|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009
11.11.2008 14:23:37   
KOKICA32
Hvala vsem za izrečena sožalja.

Čestitke vsem za opravljene preglede. user posted image

Nina00- pazi se, veliko počitka in tekočine.

(odgovor članu Nina00)
Neposredna povezava do sporočila: 4851
   RE: Marčevke 2009
11.11.2008 14:27:51   
peugeot
OH NINA00 TEH VIROZ JE CEL KUP - SAJ JE VREME TUDI TAKO KISLO IN SPREMELJIVO, DA SE ŠE DOBRO DRŽIMO, GLEDE NA TO, KAJ BI LAHKO BILO.
TI LEPO PRIDNO PIJ ČAJČKE, JEJ VELIKO VITAMINOV, PA SVOJI BOLJŠI POLOVICI MALO NAMIGNI, NAJ TE POCRKLJA PA BO ZADEVA HITRO OK.user posted image

(odgovor članu Nina00)
Neposredna povezava do sporočila: 4852
   RE: Marčevke 2009
11.11.2008 15:22:36   
tasa_m
hei punce.

Kokica tudi iz moje strani iskreno sožalje user posted image in brez skrbi, bomo še imele kakšno srečanje, da te spoznamo. Kje še je marec.user posted image Pa še veseli december je vmes..tak da to je samo začetek..

Mi smo iz Morfologije, vse je bp user posted image tako kot mora bit. Je pa res da nisem zasledila koliko je naše dete veliko in težko. Vem da je bolj mala in sem pol na ekranu vidla da je PDP spremenjen na 24.3 ampak na seznamčku naj kr ostane 18.3. Rekla mi ni nič, tak da očitno se je samodejno spremenil, ko je našo bebico izmerla.. Zdaj pa me je res kr strah, ko je naš cuker bolj mali..ampak, če ima vse drugo tako kot treba, pol mislim da je vse bp.

Se pa strinjam z mediuhcem, da so dohtari (sploh v mb.) ful površni..user posted image na žalost pacientov.
Aja, pa tudi jaz moram it na pregled sladkorja. Če se ne motim ste o tej temi že govorile ne? Moram bolj podrobno prebrat, (priznam da sem samo preletela user posted image ) da vem kaj me čaka..

Za seznamček:
Aja, imeli bomo user posted image   user posted image   da ne pozabim povedat. Naslednji pregled imam 9.12, +5kg od začetka nosečnosti. user posted image

Bom pa jutri bolj podrobno prebrala vse, me tak križ boli da grem malo še počivat,...
aja: mi je rekla, da še lahko spim na trebuhu, da še zdaj ni nič narobe, tak da... jeee user posted image user posted image

Lepo bodite se tipkamo in beremo še kaj..

(odgovor članu peugeot)
Neposredna povezava do sporočila: 4853
   RE: Marčevke 2009
11.11.2008 16:09:26   
mihaela01
Ojla
Sem ravno iz izpita...
Domov grede pa sem se vstavila v mCdonaldsu na Big macu-mmmmmm je pasal. Same takšne stvari bi jedla, ki niso za nobeno rabo, ampak kaj hočem, tako je med nosečnostjo.

Se me pa očitno loteva kakšna viroza in prehlad, ker me nekaj ful žgečka po grlu. Sem si šla nemudoma čaj z limono in medom skuhat, ker mi res ni v interesu, da zbolimuser posted image .

Vse nove dobrodošleuser posted image user posted image na našem forumu marčevk, boste videle, da je faj, le pridno morate brati, ker drugače ?!....je težko dohiteti te čvekiceuser posted image user posted image .


(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4854
   RE: Marčevke 2009
11.11.2008 16:30:26   
Piruri
Pupa...odtipkaj "wedding dresses for pregnant" v googlovem iskanju slik in ti bo vrglo ven kar par lepih sličic...glih za kakšno idejo in v tolažbo, da so tudi za nosečke lahko dobi lepe oblekice...

Mama_MilchY...veš kaj, ta P je res ena...ma, kaj bi rekla na to, da si naša neprestano vrta po nosu in ji ne teče kri...ma ke stereotip?!...Jaz sem tudi vse otroštvo preživela s karvavečim nosom...edino kar ti svetujem je, da pazi na to, da mu kri nebi preveč tekla v želodček...najlažji način za ustavit pa je tako, da mu nosnici stisneš skupaj...seveda mu povej naj diha skozi usta...šele v pubrteti se mi je stanje umirilo...kasneje, ko pa se mi je pojavljalo, sem pa šla na krvodajalsko, ker sem sklepala, da imam preveč krvi user posted image  user posted image ...in je pomagalo...se mi pa pojavlja, ko imam prenizek pritisk...

Recepti...jaz bi v "našo knjigo" prispevala recepte za hitro pripravo (od 1/2 do 1 ure)...to sem jaz ekspert...in po možnosti z uporabo samo ene kozice...max dveh...user posted image user posted image user posted image

Tasa_m...čestitke za user posted image ...nič se sekirat, če je mičkena...jo boš pač lažje rodila...user posted image user posted image

VSE NOVE.....dobrodošle in upam, da boste prispevale k raznolikosti pri našem čvekanju....

_____________________________

www.by-ab.si

(odgovor članu mihaela01)
Neposredna povezava do sporočila: 4855
   RE: Marčevke 2009
11.11.2008 17:09:46   
PERSIDA
Pozdravček!

Pregled smo uspešno opravili.Imata vse kar morata imeti.Dolžine in teže ni meril ,ker jo je prejšnjič.Sta ,pa približno enako velika ,tako ,da si stvari že sedaj pridno delita.Ležita ,pa tako smešno,kot če bi jih nekdo nametal.Skupaj se tiščita eden z ritko,drugi z glavo.Tako,da ,ko jih je hotel slikat,da bi vsaj eno slikico imela za spomin je komaj enega ujel v obraz.Je ,pa nam poslal en lep nasmešek.Od drugega ,pa se zraven vidijo noge.Res sta hecna.

Za tabelo: +kg 6,4 skupno
                 naslednji pregled 2.12.
                 izvedeli smo za spol .kateri bi naj bil user posted image ,user posted image  pri drugem ni bil najbolj prepričan,ampak zaenkrat naj ostane tako.
 

Vsem ,ki imate težave želim ,da čimprej minejo.Za vse pregledeuser posted image user posted image user posted image .
 
Skorpija -dobrodošlica tudi vam trem.
 
Jutri se vidimo in slišimo.Dijo.

(odgovor članu Piruri)
Neposredna povezava do sporočila: 4856
   RE: Marčevke 2009
11.11.2008 17:09:47   
Anonimen
tasa_m - Čisto nič se ne sekiraj, če je en teden manjša. Moj sinko je bil tud manjši na morfologiji, pri 32t je naredila G celo paniko, da je res premajhen in prelahek za starost, da je zahiranček... hodila sem na kontrolne UZ-je na 10-14 dni (mislim, da sem imela še 2 UZ-ja). Rastel je malo, ampak pod krivuljo. Meni se je kr trgalo. No, na koncu je imel na CTG-ju še previsok srčni utrip, kar bi lahko kazalo na nspako na srčku (že na Ns neki s srčnim utripom ni bilo ok, ker je bil takrat prenizek, je že Pušenjak rekel, da naj spremljamo, če je s srčkom vse ok), če bi imel konstantno previsok utrip bi lahko prišlo do odpovedi srčka. Men se je kr trgalo. In na koncu so še rekli, da ima mogoče res napako na srčku, ker je že itak premajhen in je lahko to dvoje povezano... Rodila sem zdravega otroka 6 dni čez rok, brez napake na srčku, velikega 53cm in težkega 3490g. če je to zahiranost, potem je večina otrok, ki se rodi zahiranih. user posted image

(odgovor članu Piruri)
  Neposredna povezava do sporočila: 4857
   RE: Marčevke 2009
11.11.2008 17:26:14   
Dali*
                                             MARČEVKE 2009


    PDP    Ime            (št. user posted image , št. user posted image )    Pregledi, kraj,spol,+ kg, cm buši

user posted image  

01.03.  
jjasna85 
(23) 
           
(št.1 user posted image , št. user posted image 0) 26.11., Izola  user posted image   +6 kg 
cita (27)                      (št. 2 user posted image , št. user posted image 1) 12.11, CE user posted image +9 kg
02.03
ada2 
(29)                    (št. 3 user posted image , št. user posted image 2) 17.11., ? user posted image  

hedviga (34) user posted image user posted image      (št. 1 user posted image , št. user posted image 0)  ?,LJ user posted image user posted image
03.03. 
=jasna=
(26)              (št. 2 user posted image , št. user posted image 1)
24.11. , LJ user posted image +1 kg, 105cm
Miša99 (33)                (št. 3 user posted image , št. user posted image 2)     
04.03.  
mihaela01 (27)           (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 19.11., Ptuj user posted image +3,8 kg, 85 cm 
05.03. 
Linda25
(28)              
(št. 1 user posted image , št. user posted image 0)          
06.03. 
Grahec (30)                 (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 12.11., LJ user posted image +2,5 kg, 99 cm   
07.03. 
spps
(26)                      (št. 2 user posted image , št. user posted image 1) 3.12., CE user posted image
+7,5 kg, 95cm
Steffi (32)                     (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 22.11., ? user posted image +3 kg, 92 cm
08.03. 
yania
(29)                     (št. 2 user posted image , št. user posted image 1) 11.11.,
LJ user posted image +3 kg, 85cm
Lolita23 (23)                (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 9.12, CE  user posted image +6,7 kg
09.03.  
sahary (29)                      (št. 4 user posted image , št. user posted image 3) 14.11., CE user posted image +6 kg
11.03. 
petrcaK
(25)                 (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) ?, CE user posted image +6 kg,100 cm
mama_milchy (27)       (št. 2 user posted image , št. user posted image 1) 03.12., Izola user posted image +4,5 kg
12.03. 
michell
(28)                  (št. 1 user posted image , št. user posted image 0)
PERSIDA (32) user posted image  user posted image (št. 1 user posted image , št. user posted image 0)2.12., MBuser posted image user posted image +6,4 kg,104 cm
helimaša                      (št. 3 user posted image , št. user posted image 1) 21.11., LJ user posted image    -3,5kg, 93 cm
13.03.
imam
(24)                     (št. 1 user posted image , št. user posted image 0)
trezika (24)                   (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 19.11., Ptuj user posted image +9 kg
an_angel (28)               (št. 1user posted image , št. user posted image   0)  ?, ? user posted image  +8 kg
bskrle                            (št .4user posted image  , št.user posted image  3 )
14.03. 
juli@
(24)                     
(št. 2 user posted image , št. user posted image 0)  
trinity22 (30)                (št. 1 user posted image , št. user posted image 0)  
škratka (23)                  (št. 1 user posted image , št. user posted image 0)             
*TEJČI* (24)                 (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) ?, ?, user posted image    +5 kg  
Skorpija (30) user posted image  user posted image        (št. 2 user posted image , št. user posted image 0) 4.12., ? user posted image  user posted image +8 kg
15.03. 
lejca
(32)                     
(št. 2 user posted image , št. user posted image 0) 24.11., ITA user posted image +10 kg, 103 cm 
16.03.
dana
(30)                      (št. 2 user posted image , št.  user posted image 1) 9.12., LJ, user posted image
+5 kg
Infinity1 (26)            (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 01.12., NM user posted image  + 1,8kg, 113 cm 
babyg                         (št. 1user posted image   , št.  user posted image 0) 12.12., CE user posted image   +9kg, 94 cm 
17.03. 
mediuhec
(29)
            (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 11.11., MB user posted image   +3,5 kg, 85 cm
MalaČebelica (27)              (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 28.11. , MB user posted image +8 kg
18.03. 
Dali*
(28)                     
(št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 20.11., CE user posted image
+4,5 kg, 85 cm
buksi                             (št.1 user posted image ,  št. user posted image 0) 25.11., PO user posted image +2 kg
tasa_m (25)                  (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 9.12., MB user posted image +5 kg, 98cm
20.03.
KOKICA32
(32)             (št. 2 user posted image , št. user posted image 0) 18.11, MB user posted image +5 kg, 93 cm
evica23                         (št. 2 user posted image , št. user posted image 1)
gaja (28)                        (št. 3 user posted image , št. user posted image 1)
pocka (29)                    (št. 2 user posted image , št. user posted image   1) 04.12., Izola user posted image  +7 kg,90cm 
nina3 (25)                      (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 9.12., CE user posted image +5,5 kg  
21.03. 
_andreja_
  (23)          (št. 2 user posted image ,št. user posted image 1)18.11.,TRB user posted image +0,5kg,118 cm     
mojčika (32)                  (št. 2 user posted image , št. user posted image 1) ?, LJ user posted image +2,5kg, 88cm
pupa7 (28)                     (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) ?, CH user posted image +2 kg, 104 cm
jadrnica                         (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 24.11., LJ user posted image +4kg, 88cm
čebeica maja                 (št. 2user posted image , št. user posted image  1) 11.11., NM  user posted image +4 kg, 86 cm
22.03.
pikapoka12345 (26)     (št. 2user posted image , št.user posted image 0) 11.11., LJ user posted image +3kg
peugeot (34)                  (št. 1 user posted image , št.user posted image 0)  17.11, KR  user posted image +6kg, 88 cm
23.03.
Zasanjana
(26)              (št.3 user posted image , št. user posted image 2) ?, FRA user posted image
+8 kg, 105 cm
1hruska (24)                  (št. 1 user posted image , št.  user posted image 0) ?, LJ user posted image
pondelak (19)                 (št.1 user posted image ,  št. user posted image 0) 26.11., MS user posted image +6 kg 
24.03.  
felix7 (26)                        (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 9.12, ? user posted image +4 kg   
25.03.

piamaria
                        (št. 4 user posted image , št. user posted image 2) ?, LJ user posted image
+5 kg
MONIKQ                         (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 10.11., MS user posted image  + 2 kg, 96 cm
štručka** (25)               (št. 2 user posted image , št. user posted image 0)
marec2009 (31)             (št. 1 user posted image , št. user posted image 0)         
27.03.
SRCCEK (28)                   (št. 2user posted image , št. user posted image 1 ) 27.11., LJ user posted image  +5 kg
novo (29)                        (št. 3 user posted image ,  št. user posted image 0) 12.11., CE user posted image +5 kg, 90 cm
28.03.
Nina00
(35)                    (št. 2 user posted image , št.  user posted image 1) 18.11, LJ user posted image   +4 kg
suncicica (29) user posted image  user posted image      (št. 2 user posted image , št.  user posted image 0) ?, Ptuj user posted image +5kg
Tejči H                            (št.1 user posted image ,  št. user posted image 0) 12.11., LJ user posted image +1 kg
mkkl (23)                      (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 8.12., LJ, user posted image  +3 kg, 94cm
29.03.
mikroB
(25)                (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 20.11.,SG-CEuser posted image
+6 kg, 97 cm
30.03.
janaja
(25)                     (št. 2 user posted image , št. user posted image 1) 18.11., KR user posted image  
-0,1 kg,108cm
31.03.
Naja30
(30)                  
(št.2 user posted image , št. user posted image 1) 28.11., LJ user posted image +4,5 kg
dolči (29)                        (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 21.11., ? user posted image +3,5 kg, 84 cm
03.04
Piruri (30)                       (št. 2user posted image , št. user posted image 1) 18.11., PO user posted image , 87 cm

user posted image  - 16 fantkov
user posted image  - 9 punčk
user posted image  - 47 presenečenj

Trentno je 68 nosečk!

user posted image

user posted image  

Z nami so pot začele: 
user posted image  fragola - ponovno srečka user posted image  user posted image

user posted image  Nikita   - ponovno srečka user posted image  user posted image
 
 
user posted image  zasavka, pikica36, MAŠKA, ajja, enkratna   user posted image  


ZANIMIVE SPLETNE STRANI:


  • Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE
TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE


  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
PREGLEDI              user posted image DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA

  • Še nekaj strani:
user posted image SEZNAMI ZA BODOČE MAMICE
user posted image  NOSEČNOST                user posted image ŠOLA ZA STARŠE
user posted image  NOSEČNIŠKI KALK.     user posted image VSE O NOSEČNOSTI
user posted image  MAMA.SI                      user posted image NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA


  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila
LINK                VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC

  • nosečnost in delo

TUKAJ                          TUKAJ

Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
vloga S-1/1     priloga S-1
Urejanje očetovskega dopusta
vloga S-1/2        Potrebno je izpolniti še isto prilogo S-1 kot je zgoraj.
Kako do pomoči ob rojstvu otroka?
Priznanje očetovstva
Kako do otroškega dodatka?
Zdravstveno zavarovanje novorojenčka












(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 4858
   RE: Marčevke 2009
11.11.2008 17:28:43   
Nina00
No, pa mi je v parih seansah z vmesnim spanjem uspelo prebrat vse za nazaj user posted image

Lolita čestitam za diplomo user posted image

Vse nove dobrodošle!
Pa vsem, ki ste imele v tem času MF čestitke!

Kokica moje sožalje!

Mama_M jaz bi ga, tako kot ti je že Jasna napisala, kar peljala k P. Ker potem ga mora pogledat.

Pa vsem, ki se pripravljate na poroko, čim manj stresne priprave in čim lepši poročni dan.

Sicer je bilo pa vsega preveč, da bi si zapomnila in komentirala.

Sedaj se grem še malo spočit preden prideta fanta domov. Sta danes bolj pozna, da se mali ne bi nalezel od mene.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4859
   RE: Marčevke 2009
11.11.2008 17:53:52   
felix7
fino, fino, še prihajajo nove :) welcome!
in ja, se strinjam, da bi tudi v Ljubljani lahko šle na tortice, če ima katera organizatorsko žilico, sem za stvar, da se pridružim. Sicer se pa s kakšno user posted image zagotovo v LJ porodnišnici srečamo, ko pride čas user posted image
Dali*, kaj pomeni "kraj" v seznamu? Od kod smo, ali kje bomo rodile?

(odgovor članu Nina00)
Neposredna povezava do sporočila: 4860
   RE: Marčevke 2009
11.11.2008 17:55:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: felix7

Dali*, kaj pomeni "kraj" v seznamu? Od kod smo, ali kje bomo rodile?


Kje bomo rodile. user posted image

(odgovor članu felix7)
  Neposredna povezava do sporočila: 4861
   RE: Marčevke 2009
11.11.2008 17:56:12   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: felix7

Dali*, kaj pomeni "kraj" v seznamu? Od kod smo, ali kje bomo rodile?


Kraj, kjer bomo rodile.

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 4862
   RE: Marčevke 2009
11.11.2008 17:57:15   
Dali*
=jasna= - sva odgovorili v razmaku 30 sekund, user posted image .

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 4863
   RE: Marčevke 2009
11.11.2008 18:50:39   
Naja30
Čao spet s primorske. Sem misla, da bo lepo vreme, je pa še bolj grdo kot v notranjosti. user posted image  jjasna85, zdaj vem, da ga ni bilo. user posted image  user posted image  Obleko pa nam lahko pošlješ po mailu, ni problema. Vse sprejmemo, sam da vidimo. user posted image  Čuj, nič se ne sekiraj, če bomo imeli fantka,se lahko tvoj user posted image  zaljubi v našo starejšo user posted image ! user posted image

Nina00, ti pa le počivaj, če si bolna. user posted image

Glede Uz in rubrike ledvice - ne se sekirat, tega ponavadi ne gledajo. Vsaj pri meni ni bilo nič napisano v prejšnjih nos.

Recepti - sama ne bom prispevala še nič, sem pa absolutno za, da jih pišete. user posted image

Če boste planirale srečanje v Lj, se mogoče tudi jaz prikažem. Sem pogosto tam. Enkrat se moramo pa zmenit tudi za srečanje vseh marčev. Ko bodo bušiji še malo večji. Ste za?

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4864
   RE: Marčevke 2009
11.11.2008 19:03:57   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: Naja30

Enkrat se moramo pa zmenit tudi za srečanje vseh marčev. Ko bodo bušiji še malo večji. Ste za?


Ma itak, da smo za.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 4865
   RE: Marčevke 2009
11.11.2008 19:13:08   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

IZVIRNO SPOROČILO: Naja30

Enkrat se moramo pa zmenit tudi za srečanje vseh marčev. Ko bodo bušiji še malo večji. Ste za?


Ma itak, da smo za.


Sem vedla, da boš komentirala med prvimi. user posted image  

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 4866
   RE: Marčevke 2009
11.11.2008 19:23:44   
MalaČebelica
Dober večer vsem.

Kaj lepega počnete? Jaz sem uspešno opravila pri zobozdravniku - vse super, samo zobni kamen si moram dat očistit. glavno, da ni nič za popravituser posted image

tasa_m ne se sekirat glede prestavljenega PDP. meni moj na vsakem pregledu prestavi za kaki dan naprej pa pol na naslednjem nazaj in tako v nedogled... sem ga zadnjič ravno vprašala, kaj to pomeni, pa je reko, da ni to nič za skrbet, da tudi ginekologi ne morejo čist na milimeter natančno zmerit velikosti in potem se malo datum prestavi. sigurno je vse ok s tamalo.

naja30 jaz sem tudi za srečanje vseh marčevk. se dobimo v lj, ko je bolj na sredini. recimo enkrat sredi veselega decembra... lahko že zdaj začnemo s predlogi datumov, ker nas je toliko, da preden se nas večina uskladi, bo tako ali tako že november mimo user posted image

persida - čestitke za uspešno opravljen pregled

mariborčanke - se vidimo jutri. že komaj čakamuser posted image


_____________________________




(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 4867
   RE: Marčevke 2009
11.11.2008 19:28:31   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica

naja30 jaz sem tudi za srečanje vseh marčevk. se dobimo v lj, ko je bolj na sredini. recimo enkrat sredi veselega decembra... lahko že zdaj začnemo s predlogi datumov, ker nas je toliko, da preden se nas večina uskladi, bo tako ali tako že november mimo user posted image



No, slišale ste šefico. Gremo s predlogi na dan! Najbolje, da se za začetek pofočkamo, katere smo ZA in napišemo okvirni datum v dec.user posted image

(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 4868
   RE: Marčevke 2009
11.11.2008 19:49:23   
MalaČebelica
IZVIRNO SPOROČILO: Naja30

IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica

naja30 jaz sem tudi za srečanje vseh marčevk. se dobimo v lj, ko je bolj na sredini. recimo enkrat sredi veselega decembra... lahko že zdaj začnemo s predlogi datumov, ker nas je toliko, da preden se nas večina uskladi, bo tako ali tako že november mimo user posted image



No, slišale ste šefico. Gremo s predlogi na dan! Najbolje, da se za začetek pofočkamo, katere smo ZA in napišemo okvirni datum v dec.user posted image


He he he, a zdaj sem pa že šefica user posted image
Torej, jaz se pofočkam in predlagam kraj srečanja Lj recimo 13.12. ob 15:00 v Zvezdi.


_____________________________




(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 4869
   RE: Marčevke 2009
11.11.2008 19:54:13   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica



He he he, a zdaj sem pa že šefica user posted image
Torej, jaz se pofočkam in predlagam kraj srečanja Lj recimo 13.12. ob 15:00 v Zvezdi.



Ja, bodi ti šefica srečanja, zakaj pa ne? user posted image

Hmmm, kraj srečanja - Zvezda je bolj majhna, če nas bo veliko. Je pa res, da imajo njami tortice! Pa smo spet tam! user posted image  Vse se začne in konča pri torticah! user posted image
In še datum - jaz se strinjam za 13.12. user posted image  

(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 4870
   RE: Marčevke 2009
11.11.2008 19:56:21   
felix7
evo, šefica user posted image , pokorno se javljam in pridružujem, ampak a bi mogoče raje med tednom? Npr. en dan prej, 12.12. ob 16h ali pa 17h? V Zvezdi v BTCju ali v centru? Glede parkiranja je najbrž BTC boljši?

(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 4871
   RE: Marčevke 2009
11.11.2008 19:56:42   
cita
Jutri imam pa G in ponovno morgofologijo upam da bo moja G malo boljše volje in me ne bo imela tako grdo kot je njej podobno držite pesti da je vse ok z našo pikico in da le razkrije kaj skriva med nogicamiuser posted image user posted image user posted image vsi si želimo vedet kaj mami nosi pod svojim srčkom sploh naša mala pubertetnica Laurauser posted image user posted image user posted image ...

In kaj kej počnete?Zunaj pa mrzlo ufff kr fajn je že sončka pa ni in ni...

V petek so tle pr nas odprli vtrec ki je na novo zgrajen je res ful lep in tak modern vrtec full v različnih barvah pred nosom ga imam vsak dan si ga ogledujem le zakajuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 4872
   RE: Marčevke 2009
11.11.2008 20:04:19   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: felix7

evo, šefica user posted image , pokorno se javljam in pridružujem, ampak a bi mogoče raje med tednom? Npr. en dan prej, 12.12. ob 16h ali pa 17h? V Zvezdi v BTCju ali v centru? Glede parkiranja je najbrž BTC boljši?


Tudi lahko. Sem misla že prej napisat, da mnoge verjetno čez vikend ne boste mogle. user posted image
Glede parkiranja je pa btc vsekakor boljši. In poznam tam eno slaščičarno, kjer imajo prav tako super tortice in prostora je dovolj. user posted image

Najbolje, da šefica vodi seznam. user posted image  Do zdaj smo prijavljene:

MalaČebelica
felix7
Naja30

< Sporočilo je popravil Naja30 -- 11.11.2008 20:05:18 >

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 4873
   RE: Marčevke 2009
11.11.2008 20:07:03   
trezika
vau, to pa je kul ideja, da bi se v lj enkrat vse dobleuser posted image user posted image  sicer sem za ampak fiksno zdaj trenutno še težko rečem...ne vem, kako bom s časom pa avtom...ampak okvirno sem seveda za!!
Jutri se pa tako vidimouser posted image user posted image  komaj čakam...user posted image user posted image

(odgovor članu cita)
Neposredna povezava do sporočila: 4874
   RE: Marčevke 2009
11.11.2008 20:07:59   
MalaČebelica
IZVIRNO SPOROČILO: felix7

evo, šefica user posted image , pokorno se javljam in pridružujem, ampak a bi mogoče raje med tednom? Npr. en dan prej, 12.12. ob 16h ali pa 17h? V Zvezdi v BTCju ali v centru? Glede parkiranja je najbrž BTC boljši?


Aha, ve ste pa to res vzele zares, da bom jaz šefica. Ja dobro. samo bi vseeno prosila eno, da naredi seznam pofočkanih - recimo Dali, ko vidimo, da si najbolj spretna v tem user posted image user posted image user posted image
meni te stvari ne grejo najbolj od rok in bi lakho bil december že mimo preden bi jaz to prištimala user posted image

se pa strinjam, da je BTC pravzaprav res boljši zaradi parkinga. a tam je tudi Zvezda? No, saj lahko tudi kje drugje - kje so pač tortice za dobit user posted image

Glede datuma pa je meni ok tudi med tednom. naj še druge povejo...




_____________________________




(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 4875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?