|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   S katerimi barvami...
25.2.2005 20:39:11   
Anonimen
...ste poslikale stene v sobah vaših malčkov? :zmeden:
Malemu namreč pripravljamo novo sobico.:bravo: Stene bom sama porisala z otroškimi motivi, pa ne vem, s katerimi barvami :zmeden::zmeden:
Tempere odpadejo. Torej...kakšne barve in kje ste jih kupile?
Hvala
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   S katerimi barvami...
25.2.2005 20:43:41   
NinaŠ
Mislim, da je BAGI (naj mi oprosti, če se motim) ustvarjala umetnije po stenah, najbolje, da njo vprašaš.
LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   S katerimi barvami...
25.2.2005 20:49:28   
pravljica
po moje z barvami v tistih majhnih plastičnih lončkih, ki so že sami tako živih barv (zdaj mi ne gre z jezika kako jim pravijo :zmeden:), drugače se primešajo k beli, ko se barvajo prostori

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   S katerimi barvami...
25.2.2005 20:53:36   
Tipi
tu si preberi:

http://www.ringaraja.net/forumi/sporocila.asp?pogled=2&id=20789&msg=163534&idk=101

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   S katerimi barvami...
25.2.2005 21:04:57   
puri
Jaz sem kar Jupolu primešala par kapljic od vodenih barvic (več barve daš, temneje je):)

Pa veliko sreče pri ustvarjanju!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   S katerimi barvami...
25.2.2005 21:46:11   
TaRe*
hoj..
Jaz sem risala z barvami dipi/color/,to so take male flaške,barvo pa ponavadi mešajo v jupol,za barvasto steno.Te stanejo okrog 300 sit,vendar ni ne vem kakšnega izbora barv/zelena,rumena rjava,črna ,rdeča../,obstajajo pa še ene,katere so v večih odtenkih,so pa kar drage..okrog 900sit.
Kupila sem jih v trgovini,kjer prodajajo jupol,pa take stvari.
Risala sem pa nazadnje želvice.
/Lahko jih pogledaš v mojem albumu...Ta in Re malo tu malo tam./

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   S katerimi barvami...
25.2.2005 21:47:47   
TaRe*
Sem se zmotila ,v albumu Tamy Lenka se najbolj vidijo na zadnji sliki.:muca:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   S katerimi barvami...
26.2.2005 7:44:55   
Mojca20
Ja, mene pa zanima, a to tko dobr rišejo (npr. Bagi), ali so to kakšne šablone maybe???? Tudi jaz bi se kaj takega spravla, pa brez šablone ne bo šlo;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   S katerimi barvami...
26.2.2005 8:52:47   
india
Mojca, jaz sem tudi vse stene,ki so v sobi fraj,porisala, pa to brez šablon, le s svinčnikom sem si najprej skicirala na steno,potem sem pa vzela Hobby art-ove akrilne barve,pa z njimi pobarvala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   S katerimi barvami...
26.2.2005 9:47:08   
TaRe*
En praktičen nasvet..če ne gre z prosto roko..
Najprej poišči slikco,katero boš risala.;)
Povečaj jo na velikost,ki ti ustreza..;)
Potem pa jo obrežeš,da dobiš šablono.;)
Če še vedno ne gre,zrežeš ven še posamezne dele,tako da dobiš še notranjo šablono...mora ratat.;)
Jaz ta način uporabljam tudi pri tortah.Danes hočjo imet ljudje vse sorte..ni,da ni.Pol pa na tak način lahko vse narišeš,ali pa celo na koncu oblikuješ iz tega..pa smo vsi zadovoljni.:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   S katerimi barvami...
26.2.2005 10:57:28   
Anonimen
Punce hvala.

Jaz sama rišem. Pravijo, da imam smisel... :ups:
Ko bo sobica porisana, vam jo pokažem v albumu.:)-

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?