|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009
12.11.2008 9:15:51   
Naja30
Spoznavno srečanje marčevk 2009, dne xx.12. ob ? uri
 
- MalaČebelica
- felix7
- Naja30
- trezika
- Dali*
- jjasna
- april09
- jadrnica
- tasa_m

- mama_milchy

Sem kar prevzela vlogo voditelja seznama, ker drugih šefic ni gor. user posted image

mama_milchy, kaj pa če mu zarad ušeska teče kri iz nosa? Saj to vse povezano. No upam, da kmalu rešite to zadevo. Ni prijetno, če je otrok bolan ali mu kaj fali. Ena user posted image  za njega.
Kuhala bom pa prebranec. user posted image user posted image  No, je že narejen, samo zagret ga moram. In solato naredit.

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4901
   RE: Marčevke 2009
12.11.2008 9:21:44   
tasa_m
I'm back...user posted image user posted image   hitra kot strela..user posted image

Zdaj pa veselo zajtrkujem pa vas prebiram, da vidim kaj sem zamudila včeraj. Kolko pa pojem, saj ni čudno da se redim kot user posted image , če pa sem stalno lačna..

Tudi jaz se strinjam, da pripeljete svoj pomladek zraven,.. na slikah so vsi takšni cukrčki in user posted image , da skoraj težko verjamem, da bi znali bit mali user posted imageuser posted image user posted image   sicer pa saj smo same prave "babe" tud če bodo tečni, bomo jih že znali umirit. Vsak se malo zamoti z enim pa gre ven.. user posted image

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4902
   RE: Marčevke 2009
12.11.2008 9:25:41   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Naja30
Kuhala bom pa prebranec. user posted image user posted image  No, je že narejen, samo zagret ga moram. In solato naredit.



Naja prihajam,...bom solato jaz prinesla user posted image user posted image user posted image , nebo je treba tebi nardit.

Jaz pa danes ne kuham nič, ker sem doma, pa bo mami kuhala, mojmu pa sem rekla naj gre bolj pozno na malico, ker danes pa res nimam še časa kuhat..

Jutri pa sem mislila  nardit te tako opevane bobiče, ampak mislim, da bo pri nama tud prebranec na mizi... mmmljask...


(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 4903
   RE: Marčevke 2009
12.11.2008 9:27:09   
mama_milchy
IZVIRNO SPOROČILO: Naja30

Sem kar prevzela vlogo voditelja seznama, ker drugih šefic ni gor. user posted image

mama_milchy, kaj pa če mu zarad ušeska teče kri iz nosa? Saj to vse povezano. No upam, da kmalu rešite to zadevo. Ni prijetno, če je otrok bolan ali mu kaj fali. Ena user posted image  za njega.



big boss user posted image  morda se najde kakšna asistentka

sem ravno včeraj spraševala pa pravi, da skoraj nemogoče, ker je od opracije že 2meseca in ter če bi bilo zaradi ušesk, bi tudi tam pokukala kri; bomo vidli kaj bo rekla dr.ta ga je tudi operirala in tudi k njej hodimo na kontrole tako da bomo vidli


(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 4904
   RE: Marčevke 2009
12.11.2008 9:32:21   
Piruri
Srečanje...super...jaz sem za...ampak če bi res šlo čez vikend...ker moj dela čez teden...tamale nimam kam dat, da bi se pa sama peljala v LJ...mi ni...in še to da bi se dobile ob 17 h, je kar malo pozno za nazaj se vozit....tako, da če bi bila sobota in kakšno urco prej, bi bilo super...če je možno tako uskladit...sicer moja dva bi bila tudi v giru...seveda bi tatkota s sabo pripeljala, ker sama z Mio, je pa težko čvekat...
 
Naj še enx spomnem tiste, ki bi se tega srečanja udeležile in mi še niso posredovale gsm št., naj mi jo pošljejo  v ZS...

_____________________________

www.by-ab.si

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4905
   RE: Marčevke 2009
12.11.2008 9:36:27   
tasa_m
user posted image user posted image  .. enkrat do začetka marca pa se bomo verjetno že uskladile za čvek...user posted image user posted image

(odgovor članu Piruri)
Neposredna povezava do sporočila: 4906
   RE: Marčevke 2009
12.11.2008 9:44:28   
Naja30
Spoznavno srečanje marčevk 2009, dne xx.12. ob ? uri
 
- MalaČebelica
- felix7
- Naja30
- trezika
- Dali*
- jjasna
- april09
- jadrnica
- tasa_m

- mama_milchy
- Piruri

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 4907
   RE: Marčevke 2009
12.11.2008 9:46:26   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: Naja30
Kuhala bom pa prebranec. user posted image user posted image  No, je že narejen, samo zagret ga moram. In solato naredit.



Naja prihajam,...bom solato jaz prinesla user posted image user posted image user posted image , nebo je treba tebi nardit.



Komot. Če zdaj greš iz MB, boš ravno v času kosila pri meni. user posted image

Piruri, kaj res ne bi mogla priti, če se zmenimo za petek? Ali pa tisti vikend 13. ali 14. 12. Takrat meni ustreza, sam po moje večini puncam bolj ustreza ne na vikend.

Aja, še to. Jaz se bom spet frajerišila in bom spremenila nick. user posted image  Mi katera pomaga izbrat novega? Sej vem, da vam je dolgčas in s predlogi na dan. Mora biti podoben temu. Najraje bi kar Naja. user posted image  Sam je že zaseden.

< Sporočilo je popravil Naja30 -- 12.11.2008 9:47:42 >

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4908
   RE: Marčevke 2009
12.11.2008 9:53:57   
Piruri
Naja...meni vikend odgovarja, ker čez teden moj pride domov šele po 16 uri in ga nebi pol še matrala z vožnjo v LJ...Ma ni panike, ve se kar zmenite, kakor bo večini pasalo...če bo šlo-pridem, čene pa upam na še kakšno manjše srečanje na obali user posted image user posted image user posted image ...bom pa ob sličicah cedila sline na torticah user posted image  user posted image  user posted image ..

Naša pupa pride včeraj iz sobe s svojim dojenčkom pod majco (so mu noge bingljale ven) in mi reče, da je tudi ona noseča...user posted image ...

Kosilo...danes bo spet pizza, ker mi je ostalo materiala od nedelje...

_____________________________

www.by-ab.si

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 4909
   RE: Marčevke 2009
12.11.2008 9:54:34   
Dali*
Jutro!

Naja30 - bodi pa Naja z zvezdico, ker Dali je tudi bil zaseden, pa sem si kr zvezdico prpopala.

Tipkam malo kasneje, sam da cote obesim in si naredim zajtrk, čeprav vidim da mate druge že vse za kosilo prpravljeno. Razmišlam o kaki mineštrci. Ma ktera kako idejo?

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 4910
   RE: Marčevke 2009
12.11.2008 9:55:47   
Piruri
IZVIRNO SPOROČILO: Naja30
Aja, še to. Jaz se bom spet frajerišila in bom spremenila nick. user posted image  Mi katera pomaga izbrat novega? Sej vem, da vam je dolgčas in s predlogi na dan. Mora biti podoben temu. Najraje bi kar Naja. user posted image  Sam je že zaseden.


Naredi kot =jasna=...dodaj kakšne predznake spredaj...*Naja*....~NAJA~....

_____________________________

www.by-ab.si

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 4911
   RE: Marčevke 2009
12.11.2008 9:57:01   
Piruri
IZVIRNO SPOROČILO: Dali*


Tipkam malo kasneje, sam da cote obesim in si naredim zajtrk, čeprav vidim da mate druge že vse za kosilo prpravljeno. Razmišlam o kaki mineštrci. Ma ktera kako idejo?


Mi smo imeli včeraj fižolovo...moj pa zna skuhat fino zelenjavno s koščki piščanca...

_____________________________

www.by-ab.si

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 4912
   RE: Marčevke 2009
12.11.2008 9:58:53   
Dali*
Piruri, ecco glih zdej sem šla na kulinariko in bom res naredila fižolovo juho s paštko. Njami...

(odgovor članu Piruri)
Neposredna povezava do sporočila: 4913
   RE: Marčevke 2009
12.11.2008 10:03:09   
dushka
Pozdravljene.
Sem nova tukaj. Vidim, da vas je veliko. Jaz imam rok 4.marca, dobila bom punčko. Sem iz okolice Ljubljane.

Lep pozdrav
user posted image



(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 4914
   RE: Marčevke 2009
12.11.2008 10:14:55   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: dushka

Pozdravljene.
Sem nova tukaj. Vidim, da vas je veliko. Jaz imam rok 4.marca, dobila bom punčko. Sem iz okolice Ljubljane.

Lep pozdrav
user posted image



POZDRAVLJENA!user posted image

(odgovor članu dushka)
Neposredna povezava do sporočila: 4915
   RE: Marčevke 2009
12.11.2008 10:14:58   
MalaČebelica
dushka - dobrodošla

tasa_m - ti si pa to hitro zrihtala pri zdavniku. in kaj ti je rekel?

mama_milchy - držimo pesti, da se z žigecom vse porihta. poročaj, kak bo

naja30 - hvala da skrbiš za seznam. ti kar tako naprej... se nič ne pritožujemo user posted image user posted image user posted image

jaz bom pa danes kuhala repo. se mi pa zdi, da takoj ko je zunaj malo bolj mrzlo vse prešaltamo na neke juhice in enolončnice user posted image user posted image user posted image taaaaak paše, kajne?

mariborčanke pa mamo danes srečanje, ne? samo da ponovim - pri ilichu ob 16:00, ne? za vsak slučaj, ker se zadnje čase ne zanašam več 100% na svoje možgane...


_____________________________




(odgovor članu dushka)
Neposredna povezava do sporočila: 4916
   RE: Marčevke 2009
12.11.2008 10:15:29   
mama_milchy
IZVIRNO SPOROČILO: dushka

Pozdravljene.
Sem nova tukaj. Vidim, da vas je veliko. Jaz imam rok 4.marca, dobila bom punčko. Sem iz okolice Ljubljane.

Lep pozdrav
user posted image

DOBRODOŠLA V KLUB MARČEVK 09




(odgovor članu dushka)
Neposredna povezava do sporočila: 4917
   RE: Marčevke 2009
12.11.2008 10:18:18   
KOKICA32
tasa_m: prebranec- glede na to, da si iz MB ..ali ga samo tako imenuješ in ga delaš kot pasulj, torej bolj tekočega in s koščki mesa ali res kot pravi srbski prebranec? Jaz ponavadi kuham pasulj. Mnjami!

Jaz pa bom danes delala špinačo in pire krompir.



(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 4918
   RE: Marčevke 2009
12.11.2008 10:20:03   
KOKICA32
Aja, še to. Jaz se bom spet frajerišila in bom spremenila nick. user posted image  Mi katera pomaga izbrat novega? Sej vem, da vam je dolgčas in s predlogi na dan. Mora biti podoben temu. Najraje bi kar Naja. user posted image  Sam je že zaseden.
[/quote]

Saj se ne frajerišiš, pač rabiš spremembo! user posted image Mogoče pa NAJANAJA

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 4919
   RE: Marčevke 2009
12.11.2008 10:21:36   
Naja30
Piruri, če bi jaz šla samo na srečanje, bi te pobrala in bi šle skupaj. Tako pa bomo čez vikend tam in se zna zgodit, da mi na pon. še pregled pade. Škoda. Če boš lahko, se vseeno pripeljita sami z Mio.

Hvala za predloge. Sej to sem misla, kakšen predznak. user posted image  Zvezdica * ni slabo.

dushka, pozdravljena.user posted image

Mariborčanke, lepo se imejte na srečanju in kakšno dobro tortico pojejte. No, zame lahko kavico spijete, sem čisto nora na kavo! user posted image  Pa slikajte se, da vas še druge vidimo.

< Sporočilo je popravil Naja30 -- 12.11.2008 10:22:08 >

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4920
   RE: Marčevke 2009
12.11.2008 10:26:52   
peugeot
spps - hvala-pravzaprav vem, da se te stvari lahko razložijo kot kričanje ampak ponavadi vedno pišem iz službe in sem imela vklopljen "caps lock" - potem sem pa hitela in se je to izcimilouser posted image

p.s.-malčka vsak dan bolj čutim, tudi moj ga že lahko začuti, če da roko na trebuh (moj sevedauser posted image )

dushka - dobrodošla


< Sporočilo je popravil peugeot -- 12.11.2008 10:33:03 >

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4921
   RE: Marčevke 2009
12.11.2008 10:33:43   
helimaša
drgač pa Naja si pozabla še mene dodat na seznam za srečanjeuser posted image

(odgovor članu peugeot)
Neposredna povezava do sporočila: 4922
   RE: Marčevke 2009
12.11.2008 10:34:03   
Dali*
Morem še tle napisat, če nas je kakšna Celjanka ali pa okoličarka zgrešila našo temo.

Jutri, dne 13.11. ob 11.00 uri imamo spoznavno srečanje v slaščičarni Romansa v City centru Celje. Če se želiš udeležiti, nas počekiraj na "Celjanke z okolico".

(odgovor članu peugeot)
Neposredna povezava do sporočila: 4923
   RE: Marčevke 2009
12.11.2008 10:37:49   
spps
ojla !
ma ste že pridne danesuser posted image user posted image user posted image še malo pa bomo lahko odprle temo marčevke 09 2.deluser posted image user posted image user posted image user posted image
in kako ste ka?
tu je spet vreme skozlano,megla user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 4924
   RE: Marčevke 2009
12.11.2008 10:40:36   
Piruri
Naja...hvala za misel...ma, sej bi tudi čez teden prišla, če bi imela kje za prespat...meni namreč dela vožnja v temi velike težave...v nosečnosti pa postajam grozno raztresen voznik...user posted image  user posted image

Dushka...dobrodošla...

Mariborčanke...lepo se imejte in pofotkajte se kaj...

_____________________________

www.by-ab.si

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 4925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...
Prihaja Baby Expo sejem za nosečke in bodo...
Nosečke in mamice pozor! Rezervirajte si datum 13. april. V Ljubljano prihaja že drugi Baby Expo, sejem za bodoče in mla...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?