|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
11.9.2008 18:56:32   
SuzanaKK
Veste kaj punce, samo tole pa res ni več normalno. Jaz sem zdaj že vse zlikala, pa še kar nobenega postauser posted image Pa še se bo slabšalo verjetno. No dobra novica, nič si nisem naredilauser posted image .

klepetka jaz upam, da bo Aljaž tudi tako navihan kot vaš Domen!user posted image


_____________________________

Smo že trije, januarja bomo pa štirje :)!

(odgovor članu SuzanaKK)
Neposredna povezava do sporočila: 4876
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
11.9.2008 19:01:05   
SuzanaKK
Mater no, vedno nekaj pozabim.

klepetka info o letošnjem Pikinem festivalu. Kot je že bilo rečeno od 21. -27. 9 v Velenju, tema letos je Pika raziskovalka ljudskega izročila, ful glasbenih gostov in 100 delavnic za otročke. Ja ja, da se pohvalim, v dijaških letih sem si sama tam služila denar kot voditeljica ene delavnice, smo delali verižice iz makarončkov. Je blo luštno. Komaj čakam drugo leto, da peljemo Aljaža. Samo kot sem že rekla, na nesrečo je po navadi vedno tisti teden dež.


_____________________________

Smo že trije, januarja bomo pa štirje :)!

(odgovor članu SuzanaKK)
Neposredna povezava do sporočila: 4877
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
11.9.2008 19:02:03   
SuzanaKK
Joj še nekaj ...

alfabeta hvala hvala hvala hvalauser posted image ! Za receptuser posted image .


_____________________________

Smo že trije, januarja bomo pa štirje :)!

(odgovor članu SuzanaKK)
Neposredna povezava do sporočila: 4878
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
11.9.2008 19:02:13   
majra
Mi spimo oz. delamo na tem. Smo preskočile popoldanski spanec in je koma.
Sem pa popoldan probala sling. Mislim, znanstvena fantastika. Kako naj Katjo prepričam, da miruje, dokler jo štimam v uno čudo. Se pa ni obneslo, ker mi bi gledali naprej in samo naprej, ne levo, ne desno, drito in konec. Sva pa bili obe mokri kot da sva prišli iz tušauser posted image  Mogoče probam še enkrat, ko se bo, če se bo hotela nosit na boku. Pa tako priročna zadeva se mi zdi za po trgovinah in podobno, da ne bi rabila vlačit vozička. Pa zgleda, da ga bom še naprejuser posted image

(odgovor članu SuzanaKK)
Neposredna povezava do sporočila: 4879
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
11.9.2008 19:07:06   
majra
Suzana, sem že preštudirala zbirko Kapučino in grem jutri v knjižnico. Hvala user posted image  Zdaj mi itak paše samo lahkotno čtivo. Nazadnje sem si kupila žepnico Trije v postelji in vmirala od smeha zraven. Super knjiga za mlade mamice

(odgovor članu majra)
Neposredna povezava do sporočila: 4880
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
11.9.2008 20:13:21   
SuzanaKK
majra ni za kaj, pa saj ti pravim, vzameš katero koli iz zbirke in ne moreš zgrešiti. Trije v postelji sem prebrala, je bila zabavna ja.

_____________________________

Smo že trije, januarja bomo pa štirje :)!

(odgovor članu majra)
Neposredna povezava do sporočila: 4881
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
11.9.2008 20:41:01   
TRIŠ
Klepetka upam da te jutri ne bo preveč bolelouser posted image ,pa čuvaj seuser posted image
Majra upam da sta se najedle s Katjouser posted image .



(odgovor članu limma)
Neposredna povezava do sporočila: 4882
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
11.9.2008 20:49:02   
limma
IZVIRNO SPOROČILO: SuzanaKK

No, da se potožim, pravkar sem se znebila obeh moških in namesto, da bi si privoščila malo časa zase, grem kaj- likatuser posted image . Ampak ker je že tak kup, čez vikend imam v planu še posteljnino preoblečt, je nujno.

Pri meni je tudi podobno; Neža spi, user posted image je šel pa na pijačo - sem ga naterala, ker itak nikamor ne gre.. in mene čaka umazana kuhinja, posoda za zložit iz pomivalca, en stroj cunj za obesit in dva za pobrat in še za likat.. kar preveč za danes, sem raje prišla še malo sem user posted image


limma moj tudi kolesari, ampak letos se mu pa kar prah nabira na kolesu. Bi ga lahko komot prodala, he he he. Da me Grega zdajle sliši ...

Mojemu user posted image se tudi nabira prah na dveh kolesihuser posted image in je ves žalosten.. zdaj ima pa glavo razbito in čaka, da se mu zaceli... če bi ga pa jaz prodala, raje ne pomislim, kaj bi bilo user posted image


Suzana, sem malo preletela in prebrala, da si brala Morsko katedralo.. ne poznam te knjige user posted image Včasih sem bila na tekočem z vsemi novostmi, zdaj pa..user posted image Na morju sem celo uspela prebrati eno knjigo, od kar imamo Neži pa mislim da pet ali šest... kar malo me je sram pred samo seboj user posted image Pogrešam branje pres spanjem.... Kluuma pa še vedno nisem dobila, še čakam.


Klepetka, Domen je res faca user posted image user posted image Prav rada bi ga spoznala user posted image

Grem še malo delat, potem pa spet pridem pogledat, če že kaj dogaja tu gor user posted image

< Sporočilo je popravil limma -- 11.9.2008 20:51:20 >

(odgovor članu SuzanaKK)
Neposredna povezava do sporočila: 4883
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
11.9.2008 20:51:32   
majra
IZVIRNO SPOROČILO: TRIŠ

Majra upam da sta se najedle s Katjouser posted image .



Smo, ampak šele za večerjo user posted image


Klepetka user posted image user posted image user posted image


Pa dobro ženske, kje ste danes? Vas nič ne srbi jezik oz. prsti user posted image

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 4884
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
11.9.2008 20:53:08   
limma
IZVIRNO SPOROČILO: majra

Pa dobro ženske, kje ste danes? Vas nič ne srbi jezik oz. prsti user posted image


Jaz sem tu, pa dašabina in loveforever user posted image Da ni to mož od vaneyuser posted image user posted image

(odgovor članu majra)
Neposredna povezava do sporočila: 4885
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
11.9.2008 20:53:46   
Alfabeta
Čer!
 
Nimam kaj pametnega za napisat....Klepetka user posted image  srečo imaš, da te nekdo čuva.

Majra, ne smemo preveč klobasatiuser posted image

(odgovor članu majra)
Neposredna povezava do sporočila: 4886
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
11.9.2008 20:55:24   
limma

IZVIRNO SPOROČILO: Alfabeta

Majra, ne smemo preveč klobasatiuser posted image


Alfabeta, zakaj pa ne? user posted image
Kako ste pa kaj vi? Ajda in lepooki sin, kot pravi nana? user posted image

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 4887
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
11.9.2008 20:58:16   
dašabina
Vsi slavljenčki do danes vse naj, naj...

user posted image

_____________________________

V vsakem, še tako majhnem koraku je smisel življenja....

(odgovor članu limma)
Neposredna povezava do sporočila: 4888
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
11.9.2008 21:01:27   
SuzanaKK
Jaz sem tudi tu.

limma na to knjigo je vredno počakati, čeprav, ko se spomnim, mi gre še zdaj malo na jok. Morska katedrala je trenutni hit, je pa to zgodovinski roman, kar precej obsežen, ampak če imaš čas (jaz ga niti nisem imela in se mi je na koncu prav mudilo), jo bereš zelo hitro, ker je taka, da te potegne. Veliko zveš o Španiji, predvsem o mestu Barceloni. Zdaj sem spet čisto not padla in sem si včeraj privlekla en kup domov, sicer res iz zbirke Kapučino, ki je bolj na izi, ampak so res take fajn za brati. Ubogi tvoj dragi, naj se mu rana hitro zaceli. Kak je bil šoping v Velenju? Samo BC imamo bolj spufan, v Celju je bistveno boljši.


_____________________________

Smo že trije, januarja bomo pa štirje :)!

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 4889
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
11.9.2008 21:01:45   
mala pikica
JOj, punce, ste načvekale 4 strani user posted image Malo še, pa res več ne bom mogla slediti, potem pa tudi nima smisla sem hodit vsak dan... Bom še nekako poskusila vzdržati do decembra, potem pa vas bo še kar nekaj po službah in bo vse skupaj veliko lažje slediti.

Pa da vidimo na hitro, kaj se dogaja...

Hvala vsem, ki ste opazile avatar. Je bil že čas, da sem ga menjala user posted image

lusa sem se že kar navadila in moram reči, da kar z veseljem hodim delat. Je res fajn user posted image Daša je pa tako luškana na tej sliki, okice pa ima nebeško modre. Je pa res, da nam Patrik nekaj hodi v zelje user posted image Od kdaj pa Gašper za tabo gleda?!? Pa ja ne bo gledal starih bab user posted image  user posted image user posted image Saj ne zameriš ne, to je velika šala, ki so ji pri tebi upam privoščiti user posted image

user posted image Meni tudi najbolj EP odgovarja, ker do mesta nikoli več ne prideva, tam pa le zavijeva v kakšno trgovino. Kaj se dobimo med deseto in pol enajsto?

IZVIRNO SPOROČILO: koala

Suzana, če hočeta ti jaz našega plikota pripeljem, Alex bo pa v večjem vozičku.

Ja, ja, ja, Suzana pridita!!! No, že vidim, da prideta user posted image Super!!!

mml pa vam res želim, da bi čimprej našli kakšno stanovanje user posted image

čiščenje sedežne... da me ne bodo kregali, ker delam reklamo. Mi čistimo s čistilom od Amwaya. Imam zelo, zelo razredčenega (pri njih je tako treba vse redčiti), malo pošpricam po sedežni, pobrišem s krpo in to je to. Se več nič ne vidi. Pa je že kar nekajkrat Gašper pustil svoje prstne in čeljustne odtise user posted image Ko pa sva se še dojila, pa je velikokrat prišlo mleko v povratku na sedežno, pa se tudi nič ne vidi. Lahko pa pogledam, kako se točno reče temu čistilu, če katero seveda zanima user posted image

samohranilstvo... nisem mislila nič pisati, pa je lusa izrazila moje mišljenje user posted image Meni zelo veliko pomeni, da sem poročena in da smo vsi na istem naslovu doma. Imam nekako bolj občutek, da smo res družina, čeprav imamo zaradi tega nekaj evrčkov manj user posted image Kakor za koga...

klepetka user posted image user posted image user posted image

Sem na hitro preletela in posledično skoraj nobeni nič odgovorila user posted image

_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu nana35)
Neposredna povezava do sporočila: 4890
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
11.9.2008 21:01:55   
Alfabeta
IZVIRNO SPOROČILO: limma


IZVIRNO SPOROČILO: Alfabeta

Majra, ne smemo preveč klobasatiuser posted image


Alfabeta, zakaj pa ne? user posted image
Kako ste pa kaj vi? Ajda in lepooki sin, kot pravi nana? user posted image


Ker se zna zgoditi da nas bodo izgnale, spet user posted image . Mi smo kar dobro, Ajda je super, pridna, ima skoraj 5 zobuser posted image , sicer pa smeška kot vedno. A nana pa tako reče za mojega sinka? Sem pozabila user posted image . Hvala user posted image , on je tudi super. Bi šel še na morje, pa ga prepričujem, da je premrzlo, pa mi ne verjame ravno.

No, ena današnja (spet)... Zunaj me sprašuje kdo je večji, on ali 1 leto starejši sosedov fant. In jaz rečem, da pač sosed, ker je res. Mali pa meni ves zgoržen: "Maaami, ti moraš vedno z mano držat, jaz sem vendar tvoj sin!Moraš rečt da sem jaz večji" user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu limma)
Neposredna povezava do sporočila: 4891
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
11.9.2008 21:03:29   
mala pikica
Pa še vsem slavljenčkom vse naj, naj user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 4892
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
11.9.2008 21:06:02   
Alfabeta
limma, evo vidiš Mala pikica se že pritožuje. user posted image MP hec! čeprav je resuser posted image


samohranilstvo...ne bom komentirala, čeprav je Mala pikica vrgla žerjavico

 
knjige...eh, o tem pa tud ne, ker nimam ne volje, ne časa za branje.


klepetka pozabila povedat....Domen je faca, zgleda da enako kot moj maliuser posted image

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 4893
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
11.9.2008 21:07:01   
Alfabeta
Mala pikica, mene zanima čistilo, čeprav nekaj imam od AMwaya, ga imam sama naročenega, tisto z zeleno ščetko.

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 4894
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
11.9.2008 21:29:37   
mala pikica
IZVIRNO SPOROČILO: Alfabeta

limma, evo vidiš Mala pikica se že pritožuje. user posted image MP hec! čeprav je resuser posted image


Saj se ne pritožujem user posted image Sicer pa sem šele potem videla, da danes ni bilo smetk, da ste v resnici toliko načvekale. Malo pa sem tudi jaz včeraj smetila user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Alfabeta

samohranilstvo...ne bom komentirala, čeprav je Mala pikica vrgla žerjavico


Nisem vrgla žerjavice. Je lusa povedala, da pač ni za te zadeve, jaz sem pa samo rekla, da se strinjam z njo. Jaz sem vedno rekla, da mi pač veliko pmeni, da sem poročena. Pa skupaj z ljubim sva si gradila hiško in če bi mu potem rekla, naj ostane doma prijavljen, bi me verjetno čudno pogledal user posted image


_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 4895
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
11.9.2008 21:31:27   
nana35
IZVIRNO SPOROČILO: limma


Kako ste pa kaj vi? Ajda in lepooki sin, kot pravi nana? user posted image


Prav občudujem te,ti pa si res vse zapomniš.Si res od user posted image user posted image .Res tako pravim ja.

mala pikica,mislim da je med 10. in pol 11.uro dobra ura za sestanek v EP.

Alfabeta,tvoj sin ima prav,zakaj ne rečeš da je večji od sosedovega??user posted image  A z njim držiš ali kaj?

samohranilstvo,ma boli me...jaz živim kot meni paše.

Lahko noč.

_____________________________

:))


(odgovor članu limma)
Neposredna povezava do sporočila: 4896
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
11.9.2008 21:35:41   
limma
mala pikica,
res imaš prelep avatar user posted image user posted image user posted image Pravi fantiček lepotiček je Gapšer, pa malo svetlejše laske je dobil ali se mi samo zdi? Super, da si zadovoljna v službi in da ti čas hitro teče.. še malo malo, pa bo še diploma tu user posted image

Mene bi tudi zanimalo to čistilo, imamo vse popackano, tudi od mlekca, ker še vedno kaj priteče nazaj in jaz ne pazim preveč, da je vedno založena, niti ne podiram kupčkov s pleničko, itd., se bo že počistilo, saj je samo stvar user posted image

Da nam ne bi slučajno ušla, ker boš obupala od preveč branja, se bom razjokala user posted image Meni tudi manjka več kot 30 strani novičk, pa kar gre user posted image

Alfabeta, skoraj 5 zobkov že imate? user posted image Mi pa še vedno le sprednja dva, tako so lepi ti mali zobki.... user posted image

Suzana, zbirka kapučino je super, jaz sem jih tudi že dosti prebrala, bolj na izi, za zabavo user posted image Jaz sem zaljubljena v Barcelono, tako da bi bila knjiga zame... Šoping je uspel, še preveč... smo v Muellerju pustili toliko denarja, da bi kupili rabljen stolček, ki ga ti gledaš user posted image user posted image Malo smo obnovili zalogo - pleničk, kašic, par malenkosti za prijatelje iz Poljske, ki se v soboto oglasita pri nas, ko se vračata z morja, in konec oktobra pričakujeta user posted image - btw, stara sta 47 let in imata že najstnika in študentko - in to je to.. Ko smo šli v Interspar po kruh, nisem mogla mimo malih cotik, pa sem vzela še trenirkico, krasen bel flis in nogavičke (jih imamo že za izvoz) in še ene žličke in en slinček.. aja, in še dva bodyja za malega Vojteha s Poljske user posted image Pa v BC smo tudi šli; meni je velenjski super, v SGju je pa res spufan - bivši Ariel, vse stvari so stare in "obšajnane" od sonca user posted image

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 4897
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
11.9.2008 21:38:17   
Alfabeta
Mala pikica, vrgla žerjavico v smislu, ....Ne, BV, se mi ne da na dolgo razlagat. Se pa strinjam z tvojo razlago.

Nana, prav je da se ne sekiraš. Vsak po svoje. Sicer pa....kaj te boliuser posted image ?...mene glava, ful user posted image . Aja, ne moreš vedno otroku vse pritrdit...Kaj te vse še čaka user posted image user posted image user posted image





(odgovor članu nana35)
Neposredna povezava do sporočila: 4898
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
11.9.2008 21:38:21   
ljubljana
user posted image user posted image user posted image Kaj zdaj ljubljančanke a bo jutri kava padla al ne?



Vsem slavljencem pa najnaj najnaj najnajuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu limma)
Neposredna povezava do sporočila: 4899
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
11.9.2008 21:44:52   
limma
Naš sosed - konj se je vrnil domov user posted image Kako so lahko nekateri ljudje tako glasni in neuvidevni?!? user posted image , saj je ura skoraj 22 in nekateri že spijo... Enkrat bom odprla vrata in nekaj grdega rekla, ampak itak nima smisla....user posted image

Zdajle sem pobrala perilo in pri nas že prav po jeseni diši user posted image user posted image Seveda pa to ni zmotilo komarja (komarčice), da me ne bo pičil-a v vrat - dvakrat.. če to ni predrznost user posted image user posted image

Grem "bit še malo pridna", da ne smetim.. da ne bom kregana.

Lahko noč.

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 4900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?