|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  48 49 [50] 51 52   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 07
23.9.2008 14:31:03   
Freycha
Ne  user posted image  veš, da bi takoj tu objavila.......

čisto nič ne vem, kaj se dogaja..... user posted image

(odgovor članu madejka)
Neposredna povezava do sporočila: 1226
   RE: Julijke 07
23.9.2008 14:40:04   
madejka
Ah sej po moje samo stanovanje puca pa nima časa napisat da je okuser posted image

_____________________________

soooonček je, soooonček

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 1227
   RE: Julijke 07
23.9.2008 16:30:37   
angel_rebelde
Ko bo čisto odločeno, vam zaupam kaj pričakujemo v maju user posted image

_____________________________

Življenje brez otrok je kakor akvarij brez ribic..

(odgovor članu madejka)
Neposredna povezava do sporočila: 1228
   RE: Julijke 07
23.9.2008 16:48:56   
madejka
Ma ne da čakaš že drugega user posted image  user posted image user posted image

_____________________________

soooonček je, soooonček

(odgovor članu angel_rebelde)
Neposredna povezava do sporočila: 1229
   RE: Julijke 07
23.9.2008 17:50:44   
angel_rebelde
Neeeeeeeeee... joj, niti pod razno... user posted image Gre se za povsem nekaj drugega user posted image

_____________________________

Življenje brez otrok je kakor akvarij brez ribic..

(odgovor članu madejka)
Neposredna povezava do sporočila: 1230
   RE: Julijke 07
23.9.2008 19:36:18   
Ajvy
Anja7...ko ma takle kolena pokrčena je meni prav fajna.....ne vem kaj ji je, samo danes bom vztrajala pri tem, da spi v svoji pojsteljici....

Freycha...a misliš, da je res od cepljenja...sicer jep a res lahko že luna..sej ne vem....naša je bila danes driskasta (tečna ) za znoret, učke so ji skup lezle, zdej v pojsteljici pa rogoviliuser posted image

Baja...pa dobr punca, a ti še vedno nakupuješ...čakam ,da se s čim lepim pohvališ, da lahko jaz mal fovšarije zganjam.....

Madejka,...superca za porokouser posted image user posted image user posted image  boš na en način kar malo vesela, da je mimo.....
LAhko pa ti prideš na obisk......jst ne smem naokroguser posted image

Ar...želim ti ,da se uresniči željeno......

TAle RR je pa čist posvetlil....me kar bode .....so ga z Arielom proffesional opraluser posted image user posted image user posted image

Jutr je pa moj dan, kolk obožujem svoj rojstni dan....ah ja....še malo pa je moja mami dobila popadkeuser posted image user posted image  zdej jo še bolj razumem....pa seveda še bolj pogrešam

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu madejka)
Neposredna povezava do sporočila: 1231
   RE: Julijke 07
23.9.2008 19:53:32   
Freycha
iii Ajvy, ti bom probala jutri čestitati (upam, da se spomnim user posted image )

ja, tale barva je res grozna user posted image

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 1232
   RE: Julijke 07
23.9.2008 20:15:05   
kapica
Evo punce, pa sem spet doma in se vam lahko javimuser posted image .

Kot sem rekla ze v nedeljo zvecer, da se mi zdi, da se nekaj dogaja. Tako je slo celo noc, nic mocneje, sam me je matralo na 5-10min. Zjutraj ob 4h pa nisem mogla vec nazaj zaspat, moz je tud bil buden in sva rekla da bi mogoce sla pogledat v P. Raje v P kot k moji G, ki je popolnoma tumpastauser posted image . Tam je seveda pokazalo popadke in da je maternicni vrat ze kao cist kratekuser posted image . So rekli da me morejo obdrzat, mogoce se umiri, mogoce se bo pa stopnjevalo. Na sreco se je umirilo, so pa naredili bris in imam kao neke bakterije in da so one povzrocale to zgago. Tako da sem lahko sla danes domov, v cetrtek sem pri svoji G, da mi da antibiotike in upamo, da bo se detece malo pocakalo.

Ampak ko sem videla tam na oddelku spet male dojencke, ojoooj, kak je to mickeno in sladko. Tako da sedaj se bolj cakam in se veselim dojenckauser posted image .

Moja dva moska sta se tud v redu znasla, nic jima ni bilo hudega doma, tako da me ni strah kako bo, ko bo slo zares in bom se par dni v P.

Toliko an kratko, grem pogledat kaj se je kaj tu gor dogajalouser posted image .

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 1233
   RE: Julijke 07
23.9.2008 20:17:40   
Ajvy
Toliko an kratko, grem pogledat kaj se je kaj tu gor dogajalo .


po večini smo zate navijaleuser posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
samo da si se javla,,,pa zrihtej telefon, k ne sprejema Freychinih sms-ov....

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu kapica)
Neposredna povezava do sporočila: 1234
   RE: Julijke 07
23.9.2008 20:25:02   
kapica
Punce, jaz vas imam takooooo radauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 1235
   RE: Julijke 07
23.9.2008 20:28:24   
Ajvy
IZVIRNO SPOROČILO: kapica

Punce, jaz vas imam takooooo radauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu kapica)
Neposredna povezava do sporočila: 1236
   RE: Julijke 07
23.9.2008 20:28:42   
Freycha
me pa tebe malo manj, ker si nam že prave preglavice povzročilauser posted image user posted image user posted image


sej neeeee... me imamo tudi tebe rade user posted image user posted image user posted image sam zdej pa še lepo malo počakaj z rojevanjem, bo še dovolj časa za to.user posted image

(odgovor članu kapica)
Neposredna povezava do sporočila: 1237
   RE: Julijke 07
23.9.2008 20:29:34   
kapica
Ampak res lepo no, kak ste pestke drzale in name mislile. Sem se kr stopila tule na stoluuser posted image .
Freycha, nisem dobila tvojega sms-a, ker nisem nesla nobenega mobija zraven. Namrec takrat ko sva rekla, da greav v P, sem sam torbo zagrabila in nisem mislila na to. No, saj imam pravo stevilko in ko bo slo cist zares, dobite sms takojuser posted image .
Anja, tud Dino spi rad tako na trebuscku, ap kolena pokrcena, rita v luft, res je tako srckanouser posted image .
Madejka, lepo si opravila z poroko vidim. Tud fajn da je mimo a ne, so le neke skrbi in napetost, ce bo vse v redu. Pas za nosecnost sem nasla in ga na ebaju kupla za par evrov, ampak vceraj sem ze mislila, da ga tak ne bom vec rabilauser posted image .
Tasi, hvala za angleski ebaj, bom pogledala, ker bi to rec res rada imela.
Ajvy, jutri je tvoj dan? A dobis za nagrado tud kaj vec spanca tako kot ob nedeljah? Aja, sem prebrala da bosta z Tarjo sami. Jaz bi rade volje prisla na kavico, reees radauser posted image .

Dino spancka, jaz si bom pa vzela cas za mozeka in se ze veselim svoje postelje.

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu kapica)
Neposredna povezava do sporočila: 1238
   RE: Julijke 07
23.9.2008 20:30:36   
kapica
Freycha, ne biti huda nooouser posted image . Nias je kriv, da vesuser posted image .

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu kapica)
Neposredna povezava do sporočila: 1239
   RE: Julijke 07
23.9.2008 20:33:46   
madejka
Kapica a že zdaj je revež vsega kriv, pa se še rodil niuser posted image user posted image

Ajvy ja ja mirovanje pa doma bit pa tako ja... bla bla, daj skoči na kafe nouser posted image Kje si doma ti?


_____________________________

soooonček je, soooonček

(odgovor članu kapica)
Neposredna povezava do sporočila: 1240
   RE: Julijke 07
23.9.2008 20:35:15   
Ajvy
IZVIRNO SPOROČILO: kapica

Freycha, ne biti huda nooouser posted image . Nias je kriv, da vesuser posted image .


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu kapica)
Neposredna povezava do sporočila: 1241
   RE: Julijke 07
23.9.2008 20:36:37   
Ajvy
Kapica, ne vem kaj si ti brala....samo midve s Tarjo nisva sami, je možek doma
user posted image user posted image user posted image

Madejka...Ljubljana....res rade volje bi, pa niti ne vozim, niti nisem za kak sprehod, lahko pa se prideta z Majom igratuser posted image user posted image

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 1242
   RE: Julijke 07
23.9.2008 20:37:27   
Ajvy
Jaz bi rade volje prisla na kavico, reees rada .


midve lahko pa virtualno kavico spijeva....no, čajčekuser posted image

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 1243
   RE: Julijke 07
23.9.2008 20:40:25   
kapica
Ajvy pardon, nista vidve sami, ampak Madejka, a ne? No, saj vseeno, jaz bi sla z vsako od vas na kavouser posted image .

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 1244
   RE: Julijke 07
23.9.2008 20:41:11   
Ajvy
IZVIRNO SPOROČILO: kapica

Ajvy pardon, nista vidve sami, ampak Madejka, a ne? No, saj vseeno, jaz bi sla z vsako od vas na kavouser posted image .


Madejka ja....in Maj.......

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu kapica)
Neposredna povezava do sporočila: 1245
   RE: Julijke 07
23.9.2008 20:47:16   
siskamiska
Kapica user posted image user posted image user posted image  sem vesela da si nazaj. Cccc si pa lumpa user posted image

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 1246
   RE: Julijke 07
23.9.2008 20:48:55   
madejka
Ja mi2 sva sama do nedelje!!!

Ajvy mogoče pa res kaj pridema, če nama bo dolgčas.user posted image Se odločava če bi šla na primorsko za vikend...


_____________________________

soooonček je, soooonček

(odgovor članu siskamiska)
Neposredna povezava do sporočila: 1247
   RE: Julijke 07
23.9.2008 20:52:30   
siskamiska
madejka še v Šiški postanek user posted image user posted image

(odgovor članu madejka)
Neposredna povezava do sporočila: 1248
   RE: Julijke 07
23.9.2008 20:59:58   
Ajvy
IZVIRNO SPOROČILO: madejka

Ja mi2 sva sama do nedelje!!!

Ajvy mogoče pa res kaj pridema, če nama bo dolgčas.user posted image Se odločava če bi šla na primorsko za vikend...



res bi lahko, mam glih posesano, pa pospravjeno- je bil možek priden....tak d izkoristiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu madejka)
Neposredna povezava do sporočila: 1249
   RE: Julijke 07
23.9.2008 21:00:37   
madejka
Hihi, če bi hotla vse na poti obdelat, najboljše da se jutri zjutraj spravima od domauser posted image

_____________________________

soooonček je, soooonček

(odgovor članu siskamiska)
Neposredna povezava do sporočila: 1250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  48 49 [50] 51 52   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  48 49 [50] 51 52   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
BLOG: Ljubki kaos velike družine
Preden sem postala mama, sem v mislih vedno imela dva otroka, hišo in psa. No, plani so šli "po svoje".




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?