|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: mamice prekmurčkov!
13.7.2008 18:28:55   
Nončika
Ups, sem sestra je V.T.J in ne.,,,

_____________________________

3 datumi v mojem življenju: 2.8.2005, 24.10.2009 in 22.5.2010.

(odgovor članu Nončika)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: mamice prekmurčkov!
16.7.2008 10:54:55   
ROZSI
hello
bocsi, da se nisem javila , računalnik smo tudi preselili, pa smo komaj  zdaj kable za internet potegnili.
kaj si mislila s zadnjim sporoč.?
S patrikom smo se glih  o tem pogovarjali, kdo je šel v bačko, pa je rekel, da je D. tudi šel, in da je leto dni starejši od ostalih sošolcev, pa tudi ko si pisala, da je pač sestra "köze a tüzhöz".
Nagy Lili pa seveda  poznamuser posted image , Saj sve bile pri isti firme.
Kak je vaša malička?
Joj , naša šefica je danes šla v lendavski vrtec, ker  je gaberski samo do 15. junija odprt.Ojoj jokala se je, samo smo jo po hitrem postopku, odali in smo šli.Pozneje sem pa klicala kolegigico njena je tudi šla, samo malo kasneje, pa je rekla da se potem več ni jokala. Še hvala bogu, da so vse gaberske otroke dali v eno skupino.Samo veš kak je  nova okolica , nove vzgojiteljice. No ja upam , da se bo privadila.
lep pzdrav

(odgovor članu Nončika)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: mamice prekmurčkov!
16.7.2008 18:44:18   
Nončika
Alo!

sem že mislila, ka vas je neurje in toča odpihnila. k sreči nej. Naša malička je ok. vsak dan se odpravlja na morje. in to resnično. vsako jutro vstane in vpraša dedija, če že idemo na morje eli nej.

kak se pa ma vaša šefica v lendavskon vrteci? kak je preživela den?

je počasi pripravljan stvari za na morje. včera smo šli nabavlat. še sreča, dobila san za petek dopust. hurrraaa! še jutri pa en teden počitka. jutri bon pa veselo delala kak zmešana, nato pa še pripravila stvari za predajo mojoga dela šefu. ja, verjameš ali nej, šef de delal moje delo. to do žurke.

_____________________________

3 datumi v mojem življenju: 2.8.2005, 24.10.2009 in 22.5.2010.

(odgovor članu ROZSI)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: mamice prekmurčkov!
19.7.2008 14:29:39   
ROZSI
szia!

Bocsi, ka se nisem javila, evo zdaj sem pa tu .

za nami je prvi teden lendavskega vrteca , ojoj blo je mučno, hvela bogu je bilo včeraj že malo boljše. Gaberski vrtec je pač gaberski. Tu v lendavskem je pač vse drugače, bolj je vse kaotično. V gaberju je pa vse bolj domače .Čim manjše tem boljše .No ja še ta en teden, pa bo vse o. k.

In vi ? Mogoče ste že na morju?  Fajn se imejte, se lepo odpočijte in si napolnite baterijeuser posted image user posted image user posted image user posted image , Ko pa pridete nazaj se pa javi!!!!!!!!

l.p.

(odgovor članu Nončika)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: mamice prekmurčkov!
27.7.2008 17:48:36   
Raho
No, še ena. Ki živi na tisti prometni cesti MS - Lendavauser posted image user posted image user posted image . Samo pa morate biti neke znane, ker naš gospod tudi gre septembra v vrtec v Gaberjeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Star pa je 3,5.

(odgovor članu ROZSI)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: mamice prekmurčkov!
28.7.2008 9:09:17   
ROZSI
pozdravljena!
super, da si se oglasila, pa sve si že mislile, da iz našega konca ni več nikogaruser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
Če gre vaš gospod  jeseni tudi v gaberski vrtec se zagotovo moramo poznati , skoraj 100%.
No ja prometne ceste se pa hvala bogu kmalu rešimo. kaj misliš bomo kamione kaj pogršaliuser posted image ?

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: mamice prekmurčkov!
28.7.2008 9:20:33   
Gordana-3
še ena prekmurka :-)
sicer živim v celju, ampak vedno kooooomaj čakam, da grem domov v lendavo. še danes, po 5 letih, me v celju daje domotožje. mojemu bi se sicer v lendavi zmešalo, zato pa me tri gremo večkrat k moji mami. ko sem bila na porodniški, sem vsak mesec bila doma, zdaj bolj poredko. ravno se odpravljamo drug teden. prvič bo šla ta večja z mojo mamo za nekaj dni, potem prideva jaz in ta mala. pa potem malo kopanja v lentiju, pa na sladoled k neđotu ....

(odgovor članu ROZSI)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: mamice prekmurčkov!
28.7.2008 9:21:59   
Gordana-3
aja, nisem nič povedala, koliko sta stari. ta večja je aprila bila 4, ta mala meseca maja 2 leti. ful je hecna, ko v vsem oponaša sestrico

(odgovor članu Gordana-3)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: mamice prekmurčkov!
28.7.2008 10:56:45   
ROZSI
Pozdravljena Gordana!
Fantastično, izgleda nas je vseeno več kot ve si najprej mislileuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
Ja prekmurje je pač prekmurje, jaz sem se rodila v nemčiji in sem tudi tam v šolo hodila,  najrajši sem pa bila že tistega časa tukaj doma in sem vedno bila zelo žalostna ko smo se vračali. Najsrešnejša sem pa bila ko smo se za stalno vrnili "domov".
Ja nedžojev sladoled je pa tako ali tako najboljši na svetu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu Gordana-3)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: mamice prekmurčkov!
29.7.2008 17:17:05   
Nončika
Alo!

Raho in Gordana dobrodošle.

Ve pa kar o Neđotuuser posted image .še na morju smo rekli, da ni para njegovemu sladoledu. 1A.

Rozsi, evo nas nazaj z morja. bilo je superca. 1A apartma, lastniki enkratni. morje 10m vstran, peščena plaža 100m.
Kam voziš malo k pediatru? v ZD ali k F? ste že bili na sistematskem za 3.leta? N. bo praznovala 3.roj. dan čez tri dni in še niti vabila nimamo. sem mislila izvesti sistematski in pregled za vrtec naenkrat, a očitno nede šlo.

cs.

_____________________________

3 datumi v mojem življenju: 2.8.2005, 24.10.2009 in 22.5.2010.

(odgovor članu ROZSI)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: mamice prekmurčkov!
29.7.2008 17:18:44   
Nončika
Prav mate Prekmurje je le Prekmurje. še ožje nas veže L. očitno smo vse z bližine, ali pa vsaj bile. Jaz sem v L.hodila v srednjo, sestro mam v L., služba me veže na L.,...

_____________________________

3 datumi v mojem življenju: 2.8.2005, 24.10.2009 in 22.5.2010.

(odgovor članu Nončika)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: mamice prekmurčkov!
30.7.2008 7:31:35   
Gordana-3
kateri letnik sta? jaz sem 75.  jaz sem tud v lendavo hodila v srednjo šolo. uh, kje je že to! s temi zdravniškimi pri 3 letih so pa vsaj v celju v manjšem zaostanku. naša ga je imela pri 3 letih in dveh mesecih.
že komaj čakam, da grem v lendavo malo na dopust user posted image
csaje, kje ste to bili na dopustu? mi letos ne gremo nikamor, ker je mož julija začel delat, pa nekaj časa je bil brez šihta in ni ojrov, ampak drugo leto imam v planu, da gremo. in vaše morje letos zveni zelo lepo, sploh to, če je plaža tako blizu apartmaja. saj veš, tovorit vso tisto opremo na plažo .... lani jo je mož-čolniček, pa šlauf, rokavčki, kanglice ... včasih je celo 2x moral it v apartma, da je prinesel vse na plažo. lahko kaj več napišeš o apartmaju, cena, kakšna tel. mogoče?

(odgovor članu Nončika)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: mamice prekmurčkov!
30.7.2008 17:02:35   
Nončika
alo!

Gordana-3, letos smo se res meli na morju fenomenalno.user posted image user posted image  smo šli mi trije in od mojega brat z familijo. Povezava-link:http://www.adria-apartmani.com/Ljubac/Martin/index.html. Lastniki prijazni, apartma je soliden, sicer pa boš vidla na slikah. zdaj mam direkten kontakt z lastnikom brez posrednika. mogoče bomo pa še kakšen evrek pridobili.

evo, me kliče moja mala in moram do nje. se oglasim pozneje. bojim se, da bi me spet vrglo ven. in bi moj post spet zbrisalo.

cs.


_____________________________

3 datumi v mojem življenju: 2.8.2005, 24.10.2009 in 22.5.2010.

(odgovor članu Gordana-3)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: mamice prekmurčkov!
31.7.2008 11:12:04   
Raho
Csaje, ti apartmaji so majka. Jaz sem letos skoraj diplomirala na turizmu, da sem našla nekaj spodobnega. Si ne zamišljam, da bi z dvema otrokoma šla v hotelsko sobouser posted image user posted image .

Sicer pa sem se jaz iz L preselila na to prometno cesto, ker je bil v L prevelik mir. Delam pa v L, v SŠ sem tudi hodila v L....

Daj, vrži mi na ZS, kdo si, ker mi je zelo sumljivo, da te ne bi poznalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Pa ostale tudi.user posted image

Glede zdravniškega pa pokliči G., da te vzame na sistematskega, ker se mi zdi bvz., da bi 2x hodila na pregled, enkrat na sistemstskega, drugič pa za vrtec. Mi smo pregled za vrtec dali že skoz.

Kdo te je pa učil slovenščino csaje?



(odgovor članu Nončika)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: mamice prekmurčkov!
1.8.2008 14:50:08   
Nončika
Raho, kje pa delaš v L? Mogoče na LU?

Slovenščino me je učila, R.H.K. Jo mogoče poznaš ali pa....?

cs.

_____________________________

3 datumi v mojem življenju: 2.8.2005, 24.10.2009 in 22.5.2010.

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: mamice prekmurčkov!
1.8.2008 18:14:16   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: *csaje*

Raho, kje pa delaš v L? Mogoče na LU?

Slovenščino me je učila, R.H.K. Jo mogoče poznaš ali pa....?

cs.


Poznam jo, celo preveč dobrouser posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz sem te pa hotela vprašati, če te je SJ učila LHK, ker zelo pravilno pišešuser posted image


< Sporočilo je popravil Raho -- 1.8.2008 18:16:00 >

(odgovor članu Nončika)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: mamice prekmurčkov!
1.8.2008 21:05:45   
Nončika
Raho, daj nehaj no. Ne mi živce parat, kje si zaposlena????? Pod nujno mi samo daj odgovor na moje vprašanje. Kak dobro poznaš mojo profesorico slovenščine? Vzdevek je zelo izdajalski. A se tvoje ime ujema z imenom moje profesorice slovenščine?

LHK me ni učila, našo generacije ni mela. Po pravici povedano se trudim pravilno pisat, a mi vedno ne uspeva.

cs.

_____________________________

3 datumi v mojem življenju: 2.8.2005, 24.10.2009 in 22.5.2010.

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: mamice prekmurčkov!
2.8.2008 12:46:06   
Nončika
Včeraj sem pozabila napisat, da gre zasluga za moj pravopis moji dragi razredničarki iz osnovne šole. Vsi smo jo oboževali. SJ smo vzljubili vsi po vrsti.

cs.

_____________________________

3 datumi v mojem življenju: 2.8.2005, 24.10.2009 in 22.5.2010.

(odgovor članu Nončika)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: mamice prekmurčkov!
2.8.2008 13:53:20   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: *csaje*

Včeraj sem pozabila napisat, da gre zasluga za moj pravopis moji dragi razredničarki iz osnovne šole. Vsi smo jo oboževali. SJ smo vzljubili vsi po vrsti.

cs.


Ah, jaz sem pa mislia, da je imela učiteljica Sj v Sš tudi kaj zasluguser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nončika)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: mamice prekmurčkov!
2.8.2008 16:10:27   
Nončika
Sem si ravno mislila, da boš tole napisala. zdaj že vem kdo si in kaj si.

cs.

_____________________________

3 datumi v mojem življenju: 2.8.2005, 24.10.2009 in 22.5.2010.

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: mamice prekmurčkov!
2.8.2008 19:02:12   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: *csaje*

Sem si ravno mislila, da boš tole napisala. zdaj že vem kdo si in kaj si.

cs.


Če bi malo boljše pogledala, bi bila ugotovila, da imam nick iz prvih dveh črk imena in prvih cveh črk priimkauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nončika)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: mamice prekmurčkov!
2.8.2008 19:29:29   
ROZSI
Helo punce !!!!
evo nas spet nazaj.Imeli smo računalnik v izpaduuser posted image .No izgleda , da se res s
koraj vsi poznamouser posted image .In vidim , da se pridno javljate. Super!!!!!!!!

Raho, jaz te tudi poznam, ti mene tudi?

LP

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: mamice prekmurčkov!
2.8.2008 21:27:07   
Raho
Kdo pa mene v L. ne poznauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ja, ROZSI, ugotovila sem, kdo si. Po imenu vaš dameuser posted image user posted image user posted image user posted image

Kak fajn je, da poznam skoraj vso decouser posted image user posted image user posted image

Idem dalje delat, ka moram do ponedeljka nekaj napisati za nekši projekt pa mi že fejst voda v grlo teče. Samo me nekak bolj vleče k internetuuser posted image user posted image user posted image user posted image . Čez dan pa ob dveh malih takitak nič skup ne spacam. Danes sem tak napeto brala neko angleško literaturo, da mi je uspelo kosilo zažgatiuser posted image user posted image user posted image user posted image . Prvič v življenjuuser posted image . Idem delat, zdaj ko deca spijouser posted image

(odgovor članu ROZSI)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: mamice prekmurčkov!
3.8.2008 17:57:33   
ROZSI
helo csaje!
Si dobila moje ZS?

LP

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: mamice prekmurčkov!
3.8.2008 19:29:04   
Nončika
Če bi malo boljše pogledala, bi bila ugotovila, da imam nick iz prvih dveh črk imena in prvih cveh črk priimka


Če bi pa ti malce bolj pogledala, pa bi vidla, da sem te vprašala, če delaš oz. si direktorica LU. Ha, ha, včasih je treba znat brat tudi med vrsticami.

A si ti ugotovila kdo sem jaz?

cs.

_____________________________

3 datumi v mojem življenju: 2.8.2005, 24.10.2009 in 22.5.2010.

(odgovor članu ROZSI)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?