|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
20.6.2008 22:27:22   
Sunny Morning
IZVIRNO SPOROČILO: TRIŠ
Jaz Pečariča poznam in ga bom nabavla.Če pa ga ne boš dobila pa ti ga lahko nabavim in pošljemuser posted image

Ja valjda boš na srečanje prinesla, samo kaj ko nobena ne pove kako imate čas naslednji teden.user posted image

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
20.6.2008 22:29:11   
katarinas
IZVIRNO SPOROČILO: Sunny Morning

IZVIRNO SPOROČILO: TRIŠ
Jaz Pečariča poznam in ga bom nabavla.Če pa ga ne boš dobila pa ti ga lahko nabavim in pošljemuser posted image

Ja valjda boš na srečanje prinesla, samo kaj ko nobena ne pove kako imate čas naslednji teden.user posted image


Ja res lahko  - jaz imam čas cel teden, sem na porodniškiuser posted image

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
20.6.2008 22:30:25   
Golobček
Čer

Sem prišla malo pokukat tukaj gor, imam zelo malo časa, je Nina zelo boga zaradi teh koz, jih ima po celem telesu pikico pri pikici in je kr slabe volje, sedaj je pa dobila še vročino in to skoraj 39 stopinj.
Jan in Nik jih skupaj nista imela tolko kot jih ima Nina- upam da se začnejo čimprej sušit, ker se mi res smili.

Pa še pri hrani je začela spet štrajkat, danes je pojedla 500 ml mleka in pet žličk kašice to je pa tudi vse.user posted image user posted image

Zdaj pa grem ker ne vem kakšna bo noč pa bi se rada malo napančkala.
NOČKO !!!

_____________________________

Sedaj imam tri navihančke...

(odgovor članu katarinas)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
20.6.2008 22:30:42   
Sunny Morning
IZVIRNO SPOROČILO: katarinas
IZVIRNO SPOROČILO: Alfabeta
Ne, od tega vem da je pristen, ker ima lastno proizvodnjo. Imaš pa mislim da na Novem trgu trgovino Planet zdravja... Oni imajo njegovo orehovo olje. Če ti je bližje, je pa verjetno dražje. Samo imaš eno stekleničko za ful dolgo časa. Aja pa jaz sem si poporodne šive z njim mazala. Sem po 7 dnevih na svoji tazadnji sedelauser posted image

Kaj to nisem prej vedela, bi se tudi jaz mazalauser posted image  Ja tako se vidi, da nisem že prej na forumu sodelovala pa bi kaj pametnega zvedlauser posted image user posted image  tako pa zaostajam za vamiuser posted image user posted image

Jaz sem že od samega začetka tukaj pa tudi nisem vedela za mazanje šivov.user posted image

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu katarinas)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
20.6.2008 22:32:31   
TRIŠ
Katarinas drug teden ga grem iskat ti pa mi pošlji naslov na ZSuser posted image

(odgovor članu katarinas)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
20.6.2008 22:32:32   
Sunny Morning
IZVIRNO SPOROČILO: katarinas
IZVIRNO SPOROČILO: Sunny Morning
IZVIRNO SPOROČILO: TRIŠ
Jaz Pečariča poznam in ga bom nabavla.Če pa ga ne boš dobila pa ti ga lahko nabavim in pošljemuser posted image

Ja valjda boš na srečanje prinesla, samo kaj ko nobena ne pove kako imate čas naslednji teden.user posted image

Ja res lahko  - jaz imam čas cel teden, sem na porodniškiuser posted image

user posted image user posted image  To vem. Mogoče jih bo šlo veliko na dopust. Če ne bo pa srečanje v malo manjši obliki.user posted image

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu katarinas)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
20.6.2008 22:34:01   
TRIŠ
IZVIRNO SPOROČILO: Sunny Morning

IZVIRNO SPOROČILO: TRIŠ
Jaz Pečariča poznam in ga bom nabavla.Če pa ga ne boš dobila pa ti ga lahko nabavim in pošljemuser posted image

Ja valjda boš na srečanje prinesla, samo kaj ko nobena ne pove kako imate čas naslednji teden.user posted image


No saj to pa sploh ne bi bilo slabouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
20.6.2008 22:34:18   
Sunny Morning
IZVIRNO SPOROČILO: Golobček
je Nina zelo boga zaradi teh koz, jih ima po celem telesu pikico pri pikici in je kr slabe volje, sedaj je pa dobila še vročino in to skoraj 39 stopinj.
Jan in Nik jih skupaj nista imela tolko kot jih ima Nina- upam da se začnejo čimprej sušit, ker se mi res smili.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Golobček
Pa še pri hrani je začela spet štrajkat, danes je pojedla 500 ml mleka in pet žličk kašice to je pa tudi vse.user posted image user posted image

Tako je pri nas skoraj vsak dan.

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu Golobček)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
20.6.2008 22:35:36   
TRIŠ
Golobček upam da se Nini kmalu izboljša in da kozice čimprej izginejo.Sem mislila da je pri majhnih to v manjši in blažji oblikiuser posted image

(odgovor članu Golobček)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
20.6.2008 22:35:56   
Sunny Morning
IZVIRNO SPOROČILO: TRIŠ
IZVIRNO SPOROČILO: Sunny Morning
IZVIRNO SPOROČILO: TRIŠ
Jaz Pečariča poznam in ga bom nabavla.Če pa ga ne boš dobila pa ti ga lahko nabavim in pošljemuser posted image

Ja valjda boš na srečanje prinesla, samo kaj ko nobena ne pove kako imate čas naslednji teden.user posted image

No saj to pa sploh ne bi bilo slabouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

Jej! Saj počasi vas bom skupaj spravla.user posted image  Bo že spet cel mesec okrog kar smo se dobile. Kako čas leti.

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
20.6.2008 22:37:26   
TRIŠ
IZVIRNO SPOROČILO: Sunny Morning

IZVIRNO SPOROČILO: TRIŠ
IZVIRNO SPOROČILO: Sunny Morning
IZVIRNO SPOROČILO: TRIŠ
Jaz Pečariča poznam in ga bom nabavla.Če pa ga ne boš dobila pa ti ga lahko nabavim in pošljemuser posted image

Ja valjda boš na srečanje prinesla, samo kaj ko nobena ne pove kako imate čas naslednji teden.user posted image

No saj to pa sploh ne bi bilo slabouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

Jej! Saj počasi vas bom skupaj spravla.user posted image  Bo že spet cel mesec okrog kar smo se dobile. Kako čas leti.


No pa se zmenimo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
20.6.2008 22:38:18   
katarinas
IZVIRNO SPOROČILO: TRIŠ

IZVIRNO SPOROČILO: Sunny Morning

IZVIRNO SPOROČILO: TRIŠ
Jaz Pečariča poznam in ga bom nabavla.Če pa ga ne boš dobila pa ti ga lahko nabavim in pošljemuser posted image

Ja valjda boš na srečanje prinesla, samo kaj ko nobena ne pove kako imate čas naslednji teden.user posted image


No saj to pa sploh ne bi bilo slabouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .



Ok, bom ti jaz vseeno poslala naslov, če se bomo pa v kratkem dobile potem pa prineseš na srečanje!

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
20.6.2008 22:42:19   
Sunny Morning
IZVIRNO SPOROČILO: TRIŠ
No pa se zmenimo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

V sredo je praznik in ga bo najbrž večina preživela z družinami. V torek napovedujejo dež. Torej spet ostaneta četrtek in petek. Lokacija lahko ostane ista. Ura pa naj bo bolj zgodna, recimo ob 10.00. To je samo predlog in sprejemamo pripombe.user posted image

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
20.6.2008 22:44:34   
katarinas
IZVIRNO SPOROČILO: Sunny Morning

IZVIRNO SPOROČILO: TRIŠ
No pa se zmenimo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

V sredo je praznik in ga bo najbrž večina preživela z družinami. V torek napovedujejo dež. Torej spet ostaneta četrtek in petek. Lokacija lahko ostane ista. Ura pa naj bo bolj zgodna, recimo ob 10.00. To je samo predlog in sprejemamo pripombe.user posted image


Nimam reklamacijeuser posted image , meni je vseeno...lokacija je v redu, ker je dostopna vozičkomuser posted image

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
20.6.2008 22:55:59   
dašabina
Miha in Žan vse naj, naj, zlata sončka naša!!!!

user posted image

Se vrnili iz ZOO, se tudi jaz pohvalim, da sem srečala Nalin, Jonasa in celo družinico. Prav prijetna punca!!! Nas je sicer enkrat dež dobil, ampak ta veče so še posebej uživale s sestričnama....
Vidim, da smo že v 3. razreduuser posted image user posted image user posted image
Meni odgovarja petek ob 10.00 uri user posted image user posted image

_____________________________

V vsakem, še tako majhnem koraku je smisel življenja....

(odgovor članu katarinas)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
20.6.2008 23:03:09   
dašabina
Pa seveda hvala za vse čestitke, Mihec je res pravi cuker, se nasmeje vsakemu, ki ga vsaj malo pogleda.


_____________________________

V vsakem, še tako majhnem koraku je smisel življenja....

(odgovor članu dašabina)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
20.6.2008 23:10:39   
Sunny Morning
Miha in Žan user posted image

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu dašabina)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
21.6.2008 7:34:42   
vaney
jutro....

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
21.6.2008 7:37:56   
vaney
pa kaj sem prva? ja, kje so pa vse ob6-karice?

mi smo spali za en drek, Anže je jedel ob 2.30 in 4.30 po 150ml, ne vem, kaj mu je, potem mu pa še položaji niso pasali....ob 7h je bilo veselja nepreklicno in glasno konec, sem ga šla previt in mi je polno nakakana plenice padla direkt na nogouser posted image  lep začetek dneva, ne?

pa saj bo dan boljšiuser posted image

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
21.6.2008 8:33:07   
TRIŠ
IZVIRNO SPOROČILO: katarinas

IZVIRNO SPOROČILO: Sunny Morning

IZVIRNO SPOROČILO: TRIŠ
No pa se zmenimo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

V sredo je praznik in ga bo najbrž večina preživela z družinami. V torek napovedujejo dež. Torej spet ostaneta četrtek in petek. Lokacija lahko ostane ista. Ura pa naj bo bolj zgodna, recimo ob 10.00. To je samo predlog in sprejemamo pripombe.user posted image


Nimam reklamacijeuser posted image , meni je vseeno...lokacija je v redu, ker je dostopna vozičkomuser posted image

Se podpišemuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu katarinas)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
21.6.2008 8:40:31   
Golobček
Jutro !

Noč je bila za pop..., se je Nina zbujala na 10 minut, sem ji non stop popravljala dudo, tak da bo 1, 30 sem jo vzela k sebi v posteljo da mi vsaj vstajat ni bilo treba. Zdele je pojedla 170 ml mleka in zaspala- upam da bo vsaj 1 urco pančkala.

Jaz pa si grem skuhat en dvoji kapučino, da me postavi na noge.

< Sporočilo je popravil Golobček -- 21.6.2008 8:42:52 >


_____________________________

Sedaj imam tri navihančke...

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
21.6.2008 9:54:27   
mala pikica
vaney in golobček user posted image za neprespano noč. Saj bo boljše. Vaney mene je Gašper enkrat direkt v roko pokakal, še huje kot če ti pade samo plenica na nogo user posted image

Jaz sem tudi bolj nenaspana. Sva šla z dragim čez polnoči spat, sva še delala okraske za torto. Danes pa naprej user posted image Sem kar dobre volje, zaenkrat gre vse kot po maslu user posted image

Spet bo lep in vroč dan, predvidevam, da ne bo pretirane gneče tukaj. Bom se bolj sama s seboj pogovarjala. Gašperja ima cel dan babi, jaz pa imam izgovor, da pripravljam vse za jutri, tako bom lahko večkrat pokukala sem user posted image Konec monologa... user posted image


_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu Golobček)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
21.6.2008 9:57:30   
Golobček
Veš TRIŠ tudi sama sem si želela da bi bilo v lažji obliki, pa tudi upala sem malo na to, ampak žal je Nina dobila v bolj hudi obliki, tako da mislim da bom v ponedeljek poklica pediatrinjo da vidim kaj bo rekla, ker Jana sem mogla pridit pokazat.

_____________________________

Sedaj imam tri navihančke...

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
21.6.2008 10:45:25   
mala pikica
golobček upam, da se stanje pri Nini kmalu umiri in da se bosta danes kaj napankali user posted image

_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu Golobček)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
21.6.2008 11:01:59   
katarinas
Dan! Danes bo krasen user posted image   dan!

Lara je pa spala od 18.30 pa do 6.30 zjutraj, user posted image user posted image user posted image  Lara!
Zdajle se je najedla korenčkove+cvetačne kašice in mogoče bo še malo zadremala.

Jo moram pa pohvalit, se je danes prvič obrnila iz trebuščka na hrbet user posted image user posted image  - zdaj pa je ne bom smela več pustit na taveliki postelji, do zdaj sem jo tud spat dajala popoldne (sem vse s povštri obložila), zdaj pa najbrž ne bo več varno...

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Kako dojenček "reče" RAD TE IMAM?
Dojenček rad gleda obraze, maminega pa ima najraje, zato ji nenehno namenja nežne poglede. V bistvu vsakokrat ko dojenče...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?