|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  54 55 [56] 57 58   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
15.7.2008 8:31:17   
Pija76
Dobro jutro še od mene user posted image

Zvezdica vse dobro na NS!

Nokes sej veš smo tolk časa že tle, da smo že stare in dementne ratale user posted image . Kako si ti?

Mismis veš da napišem. Za pIko pa tud jaz upam, da se spočije in nabere novih moči na morčiju.

Gigi jaz bi bla povsod drugje, tud za ličkalnikom, sam pred PC-jem neuser posted image

Vsem en pozdravček, baje bo vreme danes boljše.......

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 1376
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
15.7.2008 8:49:11   
gigi1
Jutro, jutro..

Še čakam na sms od Zvezdice. Sporočim takoj, ko se javi.

Noki si utrujena? Ti kar počivaj. Upam, da ti ni več tolk slabo. Pol si ugotovila, da bom gledala samo bolj pomembne tekme? user posted image

Miška super, da je tvoj kuža OK. Važno, da si odspala lepotni spanec in greš dans lahko spet v šarmantne pohode user posted image . No, kdaj boš polovnega vidla?

Pija jst bi se tud kje izležavala, sam pri men bez PCja skor ne gre. Ga vlačim s sabo k mačka mlade user posted image

Abra upam, da danes glava nič ne boli. Včeraj zvečer si si pa mal učke odpočila od compa.

Glorija malenkost. Očitno nam je kar vsem všeč. Sam res nisem vedela, da se da vse to v isti liniji kupit. Saj to sta kar 2 vozička in še en kup stvari za zaraven.

Ajsi a Promod ima tud kakšno štacuno? Jst sem bolj taka, da rada probam user posted image . Ful lušne cunjce majo. Po mojem okusu. Sploh oblekce. Edino kar me moti, da je večina nad koleni. Zato bi pa rada probala. Kar je manekenkam nad koleni, je meni ponavadi kar krepko pod user posted image

Gita in Gretka navijamo, navijamo.

Libika kako si?

HEEEEEDIIIIIIII javi seeee!!!!!!

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 1377
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
15.7.2008 8:57:40   
gloria
Dobro jutro......
Nokes jaz sem tud na začetku bolj spala.....zdej pa več ne tolk,pa bi rada...
Gigi ja tale voziček je kr fajn ker je vse v kompletu.....je pa to eno podvozje z košaro in športnim delom.....vse se da gor nastavit.....
Zvezdica men je tud Quinny bil v ožjem izboru.....hitro poročaj rezultateuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 1378
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
15.7.2008 9:00:51   
mismis
Žiži moj, polovni sedaj nekaj časa sploh ne, ker je dečko na dopustu...prvi planiran dan srečanja je šele 29.07. še dva tedna torej...

Kužon je ok, hvala bogu, je bil pa včeraj kar revček, sva še popoldne driskala, potem pa ko se je zadeva umirila, sva se pa igrala, je bil full naspidiran, žogica sem, žogica tja

Če pa sprašuješ za trgovino Promod, sem včeraj našla na Ajsinem linku, da imajo eno trgovino v Supernovi, drugo pa v Tityparku. Najbolje bo, da počakaš, da pride Pikovit domov, pa se bomo šle Seks v mestuuser posted image


Tudi jaz čakam novičke od Zvezdiceuser posted image user posted image

oh Pija, danes si pa zgodnjauser posted image


Kdaj se pa kaj naša Daisy vrne z dopusta?

Libi, kako kaže internet za našo Gretko? In še vprašanje, kako je bilo na zabavi za prvo svečko, ali je niste imeli ta vikend, ali je mismis spet kaj zamešaluser posted image

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 1379
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
15.7.2008 9:03:15   
Abra
Daaaan! A bo danes res kaj lepši? Glava je zaenkrat boljš, mogoče bo pa res user posted image sem se pa tko naspala, že dolgo ne tok. Včeraj, ko ste tuki veselo čvekale, sem bla že v krtkovi deželi user posted image sem še s prometriumom zamudila, ker me je kar na kavču zmanjkalo user posted image drugače je pa vse po starem, vsak dan malo rjavo, a ne šmirglamo. Važno, da srček utripa user posted image

Pija je blo res en kup slabih novic tuki, smo kar vse malo utihnile, se mi zdi. Jaz sem bla en teden na morju, zdaj pa ne upam več. Se bojim, da mi je pot domov pridelala tisto krvavitev in potem še hematom. Dokler je stanje tako, bomo kar doma user posted image 7. avgusta imam pregled, pol bomo pa vidli, kaka je situacija. Na srečo je otroček zaenkrat super. NS je bla komaj 1.18, rezultat, ki sem si ga samo v sanjah želela.

Ajsi, luštna kiklca. Ko pa jaz v to štacuno pridem nkol nič ne najdem, res, da grem zato tudi bolj poredko.... ni taka izbira, ko na internetu, kajne?

Zarja, welcome back user posted image te pa res dolgo ni blo tuki, lahko bi te komot po riti user posted image

Pika pa tudi na morje. Zdaj tko ni za bit drugje user posted image no, če so nevihte sem vseeno raje doma user posted image Uživaj in pozabi na vse tegobe!

Gigi, že odštevaš? user posted image
Promod štacune so pa vsepovsod. V city parku, v mercatorju, pa v supernovi, jaz nisem še nikoli nč kupla... najbrž sem malo čudna user posted image pa moj geštel ni najbolj po standardih user posted image user posted image

Gloria, lepe barve je voziček user posted image kolesa se pa ti ne zdijo majhna? Moram reči, da jaz še pojma nimam, še nisem nič študirala user posted image se spomnim, ko so za nečake vozičke kupovali ...

Zvezdica je najbrž že fertik, se je že medota nagledala user posted image

Nokes, spanje je vsekakor boljše, kot slabosti, kajne? Pri takem vremenu pa itak ni čudno. Jaz sem tudi včeraj kar spala, pa zvečer spet. Sva ob ene 9.-ih spet srček poslušala, tokrat ga je moj spet našel, pol sem pa kar v komo padla user posted image

Mišmiš, bravo za kužona user posted image ne ga prekmalu spet na kak piknit peljat user posted image

Pozdravček vsem!

(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 1380
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
15.7.2008 9:12:21   
Abra
Punce, poglejte, kaj sem pri julijkah našla user posted image user posted image

Maja24 sporoča:

"Ob 0.25 je na svet prijokala mala Ela, težka 2800 g ter velika 52 cm.
Obe se počutiva dobro! Lp, maja24"


Bravo Majči, lepo se cartajte user posted image user posted image

Očitno je čas naših nosečk user posted image

(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 1381
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
15.7.2008 9:24:30   
mismis
Maja24

čestitke za malo ELO, lepo se cartajta.user posted image user posted image

user posted image
 

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 1382
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
15.7.2008 9:32:17   
gigi1
Glorija se mi je zdelo, da je eno podvozje. Sam se drugače obrne, a ne?

Miška mislim, da je Libi napisala, da ima njena hčerkica isti dan RD kot Gretka test.
Tebe pa pomankanje polovnega kar muči user posted image

Abrica upam, da tako ostane cel dan (brez glavobola). Pa da se teli izcedki umirijo. Upam, da se kmalu steče ven in neha. Te pa občudujem, da ti je ratalo to mal odmislit in se ne sekiraš več tolk zaradi tega. Je tud AS mal pomagal, a ne?

Maja24 čestitam user posted image  user posted image  user posted image . lepo se cartite.

Zvezdica se še ni javila.

Punce pri meni je pa taka panika, da skoz visim na WC. Resno razmišljam, če sem trenutno sposobna prenašati še ta stres od straha. Se bojim, da bom kar odpovedala user posted image . Mi je trenutno čist preveč se s tem borit.

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 1383
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
15.7.2008 9:45:21   
Abra
Gigi, sej veš, ta živčna vojna že tko dolgo traja, da se je morala enkrat nehat. Preprosto ne zmoreš več, najprej te bež pikica iz tira vrže, pol se pa krvi ne ustrašiš več. Ker sem vidla, kako veselo maha in prevale dela, sem se pomirila. AS pa seveda tudi fuuuuuul pomaga. Je pa prav težko utrip dobit, včeraj sva tudi ene pol ure rabla, se ga je tko v ozadju slišalo, spredaj pa ful eno pretakanje, najbrž moja čreva user posted image se pa očitno kar premika, ker je bil na drugem mestu. Jaz ga še nikoli nisem našla, moj ima očitno boljši filing user posted image moram pa res čist noro zgledat, ko to poslušava user posted image kar čutim, kako mi usta narazen lezejo, čist se raznešiš ob tem user posted image
Glede strahu pa ti res ne znam svetovat. Kaj pa, če kak persen vzameš in to že zdaj, saj to ne škodi. Mogoče boš imela vsaj boljši filing, pa bo bolje že zaradi tega, ker si neki vzela. Ob priliki bi pa res šla na uno delavnico, če se res tko bojiš.

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 1384
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
15.7.2008 9:59:10   
mismis
Žiži moj, pa saj veš, da je strah votel, okrog ga pa nič ni...

Poskušaj se prepričati, da je vse v redu, da je strah samo posledica tvoje podzavesti, pa saj veš kako so minimalne možnosti, da bi se kaj zgodilo...KER SE ITAK NE BO
Ampak ljudje se moramo soočiti s svojimi strahovi, zato je najbolje skočiti v vodo in plavati. Pa sej bo vse v redu, jaz vem, da boš ti splavala.

btw, a gre tvoj zraven?


Abra, verjamem da se raznežiš, ko slišiš bitje srca svoje pikice, še jaz bi se, če bi slišala srček. Me pa veseli, da si se pomirila in da sedaj gledaš drugače na celotno situacijouser posted image user posted image


_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 1385
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
15.7.2008 10:21:54   
gigi1
Zvezdica je čist hepi!!!!! user posted image  user posted image  user posted image . Več ne rabim povedat user posted image . Bo kar sama.

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 1386
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
15.7.2008 10:29:27   
gigi1
Drage moje Abra in Miška. Hvala za spodbudne besede. SAaj vesta, da stojim trdno na zemlji. Po naravi nisem čiken...je pa tko, da se s tem strahom kar uspešno borim že dolgo... Včasih (ko sem mal šibka), mi pa ne rata. 2 x v življenju sem mela ene čudne prebliske in odpovedala odhod. Upam, da nisem zdaj še zađinksalauser posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 1387
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
15.7.2008 10:30:50   
ledenka
daaaan user posted image  

kako smo danes?

mišmiš in gigi, za shopping se tud jaz priporočam user posted image  kdaj pa pride Pikovitek z dopusta? tudi jaz ne kupujem brez probe, ni šanse, kvečjemu kake majčke... in v spodnjem primeru user posted image  

Abra, jaz te štascune nisem poznala user posted image  to je prva zadeva, ki sem jo kupila. pred 2 mesecema v Budimpešti je bilo noro vroče, jaz pa sem imela zraven samo kavbojke. sem šla v prvo štacuno in kupila prvo zadevo, ki mi je pod roke padla, brez da bi probala user posted image  ker sem bila od vročine totalno zatečena. no, pa je bilo ok.

zvezdica user posted image user posted image user posted image  suuuuupeeeer!

pija, na morje greva čez 2 tedna user posted image  komaj čakam, danes moram pa it dopust do konca plačat user posted image  (bi morala že včeraj, pa sem pozabuuser posted image )

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 1388
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
15.7.2008 10:32:18   
ledenka
gigica moja draga... te bom na dan odhoda držala za roko user posted image  boš videla, vse bo ok!

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 1389
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
15.7.2008 10:52:20   
gloria
Gigi boš vidla ko boš enkrat tam bo tud strah minil.....sam da ne boš pol za nazaj ga kaj ušpičla pa tam ostalauser posted image ....vozek se  obrne  drugače...
Abra ta kolesa baje da so bolj za mestno vožnjo......to pa jaz rabim....so pa res manjša glede na sam voziček....bomo vidli ko ga bomo začel uporabljatuser posted image
Zvezdica super user posted image user posted image user posted image
Maja ČESTITKE za deklico user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 1390
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
15.7.2008 11:08:01   
Anonimen
Pupe pozdravljene,

imam en problemček. Z mojim greva v 3 postopek IVF-a v septembru. Včeraj sva se malo pogovarjala o teh zadevah in mi je priznal, da se zelo, zelo boji umetne oploditve.  S tem, da je z njim vse v redu in imam problem jaz z mojimi jajčniki, ker ne delajo in da bi ratalo glih po naravni poti je možnost verjetno zelo majhna, tako da nama drugega kot umetna ne preostane.

A je katera imela problem s svojim partnerjem glede tega? Kako ste se o teh zadevah pogovarjale?

Zdaj pa ne vem kaj narediti septembra, a kar čakati in upati, čeprav je ta možnost minimalna, ali iti v postopek. Čeprav se mi zdi, da če greva že negativno usmerjena v postopek, da spet ne bo nič. Jaz si ful želim, moj pa ima kar neke predsodke, da bo kaj narobe z otročkom, če je drugače narejen.

Poskusila sem tudi s spremembo prehrane, raznimi čaji,... Saj se trudim, samo kaj naj naredim, če imam lene jajčnike. Včeraj sem cel dan  user posted image , ker enostavno krivim sebe za to, da ne morem imeti otrok. Moj sicer pravi, da sva oba v tem, samo jaz vem, da ni tako.

Se opravičujem za moje stokanje, ampak malo sem se morala zliti na papir.

Žalostna

(odgovor članu gloria)
  Neposredna povezava do sporočila: 1391
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
15.7.2008 11:10:53   
nokes
kje zdaj hodi ta zvezdica, časti pijačo pa kebab, al kaj? čakamo, čakamo na lepe novice!

_____________________________

nokes

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 1392
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
15.7.2008 11:18:59   
ledenka
nokes, sej je že gigi zgoraj sporočila user posted image  po moje so šli na družinsko praznovanje user posted image  

anonimna user posted image  neplodnost je problem para, in oba morata biti 100% prepričana v to, da gresta v postopek, ker pač potrebuješ njegovo 100% podporo v tem času. kako pa je bilo v prejšnjih dveh postopkih, ti tvoj ni nič rekel? morda bi bila še možnost, da malce prestaviš datum, npr. počakaš nekaj mesecev, da se pogovorita, premeljeta zadeve in potem skupaj odločita. postopki prizadenejo tudi moške, česar pa me običajno ne opazimo tako zelo. ti pa nehaj obremenjevat samo sebe in se krivit za to, da nimata še otrok. misli pozitivno user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu nokes)
Neposredna povezava do sporočila: 1393
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
15.7.2008 11:21:44   
gloria
Anonimna v takih primerih je zelo teško....pri nama je isto da je v meni problem moj je pa bp.....po prvem neuspelem poskusu sva zelo trpela.....jaz se še en čas nisem mogla pobrati.....rabla sva kr en čas da sva zašla na normalne tire,velik pogovorov na kaj mi je moj priznal da se grozen boji za mene če nam slučajen spet ne rata in da je rajši brez otrok ko pa da me spet gleda tako obupano.....ti povem da sem sam jokala......nama je pomagalo sam pogovor in poslušanje želja obeh.....nevem teško je drugim svetovat sploh pri taki zadevi ker to se tiče samo vaju in odločitev je samo vaša.....upam da se do septembra vse pošlihta in da bo za oba tko kot si želita....držim pestiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nokes)
Neposredna povezava do sporočila: 1394
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
15.7.2008 11:29:22   
Rakica_80
Punce koliko časa ste rabile, da ste prišle do tega postopka?
A so vam G opravili vse možne preglede in se trudili v vseh možnih varjantah, da zanosite naravno ali vas je takoj napotil na umetno?
Vprašam pa zato, ker pri meni se res trudi da nam uspe naravno......ampak to je še lahko ohoho dolgo.....user posted image
Rekem mi je da če ne zanosim do septembra, da takrat komaj grem v postopek umetne........!
Kaj me sploh še vse čaka......aja še histero sem pozabila napisti, pred postopkom umetneuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Kaj šeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Dejte mi napisat kaj pozitivnegauser posted image

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 1395
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
15.7.2008 11:32:06   
gigi1
Anonimna jaz k sreči nimam teh problemov.
Razmišljala sem pa bolj v tej smeri. Če je tvojega strah, da bi bilo z user posted image  kaj narobe se pogovorita s tvojim IVF G. Saj imajo posvete in naj mu razložijo določene strari. meni je po slabi izkušnji moj IVF G rekel, da je možnost, da se ponovi kromosomska napaka v postopku manjša, kot po naravni poti.
Poglej, če gresta na ICSI izberejo morfološko najlepše spermije, oplodijo jajčece in samo tiste najmočnejše in najboljše blastociste preživijo. To je že dober znak, da je manj možnosti za kakšne okvare, a ne?
Spočijta se čez poletje od vsega, vzemita si čas zase in se odločitauser posted image user posted image user posted image  da bi uspelo tudi po naravni poti ali v naslednjem postopku.

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 1396
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
15.7.2008 11:42:37   
Abra
Mišmiš, nosečnost te včasih čist blesavo naredi user posted image tut jaz nisem tak človek, ki se ob vsaki zadevi razneži, očitno je res tisto, ko se tebi to dogaja, je vse drgač. Komaj čakam, da vas vse ostale doleti. Me prav zanima, če bo pol polovni še tok v igri user posted image

Gigi, če te bo Ledenka za roko držala, se nimaš kaj bat! Sej veš, ona tok leti, da bi počasi že lahko pilotirala user posted image Pa poskusi malo pozabit, na koncu boš vidla, kako ti bo ta sprememba koristila. Ti bo res žal, če ne greš. Zdaj tuki nimamo tok dela z navijanjem, bomo zate fejst pesti stiskale v obe smeri!

Ajsi, ponavadi so taki nakupi itak najboljš, ti takoj kaj v uč pade, nč ne zbiraš in tisto je ponavadi super. Najbrž so poletne stvari itak boljše. Jaz sem bla nazadnje pozimi, pa so ble samo čudne stvari, imajo pa pri nas tile trgovci kar mal čuden okus. Ko gledaš po spletu, so take fine stvari, v naših trgovinah jih pa ni, sami neki čudni modeli.

Zvezdica user posted image user posted image user posted image drugega tko nismo pričakovali user posted image a zdej spet proslavljaš in šopingiraš? user posted image

Gloria, boš poročala, kako se vozi user posted image jaz bi rada takega, ki mu kak makadam ne dela težav, bom najbrž kar veliko po PST hodila.

Anonima, mogoče se partner bolj kot ostalega boji morebitnega vnovičnega neuspeha. Poskusita se čimveč pogovarjat, mogoče naredita raje kakšno daljšo pavzo, ker včasih imaš občutek, da se ti življenje vrti samo okrog postopkov. Za svoje zdravstveno stanje se pa nimaš kaj krivit, tako pač je. Lahko se samo trudiš in poskušaš živet čimbolj zdravo. Partnerja pa lahko pomiriš, saj je 5% otrok je narejenih v epruvetki, naj o tem malo več prebere, pa bojo ti strahovi ziher izginili.

Bebiii, najprej je potrebno postaviti diagnozo. Če problem hitro ugotovijo in naravna zanoitev ni možna, greš kar takoj na OBMP, drugače se pa išče vzroke in poskuša. Umetna vseeno ni tko enostavna zadeva, da bi te kar takoj na to usmerili. Sicer, če so ti rekli, da septembra, pol si najbrž že tako daleč.

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 1397
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
15.7.2008 11:47:54   
Rakica_80
Hvala Abrauser posted image ......še eno vprašanje:
Po Histero....koliko časa rabiš do umetne in kakšne še preiskave me čakajo, če so šeuser posted image ....en mesec, dva.....user posted image
Hvala še enkrat!user posted image

(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 1398
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
15.7.2008 11:56:41   
Abra
Jaz histero nisem imela, ker ni bilo razloga. Sem imela samo diagnostično laparo. Najbrž moraš okrevat kake dva ciklusa? Ne vem. Kakšne preiskave pa si sploh imela do sedaj in kaj so ugotovili? Od tega je navadno odvisno, kaj te še čaka. Pa tudi to, kje se zdraviš, čakalne dobe so namreč različno dolge.

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 1399
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
15.7.2008 11:57:55   
GITA14
grrr vse mi je zbrisal sem predolgo pisala

gloria prečudovit voziček boš mela

miš miš super, da je tvoj kuža bolje, jst sem tut velika oboževalka psov

gigi jst ponavadi za korajžo spijem kake borovničke grem mal bolše volje na let. Moj rabi pa kr duplo dozo, ker je še bol strahopeten kot jaz, pol mu je pa na letalu vroče in si vse zračnike obrnne k sebiuser posted image , ampak nam strah ne dela ovir.

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 1400
Stran:   <<   < Prejšnja stran  54 55 [56] 57 58   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  54 55 [56] 57 58   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Po spontanem splavu ni treba odlagati zano...
Najnovejše raziskave razkrivajo, da po spontanem splavu ni potrebno tri mesece odlagati s ponovno zanositvijo. Ravno zan...
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?