|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
20.6.2008 21:35:27   
TRIŠ
Glede hranjenja pa naš Žan je danes od treh popoldan 3x jedel in to vsakič potegnil le parkrat in nato se je smejal.Zdej pa spi kot angel.Očitno ne potrebujejo več toliko,ker mi se hranimo sedaj na tri ure prej pa smo se vsako uro

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
20.6.2008 21:37:01   
TRIŠ
IZVIRNO SPOROČILO: ursalara

Triš takoj še malo k smetarčkom!


Razumemuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ursalara)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
20.6.2008 21:39:55   
Alfabeta
IZVIRNO SPOROČILO: TRIŠ

Naš ati pa je bil na operacijiuser posted image .Ko je prišel iz izleta se je samo stopnjevalo.Ima hemeroide in je prav bogi.No je dobil nujno napotnico in so ga sprejeli ter mu odstranili neke strdke v črevuuser posted image Hemeroid pa so mu pustili in se mora septembra naročit.Ne vem kako bo ker ga tako boliuser posted image .



Uf, kako bolijo hemeroidi jaz vem. Jaz sem jih imela pred prvim porodom že kar nekaj let, ko sem pa rodila, prvič in drugič sem pa mislila, da bom znorela od bolečine. Veš, moj oči je bil operiran na "zlati žili" in vsakemu svetuje da naj ne gre, ker on ne bi šel še enkrat. Mu je dr. rekel na operacijski mizi, da boljše ne bo, da dokler bodo imeli kaj rezati bodo rezaliuser posted image .

Sva si jih pa oba kar dobro uredila. Predvsem s prehrano in rednim hlajenjem tazadnje po veliki potrebi. Jaz jih sedaj nimam skoraj nikoli več. Meni so zlezli popolnoma nazaj. KNOCK; KNOCk, trkam na les, da se ne ponovijo.

Aja pa še nekaj. Pri Pečariču, v Metliki, se dobi orehovo olje, odlično za mazanje hemeroidov, gredo res lepo nazaj

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
20.6.2008 21:39:59   
martinca
suzana, midva bova imela v prizidku novo kuhinjo, dnevno, jedilnico in še en wc.

alfabeta, se opravičujem nisem videlače si me že kje spraševala. to pa ne bi vedla če lahko. samo se spomnim, da ko sem še jaz dojila me je tudi enkrat tako grlo bolelo. pa sem si ene trikrat po 4 vbrizge špricnala pa mi je bilo boljše. najbolje da ti  mml odgovori.



(odgovor članu SuzanaKK)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
20.6.2008 21:43:47   
vaney
alfabeta, kje se pa dobi ta reč proti komarjem za otroke? Midva imava v spalnici Raid, ampak na morju bomo pa spali v isti sobi. Če bi pa kupovala mreže za na okna, jih moram pa več kupit, pa sploh ne vem, koliko oken je tamuser posted image

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu martinca)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
20.6.2008 21:47:12   
klaja
Večer!

Resnično vam ne morem več sledit, ste prehitre za mene. V glavnem sem vidla, da pa nekatere ste me pa vseeno malo pogrešaleuser posted image . Z veseljem bi se pogosteje javljala, če pa je preveč vsega za delat, pa obe nagajivki,... To je pomembno, da se pa večkrat spomnim na vas.

Kaj se katera spomni, na kateri strani je Nalin nekaj pisala oz. celo nekaj prilepla glede fizioterapije. Nekje sem nekaj zasledila, pa ne vem kje je to.

drugače pa jutri grema z mojim na poroko in me prav zanima, kako se bo moja mama kaj znašla z obema, sicer dobi pomoč (sestričnino hčero), samo vseeno. Pri hranjenju bo pomoje velika težava. Vam javim kako se bo izteklo.

Lep vikend vam želim!

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
20.6.2008 21:48:05   
Alfabeta
IZVIRNO SPOROČILO: vaney

alfabeta, kje se pa dobi ta reč proti komarjem za otroke? Midva imava v spalnici Raid, ampak na morju bomo pa spali v isti sobi. Če bi pa kupovala mreže za na okna, jih moram pa več kupit, pa sploh ne vem, koliko oken je tamuser posted image


ah kakšne mreže, boš bankrotirala, pa ne veš kaka okna imajo, pa kako velika. Če nočeš teh vtikačev (meni je edini sprejemljit ta novi Night&Day) pojdi v lekarno in naj ti dajo repelent za otroke, saj jih imajo. Pa ne našpricaj ga po kožici. Jaz našpricam po pižami, ampak samo tam okoli pasu, pa nista nikoli popikana. Okoli obraza in rokic ne morem ker gre vse v usta

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
20.6.2008 21:51:42   
vaney
alfabeta, hvalauser posted image

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
20.6.2008 21:52:11   
TRIŠ
Alfabeta ja hvala za mnenje.Tole orehovo olje grem pa iskat ker sem že brala o njem na forumu 

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
20.6.2008 21:52:26   
Alfabeta
Vaney, tole sem ti še hotela napisati,.... Jaz vzamem s seboj cel neseser, notri pa vse od kremic zase, za moža, hansaplastov, kondomov, lekadolov,.... Tam se najde potem tudi vse za malo. Aja, pa toplomer ne pozabi! Sicer pa res, vse kar moraš imeti doma najbolje da vzameš s seboj

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
20.6.2008 21:54:15   
majra
IZVIRNO SPOROČILO: Alfabeta

IZVIRNO SPOROČILO: TRIŠ

Alfabeta žajbel je strogo prepovedan ker lahko izgubiš mleko.Pij vroč kakav in ponoči si ovij okrog vratu šal.Grozno je ampak pomagauser posted image


hvala! Saj ga ne bi pila, ker mi je ogaben. Ampak nikoli ne veš kaj bi mi padlo na pamet.


Ne piti, grgrati sem mislilauser posted image

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
20.6.2008 21:54:59   
Alfabeta
IZVIRNO SPOROČILO: TRIŠ

Alfabeta ja hvala za mnenje.Tole orehovo olje grem pa iskat ker sem že brala o njem na forumu 


upam, da ne bo narobe če ti odgovorim tukaj... Ker se tiče intimnih delov, no ja saj ga ni zravenuser posted image . Obvezno naj se po vsaki potrebi umije z čimbolj mrzlo vodo(jaz se kar vsedem na bide in mi ledena voda teče), pa kar izdatno naj se namaže z oljem, dobro ne toliko da se bo čez hlače cedilo, ampak toliko da lepo sami počasi zlezejo nazaj pa bo. Meni je pomagalo

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
20.6.2008 21:57:34   
katarinas
IZVIRNO SPOROČILO: Alfabeta

IZVIRNO SPOROČILO: katarinas

Aja pa še Tantum Verde je user posted image , za grgrati, pa še prijetnega okusa je, samo ne vem ali lahko če dojišuser posted image


A so to oni zeleni dražeji, pekoči ko user posted image ? Joj, to pa ne vem če lahko, ker tisti kar malo omrtivičijo čeljust. Pitaj boga kaj je notri. kam pa olje 31 daš? Spiješ?


Ne, Tantum Verde je tekočina, nič ne peče, sicer je zelene barve. Uni zeleni dražeji pa najbrž misliš Septolete - men so tud user posted image

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
20.6.2008 21:59:49   
Alfabeta
IZVIRNO SPOROČILO: katarinas

IZVIRNO SPOROČILO: Alfabeta

IZVIRNO SPOROČILO: katarinas

Aja pa še Tantum Verde je user posted image , za grgrati, pa še prijetnega okusa je, samo ne vem ali lahko če dojišuser posted image


A so to oni zeleni dražeji, pekoči ko user posted image ? Joj, to pa ne vem če lahko, ker tisti kar malo omrtivičijo čeljust. Pitaj boga kaj je notri. kam pa olje 31 daš? Spiješ?


Ne, Tantum Verde je tekočina, nič ne peče, sicer je zelene barve. Uni zeleni dražeji pa najbrž misliš Septolete - men so tud user posted image


Ne, sem šla pogledat na škatlo. Tantum verde 3 mg pastile.

(odgovor članu katarinas)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
20.6.2008 22:00:31   
TRIŠ
IZVIRNO SPOROČILO: Alfabeta

IZVIRNO SPOROČILO: TRIŠ

Alfabeta ja hvala za mnenje.Tole orehovo olje grem pa iskat ker sem že brala o njem na forumu 


upam, da ne bo narobe če ti odgovorim tukaj... Ker se tiče intimnih delov, no ja saj ga ni zravenuser posted image . Obvezno naj se po vsaki potrebi umije z čimbolj mrzlo vodo(jaz se kar vsedem na bide in mi ledena voda teče), pa kar izdatno naj se namaže z oljem, dobro ne toliko da se bo čez hlače cedilo, ampak toliko da lepo sami počasi zlezejo nazaj pa bo. Meni je pomagalo


Ja saj on jih ima že dve leti ampak jih lepo negujeuser posted image .Po vsaki potrebi se umije in to je zanj zlato pravilo in ni bilo problemov.Sedaj pa so bili na ladji pa je dobil drisko in se ni mogel takoj stuširat vlažilnih robčkov pa ni imel s seboj in sedaj je prišlo pa še toleuser posted image .Ma res je bogi.Jaz sem se na začetku smejala ampak pol sem pa jikala ko sem vidla da gre zaresuser posted image

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
20.6.2008 22:02:24   
Alfabeta
IZVIRNO SPOROČILO: TRIŠ

IZVIRNO SPOROČILO: Alfabeta

IZVIRNO SPOROČILO: TRIŠ

Alfabeta ja hvala za mnenje.Tole orehovo olje grem pa iskat ker sem že brala o njem na forumu 


upam, da ne bo narobe če ti odgovorim tukaj... Ker se tiče intimnih delov, no ja saj ga ni zravenuser posted image . Obvezno naj se po vsaki potrebi umije z čimbolj mrzlo vodo(jaz se kar vsedem na bide in mi ledena voda teče), pa kar izdatno naj se namaže z oljem, dobro ne toliko da se bo čez hlače cedilo, ampak toliko da lepo sami počasi zlezejo nazaj pa bo. Meni je pomagalo


Ja saj on jih ima že dve leti ampak jih lepo negujeuser posted image .Po vsaki potrebi se umije in to je zanj zlato pravilo in ni bilo problemov.Sedaj pa so bili na ladji pa je dobil drisko in se ni mogel takoj stuširat vlažilnih robčkov pa ni imel s seboj in sedaj je prišlo pa še toleuser posted image .Ma res je bogi.Jaz sem se na začetku smejala ampak pol sem pa jikala ko sem vidla da gre zaresuser posted image



naj poskusi še z oljem, meni je po porodu ful pomagalo, ker sem ji imela res velike. Upam,da bo boljeuser posted image  

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
20.6.2008 22:04:42   
katarinas
IZVIRNO SPOROČILO: Alfabeta

IZVIRNO SPOROČILO: katarinas

IZVIRNO SPOROČILO: Alfabeta

IZVIRNO SPOROČILO: katarinas

Aja pa še Tantum Verde je user posted image , za grgrati, pa še prijetnega okusa je, samo ne vem ali lahko če dojišuser posted image


A so to oni zeleni dražeji, pekoči ko user posted image ? Joj, to pa ne vem če lahko, ker tisti kar malo omrtivičijo čeljust. Pitaj boga kaj je notri. kam pa olje 31 daš? Spiješ?


Ne, Tantum Verde je tekočina, nič ne peče, sicer je zelene barve. Uni zeleni dražeji pa najbrž misliš Septolete - men so tud user posted image


Ne, sem šla pogledat na škatlo. Tantum verde 3 mg pastile.


Aha, no pol so pa tud pastile - jaz poznam samo v flaškiuser posted image

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
20.6.2008 22:06:35   
katarinas
IZVIRNO SPOROČILO: Alfabeta

IZVIRNO SPOROČILO: TRIŠ

IZVIRNO SPOROČILO: Alfabeta

IZVIRNO SPOROČILO: TRIŠ

Alfabeta ja hvala za mnenje.Tole orehovo olje grem pa iskat ker sem že brala o njem na forumu 


upam, da ne bo narobe če ti odgovorim tukaj... Ker se tiče intimnih delov, no ja saj ga ni zravenuser posted image . Obvezno naj se po vsaki potrebi umije z čimbolj mrzlo vodo(jaz se kar vsedem na bide in mi ledena voda teče), pa kar izdatno naj se namaže z oljem, dobro ne toliko da se bo čez hlače cedilo, ampak toliko da lepo sami počasi zlezejo nazaj pa bo. Meni je pomagalo


Ja saj on jih ima že dve leti ampak jih lepo negujeuser posted image .Po vsaki potrebi se umije in to je zanj zlato pravilo in ni bilo problemov.Sedaj pa so bili na ladji pa je dobil drisko in se ni mogel takoj stuširat vlažilnih robčkov pa ni imel s seboj in sedaj je prišlo pa še toleuser posted image .Ma res je bogi.Jaz sem se na začetku smejala ampak pol sem pa jikala ko sem vidla da gre zaresuser posted image



naj poskusi še z oljem, meni je po porodu ful pomagalo, ker sem ji imela res velike. Upam,da bo boljeuser posted image  


Tale informacija bo pa tudi meni prišla prav, imam tud težave s tem, nažalostuser posted image  in se odpravljam k zdravniku že....ker vem kaj bo sledilo...a orehovo olje pravite...

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
20.6.2008 22:10:27   
Alfabeta
Katarinas, za silo reši bo tudi navadno dobro. Samo da hemeroidi zlezejo nazaj, pa obvezno mrzlo vodo prej, da se kri umiri in gre nazaj. Orehovo pa še celi, ampak naravno orehovo olje, ne tistega ki kupiš v trgovini ki ga imajo starejši ljudje za lase mazat

Glede operacije pa... Jaz jih imam že cca.15 let, ampak s presledki. Ko jem suho hrano, težje prebavljivo, pa da ne grem redno na blato se mi pojavijo. Pa jih sedaj že 3 mesece nimamuser posted image . Saj pravim , zame je operacija zadnje kar bom šla glede hemeoidov, ker ne rešiš nič za stalno,.

< Sporočilo je popravil Alfabeta -- 20.6.2008 22:12:11 >

(odgovor članu katarinas)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
20.6.2008 22:11:53   
katarinas
IZVIRNO SPOROČILO: Alfabeta

Katarinas, za silo reši bo tudi navadno dobro. Samo da hemeroidi zlezejo nazaj, pa obvezno mrzlo vodo prej, da se kri umiri in gre nazaj. Orehovo pa še celi, ampak naravno orehovo olje, ne tistega ki kupiš v trgovini ki ga imajo starejši ljudje za lase mazat


Aja, a tud za lase?user posted image  Kaj vse sorte jaz tukaj izvem...user posted image  Pa ga imajo samo v Metliki? Ker men je to malo daleč, no saj ni tako daleč, samo nimam pojma kje bi to najdlauser posted image

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
20.6.2008 22:13:31   
Alfabeta
IZVIRNO SPOROČILO: katarinas

IZVIRNO SPOROČILO: Alfabeta

Katarinas, za silo reši bo tudi navadno dobro. Samo da hemeroidi zlezejo nazaj, pa obvezno mrzlo vodo prej, da se kri umiri in gre nazaj. Orehovo pa še celi, ampak naravno orehovo olje, ne tistega ki kupiš v trgovini ki ga imajo starejši ljudje za lase mazat


Aja, a tud za lase?user posted image  Kaj vse sorte jaz tukaj izvem...user posted image  Pa ga imajo samo v Metliki? Ker men je to malo daleč, no saj ni tako daleč, samo nimam pojma kje bi to najdlauser posted image


Ne, od tega vem da je pristen, ker ima lastno proizvodnjo. Imaš pa mislim da na Novem trgu trgovino Planet zdravja... Oni imajo njegovo orehovo olje. Če ti je bližje, je pa verjetno dražje. Samo imaš eno stekleničko za ful dolgo časa. Aja pa jaz sem si poporodne šive z njim mazala. Sem po 7 dnevih na svoji tazadnji sedelauser posted image

< Sporočilo je popravil Alfabeta -- 20.6.2008 22:15:54 >

(odgovor članu katarinas)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
20.6.2008 22:14:53   
katarinas
IZVIRNO SPOROČILO: Alfabeta

IZVIRNO SPOROČILO: katarinas

IZVIRNO SPOROČILO: Alfabeta

Katarinas, za silo reši bo tudi navadno dobro. Samo da hemeroidi zlezejo nazaj, pa obvezno mrzlo vodo prej, da se kri umiri in gre nazaj. Orehovo pa še celi, ampak naravno orehovo olje, ne tistega ki kupiš v trgovini ki ga imajo starejši ljudje za lase mazat


Aja, a tud za lase?user posted image  Kaj vse sorte jaz tukaj izvem...user posted image  Pa ga imajo samo v Metliki? Ker men je to malo daleč, no saj ni tako daleč, samo nimam pojma kje bi to najdlauser posted image


Ne, od tega vem da je pristen, ker ima lastno proizvodnjo. Imaš pa mislim da na Novem trgu trgovino Planet zdravja... Oni imajo njegovo orehovo olje. Če ti je bližje, je pa verjetno dražje.


Trgovine ne poznam, bom pa že našla...alfabeta hvala!!

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
20.6.2008 22:19:32   
TRIŠ
IZVIRNO SPOROČILO: katarinas

IZVIRNO SPOROČILO: Alfabeta

IZVIRNO SPOROČILO: katarinas

IZVIRNO SPOROČILO: Alfabeta

Katarinas, za silo reši bo tudi navadno dobro. Samo da hemeroidi zlezejo nazaj, pa obvezno mrzlo vodo prej, da se kri umiri in gre nazaj. Orehovo pa še celi, ampak naravno orehovo olje, ne tistega ki kupiš v trgovini ki ga imajo starejši ljudje za lase mazat


Aja, a tud za lase?user posted image  Kaj vse sorte jaz tukaj izvem...user posted image  Pa ga imajo samo v Metliki? Ker men je to malo daleč, no saj ni tako daleč, samo nimam pojma kje bi to najdlauser posted image


Ne, od tega vem da je pristen, ker ima lastno proizvodnjo. Imaš pa mislim da na Novem trgu trgovino Planet zdravja... Oni imajo njegovo orehovo olje. Če ti je bližje, je pa verjetno dražje.


Trgovine ne poznam, bom pa že našla...alfabeta hvala!!


Jaz Pečariča poznam in ga bom nabavla.Če pa ga ne boš dobila pa ti ga lahko nabavim in pošljemuser posted image

(odgovor članu katarinas)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
20.6.2008 22:21:48   
katarinas
IZVIRNO SPOROČILO: TRIŠ

IZVIRNO SPOROČILO: katarinas

IZVIRNO SPOROČILO: Alfabeta

IZVIRNO SPOROČILO: katarinas

IZVIRNO SPOROČILO: Alfabeta

Katarinas, za silo reši bo tudi navadno dobro. Samo da hemeroidi zlezejo nazaj, pa obvezno mrzlo vodo prej, da se kri umiri in gre nazaj. Orehovo pa še celi, ampak naravno orehovo olje, ne tistega ki kupiš v trgovini ki ga imajo starejši ljudje za lase mazat


Aja, a tud za lase?user posted image  Kaj vse sorte jaz tukaj izvem...user posted image  Pa ga imajo samo v Metliki? Ker men je to malo daleč, no saj ni tako daleč, samo nimam pojma kje bi to najdlauser posted image


Ne, od tega vem da je pristen, ker ima lastno proizvodnjo. Imaš pa mislim da na Novem trgu trgovino Planet zdravja... Oni imajo njegovo orehovo olje. Če ti je bližje, je pa verjetno dražje.


Trgovine ne poznam, bom pa že našla...alfabeta hvala!!


Jaz Pečariča poznam in ga bom nabavla.Če pa ga ne boš dobila pa ti ga lahko nabavim in pošljemuser posted image



A bi res??!!!user posted image  Bi te pa res prosila, če lahko - tako bi bilo najbolj sigurno... in če boš že za moža kupovala....no se bom prištulila zravenuser posted image

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
20.6.2008 22:23:48   
katarinas
IZVIRNO SPOROČILO: Alfabeta

Ne, od tega vem da je pristen, ker ima lastno proizvodnjo. Imaš pa mislim da na Novem trgu trgovino Planet zdravja... Oni imajo njegovo orehovo olje. Če ti je bližje, je pa verjetno dražje. Samo imaš eno stekleničko za ful dolgo časa. Aja pa jaz sem si poporodne šive z njim mazala. Sem po 7 dnevih na svoji tazadnji sedelauser posted image


Kaj to nisem prej vedela, bi se tudi jaz mazalauser posted image  Ja tako se vidi, da nisem že prej na forumu sodelovala pa bi kaj pametnega zvedlauser posted image user posted image  tako pa zaostajam za vamiuser posted image user posted image

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zakaj dojenje ni vedno najboljše?
Babica je iz svojih izkušenj ugotovila, da dojenje ni vedno najboljša možnost. Ob tem je razkrila, da je v resnici najpo...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?