|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  78 79 [80] 81 82   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2008 IV. del
15.7.2008 7:51:33   
pepa6
Blacky30 vse njboljše za rojstni dan. Naj se ti uresniči tvoja največja želja, in rodiš na svoj rojstni dan.

(odgovor članu lindy)
Neposredna povezava do sporočila: 1976
   [Brisano sporočilo]
15.7.2008 8:19:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pepa6)
  Neposredna povezava do sporočila: 1977
   [Brisano sporočilo]
15.7.2008 8:23:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 1978
   RE: Julijke 2008 IV. del
15.7.2008 8:26:02   
Senci
Kviz za vse še čakajoče user posted image , ki ne vejo, če se je porod že začel user posted image :

http://www.babyzone.com/pregnancy/labor_birth/quiz/am-i-in-labour/?source=email&keyword=071408_bz

Malo za šalo, malo za res !



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1979
   RE: Julijke 2008 IV. del
15.7.2008 8:48:40   
Blacky30
Maja24 sporoča:
 
"Ob 0.25 je na svet prijokala mala Ela, težka 2800 g ter velika 52 cm.
Obe se počutiva dobro! Lp, maja24"
 
 
Iskrene čestitke, pa smo dobili spet eno pupiko!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image
 Lepo se cartajte!!!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
user posted image

(odgovor članu Senci)
Neposredna povezava do sporočila: 1980
   [Brisano sporočilo]
15.7.2008 8:48:59   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Senci)
  Neposredna povezava do sporočila: 1981
   RE: Julijke 2008 IV. del
15.7.2008 8:49:08   
Nyah*
Jutro!

Najprej user posted image user posted image user posted image user posted image

CESTITKE JOCIKI IN SANCI ZA user posted image user posted image ! Lepo se cartajte, uzivajte, koncno z bebikami v narocju!
 
Pri meni ne dogaja nic, se vedno odprta en prst (ze dva tedna user posted image user posted image ), CTG pokazal popadke najvec do 30 (beri NIC), v glavnem, user posted image  je v trebuhu super, pravi, da se mu nikamor ne mudi, huh.
 
BLACKY, VSE NAJBOLJSE! Da bi sla cimprej po svoj zakladek, da bi bil porod lahek kar se da, ......
 
Maja 24 je bila vceraj na CTG, sva se videle, potem ko sem bila pa jaz nazaj v cakalnici, pa je ni bilo vec tam, je ze sla. Sedaj pa ne vem, ali je ostala v P, ali je sla domov, je pa cudno, da se nic ne javi....Mogoce pa ze carta?user posted image  Upam, res!
 
Dzanika, kaj dogaja???
 
No, katera gre se danes? Dajmo, dajmo, smo na sredi julija.....
 
 


(odgovor članu Senci)
Neposredna povezava do sporočila: 1982
   [Brisano sporočilo]
15.7.2008 8:51:51   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 1983
   [Brisano sporočilo]
15.7.2008 9:06:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 1984
   RE: Julijke 2008 IV. del
15.7.2008 9:09:00   
liju
Dobro jutro!

Najprej čestitke Blacky: vse najboljše za roj. dan, zdaj pa hitro v P po darilo. To pa je od meneuser posted image  darilo.
 
user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image  za noveuser posted image

Nič, grem malo pospravit po stanovanju, pa kar gor nastavit za kosilo.

lp



_____________________________

No in jih imamo. Dva sončka mislim. hehe

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1985
   RE: Julijke 2008 IV. del
15.7.2008 9:10:30   
Blacky30
Babike, hvala za lepe želje!!! user posted image user posted image user posted image
Seveda se mi največja še ni uresničila, čeprav mi je celo noč kar nekaj otrdeval trebuh, kar se pri meni do zdaj ni dogajalo. Ampak nimam občutka, da bi bilo kaj danes. Ker zdaj je čisto vse ok. Eh, saj bo!user posted image

Tole pa danes jaz častim:
 user posted image
 
user posted image
 
user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1986
   RE: Julijke 2008 IV. del
15.7.2008 9:11:19   
Nasara88
Blacky vse najboljše za tvoj rojstni dan user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Nekaj časa še imaš, da dobiš najlepše darilo user posted image user posted image user posted image

Čestitke tudi maji in lidiji za njuni pupi user posted image user posted image user posted image

Dzanika za tebe pa navijamo in čakamo vesele novičke user posted image user posted image user posted image GO GO GO

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1987
   RE: Julijke 2008 IV. del
15.7.2008 9:13:35   
Blacky30
Almera, nisem dobila od Lidije. A ni to fajn, ko bodo zdaj začele prihajati novičke z dveh ali treh strani!! Superca!!!!!user posted image user posted image user posted image  Nas je še vedno okoli 80 user posted image  (no, nekaj se jih še ni javilo, da so rodile).
Lidija pa je očitno bila ful optimist in je mislila, da sem jaz šla v P, jaz pa še kar doma.user posted image user posted image

Lidija, iskrene čestitke, pa smo spet dobile eno pupo! Očitno je prišel njihov čas za prihode!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 1988
   RE: Julijke 2008 IV. del
15.7.2008 9:17:23   
Nyah*
OOOOO,

MAJA user posted image user posted image user posted image  ZA ELO! Pa si jo le docakala, fjst jo stisni in polupckaj, uzivajte vsi skupaj!

LIDIJA, user posted image user posted image user posted image  ZA MOJCO! Cartajte se, uzivajte,...

No, par minut me ni, pa cela stala tu gor,user posted image user posted image user posted image  punce!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1989
   RE: Julijke 2008 IV. del
15.7.2008 9:18:44   
nanka
Blacky, vse najboljše za rojstni dan ( danes praznuje tudi moj dragi), zdaj pa navijamo za tvoje dete, da se nam pridruži čimprej.user posted image user posted image





Maja in Lidija iskrene čestitke za mali punčki, no pa le ni naša najmanjša, čeprav zaenkrat je še najlažja.

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 1990
   RE: Julijke 2008 IV. del
15.7.2008 9:20:23   
rovar_ka
Blacky30 - vseeeee najboljšeeeeeeee!!user posted image Pa upam da se ti želja čimprej uresniči!user posted image

Čestitke tudi vsem novim mamicam - lepo se cartajte!user posted image

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 1991
   RE: Julijke 2008 IV. del
15.7.2008 9:23:40   
nanka
Glugluglu, nama je pa dojenje kar steklo, kljub vdrtim bradavicam, zaenkrat nisem še nič črpalke uporabila in tudi rdi se dobro, jo je danes patronažna tehtala. Natka vleče tako, da me vse boli, ampak vztrajam, na beadavicah imam pa kar krastice. Ne boste verjele, ampak kljub temu da je četrti otrok, je prvi, ki se doji, ostali so bili na flaški, tako da je tui meni vse skupaj novo. Najhujši čas pri nas je med 20 in 24, ker nikakor ne zaspi, pa samo vlekla bi, jaz imam pa prazne. Ob 24 pa lepo zaspi do 3 in potem spet ob 6. Zdaj pa počakam da se še malo ogreje, pa greva ven. Prvi pregled pri pediatru ima 07.08. Zdaj pa grem izpolnjevat obrazce, jih imam cel kup. Otroški dodatek, vlogo na občino za novorojenčka, vlogo za vrtec.

(odgovor članu nanka)
Neposredna povezava do sporočila: 1992
   RE: Julijke 2008 IV. del
15.7.2008 9:25:32   
Blacky30
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image      
  

1. robika (PDP 5.7.)

2. pepa6 (PDP 9.7.)
 
3. karamela6 (PDP 11.7.)

4. ksenci (PDP 11.7.)

5. mojcek1 (PDP 11.7.) - pregled 18.7.!

6. hruška debeluška (PDP 12.7.) - danes CTG!

7. lavita* (PDP 13.7.)
 
8. kenya (PDP 13.7.) - danes pregled!

9. klarazan (PDP 14.7.)

10. Blacky30 (PDP 15.7.) - CTG 17.7.!

11. SM10 (PDP 18.7.) - CTG 17.7.!

12. dzanika (PDP 18.7.)
 
13. lindy (PDP 19.7.)

14. SOncIca (PDP 20.7.) - danes amnioskopija!
 
15. Yasminka (PDP 22.7.)

16. moya (PDP 30.7.) - včeraj sprožitev poroda! Navijamo!!!!!!!! Drži se!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image        user posted image user posted image

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 1993
   RE: Julijke 2008 IV. del
15.7.2008 9:26:47   
Blacky30
A vidite kaj novega na seznamu?user posted image user posted image

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 1994
   RE: Julijke 2008 IV. del
15.7.2008 9:30:56   
klarazan
Najprej naj čestitam današnji slavljenke Blacky30!!!

Blacky vse najboljše za rojstni danuser posted image , user posted image pa te čaka v tvojem trebuščkuuser posted image user posted image user posted image .

Sanca1,user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , Jocika user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , Maja24user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , Lidijauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , vsem iskrene čestitke ob rojstvu princesk user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !!!



NO, moj pdp je mimo, včeraj sem imela ctg- nič posebnega, ponovno ga imam spet jutri+UZ, da vidmo, kak je kaj mojuser posted image user posted image , upam, da vredu, komaj čakam da ga spoznamuser posted image user posted image ... Včeraj sem imela čistilno akcijo-globinsko čiščenje sedežne , pa pride moja mami pa začne paniko žgat, da če sem nora, če na vem da imam rok, jaz pa po vseh štirih?, pa če bi rada, da bo kaj narobeuser posted image ... ja halo, kaj pa, a da bom šla rodit?, ona pa -ja, jaz pa- kaj se ti ne zdi, da je že časuser posted image ..., no uglavnem še ne grem, user posted image nažalost se še nič konkretnega ne dogaja.

Mogoče pa jutri...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nasara88)
Neposredna povezava do sporočila: 1995
   RE: Julijke 2008 IV. del
15.7.2008 9:50:34   
Blacky30
Dzanika sporoča:

"Danes je krasen dan, ker ob 8.50 uri prijokal sem na plan. Ti me še ne poznaš,
sem Jan, velik 54 cm, težek 3760 g in se že veselo crkljam pri mamici in atiju. Lp"
 
Iiiiiiiiiii, pa je le bilo nekaj na tem!!!!!!!!! user posted image user posted image Čestitke!!!!!!!!!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image
Lepo se cartajte in uživajte družinsko srečo!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
user posted image

(odgovor članu lindy)
Neposredna povezava do sporočila: 1996
   RE: Julijke 2008 IV. del
15.7.2008 10:11:37   
Blacky30
Lavita*, javi se s pregleda, da vidimo, kaj se dogaja. Upam na vse dobro!user posted image
Populis, kaj pa ti čakaš s čakalno listo?? Še ne boš šla gor?? Danes je najin dan!user posted image user posted image user posted image

Moj mali je prej rekel omi, da mi še ni voščil za rd, ker še nimam torte!user posted image user posted image user posted image  Sem rekla, naj atija pokliče in mu reče, da naj jo kupi, pa je rekel: Ne, jaz ti jo bom spekel!user posted image   Naj poudarim, da cele dneve samo kuha in peče v svoji mali kuhinji in mi je že vso posodo iz kuhinje odvlekel.user posted image user posted image  Ja, mali kuharček bo!user posted image

(odgovor članu lavita*)
Neposredna povezava do sporočila: 1997
   RE: Julijke 2008 IV. del
15.7.2008 10:13:49   
Blacky30
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image      
  

1. robika (PDP 5.7.)

2. pepa6 (PDP 9.7.)
 
3. karamela6 (PDP 11.7.)

4. ksenci (PDP 11.7.)

5. mojcek1 (PDP 11.7.) - pregled 18.7.!

6. hruška debeluška (PDP 12.7.) - danes CTG!

7. lavita* (PDP 13.7.)
 
8. kenya (PDP 13.7.) - danes pregled!

9. klarazan (PDP 14.7.)

10. Blacky30 (PDP 15.7.) - CTG 17.7.!

11. SM10 (PDP 18.7.) - CTG 17.7.!

12. lindy (PDP 19.7.)

13. SOncIca (PDP 20.7.) - danes amnioskopija!
 
14. Yasminka (PDP 22.7.)

15. moya (PDP 30.7.) - včeraj sprožitev poroda! Navijamo!!!!!!!! Drži se!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image        user posted image user posted image

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 1998
   RE: Julijke 2008 IV. del
15.7.2008 10:14:25   
klarazan
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Dzanika, pa si ga dočakala!

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 1999
   [Brisano sporočilo]
15.7.2008 10:17:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu karamela6)
  Neposredna povezava do sporočila: 2000
Stran:   <<   < Prejšnja stran  78 79 [80] 81 82   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  78 79 [80] 81 82   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Resnična zgodba: Prazen trebuh in zlomljen...
Od nekdaj sem sanjala, da bom mama štirim otrokom. In tudi sem. Samo na drugačen način, kot sem si kadarkoli predstavlja...
Je operativno čiščenje maternice po splavu...
V Sloveniji ženska, ki pri ginekologu izve, da njene nosečnosti ni več, prejme napotnico za tabletke ali operativno čišč...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?