauser posted image ne, ne, ne in ne!


Kak že gre tisto z zarečenim kruhom?

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Kje sexat
17.6.2008 19:50:28   
Anonimen
Kak že gre tisto z zarečenim kruhom?
a misliš, da ga bom zdaj jaz jedla ta kruh......

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Kje sexat
17.6.2008 19:58:30   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Kak že gre tisto z zarečenim kruhom?
a misliš, da ga bom zdaj jaz jedla ta kruh......


Če si ti tista anonimna katere post sem citirala, potem ... Glej, nikoli ne reci nikoli, ker ne veš, kaj ti prinaša jutri. Jaz sem za določene stvari rekla 10000 x ne, evo, pa sem v večini že ves ta kruh požrla. Tak da ... no, samo nasvet je bil in na nek način sem ti hotela povedat, da se moraš dati tudi v kožo tistega, ki trenutno ima probleme. Ker jutri si lahko na vrsti ti. Nikoli ne veš.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Kje sexat
17.6.2008 20:01:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

družinski prijatelji?? pa skupaj na dopust in ti imaš namen biti z njim.....meni niti na pamet ne bi prišlo, da bi bila z nekom ki dobro poznam njegovo partnerko in vem da z njo...sexauser posted image ne, ne, ne in ne!



Vsaj veš s kom sexa pri nekaterih še tega neveš sploh pri takih,ki se vlačijo okoli vsak dan z drugo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Kje sexat
17.6.2008 20:41:53   
Anonimen
vem da pregovor tako pravi in vem da precej drži, samo jaz pač ne bi mogla....če bi že prišlo do tega,raje s kom drugim, ki ga vseeno poznam....njegove pa ne, ne pa z prijatelji, moje mišljenje, ker si ne predstavljam, da bi bil zdaj z mano potem pa z njo......ki jo dobro poznam,...   

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Kje sexat
17.6.2008 23:20:52   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: puncica



Evo meni se je to zgodilo, zaljubila sem se, tako močno da me kar boli ko se na to spomnem in tako jaz kot on imava otroke, ampak razlika med mano in tabo je ta, da sem sama naredila črto prej preden bi kogarkoli prizadela, prav tako je naredil črto on, menim da bi to morala naredit tudi ti sploh ker sta družinska prijatljeja, ne vem kako lahko ti verjameš da tvoj mož in partnerka tega tvojga prijatelja tega kar jima počneta za hrbtom kdaj ne bosta posumila? Sem skoraj 100% prepričana, da tole ne bo dolgo trajalo in da bo potem ko bo prišlo vse na plano hudič in bo pokalo in jokalo.



user posted image user posted image user posted image


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Kje sexat
18.6.2008 7:39:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mojcapr

Ostati prijatelj je res najboljša rešitev, ampak ali si lahko samo prijatelj po vsem kar se je zgodilo...



Težko. Ker gre tukaj za privlačnost. Mislim, da bosta težko furala naprej. Tudi, če takoj prekineta, kar sta že začela.
Prijatelji ste, ki se obiskujete, skupaj greste na morje. On te privlači, ti bi sexsala z njim. Težko se boš zadrževala, ko ga boš gledala kako se njegova žena obeša na tvojega ljubimca.


(odgovor članu mojcapr)
  Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Kje sexat
18.6.2008 7:44:12   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: mojcapr

Ostati prijatelj je res najboljša rešitev, ampak ali si lahko samo prijatelj po vsem kar se je zgodilo...



Sama tega nisem zmogla biti prijatelj z nekom, ki ga gledam z čisto drugimi očmi, zato pa sem prekinla vsakršne stike tudi prijateljske, ampak pri meni ni šlo za družinskega prijatelja ampak čist nekoga tretjega, tako da bo po moje pri tejle anonimni težje, saj ste le družinski prijatelji, uh ne vem, ste res v eni štali, tako ti anonimna kot un tvoj prijatelj in upam da se vse skupaj reši brez prizadetih. Pa še na morje greste, ma men se bi zmešal čist zares, ker tega ne bi zdržala.

Kaj pa on pravi na vse to, a on nič ne misli na svojo partnerko, otroke, a mu je čist vseeno?


< Sporočilo je popravil puncica -- 18.6.2008 7:47:28 >

(odgovor članu mojcapr)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Kje sexat
18.6.2008 7:48:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: puncica

IZVIRNO SPOROČILO: mojcapr

Ostati prijatelj je res najboljša rešitev, ampak ali si lahko samo prijatelj po vsem kar se je zgodilo...



Sama tega nisem zmogla biti prijatelj z nekom, ki ga gledam z čisto drugimi očmi, zato pa sem prekinla vsakršne stike tudi prijateljske, ampak pri meni ni šlo za družinskega prijatelja ampak čist nekoga tretjega, tako da bo po moje pri tejle anonimni težje, saj ste le družinski prijatelji, uh ne vem, ste res v eni štali, tako ti anonimna kot un tvoj prijatelj in upam da se vse skupaj reši brez prizadetih. Pa še na morje greste, ma men se bi zmešal čist zares, ker tega ne bi zdržala.

Kaj pa on pravi na vse to, a on nič ne misli na svojo partnerko, otroke, a mu je čist vseeno?


Tudi meni bi se mešalo, da bi ga gledala. Privlačnega ljubimca, jaz se pa ne bi mogla stiskati k njemu user posted image .


(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Kje sexat
18.6.2008 7:58:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: puncica

IZVIRNO SPOROČILO: mojcapr

Ostati prijatelj je res najboljša rešitev, ampak ali si lahko samo prijatelj po vsem kar se je zgodilo...



Sama tega nisem zmogla biti prijatelj z nekom, ki ga gledam z čisto drugimi očmi, zato pa sem prekinla vsakršne stike tudi prijateljske, ampak pri meni ni šlo za družinskega prijatelja ampak čist nekoga tretjega, tako da bo po moje pri tejle anonimni težje, saj ste le družinski prijatelji, uh ne vem, ste res v eni štali, tako ti anonimna kot un tvoj prijatelj in upam da se vse skupaj reši brez prizadetih. Pa še na morje greste, ma men se bi zmešal čist zares, ker tega ne bi zdržala.

Kaj pa on pravi na vse to, a on nič ne misli na svojo partnerko, otroke, a mu je čist vseeno?



Saj oba gledava na družine,če nebi bi že pristala v postelji nekoč.

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?