|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
3.7.2008 15:35:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 76
   [Brisano sporočilo]
3.7.2008 15:38:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu maja24)
  Neposredna povezava do sporočila: 77
   [Brisano sporočilo]
3.7.2008 15:41:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 78
   [Brisano sporočilo]
3.7.2008 15:43:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 79
   [Brisano sporočilo]
3.7.2008 15:48:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 80
   [Brisano sporočilo]
3.7.2008 15:48:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Julijke 2008 IV. del
3.7.2008 16:00:19   
Tinky
Daaaan

Še vedno umiram od vročine, danes sem spet od 6. zjutraj pakirala stvari v upanju, da me bo primlo it rodit....pa ni nič...sem še vedno tle...

Lejla, ČESTITKE user posted image user posted image user posted image




_____________________________

Teo 10.7.2008
Maja 27.7.2010

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   [Brisano sporočilo]
3.7.2008 16:00:59   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Julijke 2008 IV. del
3.7.2008 16:03:24   
TODI
Zimska, jaz si nastavke za dojenje nebi kupovala že sedaj, razen če že nimaš vdrtih bradavic.Škoda denarja. Še vedno gre lahko tvoj v lekarno in jih kupi.
Jaz sem tudi imela prsno črpalko, ki sem jo pri obeh potrebovala in je sedaj zanič, pa si jo še nebom kupila, če se bo pokazala potreba jo še vedno lahko kupim.

Za mazanje bradavic pa sem jaz uporabljala kar Bepanhten kremo in to tako, da sem si po vsakem dojenju kar na blazince stisnila, da je bilo kar na debelo namazano. Ko pa sem spet dojila, pa sem si samo z vatko in z mlačno vodo obrisala. In nisem imela nikoli problemov z razpokanimi ali preveč bolečimi bradavicami.

Je pa res, da so me prvič dalj časa( cca 2m)bolele, kot potem drugič( pribl 14 dni). Je pa res da se pač mora bradavica navaditi na sesanje in to pač boli, pa ne ves čas dojenja ampak ko user posted image zagrabi in začne vleč, potem pa ne več.

Vložke pa definitivno jaz uporabljam Vir 80( tudi 2 če je potrebno), so bombažni in diha koža, kar pa je pri čišči najbolj pomembno

Vsaka pa se sama odloči kako pa kaj, je pa res, da manj ko kompliciraš boljše je!!!




_____________________________

Po novem je povprečna slovenska družina tista, ki ima tri otroke. In mi smo od 4.7. 2008 tudi med njimi. :-)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   [Brisano sporočilo]
3.7.2008 16:12:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu TODI)
  Neposredna povezava do sporočila: 85
   [Brisano sporočilo]
3.7.2008 16:13:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Motoristka)
  Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Julijke 2008 IV. del
3.7.2008 16:21:48   
moya
Zimska - ja se že hladimo user posted image user posted image user posted image  ! To je pa res super !  Mi je zmer blo mal škoda denarja za klimo, ker sem vsakič rekla, ah sej teh par dni bomo že zdržal.. no, zdej je pa moj user posted image  stopu v akcijo, ko je vidu, kako mi je.. in res, vsaki priporočam, zdej vidim, kako je fino user posted image  !

Vložki - prijateljice so mi priporočale vir zelene, so cele bombažne ampak nimajo mrežice, ki je pri vir 80 in ki je baje moteča, če si šivana.

Sterilizacija - vretje 10 min al pa če kupiš Chicco tekočino.

Hlačke za 1x uporabo - baje jih dobiš v P .

(odgovor članu TODI)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   [Brisano sporočilo]
3.7.2008 16:23:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 88
   [Brisano sporočilo]
3.7.2008 16:27:56   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu moya)
  Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Julijke 2008 IV. del
3.7.2008 16:45:13   
Tinky
Flower, živite s taščo?

Midva sva trenutno (za tri mesece) pri mojih starših in se mi že rola. Ne prenesem, da mi kdo soli pamet, niti moja mama ne. user posted image user posted image

_____________________________

Teo 10.7.2008
Maja 27.7.2010

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Julijke 2008 IV. del
3.7.2008 16:55:31   
pety78
U, kaka grda barva. Mi sploh ni všeč. Navijam za nežno zeleno. user posted image user posted image

Od vsega hudega grem rodit. Adijo.






user posted image


Flower, amnioskopija je pregled plodovnice. Kako poteka, najdeš tudi na RR opise, kjer sem tudi sama zvedela nekaj informacij, vključno s tem, da lahko zelo boli, če imaš "srečo"...user posted image
Če ne rodim pred ponedeljkom, začnem gladovno stavkati. user posted image

_____________________________



(odgovor članu Tinky)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Julijke 2008 IV. del
3.7.2008 16:56:16   
TODI
Sem videla da si še spraševala o čaju za dojenje: Jaz sem uporabljala Hipp-ov čaj za dojenje, pa tudi sezam ( neluščen)sem si kuhala. Je sicer bilj tako tako okus a je za mleko delat in pospeševat odličen, pa tudi potem semena z jogurtom uredijo prebavo.

Hlačke za 1x uporabo jaz nisem uporabljala, sem imela kar svoje( razen v P) bombažne, so pa baje zelo priporočljive za tiste, ki imajo CR, ker ne tiščijo preveč na rano in je ne dražijo. dobiš jih pa mislim tudi v Sanolaborju.

Jaz sem vse stvari sterilizirala kar v navadni vodi, saj prekuhaš. Res da je potem vse belo, a potem vse skupaj splahneš pod vodo in je to to.






_____________________________

Po novem je povprečna slovenska družina tista, ki ima tri otroke. In mi smo od 4.7. 2008 tudi med njimi. :-)

(odgovor članu Tinky)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Julijke 2008 IV. del
3.7.2008 17:06:56   
neboglasnica
Meni je tale nova poletna barva prav všeč.

zimska: ne rabiš kupovati nastavkov... Tvoj ima do prve lekarne cca. 7 minut, bo že kupil, ali pa kje drugje.

Mene bodo tele muhe požrle.

No, po kosilu sem gledala tv, nato šla vodoravno, brez bolečin, ništa. Samo, da se usedem za računalnik, pa me že nekaj grabi, ne morem sedet.. Po mojem na vse tole vplivate ve..KAr tako naprej, saj bi šla že rada rodit. Npr. današnji datum mi je všeč, ali pa v soboto.

A je katera že imela zelen izcedek? Prejle sem šla z WC-eja, se obrišem in zelena???

(odgovor članu TODI)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Julijke 2008 IV. del
3.7.2008 17:11:20   
TODI
IZVIRNO SPOROČILO: neboglasnica

A je katera že imela zelen izcedek? Prejle sem šla z WC-eja, se obrišem in zelena???



Da ni slučajno zelena plodovnica, jaz bi na tvojem mestu poklicala gin. ali pa se šla pokazat v P, ker če je plodovnica ni preveč dober znak oz. pomeni da se je user posted image pokakal  in ni lih OK če je v taki plodovnici.

Pa ne da bi te preveč strašila ziher je pa ziher.




_____________________________

Po novem je povprečna slovenska družina tista, ki ima tri otroke. In mi smo od 4.7. 2008 tudi med njimi. :-)

(odgovor članu neboglasnica)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   [Brisano sporočilo]
3.7.2008 17:14:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu neboglasnica)
  Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Julijke 2008 IV. del
3.7.2008 17:21:16   
TODI
Tole med drugim piše Pušenjak na MoN-u:

....Če je MV prehoden za vsaj 2 cm lahko tudi amnioskopiramo ter preverimo barvo plodovnice, čeravno tudi zelena ne pomeni nujno, da se plodu trenutno godi slabo temveč najpogosteje pomeni, da je črevo če polno mekonija, kar je eden od znakov zrelosti in da je verjetno v nekem času pred pregledom res prišlo do dogodka, ko se plodu v maternici ni godilo najbolje. Vsekakor zelena plodovnica nakazuje, da je potrebno porod sprožiti. ......



_____________________________

Po novem je povprečna slovenska družina tista, ki ima tri otroke. In mi smo od 4.7. 2008 tudi med njimi. :-)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Julijke 2008 IV. del
3.7.2008 17:24:52   
Motoristka
flower-šele zdaj vidim, ja danes sem začela z 39 tednomuser posted image hm ne vem...bom kar pustila, ker mi je že prej nagajal, da sem lahko sploh nastavila "ticker".

Sem pojedla kosilo, pa sem se tako najedla da je jojuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Julijke 2008 IV. del
3.7.2008 17:28:44   
pety78
Neboglasnica, kar pot pod noge proti porodnišnici.

Flower, amnioskopije ne delajo povsod. Po moje je to praksa samo še v kranjski porodnišnici. user posted image Če pa želiš, se pa kar zmeni z zdravnikom, da ti jo naredi...user posted image

_____________________________



(odgovor članu Motoristka)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   [Brisano sporočilo]
3.7.2008 17:28:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Motoristka)
  Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Julijke 2008 IV. del
3.7.2008 17:38:06   
TODI
IZVIRNO SPOROČILO: flower

TODI jaz to pol razumem, da mora bit MV odprt, da ti lahko delajo amnioskopijo. 


To pa nebi vedela, ta tekst je pisal eni, ki je bila že v 41. tednu. Hotla sem samo napisati, da zelena plodovnica ne pomeni nič dobrega, pa sem potem skopirala del odgovora.

Prebiram pa ravno sedaj še ostale njegove poste in je napisal da amnioskopijo dela samo še Kranjska porodnišnica ostale tako redno nič več. Pa da se včasih tudi tam ne more točno oceniti ali je zelena ali ne in da se samo pri porodu vidi kakšna je plodovnica ko le ta odteče.



_____________________________

Po novem je povprečna slovenska družina tista, ki ima tri otroke. In mi smo od 4.7. 2008 tudi med njimi. :-)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?