|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nizek pritisk
1.7.2008 11:38:41   
Maxica
Doma si zadnje čase redno merim pritisk, vendar bolj zaradi tečnosti, kot prave potrebe.user posted image  Sicer imam že vedno bolj kot ne nizek pritisk, ampak zadnje čase imam na levi roki izmerjen pritisk res nizek, recimo 98/56. Nimam pa kakšnih težav, da bi se mi vrtelo ali da bi se slabo počutila.
Je tu še kakšna s podobnimi ne bom napisala težavami, ker to menda nisouser posted image ? Kako si ga dvignit? Saj baje to ni nič nevarnega, tako kot npr. če je previsok?

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nizek pritisk
1.7.2008 11:45:44   
ursalara
Jaz imam že od nekdaj nizek pritisk samo meni se včasih zvrti,med nosečnostjo sem imela tudi nizkega razen zadnja dva meseca normalnega,kaj dosti si ne moreš pomagati je pa res da sem jaz še malo bolj slabokrvna zato imam včasih težave z vrtoglavico!

_____________________________

4.1.08 se nama je pridruzila najina princeska Lara!

http://picasaweb.google.com/krasevec.ursa


(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nizek pritisk
1.7.2008 11:46:33   
Udb
Ni nevarno, je pa neprijetno. Še posebaj, če se ti vrti, si non stop utrujen in se ti spi. Dvigniti - če je res hudo obstajajo zdravila, ki pa meni razen, da mi je bilo še slabo, niso pomagala. Drugače pa gibanje, kakšna kava, pravjo da tut kkšn viski user posted image .

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nizek pritisk
1.7.2008 11:50:11   
Blejka26
jaz imam tud nizek pritisk-skoraj tko kot ti..nimam problemov..le če včesih na hitro vstanem se mi vrti..pa dost hitr sem utrujena..

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nizek pritisk
1.7.2008 12:04:52   
muki1
Jaz sem imela včeraj 80/50 pa sem preživela. Še na kolo sem šla. Če se počutiš dobro in si ga kljub vsemu meriš vsak dan, si res ena tečna baba smotana, za staškat po glavi user posted image .
Meni je normalno 100/60... ali še nižji. Nalivanje s kavo mi je nujno zlo.

Dosti pij, se gibaj na svežem zraku.

< Sporočilo je popravil muki1 -- 1.7.2008 12:07:31 >


_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nizek pritisk
1.7.2008 12:05:46   
BAMBINA_
Jaz imam takšen pritisk, kot ga ti navbajaš, že odkar pomnim. Nizek pritisk ni nevaren, je pa zoprno, ker si ves čas utrujen, hitro se ti zvrti, si omotičen... Pravijo "nizek pritisk - dolgo in pasje življenje". Kava je pri meni obvezna vsako jutro.


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nizek pritisk
1.7.2008 12:08:56   
kofetek2010
Maxica - a nisi obljubila, da do nadaljnega ne boš imela zdravstvenih težav? user posted image user posted image user posted image



Če bi jaz imela tak pritisk kot ti, bi imela visokega... moj je bolj podoben tistemu od gospe Muki1. user posted image
Pri meni mora bit obvezno jutranja kava, opoldanska kava in popoldanska kava (pa čiki seveda), drugače me glava boli in sem non-stop zaspana. user posted image

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nizek pritisk
1.7.2008 13:16:48   
Maxica
IZVIRNO SPOROČILO: jana73

Maxica - a nisi obljubila, da do nadaljnega ne boš imela zdravstvenih težav? user posted image user posted image user posted image


Saj sem napisala, da to niso zdravstvene težave.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Nizek pritisk
1.7.2008 13:45:07   
copka
tako nizkega imam tudi jaz, utrip pa 56. Pocutim se dobro, mi je pa en v hecu rekel: To je super pritisk, vsaj pri orgazmu te ne more kap.user posted image

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Nizek pritisk
1.7.2008 13:58:36   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: copka

tako nizkega imam tudi jaz, utrip pa 56. Pocutim se dobro, mi je pa en v hecu rekel: To je super pritisk, vsaj pri orgazmu te ne more kap.user posted image


user posted image   Tole moram pa možu povedat, ki ima tudi zelo nizek pritisk.user posted image

(odgovor članu copka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Nizek pritisk
1.7.2008 14:10:41   
tanikaa
Mene pa matra. Sem velikokrat zaspana, nič se mi ne da, komaj se vlačim po tem svetu. Pa pijem ogromno vode (vsaj ene 3 litre na dan), kafe absorbiram redno.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Nizek pritisk
1.7.2008 14:17:55   
Tanik
jaz imam tudi že od nekdaj nizek pritisk, 90/50, pa nizek srčni utrip. edini problem je, če na hitro vstanem in čepečega položaja se mi zvrti in pa nujno rabim kavo zjutraja. drugače pa za zdravje ni nič hudega nizek pritisk.

_____________________________

Žan
4.10.2009:50 cm, 3050 g
6.11.2009:55 cm, 4320 g (1 mesec)
30.11.2009:58 cm,5080 g (2 mesec)
11.1.2010:63,5 cm,6140 g(3 mesec)

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Nizek pritisk
1.7.2008 16:54:58   
Anonimen
Je tu še kakšna s podobnimi ne bom napisala težavami, ker to menda nisouser posted image ?


Jaaaaaaaa.

Samo je prej dober izgovor za kavo viska kot tezava user posted image .

(odgovor članu Maxica)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Nizek pritisk
2.7.2008 22:16:45   
Peppa
Jaz imam tudi nizek pritisk. Tam nekje 110/47 utrip pa nekje 65. Počutim se sicer dobro.
Morem pa vam povedat (tako je meni rekla moja zdravnica) da je nizek pritisk lahko dosti bolj nevaren kot visok.

_____________________________

Kdor vpraša, je neumen tisti trenutek, kdor ne vpraša, je neumen celo življenje.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .


"Bolje je vladati v peklu kot služiti v nebesih. "


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Nizek pritisk
3.7.2008 9:15:04   
Maxica
IZVIRNO SPOROČILO: Peppa

Jaz imam tudi nizek pritisk. Tam nekje 110/47 utrip pa nekje 65. Počutim se sicer dobro.
Morem pa vam povedat (tako je meni rekla moja zdravnica) da je nizek pritisk lahko dosti bolj nevaren kot visok.


Dvomim, da je to res. Ker sem kar precej brala po internetu o tem, tudi zato, ker ima mož visokega in povsod piše, da je nevaren visok. Ne vem, zakaj bi bil nizek nevaren, niti tega nikjer ne omenjajo. Povsod piše, da imajo ljudje z nizkim pritiskom dobre osnove za dolgo, vendar pač dolgočasno življenje.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Peppa)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Nizek pritisk
3.7.2008 15:05:48   
pufetta
Jaz imam tudi vedno nizek pritisk, vendar mi je fajn, saj lahko veliko kave popijem, ki jo obožujemuser posted image . Mi je tudi zdravnica rekla, naj kakšno kavico več popijemuser posted image . Je pa res, da če jo pozabim popit po kosilu, me začne glava malo bolet.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Nizek pritisk
3.7.2008 15:08:51   
Udb
IZVIRNO SPOROČILO: Peppa
m povedat (tako je meni rekla moja zdravnica) da je nizek pritisk lahko dosti bolj nevaren kot visok.
No, meni je moja rekla, da naj se ne sekiram, da nizek pritisk ni nevaren.

(odgovor članu Peppa)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Nizek pritisk
9.7.2008 20:45:01   
Andreja221
Men učasih pritisk prov na hitr pade... samo da se meni zvrti in bi šla najrajši spat... pomagam si tko, da se čimveč gibam in pijem kavo user posted image

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Nizek pritisk
9.7.2008 20:58:42   
Lunc_a
Visok pritisk je nevaren in ne nizek.
jaz ga imam cca 65/45  pa nimam nobenih težav,včasih je še nižki.Nisme zaspana in imam ful energije

(odgovor članu Andreja221)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Nizek pritisk
10.7.2008 18:49:35   
Sibil_
Najbolj nevaren je pritisk, ko sta eden blizu drugega-torej če je razlika med pritiskoma nizka.

Ni pa dobro ne eno ne drugo, tiste ki pa prisegate na kavo vas moram razočarat-kava dvigne pritisk, ampak le-ta po kratkem času spet pade, tako da je za ljudi z nizkim pritiskom odsvetovana. PA tudi sama obožujem kavo in jo pijem, ampak žal ne deluje preveč uspešno.user posted image

JAz sem imela med noseččnostjo res nizkega in mi je bila čista muka. Se mi je vrtelo, utrujena sem bila, še v trgovino nisem mogla-nisem mogla stat in čakat na blagajni.

Moj nasvet bi bil dosti vode in soli ter šport.No, pa tudi kak alkohol tu in tam.user posted image

LP,
SIbil RR

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu Lunc_a)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Nizek pritisk
10.7.2008 19:50:09   
Paštetka
Evo moj je tudi nizek. Moj normalen je nekje 100/60. Ko sem 1x na praksi merila enemu gospodu pritisk, sem zraven njega skup zlezla. Izmerili so mi 60/40. ŠE dobro, da je bila zraven postelja fraj, so me samo gor fliknili user posted image

Jaz se nalivam s kavo. pa tudi v nosečnosti sem se morala fajn paziti. Sem nazadnje sredi Špara skup zlezla user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Nizek pritisk
10.7.2008 19:55:15   
dory
Tudi jaz imam načeloma težave z nizkim pritiskom. Le v nosečnosti je bil izredno visokuser posted image ...merjen danes, 80/60...tečna nisem, sem pa že popoldne brez energije in zaspana, s kavo si ne morem pomagat,ker mi potem udari na srce...oh ja, pa še tko mladi smouser posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Nizek pritisk
11.7.2008 8:45:29   
maja1488
Jaz imam sicer visokega, je pa moj možek vaše sorte. Njegov normalen je 60/45, utripa ima okrog 50 in temperaturo okrog 34,5. Energije pa za znoret. Sam zjutraj težko ustane user posted image  in bi kr spal do desetih user posted image

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Nizek pritisk
11.7.2008 8:48:30   
baguSka
Meni je normalno 100/60...


Evo.. moj tud. Pa se srcni utrip 105..

No, jaz sem glih par dni nazaj mal cekirala kaj bi lohk nardila za boljse pocutje.. in sem nasla par stvari, samo se lotit se jih moram, potem pa povem ce kej pomaga. :)

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Nizek pritisk
11.7.2008 8:50:43   
baguSka
Pri meni mora bit obvezno jutranja kava, opoldanska kava in popoldanska kava (pa čiki seveda), drugače me glava boli in sem non-stop zaspana.


Tko nekak ja. No, pa ne na netu. Tak je moj trenutni ritual. Zdej bo pa mal drugac.user posted image

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?