|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Posteljnina Galeb
28.7.2008 22:05:01   
Lana25
Ana Luna jaz sem tudi naročila prek soncek.si, vendar samo obrobo za posteljico. Odejico pa nisem, ker mi ni bilo jasno, če ima prevleko za slečt in oprat ali ne. Zdaj je najbrž ne bom kupila, če se ne da slečt kot praviš. Pa še draga je. Sam lepa pa tudi. Vsaj meni.

Obroba za posteljico pa ima prevleko?


_____________________________

Pusti soncu srce, naj hrepenenja polete,
pusti sanjam vso svobodo, pusti soncu srce ...

Zvezde se ne sramujejo, da se zdijo kresnice.

(odgovor članu Ana Luna)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Posteljnina Galeb
29.7.2008 8:59:54   
Ana Luna
Lana 25, jaz sem svojo posteljnino os Sončka (obrobo, prešito odejo in dve rjhuhi) kar lepo zapakirala in poslala nazaj. Denar tudi že dobila nazaj. Za moje pojme je ta posteljnina predraga. Prešita odeja nima prevleke, rjuhi nista napenjalni, pa še blago je za moje pojme navaden jersy, sicer prijeten, mehak na dotik. Je pa res, da je lepa in da sem na začetku hotela imeti vse v tem stilu.
Pa mislim, da bo otroku še bolj zanimivo v pisani posteljnini od Galeba (ki je več kot enkrat cenejša). Za isto ceno sem potem kupila 7-delni komplet, jogi in posteljno dno. Pa še kakšno prevleko bom v bližnji prihodnosti naročila, da mam za preoblečt.
Aja, obroba se ne preobleče, ampak ta se ne pa tudi pri tej drugi.
Dobro izbiro ti želim!

(odgovor članu Lana25)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Posteljnina Galeb
16.8.2008 22:15:39   
*zoe*
Živjo tudi jaz sem naročila in dobila posteljnino pd Galeba in sedaj me zanima na koliko ste jo prale - na 30, 40 ali 60? Kako je pa kaj s temi obrobami pri pranju ali se kaj tista pena za okoli posteljice deformira? Ali ima katera že izkušnje? Počasi jo nameravam oprat in pripravit posteljico.

(odgovor članu urska25)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Posteljnina Galeb
16.8.2008 22:21:14   
AnciM
Jaz sem vse skupi nabasala v pralni stroj in oprala na 30 s tekočim detergentom. Nič se ni deformirala ali razbarvala. Vse je ostalo tako kot je bilo le vonj je vekliko lepši. user posted image

(odgovor članu *zoe*)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Posteljnina Galeb
18.8.2008 8:42:09   
*zoe*
Evo, tudi jaz se oprala na 30 in je vse ok user posted image

(odgovor članu AnciM)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Posteljnina Galeb
4.9.2008 22:52:40   
asra
Tudi sama sem naročila 5 delni komplet!
Vizualno so res zelo lepi a je obroba čisto neuporabna oz ne varuje ničesar...definitivno premehka in pretanka....user posted image

(odgovor članu *zoe*)
Neposredna povezava do sporočila: 31
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Odstavljanje
lonchy20

Kdaj ste odstavile otroka od prsi?

pred enim letom (65%)

po enem letu (26%)

še kasneje (9%)


Število vseh glasov: 57

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!