|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009
10.7.2008 17:50:13   
sonček85
ups 16.7 user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 226
   RE: Marčevke 2009
10.7.2008 17:56:22   
Anonimen

                        MARČEVKE 2009


    PDP    Ime                                     (št. user posted image , št. user posted image )          Pregledi

user posted image


user posted image xx.02.  chichinchek (28)         (št. 3 user posted image , št. user posted image 1)     
user posted image 27.02.  jjasna85 (22)              (št. 1 user posted image , št. user posted image 0)
user posted image 03.03.  EnaNobena (26)          (št. 3 user posted image , št. user posted image 1)     14.07., 07.08.
user posted image 03.03.  ada2 (29)                    (št. 3 user posted image , št. user posted image 2)     15.07.  
user posted image 04.03  Pikica36                        (št. ? user posted image , št. user posted image ?)     18.08.
user posted image 11.03  Nikita (27)                    (št. 3 user posted image , št. user posted image 0)     18.07.
user posted image 11.03  juli@                               (št. 2 user posted image , št. user posted image 0)  
user posted image 15.03  lejca (32)                      (št. ? user posted image , št. user posted image ?) 
user posted image 16.03  trinity22                         (št. ? user posted image , št. user posted image ?) 
user posted image xx.03.  julam  (33)                   (št. 3 user posted image , št. user posted image 2)        
user posted image xx.03.  spps (26)                      (št. 2 user posted image , št. user posted image 1)      18.07. 
user posted image  xx.03. anonimnauser posted image (29)    (št.  2user posted image ,  št.user posted image   1)    18.07.

user posted image  xx.03.anonimna user posted image              (št. ? user posted image , št.user posted image  ? )       18.08.



Trentno je 13 nosečk!


user posted image
user posted image


Z nami so pot začele: - user posted image fragolauser posted image



ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
  • Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
PRVO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE
  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
PREGLEDI              user posted image DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA
  • Še nekaj strani:
user posted image   NUHALNA SVETLINA      user posted image SEZNAMI ZA BODOČE MAMICE
user posted image   NOSEČNOST                 user posted image ŠOLA ZA STARŠE
user posted image   NOSEČNIŠKI KALK.       user posted image VSE O NOSEČNOSTI
user posted image   MAMA.SI                      user posted image NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA
  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila
LINK                user posted image VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC
  • nosečnost in delo
TUKAJ                     TUKAJ


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 227
   RE: Marčevke 2009
10.7.2008 17:57:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

samo sem štela in vas je 13 in ne 11.



No, sem dodala na seznam še dve punci, stanje pa pozabila spremeniti. user posted image user posted image user posted image

Upam, da tvojo M ne dočakaš in se nam pridružiš. Bi bilo lepo in že skrajni čas. user posted image

(odgovor članu sonček85)
  Neposredna povezava do sporočila: 228
   RE: Marčevke 2009
10.7.2008 17:58:30   
lejca
Ciao

Soncek85   upam,da ne pride..drzim pesti.
Jaz sem trenutno kar v redu,sam utrujenost me daje ,pa se moram uciti,ker mam drug teden dva izpita za nardit. Ma kak se naj zdej ucim,ko pa mislim sam na pikico...user posted image user posted image  Prav brez volje sem.
Mal prej sem klicala G za pregled in me je sestra dala ze za naslednji cetrtek..a ni to ful hitr? Pravi,da se bo ze videlo.
Jah no,ce tak rece.

lp Lejca

_____________________________

Nihce ni tako velik, da ne bi potreboval pomoci –
in nihce ni tako majhen, da je ne bi mogel nuditi.
(kralj Salomon)


(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 229
   RE: Marčevke 2009
10.7.2008 18:39:00   
sonček85
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image mene pa že tako 2 uri boli buši,da se bom user posted image ,ne vem kaj je to.a se prpravlja na user posted image ali pa sem spet lačnauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .tako me mika da bi šla po test a si ne upam in zato ker imam pregled.kaj naj naredim.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu lejca)
Neposredna povezava do sporočila: 230
   RE: Marčevke 2009
10.7.2008 20:39:22   
pikica36
 sonček upamo na user posted image user posted image

nove user posted image  pozdravljene in dobrodošle.
seznamček se je v teh zadnjih dneh kar lepo podaljšaluser posted image user posted image

uf, sem bla danes jezna ko sem prišla v službo..... blokirali so nam namreč VSE forume. tako da user posted image  dopoldne se ne bom mogla nič javlat niti kaj prebrat- pa takrat imam največ časauser posted image

mene danes nekaj tišči čisto spodaj v trebuhu, tak čuden občutek - pojma nimam kaj bi to bilouser posted image
v glavnem mejte se fajnuser posted image user posted image user posted image user posted image in pridno klepetajtem da bom imela kaj brat ko pridem iz službe

_____________________________

pa smo spet tam, kjer smo bili- nikjer!!

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 231
   RE: Marčevke 2009
10.7.2008 21:19:12   
Anonimen
lejca - malo hitro je, ampak se bo ap videlo če je nosečnost v maternici, GV bi se morala lepo videti, mogoče celo pikica. Za srček pa bo po mojem prezgodaj.

sonček85 - ah, pa naredi test. Boš vsaj vedela pri čem, pa še me ne bomo več firbčne. user posted image user posted image user posted image

pikica36 - kar blokiralo so vam? Packi! In kaj boš sedaj delala med službo? user posted image

(odgovor članu pikica36)
  Neposredna povezava do sporočila: 232
   RE: Marčevke 2009
10.7.2008 21:51:32   
sonček85
sonček85 - ah, pa naredi test. Boš vsaj vedela pri čem, pa še me ne bomo več firbčne.
nenene kar bodite firbčne-kot smo morali mi biti pri tebi enanobena.user posted image user posted image user posted image user posted image kako sem nesramna.

ko bo če bo ta mesec vam z veseljem povem in se vam pridružim.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 233
   RE: Marčevke 2009
10.7.2008 22:03:43   
sonček85
90% sem da bo ta mesec prišla a z malo zamudo

lep večer vsem


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 234
   RE: Marčevke 2009
10.7.2008 22:19:35   
lejca
Ciao..

bos vidla Soncek ,da ne bo prisla...drzimo pestiuser posted image user posted image
Mene pa zanima , ce imate kej znakov? Pa kje so vse ostale marcevke,tiste ki ste se ze javile...da mal poklepetamo. Trenutno me zvija kot da bi morala dobiti tetko, upam,da je ne bo! Ampak se pa pocutim kar malo neprijetno, ko me tako zvija...Pa se zaspana sem ...se malo pa v mezovo dezelo.  Dej kje ste vse..dejte mal tipkat!!

lp Lejca

_____________________________

Nihce ni tako velik, da ne bi potreboval pomoci –
in nihce ni tako majhen, da je ne bi mogel nuditi.
(kralj Salomon)


(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 235
   RE: Marčevke 2009
10.7.2008 22:35:45   
barby78
spps,kaj dogaja? kako kaj počutje? a sploh veš,da si noseča?user posted image

Nič več se ne javiš,odkar si user posted image ?! Ti,ti,ti !!!

lepo se imejte,pa pozdravček Larisiki,
pa-pa

_____________________________

Moja največja sreča in veselje,sta moja 2 sončka
LIA-24.03.2008
VITO-02.12.2000


(odgovor članu lejca)
Neposredna povezava do sporočila: 236
   RE: Marčevke 2009
10.7.2008 22:41:18   
Anonimen
lejca, tile najine souser posted image so zgleda bolj malo zgovorne s kakšno izjemo seveda. user posted image Ali pa so tako nosečniško utrujene in zaspane, da soo sedaj že v mižulah. Kar se pa znakov tiče jaz kakšnih posebnih nimam. No, prvi je ta, da nimam M user posted image (huraaaaaa), imam občutljive bradavice, sem napihnjena, zaspana in utrujena (ampak kdo pa ni v tej vročini), hodim večkrat na vodo (no, sej tudi pijem kot žolna, za kar je spet kriva vročina). Drugače pa nič. V prvi nosečnosti so me nenormalno bolele zize, sedaj nič, imela sem že navsezgodaj volčjo lakoto, sedaj jo nimam, že takoj po testu se mi je uprlo vse sladko (kar niti ni tako slabo user posted image ), sedaj pa nimam nekih željo po določeni hrani, niti se mi nobena ne upira. Pa v prvo bi s svojimi vetrovi lahko oskrbovala Plinarno Ljubljana, sedaj v drugo pa nič sledi o vetrovih (haval vsem svetnikom user posted image ), v prvo me je dosti bolj špikalo spodaj, sedaj me samo nekaj tišči, sem pa sedaj veliko bolj napihnjena kakor v prvi nosečnosti. Skratka totalno drugače. Hmmm? V prvo imamo fanta, mogoče bo v drugo punčka. Bomo videli. Mogoče že na NS. user posted image

(odgovor članu lejca)
  Neposredna povezava do sporočila: 237
   RE: Marčevke 2009
10.7.2008 22:43:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

90% sem da bo ta mesec prišla a z malo zamudo



Tebe je pa polno optimizma. user posted image user posted image user posted image No, prišla bo z zamudo, ampak ne še ta mesec, čez 9 mescev. user posted image

(odgovor članu sonček85)
  Neposredna povezava do sporočila: 238
   RE: Marčevke 2009
10.7.2008 22:55:28   
lejca
EN  jaz grem kar spanckat, sem zmatrana...
pa lahko noc

lp lejca

_____________________________

Nihce ni tako velik, da ne bi potreboval pomoci –
in nihce ni tako majhen, da je ne bi mogel nuditi.
(kralj Salomon)


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 239
   RE: Marčevke 2009
10.7.2008 22:55:59   
Anonimen
Nočko tudi tebi! user posted image

(odgovor članu lejca)
  Neposredna povezava do sporočila: 240
   RE: Marčevke 2009
11.7.2008 5:26:04   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: barby78

spps,kaj dogaja? kako kaj počutje? a sploh veš,da si noseča?user posted image

Nič več se ne javiš,odkar si user posted image ?! Ti,ti,ti !!!

lepo se imejte,pa pozdravček Larisiki,
pa-pa
niti neuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image čuj,ti maš tud bolj mal časauser posted image user posted image user posted image user posted image  danes teden mam kontrolo,takrat bom mela kaj za povedatuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu barby78)
Neposredna povezava do sporočila: 241
   RE: Marčevke 2009
11.7.2008 5:27:43   
spps
dobro jutro marčevkeuser posted image user posted image user posted image dopoldan se lahk malo razpišete,da bom imela kaj prebrat ,ko pridem domovuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 242
   RE: Marčevke 2009
11.7.2008 7:54:50   
Dali*
Dobro jutro punce. Tudi jaz sem nosečka srečka in po izračunih na RR naj bi imela PDP 13.3.2009. Tako, da me lahko dodate na seznam, da nas bo več user posted image  in, da bomo marca naredile pravi BOOM.

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 243
   RE: Marčevke 2009
11.7.2008 8:02:07   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: EnaNobena

IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

90% sem da bo ta mesec prišla a z malo zamudo



Tebe je pa polno optimizma. user posted image user posted image user posted image No, prišla bo z zamudo, ampak ne še ta mesec, čez 9 mescev. user posted image

jaja polna optimizma sem in samozavesti.user posted image user posted image user posted image a se ne dam ,jo bom že enkrat odgnala.
papa pridem nazaj čez 3 ure



_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 244
   RE: Marčevke 2009
11.7.2008 10:25:29   
lejca
Dobro jutrouser posted image

kako ste ene zgodnje...a se vam nic vec ne spi? Jaz sem se vstala pred dobre pol ure in sedaj se ucim....Danes bo spet en vroc dan za nas...bi se sla kopat pa trenutno nimam casa...user posted image  Bo treba zdrzat se malo potem pa na pocitnice....

Lepo se imejte
lp Lejca

_____________________________

Nihce ni tako velik, da ne bi potreboval pomoci –
in nihce ni tako majhen, da je ne bi mogel nuditi.
(kralj Salomon)


(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 245
   RE: Marčevke 2009
11.7.2008 10:26:25   
lejca
Dali , cestitke, dobrodosla pri nas!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nihce ni tako velik, da ne bi potreboval pomoci –
in nihce ni tako majhen, da je ne bi mogel nuditi.
(kralj Salomon)


(odgovor članu lejca)
Neposredna povezava do sporočila: 246
   RE: Marčevke 2009
11.7.2008 10:55:22   
sonček85
lejca;zakaj imaš na enem odgovoru napisano da upaš da je ne bo.kaj nisi ponovila testa.daj ponoviga in hitro sporoči da se vidi debel pluuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu lejca)
Neposredna povezava do sporočila: 247
   RE: Marčevke 2009
11.7.2008 11:20:02   
Anonimen

                        MARČEVKE 2009


    PDP    Ime                                     (št. user posted image , št. user posted image )          Pregledi

user posted image


user posted image xx.02.  chichinchek (28)         (št. 3 user posted image , št. user posted image 1)     
user posted image 27.02.  jjasna85 (22)              (št. 1 user posted image , št. user posted image 0)
user posted image 03.03.  EnaNobena (26)          (št. 3 user posted image , št. user posted image 1)     14.07., 07.08.
user posted image 03.03.  ada2 (29)                    (št. 3 user posted image , št. user posted image 2)     15.07.  
user posted image 04.03  Pikica36                        (št. ? user posted image , št. user posted image ?)     18.08.
user posted image 11.03  Nikita (27)                    (št. 3 user posted image , št. user posted image 0)     18.07.
user posted image 11.03  juli@                               (št. 2 user posted image , št. user posted image 0)  
user posted image 11.03  Dali*                              (št. ? user posted image , št. user posted image 0)     31.07.
user posted image 15.03  lejca (32)                      (št. ? user posted image , št. user posted image ?) 
user posted image 16.03  trinity22                         (št. ? user posted image , št. user posted image ?) 
user posted image xx.03.  julam  (33)                   (št. 3 user posted image , št. user posted image 2)        
user posted image xx.03.  spps (26)                      (št. 2 user posted image , št. user posted image 1)      18.07. 
user posted image  xx.03. anonimnauser posted image (29)    (št.  2user posted image ,  št.user posted image   1)    18.07.

user posted image  xx.03.anonimna user posted image              (št. ? user posted image , št.user posted image  ? )       18.08.



Trentno je 14 nosečk!


user posted image
user posted image


Z nami so pot začele: - user posted image fragolauser posted image



ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
  • Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
PRVO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE
  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
PREGLEDI              user posted image DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA
  • Še nekaj strani:
user posted image   NUHALNA SVETLINA      user posted image SEZNAMI ZA BODOČE MAMICE
user posted image   NOSEČNOST                 user posted image ŠOLA ZA STARŠE
user posted image   NOSEČNIŠKI KALK.       user posted image VSE O NOSEČNOSTI
user posted image   MAMA.SI                      user posted image NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA
  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila
LINK                user posted image VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC
  • nosečnost in delo
TUKAJ                     TUKAJ


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 248
   RE: Marčevke 2009
11.7.2008 11:28:01   
Anonimen
Dali* - čestitke še tukaj! user posted image user posted image user posted image Sej sem že včeraj vedela, da je tista rahla črico to! user posted image

spps - ne bom imela časa za pisanje, ker mam še polno stavri za postorit, ker danes pride moja mami, pa ona ima rada čisto tipi top. user posted image Sej jst tud, ampak ob tamalmu je to nemogoče. Ne da ne bi imel časa, ampak je on tak mojster, da vse obrne na glavo v sekundi in te kr mine volja, da bi pospravljal. user posted image

sonček85 - ti kr jst odgovorim zakj ima lejca v enem odgovoru, da upa da jo ne bo. Zato, ker ko si noseč imaš na začetku vse simptome, da bo zdaj zdaj prišla, ampak tak je samo občutek. Ni pa prijeten, ker si potem pol dneva na WC-ju in opazuješ, da ne bo kaj narobe in se bo packa pritihotapila kljub pozitivnemu testu. user posted image

lejca - pridno študiraj. Jaz moram pisati diplomo ob enem majhnem nagajivčku. In čas imam samo zvečer, ko je treba narediti ponavadi še kup stvari. Ampak počasi bo. user posted image Ne vem sicer koliko imaš do konca, ampak naredi čimveč izpitov, ker po porodu je študij postavljen na stranski tir (vsaj nekaj časa, pa odvino koliko otrok spi in je priden). Je treba vsaj še enkrat toliko energije vložiti v to, da narediš izpit kakor prej. Ne da bi te strašila, ampak  tko je. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 249
   RE: Marčevke 2009
11.7.2008 11:56:05   
jjasna85
Ekola.. sporočam tudi js datum mojega prvega pregleda: 4.8. user posted image  komaj čakaVA user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?