|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009
9.7.2008 20:54:28   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: EnaNobena

Punce ne gledat črno. Pač narava poskrbi, da se nemočni in zarodki z napako izločijo. Tako je vedno bilo in bo, pa ne bodo pomagale nobene tablete, pa tudi telo ve zakaj je tako. Tu smo povsem nemočni. Seveda, pa tudi žalostni za vsako izmed nas, ki se ji to zgodi, predvsem če se ti to zgodi osebno je še toliko težje.

ma jaz tud pravim,da je tako...proti naravi se ne moremo boriti.vse se zgodi z razlogom,čeprav včasih boli,ampak je treba ostat pozitiven in se boriti naprej.
tako,da punce,ne glede na to kaj nas vse še čaka-upanja nikol ne izgubit.

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: Marčevke 2009
9.7.2008 22:41:08   
Zofy
Punce, samo, da vas pozdravim. Jaz sem čvekala z marčevkami 2008 in sedaj čvekam naprej z njimi na forumu dojenčekuser posted image .
Se prav z nostalgijo spomnem čvekov tukaj gor.
Želim vam čim lepšo nosečnost, uživajte vsak dan, pa tudi, če vam je slabo, ker res hitro mine teh 9 mesecev. Kot bi trenil, boste zibale vaše male štručkeuser posted image

Pa eno pikapoko za srečo!user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: Marčevke 2009
10.7.2008 9:38:28   
petarda
Dobro jutro

Se strinjam z EN..user posted image

Punce uživajte v user posted image , pa čimmanj črnih misli in bo vse v reduuser posted image

LP

< Sporočilo je popravil petarda -- 10.7.2008 9:40:46 >

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: Marčevke 2009
10.7.2008 10:07:01   
lejca
Dobro jutro in pozdravljene!user posted image

Vceraj sem delal test in zagledala user posted image  ,po 13.krogu. Sem jokala kot dez. Ampak sedaj me je strah ,da bo kaj narobe. Sem si izracunala da bi naj rodila 15. marca.
Sem brez besed zato vas pozdravljam ,se tipkamo.

Lejca

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: Marčevke 2009
10.7.2008 10:12:56   
Anonimen
lejca, čestitke in bodi brez skrbi. Vse bo ok! user posted image user posted image user posted image

Zofy, hvala za pikapoko, jo bomo potrebovale, da nas nobena več iz seznama ne zapusti, ampak se nam bodo samo pridruževale. user posted image

(odgovor članu lejca)
  Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: Marčevke 2009
10.7.2008 12:47:56   
trinity22
hojla, tudi jaz sem včeraj po 13. krogu zagledala  user posted image , sem še vedno čist iz sebe in se privajam na novo vlogouser posted image

lejca iskrene čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image in misli pozitivno

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: Marčevke 2009
10.7.2008 12:48:45   
trinity22
aja PDP pa naj bi bil po izračunih 16. 3. no bomo vidliuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu trinity22)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: Marčevke 2009
10.7.2008 13:13:14   
lejca
Ciao Trinitty22

tudi tebi iskrene cestitke....zgleda da sva v istem obdobjuuser posted image

Ze imas kaksne znake? Meni se zdi ,da kar ni res...he he he....  upam ,da bo tokrat vse v redu.

lp Lejca

(odgovor članu trinity22)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: Marčevke 2009
10.7.2008 13:20:42   
Anonimen


                        MARČEVKE 2009


    PDP    Ime                                     (št. user posted image , št. user posted image )          Pregledi

user posted image


user posted image xx.02.  chichinchek (28)         (št. 3 user posted image , št. user posted image 1)     
user posted image 03.03.  EnaNobena (26)          (št. 3 user posted image , št. user posted image 1)     14.07., 07.08.
user posted image 03.03.  ada2 (29)                    (št. 3 user posted image , št. user posted image 2)     15.07.  
user posted image 04.03  Pikica36                        (št. ? user posted image , št. user posted image ?)     18.08.
user posted image 11.03  Nikita                             (št. 3 user posted image , št. user posted image 0)    
user posted image 15.03  lejca (32)                      (št. ? user posted image , št. user posted image ?) 
user posted image 16.03  trinity22                         (št. ? user posted image , št. user posted image ?) 
user posted image xx.03.  julam  (33)                   (št. 3 user posted image , št. user posted image 2)        
user posted image xx.03.  spps (26)                      (št. 2 user posted image , št. user posted image 1)      18.07. 
user posted image  xx.03. anonimnauser posted image (29)    (št.  2user posted image ,  št.user posted image   1)    18.07.

user posted image  xx.03.anonimna user posted image              (št. ? user posted image , št.user posted image  ? )       18.08.



Trentno je 11 nosečk!


user posted image
user posted image


Z nami so pot začele: - user posted image fragolauser posted image



ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
  • Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
PRVO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE
  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
PREGLEDI              user posted image DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA
  • Še nekaj strani:
user posted image   NUHALNA SVETLINA      user posted image SEZNAMI ZA BODOČE MAMICE
user posted image   NOSEČNOST                 user posted image ŠOLA ZA STARŠE
user posted image   NOSEČNIŠKI KALK.       user posted image VSE O NOSEČNOSTI
user posted image   MAMA.SI                      user posted image NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA
  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila
LINK                user posted image VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC
  • nosečnost in delo
TUKAJ                     TUKAJ



< Sporočilo je popravil EnaNobena -- 10.7.2008 13:23:04 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: Marčevke 2009
10.7.2008 13:22:43   
Anonimen
trinity22 in lejca, očitno je 13-ka vajina srečna številka! user posted image Pa dodala sem vaju na seznam. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: Marčevke 2009
10.7.2008 13:51:54   
Nikita
še moji podatki: 27 let, prvi pregled 18.7.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: Marčevke 2009
10.7.2008 13:58:50   
juli@
Ojla punce...me sprejmete al ja?user posted image

(odgovor članu Nikita)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: Marčevke 2009
10.7.2008 14:04:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: juli@

Ojla punce...me sprejmete al ja?user posted image


user posted image user posted image user posted image Mi sprejmemmo vse! user posted image user posted image user posted image Še kakšne podatke za seznamček bi rabila. user posted image No, tudi na splošno, da se spoznamo.

(odgovor članu juli@)
  Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: Marčevke 2009
10.7.2008 14:06:41   
jjasna85
Hei hei!

EnaNobena me je prijazno povabla na tale forum, sam ne vem če spadam ravno sem... načeloma naj bi fižolček prišu tam okoli 27. februarja... pol je pa samo še 28.2. ... pol je pa že marec... tako da bom mogoče celo marčevka user posted image

(odgovor članu Nikita)
Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: Marčevke 2009
10.7.2008 14:07:09   
juli@
PDP: 11.3.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: Marčevke 2009
10.7.2008 14:32:42   
Anonimen
jjasna85, dan, dva gor ali dol. user posted image Dobro, da letos ni prestopnega leta. user posted image In doma si že povedala? Sem brala, da si na "trnih"...

(odgovor članu juli@)
  Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: Marčevke 2009
10.7.2008 14:35:42   
Anonimen
                        MARČEVKE 2009


    PDP    Ime                                     (št. user posted image , št. user posted image )          Pregledi

user posted image


user posted image xx.02.  chichinchek (28)         (št. 3 user posted image , št. user posted image 1)     
user posted image 27.02.  jjasna85 (22)              (št. 1 user posted image , št. user posted image 0)
user posted image 03.03.  EnaNobena (26)          (št. 3 user posted image , št. user posted image 1)     14.07., 07.08.
user posted image 03.03.  ada2 (29)                    (št. 3 user posted image , št. user posted image 2)     15.07.  
user posted image 04.03  Pikica36                        (št. ? user posted image , št. user posted image ?)     18.08.
user posted image 11.03  Nikita (27)                    (št. 3 user posted image , št. user posted image 0)     18.07.
user posted image 11.03  juli@                               (št. 2 user posted image , št. user posted image 0)  
user posted image 15.03  lejca (32)                      (št. ? user posted image , št. user posted image ?) 
user posted image 16.03  trinity22                         (št. ? user posted image , št. user posted image ?) 
user posted image xx.03.  julam  (33)                   (št. 3 user posted image , št. user posted image 2)        
user posted image xx.03.  spps (26)                      (št. 2 user posted image , št. user posted image 1)      18.07. 
user posted image  xx.03. anonimnauser posted image (29)    (št.  2user posted image ,  št.user posted image   1)    18.07.

user posted image  xx.03.anonimna user posted image              (št. ? user posted image , št.user posted image  ? )       18.08.



Trentno je 11 nosečk!


user posted image
user posted image


Z nami so pot začele: - user posted image fragolauser posted image



ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
  • Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
PRVO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE
  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
PREGLEDI              user posted image DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA
  • Še nekaj strani:
user posted image   NUHALNA SVETLINA      user posted image SEZNAMI ZA BODOČE MAMICE
user posted image   NOSEČNOST                 user posted image ŠOLA ZA STARŠE
user posted image   NOSEČNIŠKI KALK.       user posted image VSE O NOSEČNOSTI
user posted image   MAMA.SI                      user posted image NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA
  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila
LINK                user posted image VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC
  • nosečnost in delo
TUKAJ                     TUKAJ

< Sporočilo je popravil EnaNobena -- 10.7.2008 14:39:30 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: Marčevke 2009
10.7.2008 15:00:28   
jjasna85
Jaaaa.. doma sem povedala... mama se je malo sesedla (čeprav mi je že eno leto govorila, da naj že kaj nardiva (ona je mene mela pri 20ih, eno leto kasneje je pa fasala še dvojčka user posted image )), tata je šow pa takoj pit user posted image  
njegovi so tudi veseli.. sestra je jokala cel ponedeljek baje .. hihiuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: Marčevke 2009
10.7.2008 15:17:54   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: jjasna85

Hei hei!

EnaNobena me je prijazno povabla na tale forum, sam ne vem če spadam ravno sem... načeloma naj bi fižolček prišu tam okoli 27. februarja... pol je pa samo še 28.2. ... pol je pa že marec... tako da bom mogoče celo marčevka user posted image


jjasna85 ne boš nam ušla sem namreč od februark in če imaš tok 27.2. potem si definitivno naša ne glede na to kdaj boš rodilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kaj pa če rodiš na dan pdp al pa kak teden prejuser posted image kaj boš pa poluser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ma mal se hecam dej se še pr nas pofočkaj da te damo na seznam :)

Vsem marčevkam pa vse čestitke in lepo mirno in užitkov polno nosečnot pustite se razvajatuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jjasna85)
Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: Marčevke 2009
10.7.2008 15:19:50   
jjasna85
Katjusa: samo povej kaj morem nardit in.. I'll do it!! user posted image user posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: Marčevke 2009
10.7.2008 15:24:16   
Katjusa
pofočkaj se in poklepetaj s februarkamiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sej veš da ne bomo užaljeneuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jjasna85)
Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: Marčevke 2009
10.7.2008 15:27:02   
spps
oooooooooooooooo...
to pa je že bolj seznamu podobnouser posted image user posted image user posted image user posted image nove nosečkice DOBRODOŠLEuser posted image user posted image user posted image
EN,kaj si jim obljubila,da so se pofočkale?user posted image user posted image
in kako ste kaj?

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu jjasna85)
Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: Marčevke 2009
10.7.2008 15:28:53   
spps
bomo mal kompenzirale februar-marec,ker datumi na koncu feb. in v začetku marca so si zelo blizuuser posted image user posted image user posted image user posted image
tako,da si mormo tud s februarkami bit dobre-nasploh me,ki smo čisto na začetku marcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: Marčevke 2009
10.7.2008 17:37:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: spps

EN,kaj si jim obljubila,da so se pofočkale?user posted image user posted image



Lepe in zdrave otročičke enkrat marca. user posted image Pa dobro družbo seveda! user posted image

(odgovor članu spps)
  Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: Marčevke 2009
10.7.2008 17:49:37   
sonček85
samo sem štela in vas je 13 in ne 11.kako se kaj počutite moje nosečke.user posted image user posted image user posted image user posted image .moje m še kar ni in jo ''še kar čakam''user posted image user posted image user posted image vsak dan se mi zdi da se tako čudno počutin ,a testa ne grem kupit ,saj imam 17.6 pregled in mi je brez veze denar stran metat.no bomo videli ali bo prišla ali ne ali me spet zeza in je spet kak mesec ali dva ne bo-tako kot lansko leto 4 mesece.bomo videli


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?