|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 8 [9] 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako si nas predstavljate?
24.2.2005 15:27:53   
india
Morska deklica, hvla za geslo in kompliment! Ti pa zgledaš takoooo nežno:muca::muca::muca:, pa ful sem se nasmejala,....imaš namreč enako posteljnino kot jaz, je moja najljubša!

Ja, Leny, najin letnik je the best, takih ne delajo več,:)-:)-:)-:)-.
Medve pa že takoooo dolgo veva,kako katera izgleda, a ne?:miska:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   Kako si nas predstavljate?
24.2.2005 15:29:21   
Lenny
Aha, ampak kdaj si pa ti s trajno okoli hodila???? :)- Si te sploh ne znam predstavljati. Sicer pa, mene je tudi nekoč v to smer metalo, pa še zdaj ne vem, kaj mi je takrat bilo :)- :)- :)-

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   Kako si nas predstavljate?
24.2.2005 15:31:17   
TARA in MAJ
miška maš prav teh letnikov ne delajo več:)-:)-:)-

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   Kako si nas predstavljate?
24.2.2005 15:32:49   
india
Ojoj,Lenny, to je bilo ko smo bili še čisto nori!!:)-:)-:)-, konec srednje šole, pa ptem,ko sem Karin rodila, pravzaprav malo pred njenim rojstvom. Sedaj pa že doooolgo nič več, se mi lasje smilijo.

A ti pa še kar v službi???:(

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   Kako si nas predstavljate?
24.2.2005 15:33:28   
morskadeklica
Miška posteljnina je tudi moja najljubša, ne boš verjela, pa sploh ne vem zakaj. Kadar se pere, sem kar mal nervozna, pa komaj čakam, da se posuši, da spet zamenjam:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-

Aja, nežna pa baje nisem prav preveč. Znam bit pravi zmaj:hudicek:, čeprav ne zgleda tako (pa mi je kasneje ponavadi žal).

lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   Kako si nas predstavljate?
24.2.2005 15:35:36   
Lenny
Jah, čakam prevoz. Danes me čaka ena hudičevo zoprna zadeva, pa dajem malo možgančke na pašo. A ti povem? Enourna kontaktna oddaja na radiu :(( :hudicek: :(( :hudicek:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   Kako si nas predstavljate?
24.2.2005 15:36:01   
india
No, navzven deluješ tako,...morda zaradi buščija:bravo::bravo::bravo::bravo:!
Je pa včasih tudi:hudicek: treba bit, jaz se tud tu in tam prelevim vanj!:)-:)-:)-:)-:)-

Mi je pa včasih kar žal, da nisem kupila takrat še rdeče posteljnine, so meli modro in rdečo.
Res je super, nič likanja, samo malo jo streseš pa je....Pa tako mehka je....jo bom kar danes spet dala gor:)-:)-:)-:)-:)-:)-

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   Kako si nas predstavljate?
24.2.2005 15:52:55   
Pikca
:)-Kakšna debata, madonca, sem se komi prebila ko konca! Babuške, dež bo (al pa sneg);)
Me prov zanima, kakšno si mene predstavljate (nimam čist nobene svoje fotke v albumu). No, bom zdajle dodala eno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   Kako si nas predstavljate?
24.2.2005 15:54:21   
Anonimen
Pikca a imaš rjave lase do ramen????

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 209
   Kako si nas predstavljate?
24.2.2005 16:08:52   
frutka_
Evo, tako si vas jaz predstavljam:

al bina:manjše postave, malo močnejša, kratki nohti, skuštrani lasje

teja..:predstavljala sem si te črno, z dolgimi lasmi...no, full sem usekala mimo

alja: z očali, manjše postave, rjavolaska

neva:kotbabico, s sivimi lasmi in očali na koncu nosa...hihihi...kakšno nasprotje. Tako vitalna in mlada!

splišni: sem mislila da si taka frfrica mlada z umetnimi nohti pa kostimčki, visokimi petami

tinka-pepa:majhna, kratkolaska, z očali

lenny:svetli lasje na paž

baguska: mlada, z odštekano frizurco

deni: urejeni lasje v čop, visoka

Pika 74:energična, nabrita, visoka, temna

Ribica: stokrat bolj suha kot sem mislila, pa manjša kot sem si predstavljala ampak luštna in zeloo zrela. Sploh ti pašejo tisti malo nakodrani lasje.

tare: temna in visoka, urejena

anny: starejša, z rjavimi lasmi

lin: blond, svetle očke, suha

lan: starejša in temnolasa

Miška: sem mislila da si starejša. Otroci pa so ultra
pridni!Svaka čast!

Erdbeere: rjavolaska, srednje postave, navihana

nejcko: rjavolaska, mehke poteze, manjše rasti
...

za štajerke sem bila najboj presenečena nad napačno predstavo pri Willmi (blond, suha, tiha!), Seven( večjo, suha, temnolasa, mirna), MoycaH, Kamejka, ...

V glavnem nekako tako!:muca:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   Kako si nas predstavljate?
24.2.2005 16:15:19   
india
Frutka, hvala!
Sicer pa mi je danes ful zabavno tole brat, ker vse pišete v smeri,kako ste mislile, da sem starejša,....nobena ni rekla direkt, ampak ....zgarana,debela( to itak sem), ....
ja saj praviva z Lenny, najin letnik je the best!

Frutka,jaz pa sem si tebe predstavljala, malo, okroglo ( fruit...apple,orange,...), temnolaso, tiho,....pa sem ful falila mimo:)-:)-:)-:)-:)-:)-,
za Seven sem mislila, da je večja, a blond in lapasta, pa sem tudi falila, vsaj pri velikosti:bravo::bravo::bravo::bravo:

Dobra tema, ni kaj.
Bog ve,koliko se boste še razpisale, jaz grem kmalu z Bagi na Fontano pavat!:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   Kako si nas predstavljate?
24.2.2005 16:20:46   
Pikca
Alja, bolj na blond vlečejo (kolikor je še pramen - moram k frizerju), pa mal daljše. No, saj zdaj je že fotka notri.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   Kako si nas predstavljate?
24.2.2005 19:21:31   
Metuljčica04
Lepo pozdravljene,črnolase,rdečelase,rjavolase,blond in kratkolase ali dolgolase.Nikoli se nisem spraševala kako izgledate,vse ste "face",zdaj pa ste mi dale košček kruha za glodat, :)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-

Kj pa jaz?

L.p.!;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   Kako si nas predstavljate?
24.2.2005 19:48:54   
frutka_
Hahaha...jaz sem mislila, da si črnolasa in taka bolj frajlica. No, frajlica sploh nisi, si pa vedno urejena in takooo skrbna pa prijazna. To so pač stvari, ki jih morda zaznaš na forumu ampak v resnici pa še bolj izstopijo!:bravo:

LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 214
   Kako si nas predstavljate?
24.2.2005 19:51:10   
.ču
A al bine pa še ni na spregled:zmeden2:
Kakšn neumn vprašanje,a ne:zmeden2:sej če bi bla bi že pokal in sekal tle gor:ups:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 215
   [Brisano sporočilo]
24.2.2005 20:00:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 216
   Kako si nas predstavljate?
24.2.2005 20:03:52   
.ču
Deni ne sprašuj,ffuuuuuuuuuuullllllllllllllll:(:((

Sej samo,da se ji ni kej naredl,tole pa ni glih običajn zanjo,da je že cel dan ni,al kako:zmeden2:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 217
   Kako si nas predstavljate?
24.2.2005 20:15:02   
mehurčica
U mater, kolko ste natipkale!!!:zmeden: Ne folgam.

Jaz si pa tebe, Albina, predstavljam kot ful hot pičko. Tako zrihtano, v kostimčku, spuščene rjave lase, tako na easy frizuro-malo nazaj počesano, ful flegma(to itak..hehe). In tak naslonjeno nazaj v udobnem usnjenem računalniškem stolu.
:)-:)-:)-

Dudldi: svetlo rjave, kratke lase, visoka, suha.

Ma ne vem katero bi še opisala.:zmeden2:

MojcaH: resna, blond dolge ravne lase, 173cm, s ponosnim korakom po svetu
MOYCA:približno tako kot MojcoH, ampak še bolj resno:)-
VesnaRR, svetlo rjave lase, 170cm, ravno taprave postave
Joe:180cm, črne lase...nekaj takega, kot Will iz nadaljevanke Will&Grace


No, upam da ste se kaj nasmejali. Zdaj pa grem gledat, če je kdo od naštetih dal kake slikice v svoj album.:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 218
   Kako si nas predstavljate?
24.2.2005 20:27:05   
Anonimen
Ah, a mene pa si ne predstavlja nihče? :((

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 219
   Kako si nas predstavljate?
24.2.2005 20:29:41   
mehurčica
No, pa bom jaz napisala. Črne dolge lase, velika tak ene 167cm, siva jakna:)-, prijazna.

Sem trofla?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 220
   Kako si nas predstavljate?
24.2.2005 20:33:40   
mehurčica
Dokler nisem videla, da Frutko poznam od prej, sem si jo predstavljala takole: blond dolge ravne lase, visoko, suho in resno. No, zadela sem vse, razen značaja.:)-

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 221
   Kako si nas predstavljate?
24.2.2005 20:40:12   
frutka_
Hahaha...res je...potem pa si me videla in si se spomnila da smo ga skupaj pili in ti vsi zavidali trebušček. No, jaz sem bila že kakšen mesec zatem tudi noseča...:ups:Da se nisem nalezla od tebe.

Jaz pa sem mislila da si:klepetava:bravo:, živahna:bravo:, imaš visoko čelo:zmeden:, bjondina:bravo:, frajlica:)-,...

Po niku sodeč sem si te prdstavljala tudi nežno in krhko.To drži!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 222
   Kako si nas predstavljate?
24.2.2005 20:41:51   
Teni_
Mehurčica? Jaz, da sem resna? Kako to misliš? Da se nič ne smejim? Zdaj pa bom jokala:((.

LP,
Mojca:)-

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 223
   Kako si nas predstavljate?
24.2.2005 20:46:05   
mehurčica
Frutka, saj imam visoko čelo.:)-:)-

Mojca, jaz sem si te tako predstavljala, preden smo se spoznale! Pa ne da se ne bi kaj nasmejala. Ampak bolj resno pač.

MOYCO sem si pa orto resno predstavljala.:)-Tako, ki se niti srečanja nebi udeležila.:)-

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 224
   Kako si nas predstavljate?
24.2.2005 20:47:25   
frutka_
Jaz sem si sebe predstavljala kako nikoli ne bom šla na srečanje,k er me bo sram in bom tiho...So, not true!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 8 [9] 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 8 [9] 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?