|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ne morem več...
22.6.2008 9:22:15   
Freycha
pusti ga

(odgovor članu Žaka)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Ne morem več...
22.6.2008 11:39:27   
Teya*D.
A si kdaj poskusila in tudi ti odšla kam sama ven s prijateljicami?
kje pa piše, da moraš doma čepet, če njega ni? Obleci se in idi malo ven saj škodit ne more.
Malo se boš sprostila...
Ne pusti, da dela s tabo kot s smetmi. Sploh pa da ti reče kar mu paše. Bi mu že pokazala user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Ne morem več...
22.6.2008 13:28:54   
nanč
Sploh pa da ti reče kar mu paše. Bi mu že pokazala .

user posted image


_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu Teya*D.)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Ne morem več...
22.6.2008 13:55:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Žaka

Ampak neskončno ga ljubim


Tako neskoncno kot ljubis njega, zacni ljubiti sebe. 21 dni je potrebnih, da osvojimo novo navado. Malo? Veliko? Poskusi.

Ne, ne ljubis ga. Ljubis samo igrice, manipulacije, odvisnost od njega in odvisnost od metafizicnih problemov, kot je fuzbal dvakrat na teden. Ni tezava v nogometu, ampak v vajinem odnosu. Ali pa v tvojem, za zacetek. Ko bos spremenila tega, tudi vajin ne bo vec problem.

(odgovor članu Žaka)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Ne morem več...
23.6.2008 22:22:54   
blackcoffee
IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark

IZVIRNO SPOROČILO: Žaka

...Moj fant me bo uničil. Pravi, da ga nikamor ne pustim...
Čas je bil, da on pride domov...
...Privlekel se je ob enih zjutraj.
...kje si bil ?
...ampak povedal bi pa mi lahko. Bilo mi je full hudo...
Danes sva pa se spet spičla,spet je hotel iti...
...ne boš šel..
nikoli nima časa zame.
...


...Tipična antijunaka, ki poskušata na vsak način zagreniti življenje drug drugemu.
- "control freak", ki vešče manipulira najprej s svojim dragim nato pa še z večino pristašic na tem forumu.
...
To, da on ne upa povedat, ga avtomatsko postavlja v fazo nezrelega dečka, ki kljubuje svoji "mamici", le ta pa ne razume njegovih otroških potreb po zabavanju s prijatelji. In mu ne dovoli in ga ne pusti samega!
Najprej užaljenost potem pa vešča manipulacija - zasuk od akcije k sabotaži - najprej bi šla, potem pa ne bi šla zaradi, pazi zdaj to, utrujenosti, in zopet na koncu materinski istinkt za pretirano kontrolo svojega "otroka" in postavljanje sebe v vlogo žrtve???
...


popolnoma se strinjam z Bakfrak. Čista manipulacija in nenehni nadzor. Pa ljudje, za božjo voljo, osvobodite se tega sranja.. ali je vam osebno prijetno, če vas kdo na kakršnikoli način nadzoruje?
Preberi svoje besede! Si morda ti spoštljiva do njega?

..po drugi strani pa se mi zdi, da so te besede itak odveč, ker še nisi zrela da bi razumela. Preveč se mi zdiš okupirana sama s sabo in z vlogo, ki si jo spejela. Postala si sužnja lastnega razmišljanja.
Osvobodi se destruktivnih vzorcev, ki jih imaš v sebi in začni delati na sebi. Ni druge pomoči. Žal.
Tako dolgo, da boš iskala krivdo pri drugem, toliko časa bo vsaj tako in še slabše, ker preprosto bolje ne more biti.

Pa še to: nihče te ne bo uničil. Sama se uničuješ!

< Sporočilo je popravil blackcoffee -- 23.6.2008 22:36:53 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Ne morem več...
23.6.2008 22:58:12   
blackcoffee
..najprej opravičilo Bakfark.. sem se zatipkala.

Dalje.. dodala bi samo  še tole:
Pomembno je, da si sploh razložita en drugemu, kaj je komu pomembno in sprejemljivo.
Ali slišiš kaj ti fant govori - na kaj opozarja in ali tudi razumeš kaj ti sporoča?

Komunikacija v obliki tekmovalnosti in (pre)moči - kdo bo koga in kdo bo zmagal, navadno pelje v propad.
Si kdaj pomislila, kako to, da se najbolje obnesejo prijateljske vezi?
Zato, ker ni nadzora in ker puščamo človeku svobodo do lastnega odločanja in ne vsiljujemo lastne volje.

Vse ostalo, kot v večini primerov v partnerskih odnosih, temu ni tako - žal, ker si začnejo partnerji lastiti eden drugega. Slednje pa lahko vodi le v eno smer: nesoglasja, razočaranja in nasilje.
Nehaj mu vsiljevati lastno voljo. Sprejmi ga, če lahko ali pojdi. Le sama se lahko spremeniš (kar je najtežje), in pazi foro: četudi se bo on spremenil, boš potem našla pri njem nekaj tretjega za kar se boš pritoževala... in ti spet ne bo pogodu.



(odgovor članu blackcoffee)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Ne morem več...
23.6.2008 23:35:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: blackcoffee

Čista manipulacija in nenehni nadzor.


In sama sebe vara z "neskoncno ga ljubim".



(odgovor članu blackcoffee)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Ne morem več...
24.6.2008 15:53:35   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: Udb

In ti si z njim želiš imet otroka??????user posted image

Ja menda. Da bomo imeli še kaj dela na RR. user posted image Brez takšnih bi bi forum dolgočasen, tako pa lahko stalno nekaj rešujemo.

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Ne morem več...
4.7.2008 21:26:21   
caligula
žaka, jaz sem v 21. tednu nosečnosti. zaradi omenjenih( istih kot ti) problemov, sem ga zapustila pred tremi tedni, zahtevala prepoved približevanja in nasploh vse, da ga ne vidim in slišim več. zdaj bom samohranilka, živim pri starših in ponosna sem nase, ker sem zbrala toliko poguma in ga zapustila. Nič več psihičnega nasilja, vedno gospod ON nikoli nič zame, bila sem vse samo človek ne, vsi več vredni kot jaz itd itd. takšni, verjemi, si ne zaslužijo ne tebe ne mene. ampak to doumeš šele takrat ko je ponavadi prepozno, preden sem spakirala, me je še na urgenco spravil, to je bila kaplja čez rok da sem brez oklevanja zapustila staro življenje z njim in se podala nasproti novemu z mojim in samo mojim otrokom, ki ga nosim pod srčkom.
kakorkoli se boš odločila, vedno pomisli najprej nase!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Ne morem več...
4.7.2008 21:53:08   
PikicaStonoga
Žaka, vem, da je težko, pri meni je bilo tkao s prvim fantom, dokler nisva šla dokončno narazen. Hodi ven s prijateljicami, pogovarjaj se znjimi (očotno se z njim ne moreš), dej se zaposlit, da pozabiš nanj ...boš videla, da ga ne potrebuješ, da si srečna ...

(odgovor članu caligula)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Ne morem več...
5.7.2008 23:28:34   
MALINČICA
Vem, da ti je zdaj hudo ampak za božjo voljo, kdo pa si ti, da nekomu prepoveš kam it?
Mislim, aaaaaaaaaaaaaaaa...
Ne razumem takih ljudi, da si vzamejo toliko vrednosti, da nekoga kontrolirajo in mu dovolijo ali ne dovolijo določene stvariuser posted image
Razmišljaj v tej smeri. Vidva sta dve duši, dva posameznika, ki sta se nekako našla in zaenkrat vztrajata v eni skupnosti. Ampak vsak od vaju ima svoj stil življenja, ki se lahko mogoče malo spremeni zaradi drugega. In to je to. Če vajin življenjski stil ne gre skupaj, ti življenje samo pošilja dovolj jasne signale, da je to no no combination. Ne jemlji človeku to, kar ima rad. čisto logično, da je kar naprej s prijatelji, če pa mu doma ni lepo.

_____________________________

I´ve got mommy wrapped arround my finger...

(odgovor članu PikicaStonoga)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Ne morem več...
6.7.2008 8:34:18   
SINEJA
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Vsak dec ima svoj hobi, pa naj je to šport, šraufanje, služba, ambicije kakorkoli že, frendi, gostilne, ukvarjanje s popolnostjo hiše.....kaj vem kaj- oni se tako filajo z energijo. In nikdar ne bodo s tem nehali, mogoče malo omilili začasno, ker bo kriza s časom in ker bo preveč dela pri hiši, ampak nehali pa ne bodo, preveč jim tisto pomeni. NI tolk važno kaj on ima, važno je, da ti ta njegov hobi lahko prenašaš, pa da lahko ta hobi nekako vključiš v svoje življenje - ali da z njim tisto počneš, ali da te samo ne moti, če on sam to počne. Pa važno je, da vmes tebi hkrati nudi reči, ki tebi veliko pomenijo. Če tebi ogromno pomeni njegova bližina, potem si moraš najti takega, ki ti to nudi, mogoče takega, ki mu je hobi tvuser posted image ali fitnes ali kaj takega, kar imaš tudi ti rada. Če ti veliko pomeni to,d a vse pospravi in postori pri hiši, si moraš najti takega, pač karkoli že je, moraš najti takega, ki ti to nudi.

Tvoj dec ta hip hoče izsilit, da mu ti ne boš težila zaradi fuzbala. IN to počne neprimerno in z grdim obnašanjem. Hoče ti povedat, da tega nehal nikdar ne bo, da sprejmi to dejstvo ali pojdi. IN veš kaj, v bistvu ima prav, saj ti ne laže, on nehal tega počet ne bo. Če tega ne moreš sprejet, če ti gre ta hobi ali način življenja na živce, je res boljše, da gresta narazen. Če pa to lahko sprejmeš, potem pa obstaja možnost, da bo raje prišel domov, če mu tam noben ne bo težil. Deci so pač taki, da če jim kdo doma teži, še kasneje pridejo domov, ker jih je strah, kaj bo ali ker jim ni fajn priti domov, kjer bo teženje. Oni niso ženske, oni se ne soočijo, oni ponavadi čakajo, da napad mine - torej gredo tja, kjer jim je lepo in tam čist komot čist vse ostalo odklopijo - ne tako kot ženske, ko nam gre ves čas po glavi, če se skregamo, ne moremo odlopit niti za hip, ne glede na to, kaj delamo. 



Gina zelo,zelo resnično si napisala.
Žaka,tebi pa toplo priporočam,da dobro premisliš ali ga imaš dovolj rada da se  boš sprijaznila z dejstvom,da je nogomet in prijatelji prioriteta v njegovem življenju.Veliko je žensk na svetu,ki jih to ne moti(poglej si stadione samo po Sloveniji,poglej si gostilne).Jaz za sebe vem,da takega moškega ne bi želela za življenskega partnerja in da taka veza pri meni definitivno ne bi špilala.
Dobro razmisli,ker ko so v nesoglasja vpleteni otroci je vsa stvar še hujša.Ne bo pa se spremenil,v to si lahk prepričana.S časoma bodo njegovi izhodi še pogostejši...

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 37
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?