|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009
11.7.2008 12:04:32   
ada2
Daaaaan!


No, jaz sem sicer na dopustu, ampak nimam časa nič pisat, ker se s tamalima dvema podim okoli, proti večeru pa sem tako utrujena, da samo padem v posteljo. Jutri pa gremo na izlet na Koroško, k Najevski lipi, potem pa samo še 2 dni in pregleduser posted image .

Imam pa občutek, da mi bo joške razneslo, pa na hipe mi je takooo slabo, da mi mine do vsega, ampak slabo mi je ponavadi popoldan, tam okoli petih.

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 251
   RE: Marčevke 2009
11.7.2008 12:09:11   
Anonimen
No pozdravljene marčevke, jaz prihajam k vam od februarčic 2009.
Rok imam 03.03.2009, je pa to moja  user posted image user posted image user posted image  .
LP vsem skupaj...

(odgovor članu ada2)
  Neposredna povezava do sporočila: 252
   RE: Marčevke 2009
11.7.2008 12:10:42   
Linda25
Pozdravljene punce,

mene še ne poznate.

Jst naj bi mela PDP 4.3.2009, stara sm 28 let, zanosila po ICSi metodi z zamrznjenčki. Prvi UZ imam 18.7.2008.

Držim pesti za vse nas, da bo vse ok in bomo kmal zibale.

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 253
   RE: Marčevke 2009
11.7.2008 12:10:47   
sonček85
HVALA en ZA POJASNILO.SEDAJ SEJ TAKO PRI MENI KO KAR NA WC HODIM IN GLEDAM PA SE MI ZDI PA NI NIČ.BOMO VIDELI.SE PRPIRAVLJA user posted image (JOJ ZDAJ SEM se pa drla-nisem hotela,samo prej sem nekaj pisala pa se potrebovala velike črke).




_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 254
   RE: Marčevke 2009
11.7.2008 12:11:48   
sonček85
bravo srečke nosečke
kako sem vesela za vas
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Linda25)
Neposredna povezava do sporočila: 255
   RE: Marčevke 2009
11.7.2008 12:35:03   
lejca
EJ Soncek tocn tak kot je napisala EN , zvecer me tak matra ,da mam tak feeling da se bo vsak cas kej ulilouser posted image  in seveda pol hodim na wc in gledam in gledam in gledam ,pa molim in molim in molim, da bi ja vse bilo v redu. Je ful zaj... Me je precej strah , saj se je moja 1. nosecnost koncala slabo pred letom in pol ,sedaj pa cvikam.

EN men se fullll ne da , pa moram...vem..imam kar precej do konca ...se dve leti...pa za to leto se nimam narejenih vseh izpitov, trenutno mi manjkata dva za sprejem v naslednjo leto ,potem lahk pa tud druge nardim pocasi. Bo ze slo, kjer je volja je potuser posted image user posted image user posted image

JJasna , Misa 99 ,Linda 25  vse cestitke tudi vam user posted image user posted image user posted image

Zgleda da se nas seznam zacenja polniti, juhej, srecno naprej!

lp Lejca

_____________________________

Nihce ni tako velik, da ne bi potreboval pomoci –
in nihce ni tako majhen, da je ne bi mogel nuditi.
(kralj Salomon)


(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 256
   RE: Marčevke 2009
11.7.2008 12:46:28   
Anonimen


                        MARČEVKE 2009


    PDP    Ime                                     (št. user posted image , št. user posted image )          Pregledi

user posted image


user posted image xx.02.  chichinchek (28)         (št. 3 user posted image , št. user posted image 1)     
user posted image 27.02.  jjasna85 (22)              (št. 1 user posted image , št. user posted image 0)     04.08.
user posted image 03.03.  EnaNobena (26)          (št. 3 user posted image , št. user posted image 1)     14.07., 07.08.
user posted image 03.03.  ada2 (29)                    (št. 3 user posted image , št. user posted image 2)     15.07. 
user posted image 03.03.  Miša99                          (št. 3 user posted image , št. user posted image ?)    
user posted image 04.03  Pikica36                        (št. ? user posted image , št. user posted image ?)     18.08.
user posted image 04.03  Linda25 (28)                (št. ? user posted image , št. user posted image ?)     18.07.
user posted image 11.03  Nikita (27)                    (št. 3 user posted image , št. user posted image 0)     18.07.
user posted image 11.03  juli@                               (št. 2 user posted image , št. user posted image 0)  
user posted image 11.03  Dali*                              (št. ? user posted image , št. user posted image 0)     31.07.
user posted image 15.03  lejca (32)                      (št. ? user posted image , št. user posted image ?) 
user posted image 16.03  trinity22                         (št. ? user posted image , št. user posted image ?) 
user posted image xx.03.  julam  (33)                   (št. 3 user posted image , št. user posted image 2)        
user posted image xx.03.  spps (26)                      (št. 2 user posted image , št. user posted image 1)      18.07. 
user posted image  xx.03. anonimnauser posted image (29)    (št.  2user posted image ,  št.user posted image   1)    18.07.

user posted image  xx.03.anonimna user posted image              (št. ? user posted image , št.user posted image  ? )       18.08.



Trentno je 16 nosečk!


user posted image
user posted image


Z nami so pot začele: - user posted image fragolauser posted image



ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
  • Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
PRVO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE
  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
PREGLEDI              user posted image DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA
  • Še nekaj strani:
user posted image   NUHALNA SVETLINA      user posted image SEZNAMI ZA BODOČE MAMICE
user posted image   NOSEČNOST                 user posted image ŠOLA ZA STARŠE
user posted image   NOSEČNIŠKI KALK.       user posted image VSE O NOSEČNOSTI
user posted image   MAMA.SI                      user posted image NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA
  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila
LINK                user posted image VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC
  • nosečnost in delo
TUKAJ                     TUKAJ


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 257
   RE: Marčevke 2009
11.7.2008 12:52:17   
Anonimen
jjasna85 -  Naj ti 4.8. pride čimprej! Čakanje je res ubijajoče. user posted image

ada2 - Jaz lovim samo enega, pa sem čist hin. user posted image Lepo se imejte na oddihu. Jaz imam pa pregled en dan pred teboj in tudi že odštevam. user posted image

Miša99 - čestitke in dobrodošla! user posted image user posted image user posted image Sem videla v podpisu, da čakate Kekca. user posted image Tile naši mali ga pa pihnejo. user posted image

Linda25 - Tudi tebi izrekam dobrodošlico in čestitke za user posted image ! user posted image user posted image user posted image

lejca - Fajn bo pol če boš imela kakšno staro mamo, da ti ga popoldne mal počuva user posted image , da se boš učila. Ampak bo že, vse se da. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 258
   RE: Marčevke 2009
11.7.2008 13:00:37   
Linda25
Imam eno vprašanje. V katerem tednu sem? ZM 27.5.2008, ovulacijo sem imela 12.6.2008. Nekje mi pride, da sem v 6 tednu, spet drugje, da sem v 7 tednu.

a zna katera to bolj natančno zračunat.

Po nosečniškem koledarju sem v 7. tednu( to je tisti krog).

lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 259
   RE: Marčevke 2009
11.7.2008 13:25:28   
Dali*
Enanobena, da bo seznam popoln...torej PDP je 13.3. po izračunih na RR, ja petek 13. user posted image , to je moja prva nosečnost, ki je ratala v prvem poskusu. 31.7.2008 imam 1 pregled.

Punce, želim vam čudovito preživet vikend!!!

(odgovor članu Linda25)
Neposredna povezava do sporočila: 260
   RE: Marčevke 2009
11.7.2008 13:32:16   
sonček85
user posted image user posted image user posted image user posted image za petek 13user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 261
   RE: Marčevke 2009
11.7.2008 13:42:24   
Anonimen

                        MARČEVKE 2009


    PDP    Ime                                     (št. user posted image , št. user posted image )          Pregledi

user posted image


user posted image xx.02.  chichinchek (28)         (št. 3 user posted image , št. user posted image 1)     
user posted image 27.02.  jjasna85 (22)              (št. 1 user posted image , št. user posted image 0)     04.08.
user posted image 01.03.  Anonimna user posted image (32)   (št. 2 user posted image , št. user posted image 1)     06.08.
user posted image 03.03.  EnaNobena (26)          (št. 3 user posted image , št. user posted image 1)     14.07., 07.08.
user posted image 03.03.  ada2 (29)                    (št. 3 user posted image , št. user posted image 2)     15.07. 
user posted image 03.03.  Miša99                          (št. 3 user posted image , št. user posted image ?)    
user posted image 04.03  Pikica36                        (št. ? user posted image , št. user posted image ?)     18.08.
user posted image 04.03  Linda25 (28)                (št. ? user posted image , št. user posted image ?)     18.07.
user posted image 11.03  Nikita (27)                    (št. 3 user posted image , št. user posted image 0)     18.07.
user posted image 11.03  juli@                               (št. 2 user posted image , št. user posted image 0)  
user posted image 13.03  Dali*                              (št. 1 user posted image , št. user posted image 0)     31.07.
user posted image 15.03  lejca (32)                      (št. ? user posted image , št. user posted image ?) 
user posted image 16.03  trinity22                         (št. ? user posted image , št. user posted image ?) 
user posted image xx.03.  julam  (33)                   (št. 3 user posted image , št. user posted image 2)        
user posted image xx.03.  spps (26)                      (št. 2 user posted image , št. user posted image 1)      18.07. 
user posted image  xx.03. anonimnauser posted image (29)    (št.  2user posted image ,  št.user posted image   1)    18.07.

user posted image  xx.03.anonimna user posted image              (št. ? user posted image , št.user posted image  ? )       18.08.



Trentno je 17 nosečk!


user posted image
user posted image


Z nami so pot začele: - user posted image fragolauser posted image



ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
  • Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
PRVO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE
  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
PREGLEDI              user posted image DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA
  • Še nekaj strani:
user posted image   NUHALNA SVETLINA      user posted image SEZNAMI ZA BODOČE MAMICE
user posted image   NOSEČNOST                 user posted image ŠOLA ZA STARŠE
user posted image   NOSEČNIŠKI KALK.       user posted image VSE O NOSEČNOSTI
user posted image   MAMA.SI                      user posted image NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA
  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila
LINK                user posted image VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC
  • nosečnost in delo
TUKAJ                     TUKAJ


< Sporočilo je popravil EnaNobena -- 11.7.2008 13:48:59 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 262
   RE: Marčevke 2009
11.7.2008 13:45:29   
Anonimen
pa bi se vam pridružila še jaz, ki bom uradno verjetno marčica, po mojih izkušnjah in težavah v 1. nosečnosti bom verjetno rodila v februarju, zato se oglašam že tam. Do 1. pregleda bi bila rada anonimna, pregled imam pa šele 6.8.
Pri februarčicah sem Anonimnauser posted image , ker pa ta tukaj že obstaja, si moram izmisliti kaj novega - upam, da ne bom mešala.

No, podatki za tabelo:
Anonimna user posted image , PDP 1.3. (recimo), 1. pregle 6.8., imam doma že enega otročka, to pa je moja 2. nosečnost. V kratkem bom dopolnila 32 let.

LP Auser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 263
   RE: Marčevke 2009
11.7.2008 13:45:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Linda25

Imam eno vprašanje. V katerem tednu sem? ZM 27.5.2008, ovulacijo sem imela 12.6.2008. Nekje mi pride, da sem v 6 tednu, spet drugje, da sem v 7 tednu.

a zna katera to bolj natančno zračunat.

Po nosečniškem koledarju sem v 7. tednu( to je tisti krog).

lp


jaz gledam po tem izračunu tu gor. Vnesi podatke in se ti bo izrisala tabelca.


(odgovor članu Linda25)
  Neposredna povezava do sporočila: 264
   RE: Marčevke 2009
11.7.2008 13:49:34   
Anonimen
 Auser posted image   - sem te že dodala. user posted image Dobrodošla! user posted image


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 265
   RE: Marčevke 2009
11.7.2008 14:40:29   
spps
alora!me prav veseli,ko pogledam seznam in je vedno daljšiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
nove marčevke dobrodošleuser posted image user posted image


do pregledov pa je še kr nekaj časa in s skupnimi močni nam bo to čakanje prej minilouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 266
   RE: Marčevke 2009
11.7.2008 14:51:40   
petarda
Prijeten vikend vsem user posted image !

< Sporočilo je popravil petarda -- 11.7.2008 14:52:30 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 267
   RE: Marčevke 2009
11.7.2008 14:57:07   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: petarda

Prijeten vikend vsem user posted image !
hvala,tudi tebiuser posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 268
   RE: Marčevke 2009
11.7.2008 16:25:36   
sonček85
 a ste opazile,da imaste vse skoraj 18.7 ali 18.8 pregleduser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 269
   RE: Marčevke 2009
11.7.2008 16:46:25   
trinity22
punce men še kar ni uspelo doklicat svoje G, tako da ne vem kdaj bom imel apregled, glede na to da odhajava sedaj za 14 dni na poročno potovanje ...

tudi jaz imam ves čas občutek, da se mi bo vlilo in tud hodim skoz čekirat, moj me pa itaq vsakh pet minut vpraša kako smouser posted image

aja za na seznamček, to je moja prvauser posted image  in nimam še nobenega user posted image

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 270
   RE: Marčevke 2009
11.7.2008 17:40:29   
lejca
Jaz sem pa danes res tako pridna z ucenjem..he he he....pa mam se tolk za nardit...se pocutim zelo fajn..kok bi rekla ..nekak...nosecnisko..hehehehehehuser posted image user posted image user posted image . za kosilo sem si skuhala kislo zelje in restan krompir..mi je tak zadisalo sem ga skoraj pol kile pojedla (zelja) , po kosilu pa itak pol ure spanca...tak da sem se potem zbudila cist prerojenauser posted image .
Trinitty cestitke za poroko in ce lohk vprasam, kam pa gresta na porocnopotovanje ?

Auser posted image  cestitke user posted image user posted image , ma kaj sva vrstnice? Kdaj mas rojstni dan?

lp Lejca

_____________________________

Nihce ni tako velik, da ne bi potreboval pomoci –
in nihce ni tako majhen, da je ne bi mogel nuditi.
(kralj Salomon)


(odgovor članu trinity22)
Neposredna povezava do sporočila: 271
   RE: Marčevke 2009
11.7.2008 17:56:31   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: trinity22

punce men še kar ni uspelo doklicat svoje G, tako da ne vem kdaj bom imel apregled, glede na to da odhajava sedaj za 14 dni na poročno potovanje ...

tudi jaz imam ves čas občutek, da se mi bo vlilo in tud hodim skoz čekirat, moj me pa itaq vsakh pet minut vpraša kako smouser posted image

aja za na seznamček, to je moja prvauser posted image  in nimam še nobenega user posted image
uživajte vsi trije lepo na poročnem potovanju.spočela sta jo na poročno noč,sedaj še pa potovanje.kako lpo


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu trinity22)
Neposredna povezava do sporočila: 272
   RE: Marčevke 2009
11.7.2008 20:33:09   
Anonimen
trinity - uživajta na potovanju

A user posted image   cestitke , ma kaj sva vrstnice? Kdaj mas rojstni dan?


avgusta - pa ti?

lep vikend vsem

Auser posted image   

PS_ sem šla še 1xračunat in imam verjetno PDP februarjauser posted image

(odgovor članu lejca)
  Neposredna povezava do sporočila: 273
   RE: Marčevke 2009
11.7.2008 20:34:23   
Anonimen
uživajte vsi trije lepo na poročnem potovanju.spočela sta jo na poročno noč,sedaj še pa potovanje.kako lpo


lepo se je izšlo - nama tudi v prvo, le da težko določim ali je bilo dan pred ali po poroki ali morda na poročnem potovanju

A user posted image   

(odgovor članu sonček85)
  Neposredna povezava do sporočila: 274
   RE: Marčevke 2009
11.7.2008 21:23:18   
lejca
Cer..

Auser posted image  ,jst mam tud avgusta roj.danuser posted image user posted image   nc se ne hecam,prav zares... 9.avgusta..bom sedaj stara 32 let...joj kak cas mine!

lp Lejca

_____________________________

Nihce ni tako velik, da ne bi potreboval pomoci –
in nihce ni tako majhen, da je ne bi mogel nuditi.
(kralj Salomon)


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 275
Stran:   <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Kakšne so babice v slovenskih porodnišnicah?
Ob svetovnem dnevu babic smo Ringarajine mamice povprašali, kakšne so njihove izkušnje z babicami in porodom. Z vami del...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?