|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009
7.7.2008 13:01:52   
pikica36
sem klicala v ambulanto- moj G je na dopustu in to do 18.8user posted image user posted image user posted image user posted image  tako, da imam datum za 1. pregled šele takrat ob 9.00 zjutrajuser posted image
zdaj pa nevem a sem jaz malouser posted image , sem računala- takrat bom ja v 12. tednu.

nič, bom morala prej nekaj ukrenit, ker se mi lahko sfuzla do takrat, ker ni ga hujšega od negotovosti, če je vse ok ali ne.ne znam si predstavljat, da se mi zgodi kot prejšnjič, da je plodek nehal rasti v 6. tednu jaz pa sem bila v 10. na prvem pregledu. se pravi 4 tedne sem bila noseča z mrtvim plodekom.user posted image

tam nekje v 8. tednu bom šla na urgenco ali pa kar na samoplačniški Uz, da mi povejo če moja pikica raste.


mejte se-------lepo!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

pa smo spet tam, kjer smo bili- nikjer!!

(odgovor članu sasa78)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Marčevke 2009
7.7.2008 14:17:08   
Anonimen
pikica36, pa saj ne more kar za več kot mesec dni iti na dopust? Potem jo mora sigurno nekdo nadomeščat. Kaj pa une na koncu nosečnosti, ki imajo okoli PDP-ja, na par dni pregled, kam je pa tiste dala? Ti kr lepo še enkrat pokliči in vprašaj, če jo kdo nadomesšča. Drugače pa res pojdi na samoplačniški pregled, ker v 12t je pa malo pozno za prvi pregled. Joj, to naše zdravstvo! V prvi nosečnosti mi je sestra rekla, da kakšna gneča je v čakalnici in to samo na račun nas nosečnic, ker je tooolk dela z nami. Bi jo kakr okol betice ruknlna.

(odgovor članu pikica36)
  Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Marčevke 2009
7.7.2008 14:48:02   
pikica36
halooo, ja res za user posted image . je rekla sestra, da ta teden je G odsoten, ker je nanekem izobraževanju v tujini, nasledni teden je še itak prehitro, pol pa ga ni do 18.8. bom res jutri poklicala še enkrat in vprašala če ga kdo nadomešča, če ne bom res šla samoplačniško nekam.

kdaj imaš ti prvi pregled??


_____________________________

pa smo spet tam, kjer smo bili- nikjer!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Marčevke 2009
7.7.2008 15:05:48   
spps
ojla punce ,kako kaj?
pikica,a tvojga GInekologa noben ne nadomešča med dopustom?definitivno moraš prej na pregled.če ne drugače,pa samoplačniško.
no,jaz sem tudi danes poklicala,in imam naslednji petek pregled,to se pravi 18.7. sem pa bila ziher,da bom na vrsti komaj zadnji teden v juliju al pa prvi teden v avgustu.
se bo menda kr vleklo.....user posted image user posted image user posted image user posted image

saša ,lepo da si se oglasla-kako je kaj prvi delovni dan po dopustu?user posted image user posted image user posted image si naredla kaj?
enanobena,ti boš pa jutr zvedla,kdaj boš prvič vidla svojo pikicouser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu pikica36)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Marčevke 2009
7.7.2008 15:10:51   
Nikita
Da se še jst na hiter javim. V petek sem delala prvi test in je biluser posted image , v nedeljo pa še drugega...in kdo bi si mislil, spet user posted image user posted image
Veselje seveda je, ampak z rezervo. Sem namreč ena tistih, ki se že 4 leta trudi in ima za sabo 2 SS. Upam, da bo tokrat šlo do konca, kot je treba. Držte še ve pesti, mogoče pa bo pomagaluser posted image

Se kaj slišimo....aja, pa seveda vsem čestitkeuser posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Marčevke 2009
7.7.2008 16:09:38   
spps
nikita ,držimo pesti,da se bo tvojaa  pikica obdržalauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Nikita)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Marčevke 2009
7.7.2008 16:27:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: pikica36
nasledni teden je še itak prehitro



Ma nič ni prehitro, da ti vsaj potrdi da nosečnost je v maternici in v 7t se pa tud srček že vidi. Sam se jim ne ljubi, to je to. Pa bi imele zadnji teden gužvo za znoret in se jim ne da.

spps - te je kr hitro naročil tvoj G! user posted image user posted image user posted image Jst tud upam, da dobim do konec drugega tedna datum.

Nikita
- držim pesti! Kdaj naj bi pa imela PDP, če si si že kaj računala?

(odgovor članu pikica36)
  Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Marčevke 2009
7.7.2008 16:35:50   
loveforever
pozdravljene marčevke, no lepo da se je odprala ta tema jaz sem sicer iz februark, ampak nikoli ne veš lahko pa da bo konec koncev tudi jaz marčevkauser posted image user posted image  saj veste da zadnje čase malo katera rodi na rok. lepo se imejte in upam da vam bojo dnevi do prvih pregledov hitro minili, in seveda da bo vse posreči:::user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Marčevke 2009
7.7.2008 19:00:28   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: EnaNobena

IZVIRNO SPOROČILO: pikica36
nasledni teden je še itak prehitro



Ma nič ni prehitro, da ti vsaj potrdi da nosečnost je v maternici in v 7t se pa tud srček že vidi. Sam se jim ne ljubi, to je to. Pa bi imele zadnji teden gužvo za znoret in se jim ne da.

spps - te je kr hitro naročil tvoj G! user posted image user posted image user posted image Jst tud upam, da dobim do konec drugega tedna datum.

Nikita
- držim pesti! Kdaj naj bi pa imela PDP, če si si že kaj računala?

jp,proti pričakovanjemuser posted image user posted image user posted image user posted image saj men čist paše,da je takouser posted image user posted image user posted image user posted image
in ti kako kaj?bom držala pesti,da boš tud ti imela naslednji teden pregleduser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Marčevke 2009
7.7.2008 19:01:48   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: loveforever

pozdravljene marčevke, no lepo da se je odprala ta tema jaz sem sicer iz februark, ampak nikoli ne veš lahko pa da bo konec koncev tudi jaz marčevkauser posted image user posted image  saj veste da zadnje čase malo katera rodi na rok. lepo se imejte in upam da vam bojo dnevi do prvih pregledov hitro minili, in seveda da bo vse posreči:::user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image lepo,da si nas prišla pozdravituser posted image user posted image user posted image user posted image
se čist zna naredit,da mi ko smo čist na začetku marca,da se vštulimo v februaruser posted image user posted image user posted image
sam kje je še to....user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu loveforever)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Marčevke 2009
7.7.2008 19:08:52   
sonček85
OJLA PUNCE,kako kaj.kako vas je lepo brati.pikica36:samo ta tvoj G je pa res user posted image ,halo to ga ja mora nekdo zamenjati ,medtem ko njega-nje ni!Jaz bi šla kar na samoplačnisško in tudi tebi svetujem.No jaz še pa kar čakam svoj prvi user posted image .komaj čakam,čeprav mislim da ta mesec nič kaj ne kaže na to ,da bi bilo.

lp, pa še vas pridem kaj pokukat.user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Marčevke 2009
7.7.2008 20:19:14   
pikica36
sonček85- pri meni tud nč ni kazalo in sem ta mesec najmanj pričakovala pa je vseeno bil+++, tako da upanje je do zadnjega
spps- ti pa maš res hitro pregleduser posted image user posted image , kdaj približno pa maš pdp, a si si že kaj računala?

enenobena- upam, da dajo jutri tebi bolj "človeški" datumuser posted image
sicer pa, res bom jutri še enkrat poklicala in vprašala če kdo nadomešča, če ne pa bom res šla k enemu G pa plačala ta pregled, čeprav se mi zdi po eni strani ful bedasto, da si tolk privoščijo ti bogovi v belemuser posted image

nikita- poznam občutek po ss, ampak misli pozitivno.mene tud obletavajo temne misli in kar nekako nočem kaj planirat in se preveč pogovorjat ouser posted image  dokler ne bo vsaj prvi pregled za mano.

pazite na svoje pikiceuser posted image user posted image    lp

_____________________________

pa smo spet tam, kjer smo bili- nikjer!!

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Marčevke 2009
7.7.2008 20:31:12   
spps
ojla,ja sem kr srečna za ta datumuser posted image user posted image user posted image user posted image rok,pa bo nekje prve dni v marcu,tolk po izračunu,bomo špa vidli kaj bodo g.G rekliuser posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu pikica36)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Marčevke 2009
7.7.2008 20:44:04   
sonček85
sonček85- pri meni tud nč ni kazalo in sem ta mesec najmanj pričakovala pa je vseeno bil+++, tako da upanje je do zadnjega
ja res je tako.bomo videli kaj bo pokazalo.počakam do 12 potem pa bi že morala biti,čeprav,......



_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu pikica36)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Marčevke 2009
7.7.2008 20:48:19   
spps
marčevke,za danes imam dovolj sedenja pred compom,tako,da se odpravljam v meževouser posted image user posted image user posted image lepo boditeuser posted image user posted image user posted image
EN,ti se pa fajn jutr zmeni za datumuser posted image user posted image user posted image user posted image
nočkouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Marčevke 2009
7.7.2008 20:55:17   
Anonimen
loveforever - jaz sem začetek marca, ampak če gledam po prvem porodu, dobro da sem na začetku, da ne bom aprilke lovila. user posted image user posted image user posted image

sonček85 - tudi jaz si ta mesec nisem pričakovala, da bom nosečka. Prej nasprotno.  user posted image

spps - danes ne vem, če bom kaj spala, ker bom študirala na jutri, da končno dobim datum. user posted image Drugače pa danes pravmo kje je šele februar, ko pa bo, bomo rekle kje so vsi meseci, al smo res že februarja? user posted image


Mi smo pa pravkrat imeli nevihto - grmelo je, bliskalo, pihalo kot noro, za piko na i je pa še dvakrat el. zmanjakalo.



(odgovor članu spps)
  Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Marčevke 2009
7.7.2008 21:15:37   
Anonimen
Pikica36, a imava istega G? Jaz sem namreč tudi dobila datum za prvi pregled 18.8. Sem takoj, ko sem zračunala, da bom takrat v 11. tednu, klicala nazaj pa mi je sestra razložila, da ni prepozno do dopolnjenega 12. tedna.user posted image  Pri prvem pikecu sem imela prvi pregled pri 9. tednih. Jutri se naročim še za NS, potem pa bom verjetno še kaj zasitnarila pri mojem G. Aja, kam nameravate na NS?

Pa drugače? Že kaj nosečniških znakov? Pri meni nič.user posted image

Lepo se imejte!

Auser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Marčevke 2009
7.7.2008 21:26:26   
Anonimen
Auser posted image   - Neverjetno, da te naročijo šele v 11t. Jaz bi šla vsaj samoplačniško na pregled, če bi me naročila tako pozno. Na NS pa nameravam iti k Pušenjaku. Pri njemu sem bila že v prvo in sem bila zadovoljna z njim.

Drugače pa nimam nekih izrazitih nosečniških znakov.

< Sporočilo je popravil EnaNobena -- 7.7.2008 21:32:23 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Marčevke 2009
7.7.2008 21:31:53   
Anonimen
Sem na MON-u izbrskala Pušenjakov odgovor v zvezi s prvim pregledom in v akaterem tednu: "Dogovorjeni smo, da se prvi pregled v nosečnosti opravi med 8. in 10. tednom nosečnosti, ginekolog pa se konkretno odloči, kdaj bo tak pregled možen (včasih je tudi šele pri 12 tednih) v skaldu z zasedenostjo ordinacije."

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Marčevke 2009
7.7.2008 23:00:11   
sonček85
sonček85 - tudi jaz si ta mesec nisem pričakovala, da bom nosečka. Prej nasprotno.
čakam presenečenje.samo nekaj slabo kaže.bomo videli mogoče bo pa kot pri tebi in spps.SUPRISEuser posted image



_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Marčevke 2009
7.7.2008 23:19:02   
julam
Joj, kok imam jaz fajn dr. Moj je tako ziheraški, da sem bila naročena takoj naslednji teden po klicu, pa sem sestri povedala, da je verjetno šele 2-3 tedne star plod. Potem sem jo še ekstra vprašala, če je smiselno hodit tako zgodaj, pa mi je zatrdila, da dr vsaj vidi, če je plod v maternici. No, ko sem bila v čet na pregledu, pa me naroči še čez 10 dni,ker srček še ni bil. Torej, punce, v 14 dneh 2 pregleda! Joj, sem vesela, da ga imam. Da ne govorim, da mi je v obeh user posted image  na VSAKEM pregledu naredil UZ, samo da se je prepričal, da je vse OK in da se plod normalno razvija. Res, svaka čast! No, čez poletje ga navadno res ni celo poletje, ker je Dalmatinec in gre domov, ampak pregledi pa potekajo nemoteno.

Sicer sem pa vedno bolj boga. Po izračunih sem šele  v 4t, pa mi je iz dneva v dan bolj slabo. Danes čez cel dan, sladko se mi dviguje, skoz bi neki jedla, pa mi vse obleži. Mi pa ful dišijo slane stvari, mlečne pa recimo ne. Tako mi je moj zlati user posted image  ob 21h spekel jajčka na oko, ki ga nisem že vsaj pol leta jedla. Pa kako mi je pasal user posted image . Skratka dame, jaz sem def noseča. Samo upam, da bo vse OK!

papa

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Marčevke 2009
8.7.2008 7:46:14   
pikica36
dobro jutrouser posted image - jaz sem jo že spilauser posted image
sicer pa kakih posebnih znakov nimam. včasih me malo v prsih zaščemi, pa včasih čutim kake rahle krče, me pa glava boli že dva dniuser posted image  pa ne vem mogoče od vročine, ali pa zato, ker se brzdam pri kavi, da je spijem full malo, ker prej sem je kar precej popilauser posted image  ostalih znakov nimam- kakih slabosti še ni na pohoduuser posted image  pa upam da jih ne bo.
anonimna- mogoče pa res imavai stega Guser posted image . s katerega konca pa si, če ni skrivnost. jaz sem s koroške.

_____________________________

pa smo spet tam, kjer smo bili- nikjer!!

(odgovor članu julam)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Marčevke 2009
8.7.2008 10:25:42   
Nikita
EnaNobena: Rok sem izračunala na 11.3., datuma pregleda pa zaenkrat še nimam, ker menjujem ginekologa. Pred dobrim mesecem sem se namreč preselila iz MB v Savinjsko in nikakor ne najdem dobrega prostega ginekologa. Ima mogoče katera od vas kakšen predlog?user posted image   Sicer pa moje počutje je kar ok. Pretirane utrujenosti ni, sem pa danes začela na trenutke čutiti neprijeten občutek slabosti. Aja, pa prsi me bolijo.

spps:  Hvalauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Marčevke 2009
8.7.2008 12:26:42   
Anonimen
Jaz bom danes vsak čas znorela user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ! Kličem in kličem mojo G, da se naročim na pregled, pa sem klicala najmanj 7-krat, pa vsakič čakala vsaj 5-10 minut in potem se jim oglasi tajnica, da so prezasedeni, da ne morejo odgovoriti na moj klic. Haloooooo???? Cel dan ne more nobena dvignit telefon? In pazite še to za povrh - ne moreš jih klicati prvo 1,5 ure in zadnjo 1,5 uro ko delajo, da imajo mir da uredijo administrativne stvari. user posted image  user posted image Madonca! To pa samo zato, ker delajo v javnem sektorju, če bi pri zasebniku ne bi afne guncale! user posted image Pa sem pol klicala na recepcijo še enkrat in je rekla, da po 12 uri ne smejo vezat, pa rečem da kličem cel dan. Pa mi reče, ja danes je prvi dan po dopustu pa nimajo časa... ja, si morajo izmenjat kvante, slike in informacije z dopusta. Res besna sem kot ris! user posted image Ko jih bom jutri dobila (če jih bom), drugače pa grem v četrtek se osebno tja naročit in bom zelooooo glasna!


julam - iz kje si in akterega G imaš? Zgleda, da rabim jaz zamenjavo!

Nikita
- Ja, najti dobrega G je cela umetnost! Mogoče boš tu (klik) dobila kakšno info. o dobrem G iz vašega konca.

(odgovor članu Nikita)
  Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Marčevke 2009
8.7.2008 12:34:59   
chichincheck
hej

se malo javim (mal sem vam ušla)user posted image

ada2 - jaz ti priporočam (če si v zdravstvu) pejt na bolniško - resnično. Veliko punc poznam, ki delajo tam in vse gredo na bolniško (ker je napor kar pa sem prebrala 12 ur non stop - me spominja na mojo mami UKC, se mi zvrsti film pred očmi. Toplo priporočam, imej zdaj rada sebe in svoje malo dete in PEJT NA BOLNIŠKO.

Kaj drugega si - oprostite mi - nisem še prebrala.

Bom danes zvečer, okoli osme pol devete se bolj posvetila vam in vašim dogodivščinam.

Drugače mi smo SUPER. Vam pa sporočam, da verjetno bom res Februarček (šment) a to me ne ovira klepetati tudi z vami, Kajne?

Punce lep pozdravček od še 28 letnice iz Ljubljane.

papa
tipkamo kasneje
chi

(odgovor članu lunca14)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?