|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Zgrožena
20.7.2008 7:44:25   
butt3rfly
ulla80user posted image jst se pa čist lepo strinjam s tabo. čist nč se ne spremeni, če rečeš, ta famozni stavek na lepši način poveš. še vedno bo šlo za šopanje vsega boga, pa pika. se nima smisla sprenevedat, še bolj pa lepe delat.

_____________________________

Hale: "Are you accusing me of being in someones pocket, you hypocrite son-of-a-bitch? You've been on Clay's tit since you were a goddamn uniformed officer. He barks and you jump. Whole town knows it. "Chief of Police". What a goddamn joke."

(odgovor članu only_me)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Zgrožena
20.7.2008 10:07:31   
Sonnja
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

pol se pa odpirajo teme kt recimo zakaj je tolk debelih otrok itd.user posted image
me sploh ne preseneča...
na dudo evrokrem od rojstva
od rojstva instant čaj k itak ni druge k sam cukr...
pa bereš pol v stilu - moj otrok je star 5,5m, a mu lohk dam že puding/fruktzverge/takve in onakve skute in podobno ****rijo....pa ktere kekse se lahko da 4m staremu otroku, kdaj pomfri itduser posted image otroci rastejo na pudingih, čokolešniku in pomfriju, šopate jih ko prasce za zakol, pol pa jok, k je pr 10 letih 70kg bajsi in se čudit le zakaj je tolk debelih otrokuser posted image zakaj le....
seveda pa mamice niso nč krive, ooooo, to pač ne, mamica ni nikol NIČ kriva, ker on VEDNO dela vse v dobro otroka in kdo drug bo pa vedel kaj je za njenega otroka dobro kot pa ona sama...pajade...ne sam to da pojma nimate kaj je dobro za vaše otroke, še to se vam ne sanja kaj je slabo....
tko da jst bi mu nutelo kr z žlico šopala, ziher bo cel dan tiho ko rit...
user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Zgrožena
20.7.2008 12:19:46   
Naja30
Ah no, zarad enga čokolino tako paniko zganjat. A tiste ki se strinjate s tem, ste pa vse tako hudo osveščene in tako v nulo pazite, da vaše dete ja ne bo česa slabega pojedel?
Jaz se trudim, ja, da je čim bolj zdravo in čim več sadja. Ampak ne samo ona, vsi. To pa ne pomeni, da otroku ne bom privoščila vsake toliko kakšen čokolino, evrokrem ali kaj podobenga. Ni pravilo, na jedilniku je pa kljub vsemu. Ker otrok se mora vsega navadit. Kaj bo pa ko bo prišel v vrtec? Tam ga ziher ne bodo šparali in tudi tam imajo evrokrem za zajtrk.

(odgovor članu Sonnja)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Zgrožena
20.7.2008 13:23:09   
amaya
Od vsake bi pobrala par stavkov user posted image

Vsako pretiravanje ni v redu. tako tistih, ki doma samo cvrejo in čokolinote kuhajo, kot tistih, ki otroka futrajo samo s tistim, kar raste na vrtu user posted image . Seveda je to popolnoma moje mišljenje. Mi doma jemo vse in smo od vedno tudi jedli. Res pa je, da večina otrok danes ne je drugega kot svinjarije. Delam v šolstvu in vidim kaj se dogaja. Na kosila hodijo z napol pravznimi pladnji, ki jih starši tudi vsak mesec plačajo. Na koncu pa krivijo šolo, ker "slabo" kuhajo user posted image Doma pa mulcu posebej kuhajo, ker nič ne je: ponfri, cvrte škavace, kremne juhe, vse 16x zabeljeno.Potem pa ti otroci imajo že pri 10 letih tak vamp, da ne moreš verjet, so hiperaktivni, agresivni,.....in vse to je posledica slabe prehrane.
Naja3: strinjam se s tabo, da mora vse poskusiti, saj mu tako razvijamo okus. Mislim, pa da je tista mamica malo pretiravala, saj je še časa za evrokrem user posted image



_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Zgrožena
20.7.2008 16:28:41   
mateyka
Naja3: strinjam se s tabo, da mora vse poskusiti, saj mu tako razvijamo okus. Mislim, pa da je tista mamica malo pretiravala, saj je še časa za evrokrem user posted image


se podpisem user posted image

ne razumem pa nekaterih, ki so kot križarji in udrihajo kot pobesneli po vsem kar ni 100% "zdravo", in to prav agresivno.. mislim, saj se da lepo povedat, koliko agresije pa samo zdravo hrano jeste.. a se bo doma tudi tako besnelo čez otroke, ko jih boste zalotile s čipsom in kokakolo?

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Zgrožena
20.7.2008 16:43:29   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

Naja3: strinjam se s tabo, da mora vse poskusiti, saj mu tako razvijamo okus. Mislim, pa da je tista mamica malo pretiravala, saj je še časa za evrokrem user posted image


se podpisem user posted image

ne razumem pa nekaterih, ki so kot križarji in udrihajo kot pobesneli po vsem kar ni 100% "zdravo", in to prav agresivno.. mislim, saj se da lepo povedat, koliko agresije pa samo zdravo hrano jeste.. a se bo doma tudi tako besnelo čez otroke, ko jih boste zalotile s čipsom in kokakolo?



amen user posted image user posted image user posted image

user posted image


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Zgrožena
20.7.2008 16:44:54   
amaya
Pozabila dodat: potem pa otroci to na skrivaj jejo. Poznam primer vegetarjancev, kjer si je tamala ful želela mesa....starši pa ne in ne.....v šoli je pa potem sošolce fehtala za salamo in meso.Res žalostno user posted image

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Zgrožena
20.7.2008 17:21:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: amaya

Pozabila dodat: potem pa otroci to na skrivaj jejo.


To je pa spet druga skrajnost.

Treba je jest po pameti. Ce je osnova otrokove (in nase prehrane) zdrava, tudi zlica eurokrema ne bo naredila skode.

Vkolikor je prehrana bolj ali manj fast food, s pecenimi krompircki, pohanimi piskami in raznimi zwergeji vmes, bo zlica eurokrema samo kaplja cez rob.
Takoda odvisno od perspektive, kaj kdaj skodi.

(odgovor članu amaya)
  Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Zgrožena
20.7.2008 19:29:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Naja3

Ah no, zarad enga čokolino tako paniko zganjat.


sam se ne gre za en čokolino. gre za kombinacijo vsega, vseh obrokov, prigrizkov, malic, k so katastrofalni.  pa nisem noben obsedencuser posted image pa dauč od agresije kot spodaj namigujete, sam pač kej bolj na oštro povem, ker mi pač dol visi kaj si kdo misli. in ja, se sigurna da bo moj otrok jedel svašta še, tud jaz jem, kaj češ...čokolino mam čist rada, sam resnici na ljubo je to totalno prazno živilo z umetno dodanimi vitamini, k jih organizem ne more in ne zna izkoristit. štarterfuteruser posted image pa ostale stvari - zaenkrat mamo dieto pa se je pač držimo, skoz odraščanje bo tamala sigurno vse sorte pojedla. samo ena meja pa more bit, recimo glih dons sem pizdila k so ji prst v kokakolo namakali in da je cuzalauser posted image kokakolo mam jst za sekret pucat in definitivno jo še par let ne bo pila. in briga me če jo vsi, moja je ne bo. ker je dobesedno strup. in pozabljamo zakaj jemo - zato da živimo ( ne živimo zato da jemouser posted image ), se pravi da je bistvo prehranjevanja v tem, da v telo vnesemo snovi, k jih potrebuje za optimalno razvijanje in funkcioniranje. sploh v razvijajoče se telo. se pravi zlasti za otroke. in definitivno želim svojmu otroku privzgojit zdrave prehranjevalne navade, ker se mi zdi da je to dobra popotnica za življenje ( če pa kdo otroku za popotnico pomije napakira, mu pa kr naj). in če otroku, k mal sitnari porineš keks v roke al pa nutelo na dudo, kaj ga s tem navadiš? vsakič k mu bo dolgčas, bo pač šel neki glodat.
tko da občasno čokolino, evrokrem, keks - valda. sam nikakor pa to ne more bit dnevno na sporedu in to večkrat na dan. sam marsikje tko je.
poznam eno, k svojmu šestmesečniku da kr na tla vrečo smokijev, da se zamotiuser posted image ja kul, a ne, če njegova mami tko misli, pol je ziher to zanj najboljše, kar more bit...

(odgovor članu Naja30)
  Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Zgrožena
20.7.2008 19:38:41   
Anonimen
Ja, tukaj je poanta, se strinjam s tabo, Ulla.

Fajn sem si zapomnila tudi stavek v materinski soli, da za otrokovo prehrano skrbimo vsak mesec in vsako leto njegovega zivljenja slabse.

Ko je zenska noseca, bohnedaj, da bi pojedla scepec prevec soli. Panikaaaaaaaa.
Ko se otrocek rodi, stejemo mililtre, se ubadamo s tem, ali mu perescek solate v materini hrani skodi ali ne. Ok, samo da ga ne zvija user posted image .

Potem pa otrok raste in je vsak mesec slabse.
Najprej caj s sladkorjem.
Potem eurokrem na dudo (ceprav za to na tem mestu prvic slisim user posted image ).
Potem koka kola na rojstnem dnevu.
Pa cips, ker ga ze itak jedo vsi.
Potem je fajn, da je cips na zalogi, ce pridejo prijatelji. Le kaj bodo rekli, da ga nimam doma. Mama pa taka. Ze itak. Potem pa se cipsa ne privoscim otroku user posted image .

In tako naprej. In se navadis, da je to ok prehrana.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Zgrožena
20.7.2008 19:43:11   
Anonimen
mičuser posted image

in ja, dojenček oz. mali otrok je mogoče res luškan, če je debelušen( čeprov naša je tud čist luštna, pa niti slučajno ni debela)
sam 14letnik z 80kg pa kr ni več luškan,a ne....po večini se folk zgraža...dvojna merila,a ne...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Zgrožena
20.7.2008 19:46:59   
Anonimen
In tako naprej. In se navadis, da je to ok prehrana.


Mič in ullauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Zgrožena
20.7.2008 19:47:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

in ja, dojenček oz. mali otrok je mogoče res luškan, če je debelušen( čeprov naša je tud čist luštna, pa niti slučajno ni debela)


Ne vem, meni so lusni zdravi in zadovoljni otročki :).
In debelusnost (kot dokaz dobrega in skrbnega hranjenja) se mi ne zdi ravno merilo....meni ne. Se pa takoj opazi, to je pa res.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Zgrožena
20.7.2008 19:52:18   
Anonimen
Meni pa debelušni oz. debeli otroci niso luštni.user posted image  Kaj pa vem, mogoče me preveč spominjajo name in na moje boje s težo.user posted image  Mene so dobesedno pitali. user posted image  V petem razredu sem imela 64 kg.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Zgrožena
20.7.2008 19:54:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

Meni pa debelušni oz. debeli otroci niso luštni.user posted image  Kaj pa vem, mogoče me preveč spominjajo name in na moje boje s težo.user posted image  Mene so dobesedno pitali. user posted image  V petem razredu sem imela 64 kg.user posted image


meni tud ne, meni je to samo znak prekomernega pitanja. na splošno, ko poslušaš, pa velja to pravilo. da dojenček more bit zalit, ko mišelinko.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Zgrožena
20.7.2008 19:58:15   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

Mene so dobesedno pitali. user posted image   


Ojoj.
A ti to resno user posted image ?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Zgrožena
20.7.2008 20:00:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

Mene so dobesedno pitali. user posted image   


Ojoj.
A ti to resno user posted image ?


Jaz nisem hodila v vrtec ampak sem bila veliko časa pri babici na kmetiji. Tam pa veš kako je. Jej, jej... Ni, da ni. Kar sem si zaželela sem dobila+ še tisto kar nisem vedela, da si želim.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Zgrožena
20.7.2008 20:02:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

Mene so dobesedno pitali. user posted image   


Ojoj.
A ti to resno user posted image ?


Jaz nisem hodila v vrtec ampak sem bila veliko časa pri babici na kmetiji. Tam pa veš kako je. Jej, jej...


To je res, babice so najbolj srecne, ce otroci jedo.



(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Zgrožena
20.7.2008 20:03:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

Mene so dobesedno pitali. user posted image   


Ojoj.
A ti to resno user posted image ?


Jaz nisem hodila v vrtec ampak sem bila veliko časa pri babici na kmetiji. Tam pa veš kako je. Jej, jej... Ni, da ni. Kar sem si zaželela sem dobila+ še tisto kar nisem vedela, da si želim.user posted image


ena moje kolegica je bla tud tkouser posted image pri 15ih so ji ble prov fotrove hlače, številka 58user posted image pa je shujšala pol, sicer, sam mislim da noben otrok si ne zasluži it čez take stvari...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Zgrožena
20.7.2008 20:04:19   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II
To je res, babice so najbolj srecne, ce otroci jedo.

Mhm. Precej idiotsko. Pa nič se jim ne da dopovedat. 

Aja, moram se strinjat z ullonevemkolk že ima številko in isto mislečimi (brez številk, razen te nataše seventiseven) 

< Sporočilo je popravil ZARA -- 20.7.2008 20:05:39 >


_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Zgrožena
20.7.2008 20:06:21   
Paštetka
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II
To je res, babice so najbolj srecne, ce otroci jedo.

Mhm. Precej idiotsko. Pa nič se jim ne da dopovedat


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Zgrožena
20.7.2008 20:07:45   
Anonimen
Ceprav jaz sem bila tudi pri babici.
Ampak sem morala prav zicat za taboljsi kos mesa...zgleda, da je bila babica pametna zenska user posted image .

Malo se spomnim, kaj smo jedli. Full sem imela rada sveze kuhano rdeco peso user posted image .
Pa masko iz kumar sem dajala na obraz user posted image .
Pa struklje mi je naredila.
In ajmoht je fajn naredila. Samo nogic nisem marala.
Najraje sem imela pa pire kropmpir, itak user posted image . To mi je kuhala skoraj vsak dan.
Za meso sem pa zicala. Zgleda, da je bilo to dobro.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Zgrožena
20.7.2008 20:09:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II
To je res, babice so najbolj srecne, ce otroci jedo.

Mhm. Precej idiotsko. Pa nič se jim ne da dopovedat. 


Ne, to je cisto fajn, dokler je v mejah.

Meni to dobro pri tascah pride, da rada jem :), super osnova, da se zastopimo. Resno. Tako da jaz vedno pridem lacna, tudi otroka vedno pripeljem lacnega. In je prav za vse.

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Zgrožena
20.7.2008 20:09:57   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II
Pa masko iz kumar sem dajala na obraz user posted image .
Jst isto. Pol smo jih pa v solati pojedli. 

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Zgrožena
20.7.2008 20:10:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Aja, moram se strinjat z ullonevemkolk že ima številko in isto mislečimi (brez številk, razen te nataše seventiseven) 


Mojstrica komliciranja.user posted image

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pomladna potepanja z dojenčki in malčki
Lepi pomladni dnevi kličejo po dolgih sprehodih z dojenčki in kavico s prijateljico, kajne? Da bodo daljši sprehodi udob...
Kako dojenček "reče" RAD TE IMAM?
Dojenček rad gleda obraze, maminega pa ima najraje, zato ji nenehno namenja nežne poglede. V bistvu vsakokrat ko dojenče...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?