|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009
3.7.2008 11:39:12   
Anonimen
spps - lepo, da si mal posodobila seznam in ga okrasila, sam leta pa nisi dodala ali si si premislila?

petarda - čestitke tvoji prijateljici! user posted image

Jullija - hvala. user posted image Sem že rekla, da mam slab spomin, ampak sedaj vidim, da te ej že spps spraševala, če maš drug nick. Jp, bo nekaj na tem. user posted image Ja, komaj čakam unih drugih 3 mesece, pa ne da bi mi sedaj kaj falilo, ampak je res lepo, ko čutiš brcike. user posted image Sam pol pa tko hitro pride dan D, pa se ti zdi kam je pa šlo tolk hitro tolko mesecev. Jst sem v prvo moji G, ko ni bil v redu CTG, par dni čez rok rekla, da še ne bi šla rodit. user posted image Se je sam nasmejala.



(odgovor članu spps)
  Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Marčevke 2009
3.7.2008 12:05:26   
spps
user posted image user posted image user posted image user posted image ej,daj mi povej kako pa naj vem kolk je katera stara?a si naj zmislim,pa pišem po občutku?še zate sem pozabla.nisem ziher al si 28 al ne??user posted image user posted image user posted image
lahk ti pa napišem 42 zravenuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Marčevke 2009
3.7.2008 12:12:21   
Anonimen
spps - no, vsaj za naju sem mislila,d a bi napisala, pol bi pa že druge tud povedale. Kako ne veš zame? Sem samo še ne 3 mesece starejša od tebe... vsaj zdi se mi, da sva obe letnik 82. user posted image Sam, da ne boš zdej napisala, da sem stara 82! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu spps)
  Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Marčevke 2009
3.7.2008 12:25:10   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: EnaNobena

spps - no, vsaj za naju sem mislila,d a bi napisala, pol bi pa že druge tud povedale. Kako ne veš zame? Sem samo še ne 3 mesece starejša od tebe... vsaj zdi se mi, da sva obe letnik 82. user posted image Sam, da ne boš zdej napisala, da sem stara 82! user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ups,vročina je krivauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Marčevke 2009
3.7.2008 12:28:51   
spps





MARČEVKE 2009


    PDP    Ime                         (št. user posted image , št. user posted image )          Pregledi

user posted image


user posted image 03.03.  EnaNobena (26)   (št. 3 user posted image , št. user posted image 1)     prvi pregled 
user posted image 03.03.  Anonimna user posted image        (št. 3 user posted image , št. user posted image 2)     15.07.    
user posted image xx.03.  julam                     (št. 3 user posted image , št. user posted image 2)     prvi pregled   
user posted image xx.03.  spps (26)              (št. 2 user posted image , št. user posted image 1)     prvi pregled
user posted image xx.03.  chichinchek           (št. 3 user posted image , št. user posted image 1)     prvi pregled
user posted image xx.03.  fragola                  (št. 1 user posted image , št. user posted image 0)     prvi pregled 
user posted image  xx.03. anonimnauser posted image    (št.  2user posted image ,  št.user posted image   1)    prvi pregled

user posted image  xx.03.anonimna user posted image      (št. ? user posted image , št.user posted image  ? )      prvi pregled

       

user posted image
user posted image

ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
  • Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
PRVO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
PREGLEDI              user posted image DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA
  • Še nekaj strani:
user posted image   NUHALNA SVETLINA      user posted image SEZNAMI ZA BODOČE MAMICE
user posted image   NOSEČNOST                 user posted image ŠOLA ZA STARŠE
user posted image   NOSEČNIŠKI KALK.       user posted image VSE O NOSEČNOSTI
user posted image   MAMA.SI                      user posted image NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA
  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila
LINK                user posted image VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC
  • nosečnost in delo
TUKAJ                     TUKAJ




(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Marčevke 2009
3.7.2008 13:55:49   
fragola
mene me lahko daste ven iz seznama, ker sem spet imela splavuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Marčevke 2009
3.7.2008 14:42:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: fragola

mene me lahko daste ven iz seznama, ker sem spet imela splavuser posted image user posted image user posted image


Fragola, ma ne no! user posted image Ne morem verjet in nimam besed. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu fragola)
  Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Marčevke 2009
3.7.2008 15:18:03   
ada2
Sem se odločila, da ne bom več anonimna, saj sem zaradi narave mojega dela včeraj povedala v službi svoji šefici (je bila ful navdušena).

Aja, sem pa bila Auser posted image .

Fragola user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Marčevke 2009
3.7.2008 16:15:35   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: fragola

mene me lahko daste ven iz seznama, ker sem spet imela splavuser posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




< Sporočilo je popravil petarda -- 3.7.2008 16:16:02 >

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Marčevke 2009
3.7.2008 16:17:20   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: ada2

Sem se odločila, da ne bom več anonimna, saj sem zaradi narave mojega dela včeraj povedala v službi svoji šefici (je bila ful navdušena).

Aja, sem pa bila Auser posted image .

Fragola user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Ada tebi pa čestitke tudi tukaj!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Se mi je kar zdelo, da je to ta big news user posted image


(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Marčevke 2009
3.7.2008 22:52:09   
*Junona*
Fragola, zelo mi je žaluser posted image user posted image user posted image

Kaj pa je bilo, če lahko vprašam?

Drži se, punca


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Marčevke 2009
4.7.2008 6:09:49   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: fragola

mene me lahko daste ven iz seznama, ker sem spet imela splavuser posted image user posted image user posted image
fragolauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image žal mi je in upam,da se čimprej postaviš na noge.

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Marčevke 2009
4.7.2008 7:02:18   
julam
fragola user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

Marčevke smo vendarle še na samem začetku in žal se lahko zgodi vsaki. user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Marčevke 2009
4.7.2008 7:05:15   
julam
Mi smo, HB, za1x OK. Včerajšnji pregled je bil BP, plod je cca 4t star, tako da pričakujemo v sredi marca. čez 10 dni imam ponovno pregled, ker srčka še ni bilo videti. Upam na najboljše.

Sicer sem OK. Spet sem začela tečt, sicer bolj počasi, ampak mi paše. Če pa me bo telo opozorilo, bom prekinila. Nameravam pa jeseni začet s pilatesom. Še katera?

Služba kliče...

(odgovor članu julam)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Marčevke 2009
4.7.2008 7:09:03   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: julam

Mi smo, HB, za1x OK. Včerajšnji pregled je bil BP, plod je cca 4t star, tako da pričakujemo v sredi marca. čez 10 dni imam ponovno pregled, ker srčka še ni bilo videti. Upam na najboljše.

Sicer sem OK. Spet sem začela tečt, sicer bolj počasi, ampak mi paše. Če pa me bo telo opozorilo, bom prekinila. Nameravam pa jeseni začet s pilatesom. Še katera?

Služba kliče...
boš vidla,da se bo naslednjič srček videl,saj je tvoja pikica še premajhnauser posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu julam)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Marčevke 2009
4.7.2008 10:22:37   
Anonimen
Dobro jutro user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za vse naše user posted image , da bo vse v redu.
Jaz imam pregled 18.07., ravno tisti dan, ko gremo potem na dopust, upam, da bodo dobre novičke. user posted image  

Stara sem pa 29 let user posted image

Anonimna user posted image

(odgovor članu spps)
  Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Marčevke 2009
4.7.2008 11:37:41   
spps







MARČEVKE 2009


    PDP    Ime                                     (št. user posted image , št. user posted image )          Pregledi

user posted image


user posted image 03.03.  EnaNobena (26)          (št. 3 user posted image , št. user posted image 1)     prvi pregled 
user posted image 03.03.  Anonimna user posted image                (št. 3 user posted image , št. user posted image 2)     15.07.    
user posted image xx.03.  julam                            (št. 3 user posted image , št. user posted image 2)     prvi pregled   
user posted image xx.03.  spps (26)                     (št. 2 user posted image , št. user posted image 1)     prvi pregled
user posted image xx.03.  chichinchek                  (št. 3 user posted image , št. user posted image 1)     prvi pregled
user posted image  xx.03. anonimnauser posted image (29)    (št.  2user posted image ,  št.user posted image   1)    18.07.

user posted image  xx.03.anonimna user posted image              (št. ? user posted image , št.user posted image  ? )     prvi pregled

    

user posted image
user posted image
Z nami so pot začele: - user posted image fragolauser posted image

ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
  • Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
PRVO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
PREGLEDI              user posted image DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA
  • Še nekaj strani:
user posted image   NUHALNA SVETLINA      user posted image SEZNAMI ZA BODOČE MAMICE
user posted image   NOSEČNOST                 user posted image ŠOLA ZA STARŠE
user posted image   NOSEČNIŠKI KALK.       user posted image VSE O NOSEČNOSTI
user posted image   MAMA.SI                      user posted image NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA
  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila
LINK                user posted image VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC
  • nosečnost in delo
TUKAJ                     TUKAJ




< Sporočilo je popravil spps -- 4.7.2008 11:38:47 >

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Marčevke 2009
4.7.2008 13:26:21   
Anonimen
julam - čes si tako malo noseča (4t), potem je nosrmalno, da se srčka še ni videlo, se bo sigurno naslednjič. Si pa vsaj pomirjena, da je nosečnost v maternici. Drugače pa sem jaz v pri nosečnsoti hodila na pelsne vaje do nekje začetka 6. meseca, potem me je pa preveč križ matral. Tokrat me že sedaj boli križ, sem pa omejila dvigovanje sina, ampak nekako ga moraš nest po stopnicah večkrat dnevno, pa ga dat na previjalno, pa v posteljico in iz nje, pa v stolček za hranjenje,... Mam v redu razgibavanje in fitnes. user posted image

Anonimna user posted image - seveda bo vse OK, mora bit! Jaz grem tudi konec meseca na dopust in upam, da me naroči do takrat enkrat (v ponedeljek pa pride šele ona iz dopusta), ker prvič me je naročila, ko sem bila že v 10t.

Ampak nas je pa nekam malo marčevk 2009 še zaenkrat.


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Marčevke 2009
4.7.2008 13:29:58   
spps
EN. saj nas bo kmal več-boš videlauser posted image user posted image user posted image user posted image zdajle so julijke komaj štartale s testkiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Marčevke 2009
4.7.2008 13:50:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: spps

EN. saj nas bo kmal več-boš videlauser posted image user posted image user posted image user posted image zdajle so julijke komaj štartale s testkiuser posted image user posted image user posted image


Ja sej vem... ampak pol ko greš še ti na šiht se lahko tu gor pogovarjam sama s seboj. Sej ne da bi se imela pogovarjat o kakšnih znakih, ker jih nimam, ampak tko... na splošno. user posted image

(odgovor članu spps)
  Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Marčevke 2009
4.7.2008 15:14:09   
ada2
Meni so se pa znaki začeli kazat. Mi je bilo danes tako slabo v službi, da sem komaj zdržalauser posted image . Pa vrti se mi in megli pred očmi. Utrujena sem pa tako, da bi se samo naslonila nekam in bi že spala. Še dobro, da grem v sredo na dopust, ker ne vem kako bi zdržala tak ritem.

A še katera dela v zdravstvu? Jaz se kar malo bojim te moje službe, ko moram veliko dvigovati, pa med vikendi delamo po 12 ur skupaj. Me je strah, da ne bm dolgo zdržalauser posted image


EnaNobena - ko boš spet seznam delala me prosim popravi, da ne bom več anonimnauser posted image . Stara sem pa 29 let.

Jutri pa moja hči praznuje 9 rojstni danuser posted image .



_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Marčevke 2009
4.7.2008 16:44:10   
Anonimen
                        MARČEVKE 2009


    PDP    Ime                                     (št. user posted image , št. user posted image )          Pregledi

user posted image


user posted image 03.03.  EnaNobena (26)          (št. 3 user posted image , št. user posted image 1)     prvi pregled 
user posted image 03.03.  ada2                             (št. 3 user posted image , št. user posted image 2)     15.07.    
user posted image xx.03.  julam                            (št. 3 user posted image , št. user posted image 2)     prvi pregled   
user posted image xx.03.  spps (26)                     (št. 2 user posted image , št. user posted image 1)     prvi pregled
user posted image xx.03.  chichinchek                  (št. 3 user posted image , št. user posted image 1)     prvi pregled
user posted image  xx.03. anonimnauser posted image (29)    (št.  2user posted image ,  št.user posted image   1)    18.07.

user posted image  xx.03.anonimna user posted image              (št. ? user posted image , št.user posted image  ? )     prvi pregled

   

user posted image
user posted image
Z nami so pot začele: - user posted image fragolauser posted image

ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
  • Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
PRVO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE
  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
PREGLEDI              user posted image DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA
  • Še nekaj strani:
user posted image   NUHALNA SVETLINA      user posted image SEZNAMI ZA BODOČE MAMICE
user posted image   NOSEČNOST                 user posted image ŠOLA ZA STARŠE
user posted image   NOSEČNIŠKI KALK.       user posted image VSE O NOSEČNOSTI
user posted image   MAMA.SI                      user posted image NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA
  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila
LINK                user posted image VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC
  • nosečnost in delo
TUKAJ                     TUKAJ


(odgovor članu spps)
  Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Marčevke 2009
4.7.2008 16:46:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ada2

A še katera dela v zdravstvu? Jaz se kar malo bojim te moje službe, ko moram veliko dvigovati, pa med vikendi delamo po 12 ur skupaj. Me je strah, da ne bm dolgo zdržalauser posted image


Ada, če pač ne bo šlo pa prosi za bolniško. Sedaj sta ti in pikica na prvem mestu.

(odgovor članu ada2)
  Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Marčevke 2009
4.7.2008 22:04:15   
julam
Vidim, da bom spet najstarejša user posted image . Kristusova leta user posted image . Hja, kaj čmo, pozno smo začel.

Kar se tiče domačega fitnesa, je meni to tako normalno, da sploh ne štejem več za rekreacijo. Zadnjič sta se moja2 fanta odločila, da noben ne bi hodil - na morju smo bili, daleč do plaže, vroče kot satan... In sem se  ju naposled usmilila in nesla 15,6kg štuporamo, 11,7kg pa kengurujčka. Pa še en žakl z igračkami, brisačkami, pijačo,... Jao, sem mislila, da bo po men. user posted image user posted image user posted image

Sicer pa nočem jamrat, dokler bo šlo, se bom delala, da nič ni. Sej navadno sem kar precej nepopustljiva, tako da z glavo skoz zid ne grem user posted image . Se bosta mogla fantiča prilagodit. Sem pa tudi v drugi user posted image  vse dvigovala (ta prvi je bil 8m, ko sem zanosila), pa smo šli spet čez rok.


Moj user posted image  si ful želi punčko, ker pravi, da ga gaunarja, ki sta BTW moji mazici, sploh ne upoštevata user posted image . Bi še on rad mel eno očkatovo ljubico. Kakorkoli, meni je vseeno, sem se tako navadila na male lumpke, da ne bi imela nič proti še tretjemu.


Bluzim, nisem vajena parlamentirat po forumu (sem bolj pasivna udeleženka user posted image ).

Postelja vabi user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Marčevke 2009
4.7.2008 22:12:27   
lunca14
IZVIRNO SPOROČILO: fragola

mene me lahko daste ven iz seznama, ker sem spet imela splavuser posted image user posted image user posted image



Sem šla čist slučajno malo obrnit strani,in delat nostalgijo,kako je na začetku nosečnosti,pa sem zasledila tvojo žalostno novico,kaj naj rečem,kot le to,da vama ziher uspe naslednjič.Nekdanja user posted image junijka,sedaj pa ponosna mami.Drži se..

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?